Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Мульт Клуб > Архив
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архив О чем говорили ранне

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.04.2015, 20:40   #3161
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.627
Сказал(а) спасибо: 18.429
Поблагодарили 32.624 раз(а) в 7.336 сообщениях
Цитата:
Не каждый "мясник" далеко кидает. Факт
По данному поводу был у меня пару лет назад в Москве интересный разговор с одним известным спиннингистом. Разговор начался с того, что я выразил своё мнение, что продажи длинных удилищ (больше 9 футов) очень упали, ну и я высказался модными фразами, что, мол, причиной этому является то, что прогресс и технологии настолько ушли вперёд, что нынче 76 и 80-ые удочки кидают не хуже . Гуру разложил мне по полочкам, что дело не в технологиях, дело в "руках", а именно - не имея хорошего опыта заброса длинным удилищем, юзер на самом деле одинаково бросает, что 76-ым, что 9-кой. Но если 9-ку возьмёт в руки человек, который на этом "собаку съел" , то все модные фразы просто рассыпятся в пух и прах . Ну и сама техника заброса не такая уж на самом деле и простая, чтобы достичь хороших результатов, этим нужно заниматься годами
Andron зараз поза форумом  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
f40 (08.04.2015), Freshman (08.04.2015), MaxFish (08.04.2015), pikehunte100 (09.04.2015), Vitaksa (08.04.2015), Vossa (09.04.2015)
Старий 08.04.2015, 21:17   #3162
Inor
Модератор
 
Аватар для Inor
 
Реєстрація: 04.05.2006
Звідки Ви: Кyiv
Дописи: 6.229
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 2.737
Поблагодарили 5.722 раз(а) в 2.130 сообщениях
Эт точно.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Inor зараз поза форумом  
Старий 08.04.2015, 21:22   #3163
Freshman
 
Аватар для Freshman
 
Реєстрація: 06.03.2011
Звідки Ви: Київ
Дописи: 8.255
Blog Entries: 19
Сказал(а) спасибо: 7.667
Поблагодарили 13.320 раз(а) в 3.940 сообщениях
Talking

Цитата:
Допис від Inor Переглянути допис
Эт точно.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Freshman зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
down (08.04.2015), Inor (08.04.2015), MaxFish (08.04.2015), pikehunte100 (09.04.2015)
Старий 08.04.2015, 21:41   #3164
MaxFish
 
Аватар для MaxFish
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: Киев
Дописи: 592
Сказал(а) спасибо: 1.068
Поблагодарили 316 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від Inor Переглянути допис
Эт точно.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Всё замечательно...но мы про 8-16 грам речь ведём...
Да и как такой оглоблей отстукивать дно в течении хотя бы часа?
А анимация удилищем? А осторожная поклёвка?
MaxFish зараз поза форумом  
Старий 08.04.2015, 22:13   #3165
Inor
Модератор
 
Аватар для Inor
 
Реєстрація: 04.05.2006
Звідки Ви: Кyiv
Дописи: 6.229
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 2.737
Поблагодарили 5.722 раз(а) в 2.130 сообщениях
У Лумиса есть удочка 1140 до 7 грамм. Так вот, для того чтобы добится от неё максимального эффекта, над забросом тоже надо поработать
Inor зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
KLM (08.04.2015)
Старий 08.04.2015, 22:44   #3166
ILV
 
Аватар для ILV
 
Реєстрація: 08.04.2011
Звідки Ви: Украина, г. Тернополь.
Дописи: 186
Сказал(а) спасибо: 321
Поблагодарили 289 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від MaxFish Переглянути допис
Привет всем домовым !

Народ, скажите кто то ловил длинными кастинговыми прутами?
Скажем начиная от 8'6" и до 9'6"...
Я имею ввиду береговую ловлю - джиг, отводной, жерех...
Настал запрет и тема береговой рыбалки как никогда актуальна.
Да и освоить плавный кастинговый заброс мне кажется проще с длинной удилкой.
Насколько это удобно с мультом? Я так понимаю баланс снасти будет намного хуже чем с мясорубкой?
Почему баланс хуже? Потому что в мясе можно взять прут выше катухи и получить отличный баланс, а в мульте хват привязан к курку...
Или не мучаться и ловить имеющимися мясорубочными береговиками? Ведь дальность и баланс будут лучше...
Так, я вже декілька років використовую два таких довгих кастингових вудилища перше 9’6’’ стокове і друге 10’ кастомне. Перше тестом до 10гр використовую для воблерів друге до 21гр для джигових монтажів.
Якраз навпаки легше вчитися і ставити закид з більш короткими вудилищами.
На рахунок балансу: я ці обидва довгі вудилища купував і збирав спеціально для класики АБУ, тому у них короткий рар і хват за фор, так баланс хороший і не втомлюються руки, тримати Пророкет за катушку мені не дуже зручно, так само і 2500 має регулятор осьового і не лягає добре в руку як на мене. З того що я спробував мені здалося що класика краще на довгих палках ніж інші мульти.
Щоб визначитися що краще треба самому спробувати інакше ніяк. Питайте друзів, колег можливо навіть на форумі хтось дасть на спробу а тоді і вирішите для себе.
ILV зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (09.04.2015), MaxFish (08.04.2015), pikehunte100 (09.04.2015)
Старий 08.04.2015, 22:53   #3167
Freshman
 
Аватар для Freshman
 
Реєстрація: 06.03.2011
Звідки Ви: Київ
Дописи: 8.255
Blog Entries: 19
Сказал(а) спасибо: 7.667
Поблагодарили 13.320 раз(а) в 3.940 сообщениях
Цитата:
Допис від ILV Переглянути допис
З того що я спробував мені здалося що класика краще на довгих палках ніж інші мульти.
Мабуть ще має значення де і що ловити.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Freshman зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Compozitor (08.04.2015)
Старий 08.04.2015, 23:41   #3168
MaxFish
 
Аватар для MaxFish
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: Киев
Дописи: 592
Сказал(а) спасибо: 1.068
Поблагодарили 316 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від ILV Переглянути допис
Так, я вже декілька років використовую два таких довгих кастингових вудилища перше 9’6’’ стокове і друге 10’ кастомне. Перше тестом до 10гр використовую для воблерів друге до 21гр для джигових монтажів.
Якраз навпаки легше вчитися і ставити закид з більш короткими вудилищами.
На рахунок балансу: я ці обидва довгі вудилища купував і збирав спеціально для класики АБУ, тому у них короткий рар і хват за фор, так баланс хороший і не втомлюються руки, тримати Пророкет за катушку мені не дуже зручно, так само і 2500 має регулятор осьового і не лягає добре в руку як на мене. З того що я спробував мені здалося що класика краще на довгих палках ніж інші мульти.
Щоб визначитися що краще треба самому спробувати інакше ніяк. Питайте друзів, колег можливо навіть на форумі хтось дасть на спробу а тоді і вирішите для себе.
Дуже цікаво кастомне з хватом за фор, думаю це болансу буде добре - катушка позаду хвату. Пропадає необхідність у "мильниці" - рука катушку не тримає за корпус. Тут класична "бочечка" дуже доречна, та й вага буде тільки на користь балансу. А можна викласти фото такої зборки? Як рознесені кріплення катушки і курок? Я так розумію у стоковому варіанті 9’6’’ стандартна конструкція ручки? Як там з балансом? Цент ваги ж бо в місці хвату, а не позаду.
MaxFish зараз поза форумом  
Старий 08.04.2015, 23:45   #3169
MaxFish
 
Аватар для MaxFish
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: Киев
Дописи: 592
Сказал(а) спасибо: 1.068
Поблагодарили 316 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від Aryll Переглянути допис
Именно в этом диапазоне (8-15) ставлю на "мясо" ! Да и япончики на большой воде с берега, при необходимости дальнего заброса, в большинстве ловят ним же !
Ну да, у япончиков не растут 2-метровые СПАРТАНЦЫ как в Америке, чтобы хватило сил махать 5-метровым шестом
MaxFish зараз поза форумом  
Старий 09.04.2015, 03:33   #3170
канада
 
Аватар для канада
 
Реєстрація: 17.03.2013
Звідки Ви: Торонто Канада
Дописи: 389
Сказал(а) спасибо: 346
Поблагодарили 1.392 раз(а) в 239 сообщениях
Ловлю по сезону форельку и лосося палочкой 9.6 тестом до 10гр. Правда не смотря на сопливость и 18гр переваривает легко.Такими палками хорошо забрасывать легкие приманки,которые с мульта в принципе с короткой палки не летят.Например Т3 с SV шпулей 3гр бросает и Эксенсом воблер 2 гр летит нормально.Но если нужна дальность то возможно отводной или джиг превышающий тест палки или на верхней границе полетят далеко,просто такие приманки и способы ловли с этим спином не пробовал,а надо бы.Но в нормальном диапазоне весов для этих котушек более дальний заброс получается с палочками покороче от 6.8 до 7.6.Но это только мой опыт!
канада зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (09.04.2015), MaxFish (09.04.2015)
Старий 09.04.2015, 10:13   #3171
MaxFish
 
Аватар для MaxFish
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: Киев
Дописи: 592
Сказал(а) спасибо: 1.068
Поблагодарили 316 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від канада Переглянути допис
Ловлю по сезону форельку и лосося палочкой 9.6 тестом до 10гр. Правда не смотря на сопливость и 18гр переваривает легко.Такими палками хорошо забрасывать легкие приманки,которые с мульта в принципе с короткой палки не летят.Например Т3 с SV шпулей 3гр бросает и Эксенсом воблер 2 гр летит нормально.Но если нужна дальность то возможно отводной или джиг превышающий тест палки или на верхней границе полетят далеко,просто такие приманки и способы ловли с этим спином не пробовал,а надо бы.Но в нормальном диапазоне весов для этих котушек более дальний заброс получается с палочками покороче от 6.8 до 7.6.Но это только мой опыт!
В том то и дело, что преимущества длинной палки сказываются на верхней границе теста (у Люмисов с полуторакратным перегрузом) когда отрабатывает ВЕСЬ бланк...и чем бланк длиннее тем более затяжной и мощный заброс получается...бланк подобно луку собирает в себя кинетическую энергию заброса, а потом сам как катапульта плавно выпуливает приманку с ускорением в конце... Бросает сам !!! Заброс получается спокойный, стабильный и малоутомительный. Не нужно никах извратов как с "злыми концевыми коротышами" с кистевыми дощёлкиваниями в конце... коротыши просто физически не имеют этого запаса для накопления энергии...руками так не отработаешь, хотя мастера могут частично это компенсировать техникой...а новички при резком и хлестком забросе коротышём будут наказаны гнездом. Мясо всё выдержит - как не бросай плавно или резко, главное чтобы шнур не отстрелило(для этого шёк-лидеры и придумали)... потому многие и утверждают, что бросить можно далеко и короткой спининговой палкой.

Палочка 9.6 тестом до 10гр. - Люмис со стоковой ручкой? Как баланс?
Хотя для равномерной проводки воблера без анимации удилищем возможно баланс и не так важен - опустил кончик к воде и мотаешь... не нужно изображать тряску как в отводном или двойные джиговые подрывы...
MaxFish зараз поза форумом  
Старий 09.04.2015, 10:45   #3172
ILV
 
Аватар для ILV
 
Реєстрація: 08.04.2011
Звідки Ви: Украина, г. Тернополь.
Дописи: 186
Сказал(а) спасибо: 321
Поблагодарили 289 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від MaxFish Переглянути допис
Дуже цікаво кастомне з хватом за фор, думаю це болансу буде добре - катушка позаду хвату. Пропадає необхідність у "мильниці" - рука катушку не тримає за корпус. Тут класична "бочечка" дуже доречна, та й вага буде тільки на користь балансу. А можна викласти фото такої зборки? Як рознесені кріплення катушки і курок? Я так розумію у стоковому варіанті 9’6’’ стандартна конструкція ручки? Як там з балансом? Цент ваги ж бо в місці хвату, а не позаду.
Вітаю колег за захопленням!
Я ж написав що з балансом все добре коли тримаєш за форегріп, вагу катушки майже 300г навіть не помічаєш і вудилище не клює носом. Першим я купив стокове вудилище Кабелас 9’6’’, воно досить специфічне тепер таких вже не роблять, з короткою ручкою, як для такого вудилища близько 22см і великим фором близько 11см, тримач стандартний фуджі №16, через пару сезонів переробив кільця в спіраль. Використовую його в парі з АБУ 2500 для ловлі в забродку на Дністрі, в основному саморобні воблери (нічого кращого, на мою думку, для даних умов я в руках не тримав). Кастомне зібрав собі сам на бланку МНХ 10’, так як сподобалося перше, теж з короткою ручкою і зручним фором, але зробив відразу в кислоті і для ловлі з берега на джиг і монтажі в пару до АБУ5500 Пророкет.
Щодо фото то нажаль зараз не покажу вам бо не фотографував, хіба після роботи сфотографую і виставлю.

Востаннє редагував ILV: 09.04.2015 о 11:58.
ILV зараз поза форумом  
Старий 09.04.2015, 11:07   #3173
ILV
 
Аватар для ILV
 
Реєстрація: 08.04.2011
Звідки Ви: Украина, г. Тернополь.
Дописи: 186
Сказал(а) спасибо: 321
Поблагодарили 289 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від Freshman Переглянути допис
Мабуть ще має значення де і що ловити.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Андрій я ж написав, що на мою думку. Ясне діло що є варіанти. Поясню звідки взялася та думка. В мене є різні вудилища і короткі і довгі і суцільні і з двох частин, тому ловив класикою і іншими мультами в різних комбінаціях. І помітив що для синхронної класики, в міру її більшої інертності в порівнянні з мильницями, довгі палки з хорошим розгоном тільки в плюс на них вони розкриваються в повній красі, чого не скажеш про мульти не синхронізовані особливо з магнітами вони не люблять пере розгін, ясне діло ІМХО. Це все стосується ловлі з берега в наших умовах, про що і запитував наш колега MaxFish, а на ваших відео умови зовсім не ті - більш тепличні.
ILV зараз поза форумом  
Старий 09.04.2015, 11:53   #3174
Freshman
 
Аватар для Freshman
 
Реєстрація: 06.03.2011
Звідки Ви: Київ
Дописи: 8.255
Blog Entries: 19
Сказал(а) спасибо: 7.667
Поблагодарили 13.320 раз(а) в 3.940 сообщениях
Так, звісно, не такі умови. Я зреагував на виділену фразу. На мою думку довгі вудлища тому зручніші, тому що більш амплітудні, та так різко не розгоняють приманку, як короткі. Але...якщо погратися зі строєм короткого вудлища (на відяшках це добре видно), то це може компенсувати занадту різкість. Я так думаю (с)
До того ж, низькопрофільні мульти не типові для вудок 9'-10'
Freshman зараз поза форумом  
Старий 09.04.2015, 12:12   #3175
ILV
 
Аватар для ILV
 
Реєстрація: 08.04.2011
Звідки Ви: Украина, г. Тернополь.
Дописи: 186
Сказал(а) спасибо: 321
Поблагодарили 289 раз(а) в 86 сообщениях
Колеги прошу вибачення в моєму пості №3172 я сплутав раргріп і форегріп. Помилку справив завдяки колезі Inor і його слушному і тактовному зауваженню. Ще раз дякую. Кому цікаво перечитайте виправлене моє повідомлення зміст суттєво міняється. Мені дуже незручно що заморочив всім голову.
ILV зараз поза форумом  
Старий 09.04.2015, 12:20   #3176
Inor
Модератор
 
Аватар для Inor
 
Реєстрація: 04.05.2006
Звідки Ви: Кyiv
Дописи: 6.229
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 2.737
Поблагодарили 5.722 раз(а) в 2.130 сообщениях
Цитата:
Але...якщо погратися зі строєм короткого вудлища
Я вибачаюсь. Що означае погратися зі строем? Якось його змінити? (цього зробити мабудь не вийде). Чи змінити вудлище на інше, з іншим строем?
Inor зараз поза форумом  
Старий 09.04.2015, 12:20   #3177
Freshman
 
Аватар для Freshman
 
Реєстрація: 06.03.2011
Звідки Ви: Київ
Дописи: 8.255
Blog Entries: 19
Сказал(а) спасибо: 7.667
Поблагодарили 13.320 раз(а) в 3.940 сообщениях
другий варіант.
Freshman зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Inor (09.04.2015)
Старий 09.04.2015, 12:39   #3178
ILV
 
Аватар для ILV
 
Реєстрація: 08.04.2011
Звідки Ви: Украина, г. Тернополь.
Дописи: 186
Сказал(а) спасибо: 321
Поблагодарили 289 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від Freshman Переглянути допис
Так, звісно, не такі умови. Я зреагував на виділену фразу. На мою думку довгі вудлища тому зручніші, тому що більш амплітудні, та так різко не розгоняють приманку, як короткі. Але...якщо погратися зі строєм короткого вудлища (на відяшках це добре видно), то це може компенсувати занадту різкість. Я так думаю (с)
До того ж, низькопрофільні мульти не типові для вудок 9'-10'
Андрій, я мав на увазі навіть не різкість закиду, а як би то правильно сказати, саму кількість енергії що може передати вудилище приманці. Довге вудилище передає її суттєво більше ніж коротке і ця енергія більш потрібна для синхромультів на розгін цілої шпульної системи щоб далі жбурнути з берега ніж на мультах де з системи лише шпуля і цю велику енергію потрібно гасити тільки гальмами. Простіше кажучи: кидаючи пророкетом вудилищем 6’6’’ а потім 10’ однакову приманку дальність закиду виростала значно суттєвіше ніж коли я використовував Дайву Міліонаре з тими самими вудками і приманками відповідно.
ILV зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Freshman (09.04.2015), MaxFish (09.04.2015)
Старий 09.04.2015, 12:46   #3179
MaxFish
 
Аватар для MaxFish
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: Киев
Дописи: 592
Сказал(а) спасибо: 1.068
Поблагодарили 316 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від ILV Переглянути допис
...з балансом все добре коли тримаєш за форегріп, вагу катушки майже 300г навіть не помічаєш і вудилище не клює носом.
Тобто курок в конструкції ручки відсутній? А не виникає ефект прокручування вудилища під час проводки, коли катушка намагається опинитися внизу? Ми ж бо тримаемо її тільки за кноб, а її центр ваги знаходиться вище осі вудлища.
MaxFish зараз поза форумом  
Старий 09.04.2015, 12:57   #3180
MaxFish
 
Аватар для MaxFish
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: Киев
Дописи: 592
Сказал(а) спасибо: 1.068
Поблагодарили 316 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від ILV Переглянути допис
Андрій, я мав на увазі навіть не різкість закиду, а як би то правильно сказати, саму кількість енергії що може передати вудилище приманці. Довге вудилище передає її суттєво більше ніж коротке і ця енергія більш потрібна для синхромультів на розгін цілої шпульної системи щоб далі жбурнути з берега ніж на мультах де з системи лише шпуля і цю велику енергію потрібно гасити тільки гальмами. Простіше кажучи: кидаючи пророкетом вудилищем 6’6’’ а потім 10’ однакову приманку дальність закиду виростала значно суттєвіше ніж коли я використовував Дайву Міліонаре з тими самими вудками і приманками відповідно.
Це саме я описував у своєму попередньому посту #3171
Для того щоб всі розуміли про що йде мова.
Ну і плюс довгих вудилищ у зручному використанні рознесенних оснащень із флюру та довгих флюрових поводків на джигу - можна робити довгий відпуск під час закидування не чіпляючи берега грузом чи приманкою.
MaxFish зараз поза форумом  
 




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:46.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua