Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Барахолка > Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
Тут можно поблагодарить продавца/покупателя, пожаловаться на него. Пожелания и требования Домовых :) Отзывы советы покупателям

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 22.04.2018, 18:43   #1
diplomat
 
Реєстрація: 04.01.2012
Звідки Ви: г. Луцк
Дописи: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Exclamation Кидок від Pike hunter

Зацікавився оголошенням від Pike hunter (він же Чернявський Олександр Сергійович) який продавав порошкову фарбу.
(Посилання: http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=151984)
15 березня перевів йому 500 грн. Він надіслав СМС, що гроші отримав, оголошення зняв з продажу, ввечері відправить посилку і надішле номер накладної. Якщо коротко - посилка так відправлена не була. Зізвонитись з цього приводу з ним не вдається.
Якщо в деталях, то:
Ввечері він мені подзвонив і повідомив, що посилку не відправив, бо вирішив запропонувати мені ще деякі риболовні аксесуари і т.п. що він свого часу займався риболовним бізнесом. В нього є досить багато цікавих залишків + він знає як можна купити риболовні снасті без магазинних накруток і т.п. При цьому він прогуглив моє прізвище, довідався де я працюю і скинув на мою електронну пошту фотографії з риболовним спорядженням і лінки в Ю-Тубі де відмічають його як дуже хорошого продавця і людину. Підозрюю, що тут він прикривається чиїмсь чесним ім'ям і хорошим іміджем. Якщо так, то було б добре, щоб ця людина звернула увагу на цю обставину (можливо, вони однофамільці) (посилання з його коментарями: 2014 - [[Ссылки только членам профсоюза. ] я отправлял
2014 - я рыбачу вместе с автором .., классное видео получилось ))
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
2015 , тоже озеро , я рыбачу с автором видео( автор видео другой уже) [[Ссылки только членам профсоюза. ]
2015 я уч. на выставке [[Ссылки только членам профсоюза. ] , я есть на третей минуте видео(и дальше тоже)
2016 я отправлял посылку в Кременчуг товарищу [[Ссылки только членам профсоюза. ] ).
Загалом домовились зідзвонитись і обговорити його пропозиції на наступний день. Додзвонитись вдалось лише після того, як використав інший номер - він тоді поскаржився, що прихворів і зв'яжеться через кілька днів.
Зідзвонитись з ним після того не виходить. Посилка так відправлена і не була.

Востаннє редагував diplomat: 22.04.2018 о 21:21.
diplomat зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:38.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua