Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Рыб-тех-снаб-треп > Рыбацкая бытовка
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Рыбацкая бытовка
Обсуждение обустройства быта на воде - одежда, палатки, стульчики, столики, примусы и прочие пасочки. Самоделки, ремонт удилищ.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.03.2016, 21:29   #881
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.333
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.890
Поблагодарили 27.005 раз(а) в 7.484 сообщениях
Народ, а вот "Брезент поліпропіленовий" при нехилых площадях, смешная цена.. Это то что я думаю? типа дна палатки?..
Никто не брал? Это ж какую площадь можно накрыть за такие гроши))
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2016, 20:41   #882
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Народ, а вот "Брезент поліпропіленовий" ...
Никто не брал? ...
Це Ви про таке:

1111.jpg

2222.jpg

Я брав. Багато досвіду з його використання. Відгуки неоднозначні - все залежить від того, яку задачу Ви перед ним будете ставити.

Перший відгук у використанні був позитивний. З такого матеріалу, тільки камуфляжного окрасу, років чотири тому, зробив додатковий тент над наметом "Терра Інкогніта Зета-4":

P9106089.jpg

В такій комплектації "житло використовуємо і дотепер під час виїздів на ночівлю в осінній період. По перше значно збільшує захищену від можливого дощу площу для зберігання похідного гамузу. Удвох навіть досить затишно повечеряти прямо біля палатки. Не один раз дійсно захищав.
Крім того зручно ставити і знімати намет прямо в дощ - траплялось і таке. Опади держить впевнено, легкий у транспортуванні, та упаковується компактно.

Потім, одного разу вночі потрапивши під дощ на стоянці, вранці довго черпав воду з човна вирішив зробити таке:

КЭПТЕН-ТЕНТ_12.jpg

На фото не остаточний варіант, а ще процес виготовлення.
Ця конструкція теж рятувала неодноразово протягом чотирьох (здається) років - і від довготривалих нічних дощів, і двічи-тричи траплялось прям посеред русла, під час потужних злив.
Але є одне суттєве "але". Між виходами на воду човен зберігався не на воді (це суттєво - далі зрозумієте) а на цьому возику, в закритому ангарі.

Наступний раз, вже з синього, робили тент над столом:

P8157945.jpg

Теж враження приємні. Минулого літа не один раз траплялось пересиджувати під ним по двоє-троє діб дощу (на фото "корєша-співпляшники" - здається один з тих варіантів, коли з вечора п"ятниці до "післяобіду" неділі саме за столом просиділи - бо дощара лив...). Води зверху набирав стільки, що після ночі доводилось вичерпувати казаном для юшки. І шо дивно - тримав таки...
Та саме "трапезне місце" вибране таким чином, що сонця там протягом дня не багато...

Але потім враження дещо зіпсувалось.
Минулого року пересів з "надувасу" на "дюраль". Човна замінив в середені сезону, тому деякі речі довелось робити нашвидкоруч.
Саме з такого "брезенту", враховуючи попереднійдосвід,знов зробив стояночного тенту. Це було десь в двадцятих числах липня. Тільки тепер човен не в ангарі стояв, а 24 години на добу під відкритим небом.

P8107920.jpg

Дуже великих проблем не виникло - ті дощі, що траплялись протягом залишку сезону тримав.
Та вже в жовтні я став помічати, що матеріал став значно "слабішим" - коли по натягнутій поверхні провести долоню, то пальці почали проскакувати крізь слабку структуру тканини - в таких випадках кажуть - матеріал "поліз".

Висновок простий - матеріал в першу чергу "боїться" ультрофіолетового випромінювання (відкритих сонячних променів) хоча і в характеристиках до нього вказано, що стійкий.
І другий момент - не слід сильно довіряти люверсам. Хоч всі края таких тентів і підвернуті, а в сам "подворот" для підсилення краю, вставлено капроновий "шпагат", та перетягувати під час встановлення не слід - шоб без фанатизму. Бо траплялось коли самі люверси з матеріалу тенту висмикувались. Хоч "нитка" і рятувала - потім доводилось бути обережнішим.
Та вцілому відгуків позитивних набагато більше, ніж негативу. Повторюся - все залежить від того, яким чином ви плануєте використовувати ці "брезенти".

Ну... якось так, сподіваюсь мій досвід стане комусь у нагоді.

Востаннє редагував D.J.Owl: 31.03.2016 о 20:53.
D.J.Owl зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dohtur78 (24.04.2016), KARBON (01.04.2016), picknick (06.04.2016), Provodnik (24.04.2016), shamanov (29.01.2017), SL (01.04.2016), Slv (07.04.2016), Vasyan (10.05.2016), Любитель (01.04.2016)
Старий 01.04.2016, 23:38   #883
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.333
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.890
Поблагодарили 27.005 раз(а) в 7.484 сообщениях
Спасибо за информацию. На самом деле цена на ту площадь что объявлена очень не велика, потому: даже если оно отслужит ярко 2 полных сезона- не жалко.
Последние пару вопросов, вес-и объем?.. скажем 6*6 метров.. или 10*10, и какой плотности вы покупали (г/м2)?
Планируется накрыть палатку и сделать "навес" перед ней..тк. палатка довольно большая 2комнатная, думаю не менее 6*6 метров брать.. Палатка будет стоять лето и сентябрь. Именно хочу продлить ей жизнь, за счет не попадания на нее УФ, капель сока деревьев и прочих осадков)

Востаннє редагував SL: 01.04.2016 о 23:44.
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.04.2016, 23:02   #884
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Последние пару вопросов - вес-и объем?.. скажем 6*6 метров.. или 10*10...
Той тент, що накриває мою "Терра Інкогніта-4" має розмір 6х4. Для нього шив окрему сумку - мені так зручніше - краще декілька окремих невеликих сумок, ніж один здоровезний баул. Так весь гамуз легше і в ящику на лодочній станції зберігати, і по кокпіту човна розміщувати зручніше, і самостійно виконувати "загрузку-разгрузку" і візуально бачити що взяв, а що ні... ну то дещо не в тему...

Розмір сумки для тенту практично "один-в-один" збігається з сумкою від згаданного намету "Зета-4" - ну може дещо довший, бо дві пластикові дуги, які використовуються разом з тентом і дві опори з лижних палок (двухсекційні-розборні) довші, ніж дуги від намету.
Але розмір залежить від того, наскільки щильно ви складете-скрутите тент. А самотужки це робити не так і просто, бо велика площа тенту має добрячу парусність і навіть від легенького вітерця "надувається". Від цього його складно рівно скласти і плотненько скрутити.
А от що стосується ваги - вдвічи легшим зібраний тент виходить.

Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
...какой плотности вы покупали (г/м2)?
На це питання не можу відповісти - відверто кажучи я навіть не знав, що тенти цієї "серії" бувають різної щільності. Просто купував той розмір, який мені потрібен.

Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Планируется накрыть палатку и сделать "навес" перед ней..тк. палатка довольно большая 2комнатная, думаю не менее 6*6 метров брать.. Палатка будет стоять лето и сентябрь. Именно хочу продлить ей жизнь, за счет не попадания на нее УФ, капель сока деревьев и прочих осадков)
Той, що я використовую над своїм наметом, "ходить" вже чотири сезони. І поки причин міняти його на новий не бачу.
Та повторюся - намет стоїть в тому місці галявини, де сонце не весь світовий день. А по-друге (теж про це згадував) встановлюємо його над наметом не кожного разу, а переважно на початку, або наприкінці сезону.

Коли, наприклад, ви плануєте використовувати своє "укриття намету" десь на відкритому, сонячному березі моря, то більше ніж один повний сезон він не відстоє. Та дійсно - враховуючи ту ціну, він вартий.

Але майте на увазі - намет, щільно накритий таким тентом буде дуже сильно в середені нагріватись - я маю на увазі, що вдень в ньому буде дуже незатишно і спекотно "передрімати полуденну спеку". Тому треба конструкцію робити таким чином, щоб в денний час "накриття" добре продувалось протягом (сквозняком).
D.J.Owl зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
SL (04.04.2016)
Старий 23.04.2016, 16:07   #885
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Thumbs up МОЯ "НЕРУХОМІСТЬ".

Вже раніше писав про втілення свого задуму для проживання на природі. І ось вже тент зшито,тому можу для тих,кому цікаво,декілька слів добавити.
Сьогодні спеціально виїхав,щоб спробувати "в роботі" причіп-палатку і трішки пофотографувати. Тент шили з акрілової тканини Sattler,вийшов досить непогано,тканина дуже міцна. В зібраному вигляді конструкція вийшла настільки монолітною,що ніби з цегли змуровано.
З моїми 175 см зросту знаходитися всередині комфортно. Також,в процесі пошиву,врахували спецільні накладки на лежаки,які запобігатимуть піддуву повітряних мас.
Написи Colmic зробив не в рекламних (корисливих) цілях,а тому,що в мене левова частка рибальського спорядження для поплавка,в т.ч. сам штекер та одяг,цього італійського виробника.
Стосовно розкладання-монтування самої конструкції,то спеціально час зафіксував. Отже,сам один,без будь-якої спішки,за 15 хвилин із звичайного причіпа стає повноцінна палатка.
Залишилося декілька дрібничок і виїзджаю рибалити !
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

p.jpgp3.jpgp2.jpgp5.jpgp4.jpgp12.jpg
pp1.jpgpp2.jpgpp3.jpgpp7.jpgpp8.jpgpp9.jpgp7.jpgp8.jpgp9.jpgp10.jpgp11.jpgp6.jpgpp4.jpgpp5.jpgpp6.jpg
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
46 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 23.04.2016, 20:58   #886
KARBON
 
Аватар для KARBON
 
Реєстрація: 05.12.2014
Звідки Ви: Киев, Троещина
Дописи: 298
Сказал(а) спасибо: 946
Поблагодарили 1.204 раз(а) в 186 сообщениях
Цитата:
Допис від Dohtur78 Переглянути допис
Вже раніше писав про втілення свого задуму для проживання на природі. І ось вже тент зшито,тому можу для тих,кому цікаво,декілька слів добавити. ...
Ждём отзывов с рыбалки! От себя хочу задать 2 вопроса: 1. маскитная сетка предусмотрена в конструкции тента? 2. как лежать на "твёрдом"?(на одном из фото)
KARBON зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2016, 21:11   #887
Vasil'
 
Аватар для Vasil'
 
Реєстрація: 03.04.2006
Звідки Ви: Київ, Троя
Дописи: 2.288
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 5.473
Поблагодарили 3.606 раз(а) в 1.060 сообщениях
Цитата:
Допис від Dohtur78 Переглянути допис
Вже раніше писав про...
Клас!
Тарасе, як на мене проситься ще маленький столик розкладний, накшталт у вагонах поїзду?
Vasil' зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2016, 21:49   #888
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.333
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.890
Поблагодарили 27.005 раз(а) в 7.484 сообщениях
Цитата:
Допис від Vasil' Переглянути допис
Клас!
Тарасе, як на мене проситься ще маленький столик розкладний, накшталт у вагонах поїзду?
Я бы, наоборот, сделал бы чтоб середина закрывалась, и был сплошной настил. А средняя часть складывалась на дно этой выемки.
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2016, 22:18   #889
Vasil'
 
Аватар для Vasil'
 
Реєстрація: 03.04.2006
Звідки Ви: Київ, Троя
Дописи: 2.288
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 5.473
Поблагодарили 3.606 раз(а) в 1.060 сообщениях
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Я бы, наоборот, сделал бы чтоб середина закрывалась, и был сплошной настил. А средняя часть складывалась на дно этой выемки.
згоден, не завадило б..
ну так і столик якраз у середню частину на дно і складався б
Vasil' зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2016, 22:49   #890
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Цитата:
Допис від KARBON Переглянути допис
1. маскитная сетка предусмотрена в конструкции тента? 2. как лежать на "твёрдом"?(на одном из фото)
1. Антимоскитна сітка буде однозначно,зараз визначусь яким чином монтувати,бо варіантів є багато.
2. Як лежати на твердому ? Так,як на твердому. Буде муляти,то без проблем можна підложити під спальний мішок туристичного коврика чи матраса невеличкого. То все дурниці,бо причіп-палатка мені потрібен лише для переночувати,не більше,не менше. А в разі потреби,є і обігрівач для палатки,і набір сигналізацій з датчиками руху і абсорційний холодильник Dometic на 41 літру,який мене "підштовхнув" купити Янович,та куча ін. "бебехів" для комфортного проживання.
Цитата:
Допис від Vasil' Переглянути допис
Тарасе, як на мене проситься ще маленький столик розкладний, накшталт у вагонах поїзду?
Та є такий столик. Але,якщо бути відвертим,то я не люблю їсти (так само,як і палити) там,де сплю. Товариш намовляє намет доробити,типу маркізи,але я не хочу (можливо,поки не хочу).
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Я бы, наоборот, сделал бы чтоб середина закрывалась, и был сплошной настил. А средняя часть складывалась на дно этой выемки.
Такий варіант також розглядався,але я його відхилив. В разі потреби,товариш зробить за день таку конструкцію,яка закриє весь простір,але сумніваюся що таке буде.
Саме основне,що мені все сподобалося і робилося,як я вже говорив,повністю "з нуля",в т.ч. сам причіп, та використано якісні матеріали що служитимуть довгі роки. Там "халтури" немає !
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
brutus (24.04.2016)
Старий 24.04.2016, 00:01   #891
Grey
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев, Оболонь
Дописи: 191
Сказал(а) спасибо: 47
Поблагодарили 31 раз(а) в 19 сообщениях
Цитата:
Допис від KARBON Переглянути допис
как лежать на "твёрдом"?
Самонадувайки подстелить!
Grey зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2016, 16:28   #892
brutus
 
Аватар для brutus
 
Реєстрація: 12.06.2009
Звідки Ви: Израиль, Хайфский округ г. Нешер пенсионер.
Дописи: 2.130
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 6.139
Поблагодарили 8.552 раз(а) в 1.612 сообщениях
Цитата:
Допис від Dohtur78 Переглянути допис
причіп-палатка мені потрібен лише для переночувати,не більше,не менше. А в разі потреби,є і обігрівач для палатки,і набір сигналізацій з датчиками руху і абсорційний холодильник Dometic на 41 літру,який мене "підштовхнув" купити Янович,та куча ін. "бебехів" для комфортного проживання.

Та є такий столик. Але,якщо бути відвертим,то я не люблю їсти (так само,як і палити) там,де сплю. Товариш намовляє намет доробити,типу маркізи,але я не хочу (можливо,поки не хочу).

Такий варіант також розглядався,але я його відхилив. В разі потреби,товариш зробить за день таку конструкцію,яка закриє весь простір,але сумніваюся що таке буде.
Саме основне,що мені все сподобалося і робилося,як я вже говорив,повністю "з нуля",в т.ч. сам причіп, та використано якісні матеріали що служитимуть довгі роки. Там "халтури" немає !
Тарасе, добрий день. Я тебе поздоровляю з гарним надбанням. Намет вийшов класним, але ти дуже швидко зрозумієш, шо використовувати його тільки "для переночувати" це як стріляти з гармати по горобцях. Він здатен на більше. В ньому можна відпочивати на природі від декількох днів до місяця, а то і більше. Але в такому разі ти маєш, хочеш ти чи ні, зробити до намету якусь "закриту конструкцію" (але не маркізу) де б можно було разгорнути невеличку кухню, Їдальню та поставити холодильник, бо йго не можна ставити в закритому приміщені. Від дуже нагріває повітря і їсть кисень. Так що якщо в тебе є такий товариш, який може це зробити, домовляйся і хай робить. запас їсти не просить та кишеню не відтягує.
brutus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Dohtur78 (24.04.2016)
Старий 10.05.2016, 15:04   #893
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.333
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.890
Поблагодарили 27.005 раз(а) в 7.484 сообщениях
Arrow

Цитата:
Допис від D.J.Owl Переглянути допис
Той тент, що накриває мою "Терра Інкогніта-4" має розмір 6х4.
Заказал 5*6 метров 100 г/м2 в Харькове. 360 грн. Судя по всему 30 кв/м с клепками будет весить кила 3,5.. 4
Впечатления отпишу)
Но что-то у меня сомнения на счет непротекаемости. Вобщем, кто не рискует, тот не пьет шампанского. В любом случае, от чего-то до спасет.
Приедет, отпишусь о "тактильных" впечатлениях. На практике - после лета.
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
D.J.Owl (11.05.2016)
Старий 10.05.2016, 16:38   #894
zag
 
Аватар для zag
 
Реєстрація: 20.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 5.797
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 3.056
Поблагодарили 3.047 раз(а) в 1.299 сообщениях
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Заказал 5*6 метров 100 г/м2 в Харькове. 360 грн. Судя по всему 30 кв/м с клепками будет весить кила 3,5.. 4
Впечатления отпишу)
Но что-то у меня сомнения на счет непротекаемости. Вобщем, кто не рискует, тот не пьет шампанского. В любом случае, от чего-то до спасет.
Приедет, отпишусь о "тактильных" впечатлениях. На практике - после лета.
ты хоть пакаж шо брал ?
zag зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vasyan (10.05.2016)
Старий 11.05.2016, 00:39   #895
vovashka7611
 
Аватар для vovashka7611
 
Реєстрація: 10.02.2011
Звідки Ви: Харьков
Дописи: 965
Сказал(а) спасибо: 997
Поблагодарили 1.581 раз(а) в 320 сообщениях
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Заказал 5*6 метров 100 г/м2 в Харькове. 360 грн. Судя по всему 30 кв/м с клепками будет весить кила 3,5.. 4
Впечатления отпишу)
Но что-то у меня сомнения на счет непротекаемости. Вобщем, кто не рискует, тот не пьет шампанского. В любом случае, от чего-то до спасет.
Приедет, отпишусь о "тактильных" впечатлениях. На практике - после лета.
так течь не будет точно и ветром не сильно телепатет (плоскостя меньше)
подсмотрел у отного "любителя природы"...
Вообще если больше спортанский отдых- к австралийцам.
комфорт - у америкосов прет...
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_0391.jpg (241,4 КБ, 161 переглядів)
vovashka7611 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.05.2016, 10:22   #896
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.333
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.890
Поблагодарили 27.005 раз(а) в 7.484 сообщениях
Цитата:
Допис від zag Переглянути допис
ты хоть пакаж шо брал ?
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.05.2016, 14:37   #897
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.333
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.890
Поблагодарили 27.005 раз(а) в 7.484 сообщениях
Забрал.
Визуально и по ощущениям - промокать не должно, ну, по крайней мере, не сразу. Довольно качественный продукт за эти деньги. На вид пока
Единственно что - 30 кв/м должно весить 3 кг минимум + кольца (при плотности что я заказал 100 грамм на м2). А посылка весила 2750 грамм, то есть плотность или размер подгулял. Ну там написана погрешность 5%, ок, но выходит почти 10 На что пенять на размер или плотность не знаю Цвет брал специально светлый (отражающий) чтоб меньше грелся Материал и технология та же, что для изготовления пола палаток. Правда, надо сказать здесь плотнее и качественнее, чем, даже в в недешевых палатках. Отчего возникли сомнения на счет промокаемости - оттого, что в палатке при сильном дожде или не правильной ее постановке, внутри бывают лужи Будем грешить на давление матрацов и установку
Обошлось 400 грн с доставкой с Харькова.
Вобще я доволен. Довольно легкая штуковина, не объемная и покрывает приличную площадь, за деньги, которые не идут в сравнение ни с какими тентами для туристов из палаточной ткани.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20160511_142920.jpg (134,1 КБ, 746 переглядів)
Тип файлу: jpg 20160511_142950.jpg (103,6 КБ, 90 переглядів)
Тип файлу: jpg 20160511_143008.jpg (71,1 КБ, 93 переглядів)

Востаннє редагував SL: 11.05.2016 о 15:03.
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
D.J.Owl (11.05.2016), Mitrichh (12.05.2016)
Старий 11.05.2016, 16:11   #898
zag
 
Аватар для zag
 
Реєстрація: 20.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 5.797
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 3.056
Поблагодарили 3.047 раз(а) в 1.299 сообщениях
без опор ?
zag зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.05.2016, 20:12   #899
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.333
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.890
Поблагодарили 27.005 раз(а) в 7.484 сообщениях
Цитата:
Допис від zag Переглянути допис
без опор ?
Без.
У меня этих опор за 15 лет как грязи накопилось, от тентов, москитных тентов, совпалаток и прочее прочее
А ваще. Опоры нужны только в крайних случаях. Я вожу молоток и гвозди и ставлю сперва тент меж деревьями, (куда вбиваю гвозди для его крепления) потом палатку под ним.
Плюс у меня куча шнуров от 2 до 20 метров, растяжку можно сделать практически везде

Востаннє редагував SL: 11.05.2016 о 20:48.
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.05.2016, 20:55   #900
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
... Но что-то у меня сомнения на счет непротекаемости...
Дарма. Матеріал, коли якісний, досить впевнено тримає вологу - повірте мені - не раз стикався. Розповідав, що минулого літа потрапляли під дощі тривалістю у дві доби. Так той тент, що накривав стіл і кухню набирав в себе стільки води, що доводилось з нависаючого над головою "пуза" черпати кзаном для юшки - і це вдень, коли слідкували. А вночі навіть не черпали - пали собі, а воно там набиралось.

А коли зробити конструкцію над наметом таким чином, щоб не було "пазух-провисань", у яких може накопичуватись вода - сміливо можете і тиждень просидіти - аби терпіння вистачило

Та не забувайте - матеріал (навіть зовсім новий) побоюється механічних точечних навантажень - об якийсь гачок-крючок-сучок протикається на "раз-два" і тоді та дірочка "соплить".

Востаннє редагував D.J.Owl: 11.05.2016 о 21:02.
D.J.Owl зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
SL (11.05.2016)
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:43.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua