Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Барахолка > Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
Тут можно поблагодарить продавца/покупателя, пожаловаться на него. Пожелания и требования Домовых :) Отзывы советы покупателям

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.11.2011, 00:18   #1
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 20.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
ДОСТАВКА РЕЧЕЙ ІЗ-ЗА КОРДОНУ

В цьому році почав свою "кар'єру" спіннінгіста.... А,оскільки підхід в мене до всього ДУЖЕ серйозний,то так сталося ,(Думаю що всі з таким час від часу стикаються) що дуже багато рибальського спорядження на ринку нашої багатостраждальноі неньки-України відсутнє або ціни,мягко кажучи,неадекватні,то зіткнувся з такою проблемою доставки багатьох речей із-за кордону.... І ось так мало-помалу почав шукати,посередництвом Вашого форуму, хто би мені міг допомогти у цьому... І ось,завдячуючи Вам,познайомився з Байдою Віталієм,нік Vitaksa, і Жагалою Сашою,нік mans.... Не хочу,щоб у вас склалося враження,що я їх рекламую або пишу цей пост на їхнє прохання,але це не так,можливо просто ця інформація для когось буде корисною.... Так ось,незалежно один від іншого,я в них протягом невеликого проміжку часу замовив собі різного роду рибальського спорядження на ДУЖЕ велику загальну суму .....) грн. з Америки і Японії .... Вказані мною товариші,можу собі вже так дозволити їх називати,жодного разу мене не підвели,надавали і практичну і консультаційну допомогу в виборі речей,постійно нормально реагували на мої побажання... ОДНИМ СЛОВОМ,ЖОДНОЇ НЕГАТИВНОІ СТОРОНИ ІЗ ЗАЗНАЧЕНОЇ СПІВПРАЦІ Я НАЗВАТИ НЕ МОЖУ... ДЯКУЮ ВАМ !

Востаннє редагував Dohtur78: 30.11.2011 о 11:31. Причина: Дописав
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 17.04.2013, 02:06   #2
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 20.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Як бачу,оскільки набирає великої популярності тема http://fishing.kiev.ua/vb3/showthrea...996#post855996 ,то вимушений продовжити свій монолог ... Не знаю які там в кого виникають перешкоди з доставкою товарів,зокрема з Японії,а в мене до сих пір все без проблем,бо ніяк не хочу сам особисто зв'язуватися з пошуком товару,котрий цікавить,продавцями,банками,платіжними системами,курсами єни,перевізниками,трекінг-номерами,митним кодексом і тому подібним ... А знаєте чому ?! А тому,що до сих пір користуюся допомогою посередника,Саши mansa і не тому,що готовий переплачувати відсоток-другий,а купую дуже багато,тому суми немалі,а тому,що бережу свій час,нерви,і не відволікаюся на ті речі,котрі не є моїм основним видом діяльності,це,по-перше,а,по-друге,вже разів п'ятдесят переконався,що завдячуючи йому,отримаю самий якісний "продукт" від першоджерела,без натяку на погану якість,підробку і ін. Так що робіть висновки ті,кому це цікаво ... А кому не цікаво,залишіть,будь-ласка,свою думку при собі,якщо не збираєтесь якимось чином мої слова спростувати (на рахунок порядності,пунктуальності і надійності вказаного мною хлопця ) ... І ще раз хочу наголосити,що пишу це від щирого серця під впливом позитивних емоцій,котрі отримав від щойноприбулих обновок з Японії,тобто мене ніхто не просив це писати і нікого не рекламую,в надії отримати,бодай,якусь мізерну знижку чи подаруночок ...
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:29.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua