Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Рыб-тех-снаб-треп > Кулинар
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Кулинар
Блюда из рыбы, готовим на природе, разделка, сушка, копчушка и т.п.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 19.05.2014, 00:22   #1
brutus
 
Аватар для brutus
 
Реєстрація: 12.06.2009
Звідки Ви: Израиль, Хайфский округ г. Нешер пенсионер.
Дописи: 2.128
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 6.138
Поблагодарили 8.545 раз(а) в 1.610 сообщениях
Talking И как же в кулинарной теме без борща

Вы спрашиваете меня, как правильно готовить борщ?
Ай, не делайте мне беременную голову, я вас умоляю. Вы все тут сами кулинары-шмулинары, все знаете и все умеете. Куда не плюнь, попадешь в придворного повара английской королевы.
Ну, так и я тоже кое-что умею, чтоб вы там себе ни думали. Если вы меня спрашиваете, как делать борщ, так и у меня есть что вам ответить.
Что мы знаем о вкусном борще? Только не надо махать руками через головы, я всех
прекрасно слышу, у меня хорошее зрение. Я вам скажу больше, я знаю, что вы мне
тут будете говорить, мол, мясо, навар, чеснок и капуста.
Ну, конечно, вы же тут все профессора по борщу, только я вам скажу, что вы говорите глупостей. Самое главное в борще, это то, кто его делал. Вам кажется, что борщ может приготовить каждый? Так я вам скажу, что с таких слов вы можете сказать Додику Шварцману, сыну тети Песи Шварцман с центрального рынка, потому как все знают, что Додик идиот.
Но тут ведь нет идиотов, потому я вам скажу, как родным, борщ может делать вкусным только хороший человек. Как бы не морочили бейца всякие китайские индусы, они в чем-то таки правы. Энергия существует. И если вы вздумали готовить борщ в цоресе и гадском настроении, то это будет не борщ, а не знаю что. Вы хочите кушать не знаю что? Ну. Так и я не хочу этого кушать и видеть.
Для начала надо сделать бульон. Какой бульон делала моя бабушка Рахель Евелевна Серпик! Я вам так скажу, это был не бульон, а здоровье! Это был пенициллин, а не бульон. Когда кто-то пробовал его, то он потом неделю не мог есть ничего другого и худел.
Для бульона нужна говядина, и не надо ничего говорить про трефное. Свинину можете кушать без меня, я что обязан это видеть?
Говядина с косточкой. Все. *Что вам надо, это говядина с мозговой косточкой.* Заливаем водичкой, перец горошек, три –четыре лаврушечки, не чищенная луковица. *Все, дети, все. Подожгите плиту и отойдите от кастрюли, не мешайте природе сделать за вас то, что она должна сделать.
Подходить к кастрюле можно только для посолить и снять пенку. И не надо на меня смотреть грустными глазами, вы не раввин из синагоги на Лермонтова.
Пока бульон сам себя готовит,* берем буряк . Вы, конечно, можете называть его свеклой, но я вам так скажу, вы поцы! Буряк дает цвет всему борщу, и если вы назовете то, что дает цвет всему женским словом, то вы жалкие подкаблучники и ничего не понимаете в высокой кухне.
Итак, буряк.* Мы шинкуем его меленько, потом бросаем на сковороду, немного обжариваем, а потом (это важно) заливаем поварешкой-двумя готовящегося бульона, выжимаем сверху пол-лимона и ставим на маленький огонь тушиться. *Именно тушиться, не вариться ни в коем случае. Иначе это будет не борщ, а буряковый суп. *В конце процесса заправляем томатной пастой . Не зажарку заправляем, которую мы еще не сделали, а именно буряк.
Беремся за зажарку: Шинкуем морковь, лук, корень петрушки, корень пастернака и корень сельдерея . И не надо мне делать голову, что чего-то там не нашли.Не нашли и не нашли. Плохо с вашей стороны, но я не виноват, жарьте как есть.* Шинкуем болгарский перец и один острый перец. Все это кидаем на сковороду и зажариваем.

Пока мы делаем зажарку, надо почистить три-четыре картошки, нарубить полвилка капусты и пару стрелок сельдерея, все это бросить в бульон, из которого предварительно уже вынуто мясо и сварившийся лук. Мясо нужно порезать и вернуть на место. Когда картошка будет готова, бросайте зажарку, а после нее тушеную свеклу. Варите борщ еще немного, а за минуту до выключить киньте рубленные зубчики чеснока, перец и мелко нарезанные петрушку и укроп.
И еще, я вам так скажу. Один и тот же рецепт может сделать сто человек, но
получится вкусно не у многих. У меня получится, а у многих нет.
Но после того, как вы заправите борщ сметаной, начистите чеснок и нарежете черный хлеб, а потом это все попробуете и скажите, что это не вкусно, я перестану хотеть ходить с вами по одной улице, потому что я не люблю людей говорящих неправду.

Одним словом, зай гизунд, чтоб вы мне были так здоровы, как я вам еще хоть раз расскажу что-нибудь, если вы не верите уважаемому и пожившему человеку.
brutus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Braun (15.09.2014), Igor74 (08.07.2017), tark (11.07.2014), Tosik (27.12.2018), YAR (04.04.2016), Виленович (12.07.2017), Лилия (08.07.2017)
Старий 07.07.2017, 23:06   #2
brutus
 
Аватар для brutus
 
Реєстрація: 12.06.2009
Звідки Ви: Израиль, Хайфский округ г. Нешер пенсионер.
Дописи: 2.128
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 6.138
Поблагодарили 8.545 раз(а) в 1.610 сообщениях
Сегодня варил борщ по этому рецепту. Правда говядину заменил на курицу
И все равно очень вкусно Хорошее испортить сложно
brutus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.07.2017, 16:18   #3
Лилия
 
Аватар для Лилия
 
Реєстрація: 31.05.2007
Звідки Ви: Вишнёвое
Дописи: 374
Images: 5
Сказал(а) спасибо: 8.128
Поблагодарили 4.629 раз(а) в 290 сообщениях
Вчера варила борщ на свиных ребрышках. Таки да - хорошее испортить сложно. Зятя с кухни выгнать не могла
Лилия зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alex_m (28.01.2020), brutus (08.07.2017)
Старий 10.07.2017, 11:57   #4
LEO 1979
 
Аватар для LEO 1979
 
Реєстрація: 21.06.2008
Звідки Ви: г. Киев, Теремки
Дописи: 296
Сказал(а) спасибо: 5.744
Поблагодарили 2.890 раз(а) в 134 сообщениях
Прекрасный рецепт, сам готовлю почти так-же, за исключением небольших деталей:
1. Мясо заливаю кипятком, и дождавшись закипания, жду пару минут и воду сливаю, затем опять заливаю кипятком, и уже варю до финала, также добавляю крупную луковицу, которую в конце варки удаляю
1. пол-лимона имхо многовато, четверть, либо пол-2/3 чайной ложки винного, виноградного,на крайняк столового уксуса (речь о 3-4 литровой кастрюле, ещё лучше казан)
2. у меня зажарка и тушение буряка-свеклы происходит в одной сковородке в такой очерёдности: растительное масло, лук (две средне-крупные луковицы, обжарка до появления золотистого оттенка, только появления!!!), морковка (когда лень можно на крупной тёрке, а не соломкой), свекла-буряк (только соломкой), можно болгарский перец соломкой, потом томат паста и(или) тёртый свежий помидор, чайнай ложка сахара, уксус-лимон, дать потушиться в конце минут 10, можно влить пару тройку ложек бульона.
3. Категорически не согласен с долгой варкой капусты: капуста один из последних вносимых ингредиентов борща, должна покипеть минут 5-7, не больше
4. Не увлекаться специями, 1 лаврушка и пяток душистых перчинок, имхо разумный минимум, а там конечно дело вкуса

По своей важности для вкуса борща расставлю различные факторы в порядке убывания: качество и кол-во мяса - свежесть овощей, особенно буряка и капусты, кол-во лука в зажарке (чем больше тем насыщеннее вкус, ну и злоупотреблять тоже не стоит)

Всё имхо, и результат личный наблюдений (и за женой, мамой, бабушками, тёщей ибо нет двух одинаковых борщей, а у каждой хозяйки свои секреты и наработки) и экспериментов. Приятного аппетита!
LEO 1979 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
brutus (10.07.2017)
Старий 10.07.2017, 13:01   #5
Vasil'
 
Аватар для Vasil'
 
Реєстрація: 03.04.2006
Звідки Ви: Київ, Троя
Дописи: 2.288
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 5.473
Поблагодарили 3.606 раз(а) в 1.060 сообщениях
А я не давно взнав такий варіант, як додати кислинку до борщу.. Теща ось в селі готувала борщ і додавала в нього свіжу ягоду - порічку (червону смородину).. На 3-4л кастрюлю кидала приблизно гарну жменю ягоди. Цікавий смак + не треба оцту чи дорогуватого лимону.. тим більше ягода вродила
Вже порічок наморозив буду експерементувати (блендернути, з бурячком протушкувати і тп)
Vasil' зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
brutus (10.07.2017), LEO 1979 (10.07.2017)
Старий 27.07.2017, 18:24   #6
Киря
Киря
 
Аватар для Киря
 
Реєстрація: 01.04.2008
Звідки Ви: Киев
Дописи: 7.394
Images: 1
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 8.144
Поблагодарили 13.695 раз(а) в 3.513 сообщениях
Мой рецепт осеннего борща в казане на открытом огне такой.

Корень сельдерея чищу и режу на четыре части. Лук мою, разрезаю поперек, не снимая последний слой шелухи, чтоб он не разваливался. Морковь пару штук режу вдоль пополам. Это все для бульона.

Сухой казан разогреваю на огне и укладываю в него овощи срезом вниз, давая им подрумяниться и карамелизируя верхний слой. Это такой прием из французской кухни. Овощи подпекаются пока срез уверенно не потемнеет. Затем в казан наливаю холодную воду и сразу добавляю мясо на кости. Мясо – только хорошая зрелая говядина. Я использую или хвост, разобранный на суставы, или ребра. Можно, так же, взять голяшки или подбедерки, если вам их напилят шайбами. Варим бульон без крышки, снимая пену, на слабом огне.

Овощи: сельдерей (половина среднего корня), свекла (1-2), морковь (одна средняя), капуста свежая (1/4 кочана), капуста кислая (200 г), помидоры красные спелые (2 шт), помидоры квашеные бочковые (2 шт), перец сладкий красный (1 шт), вяленый (не копченый) чернослив (5-6 шт), репа (половина корня), 1-2 средние картофелины, по вкусу – кусочек острого перца.
Корнеплоды моем-чистим, режем соломкой как на плов, помидоры мелкими кубиками, перец так же, капусту шинкуем, чернослив мелкими кусочками, картошку мелкими кубиками.
Из готового бульона вынимаем все мясо и овощи, овощи выкидываем, мясо оставляем остывать. В бульон сразу добавляем всю капусту и варим потихоньку под крышкой.

В глубокую сковородку добавляем столовую ложку топленого или обычного сливочного масла и две ложки растительного, притушиваем все остальные овощи до полуготовности, пока варится капуста, затем соединяем все в казане, добавляем чернослив и сырую картошку, если свекла была не сладкая – добавьте чайную ложку сахара. Добавьте соль.

На сухой сковородке слегка поджарьте несколько горошин черного и душистого перца, он так намного сильнее отдаст аромат, добавьте пару листиков лаврушки. Варим борщ до готовности картофана.

Остывшее мясо снимаем с костей, режем на небольшие кусочки и кидаем в борщ прогреться.
В то же время почистить и мелко нарубить 2-3 зубчика чеснока, зелень петрушки и укропа. Борщ снять с огня, добавить чеснок и зелень, закрыть крышкой, замотать полотенцем – и уйти от него хотя бы на полчаса подальше.

Ну, а дальше вы знаете.
Киря зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (27.07.2017), brutus (31.07.2017), LEO 1979 (13.09.2017)
Старий 04.02.2018, 20:15   #7
Шебутной
 
Аватар для Шебутной
 
Реєстрація: 17.02.2008
Звідки Ви: Киев, Воскресенка
Дописи: 657
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 244
Поблагодарили 359 раз(а) в 93 сообщениях
Борщ Паходний Швидкий

Дорогі друзі, шоб вам хорошо жилось.

Ось нема чого робити, рішив тут запіліть пару мислєй. На диких валнах ентузіазму і ще якоїсь хвороби.

Паперше. Написано буде багато, ращітано на терплячих людей. Якщо хтось має уразливу нервову систему, або проблеми з часом чи воспріятієм, або не любить готувати і балувати себе і друзів на риболовлі - закриваєм хворум, весело запарюєм мівіну и таінственно смотрім на закат.

Усі інші – вєлкам, як кажуть у нас на галичині.

Ітак, введення.

Не знаю ні одну холеру, яка б не любила на природі натріскатися тушонки шоб аж з носа лізло.
Не бачив ні одного зравомислящого хлопака, щоб не любив борщ (хворих на півбашки і згадувати не хочеться).

От я собі і подумав, що я хочу борщу на риболовлі і не побачив ні одного шлахбаума.
Будь-який ірод каже «нахіра такоє мутіть», а після того як звариш борщу, то лізе на стіл з дурними питаннями «А он с мясом?» і поки лізе вже наліває 50 грамів і клацає зубами на хліб із салом. Тому думаю, шо може комусь ідея буде у пригоді.

Ще одне. Це не буде домашній борщ, «правильний», з кісточкою і толковою рецептурою, правильними термінами роздільного приготування і все таке інше. Але це буде доволі смачне борщидло і головне – він буде ШВИДКИЙ, бо хто хоче варити борщ, коли усі ловлять рибу??? І трохи схоже на борщ зі столової СРСР. Там два види було. Перший вид – борщ красний смачний і другий вид – борщ красний гидкий.

От ми будемо робити смачний. І повірте, коли холодно весною чи восени, на берег вертаєшь, забацав котєлок такої юшки і тріскаєшь із задоволенням гарячєє. І палєзно, і смачно, і гріє. Короче сам тут придумай нахіра тобі борщ варити у лісі, нахіра я тут карячуся!
Ітак, швидкий борщ на природі.
Для борщу нам буде треба: тушонка і заправка для борщу.
Почали.

Рецепт перший. Тушонка під капронку.
Зразу скажу, шо не треба потім лупити беньки тіпа «я думал, что тут будет что-то новенькое», нічого нового, все відомо і до мене. Якщо вмієшь робити швидко смачну тушонку, то закривай тут, читай далі.

Ітак, тушонка малого срока храненія. Підходить до будь яких вилазок на природу і має тільки один недолік. Банка скляна. Хоча і це можна порішати.

Для того щоб швидко приготувати тушонку нам треба помощнік. А саме, мультиварка. Не простая, а з функциєю скороварки. От ми і наскороваримо.

Ітак, треба (блін, ща слюною вдавлюся, я їм тушонку тілько таку, ніколи не купую ті неголені хвости що вони у жестянках продають).

а) Скороварка – 1 штук.
б) М’ясо. Будь-яке.

Важливі моменти. Якщо то говядіна чи парасятіна, то не беріть з кісткою. Трощити зубами кістки не самий аргазм у житті. А то я такє бачив. Якась холєра як обломиться виймати кістку і думає собі що потім вийме, а туди дрібних кісток нападає. Короче, якщо не знаєшь шо до чого, то спитай у баби (любої домашньої баби, яка вміє варити холодець). Вона роскаже і підтвердить, що той хто не процідить холодець – той хуже басурманіна. Далі.

Нормальні українці на тушонку беруть свиню (не реклама). То смачно, дешево, практично.

Якщо хтось любить дуже жирне і інфаркти мікарда, то берем лопатку и трохи ребер (ошийок) і сало. Якщо жити хочешь довше, то берем задню часть (якийсь дібіл придумав назву НЕЖИРНА СВИНИНА) и сала ну дуже трішки.

Жирна тушонка то лопатка 60%, ребра (без кісток!) або ошийок – 20% від ваги і 20% сала. Нежирна тушонка має сала не більше 10%, а можно навіть без сала.

Ой. Шось я таке лихе пряду. Сала трохи надо. Чисто хоть для очисткі совісті. Шматочок національно-патриотичного продукта. Чисто для сознанія що всьо зроблено правильно.

Далі. Пропорції. 1 кг закладки м'ясо-сало це равно дві банки на півлітра. З цього маємо легку математичну вправу для школьніков пенсійного віку на умноженіє. Наприклад, тобі треба шість банок тушонки. Значить це треба 3 кіла ісходного продукту (це для тих хто зовсім не кумєкає). Я зазвичай роблю шість-вісім банок. І ще раз! Кістки РЕТЕЛЬНО видаляємо, особливо ті, що дрібні з під сокири!
в) До цього додаєм на кожну півлітровку: Одну лавруху; перець чорний горошком – 5-7 горошинок; Перець горошком духмяний – 2-3 горошини; Чайна ложка солі трохи з верхом. Це основне. За смаком можете туди напхати ще якоїсь трави (не тої трави, халєра!!), за смаком. Тіпа, каррі, чи орігано. Короче, шо хочь. Я іноді можу добавити трохи зерняток кінзи. А ще можна додати у банку одну без горки чайну ложку цукру. Чи трохи меньше.

Далі. Берем шмат сала і дивимся на шкіру. Якщо вона жорстка як підошва кирзача, то ти балбєс і не вмієш вибирати сала. А той хто таке сало робить ваще ірод проклятий. Бо шкіра должна буть м’яка, обсмалена і в ідєалі пахнити смоленим приємно! От її зрізуємо не заподліцо зі шматком, а с упрєждєнієм, шоб на шкірі трохи сала було. Пофігачить ножем ту шкіру на будь-які шматки, на маленький вогонь на сковорідку, топити, потім туди цибулі трохи півкільцями і довести до бурого кольору. То будуть тобі аглаєду шкварки. Навариш картоплі, заправиш тіми шкварками, візьмеш котлєту якусь, піісят грам, огурчик сольоний або помідорку і будешь тут на хворумі всім росказувать шо твоя жизнь прєкрасна. Пойняв?

Отак. Значить сало, шо осталось на тушонку, ріжем дуже маленькими кубіками. М'ясо ріжем кубіками побільше. Тут від твоєї пачки залежить. Ріжешь такими кубіками, шоб у пачку твою спокійно влізав один-два шматки и було комфортно пережовувати. В мене це десь шматочок як чверть (може трохи більше) за сірникову коробку. Отак.

Значить у мультіварку пхаем першим слоєм сало. Половину солі и приправ, зверху м'ясо, залишки солі і приправ. Нічого не мішаєм! Отак слоями нехай буде. ВОДУ НЕ ДОДАЄМ, не слухай ідіотів!

Закриваєм кришку як треба, ставимо режим в кого який. В мене Тушеніе-М'ясо- і тєкстуру виставляю саму м’яку шо є. Нажимаєм старт. В мене готується здається годину.

Поки воно готується підготували тару під смакоту нашу долгожданную.

Банки помили, вдали окропом (можна як на закрутку прокалювати у духовці), капронові кришки вдали кропом. Нічого більше не треба, тушонка довго стояти не буде. По-перше рецепт такий, по-друге, вічно найдеться якась халєра з нормальним таким хавальніком, вона як бачить ту тушонку, то як бульдог слюні літять. Короче, це тей ще цирковий номер. Короче, шість банок тушонки довго не стоять, закон.

Доречі, якщо хто знає рецепт тушонки для довгого зберігання, напрімєр, до півроку без холодильника у кладовці, то чірканіть ссилку у лічку чи шось такє. Іногда є натхнення зробити багато, а іноді оті байдарочніки причепляться як банний лист до сраки «зроби 30 банок тушонки, ну зроби, друзі просять». Халера! Короче, буду вдячний за рецепт.

Так. Мультіварка пропікала, берем акуратно і рівномірно розподіляєм тушоночьку по банках. Треба її трохи буде чірпачком розбити там, вона як готується вся зліплась. Розбиваем, перемішуєм, тусуєм у банки, ОБЕРЕЖНО гаряче!! І ставим охолоджуватись при комнатній температурі. Зверху кришечками накриваєм від пилу. І чиєїсь слини. Не закриваєм, а НАКРИВАЄМ.

Коли схолоне так, що можна буде у руки банку взять, то можно прискорити процес. Закрити вже кришкою і поставити на балкон, якщо там холодніше. У холодільніка тепле і тем більш гараче не ставь, бо дружина тобі таку тушонку дасть, шо ти не будешь радий шо взагалі не вегетаріанець.
Все, тушонка готова. Як я і казав, нема нічого нового.
Не треба рєзко її жерти, терпи блін. Ще заправку готовити.
Ітак…
Глава друга. Заправка для борщу.


Глава друга. Заправка для борщу.
Деякі йолопи придумали готувати заправку людям у пакєтіках. Мол, купуй братан, вещь дешева і удобная. Вони не хочуть, шоб ти нормальне їв. Вони хочуть натовкти якось дірьма і задорого продавати людям. То ідуть вони нахір! Хірня ті пакєтікі. Все робимо самі!
Напишу тобі рецепт як його читав я. Одразу напишу як я на цей рік заготовку робив. Все подробно, ніяка холера не скаже, шо брешу.

Ітак. Для заправки за рецептом нам потрібно. Цитую.

свекла - 3 кг; морковь, лук репчатый, перец сладкий, томаты - по 1 кг.
Сахар стакан (180 г); 3 ст.л. Соли = 90 г (ДУМАЮ МАЛО)
1 стакан олии = 200 мл. Уксуса 9% - 125 мл.
Выход: около 12 банок по 0,5 л


Так, деякі важливі моменти. Всі розрахунки це ЧИСТА вага вже помитих та почищених овочів.

Не треба бути жлобом і треба використовувати тільки гарні продукти. Олія повинна буди духмяна, не бери тієї прозорої гидоти, не будь дурним. Звичайна запашна олія! Оцет берем не той шо вони пишуть «Одержаний з кислоти». То гімно нехай самі п’ють! Оцет берем тільки натуральний, отриманий з натурального броженія. Він дорогий, десь трохи більше 20 гривень за півлітра. Але він правильний і смачний.

Буряк берем червоний. Він зветься «столовий». Ще є з білими такими кільцями. Зветься «борщевой». Його не треба, він не дасть червоного кольору. Буряк бажано брати солодкий. І тут є один інтєрєсний момент.

Всяка холєрна нежить на базарах продає буряк і каже, що солодкий. Вся! Жодного разу не було, щоб на питання - Буряк солодкий? Сказали - гімно, паря, іди там купи, в меня дірьмо не буряк. Ніразу такого не було, отвічаю!

Вірити не треба. Борони тебе Ісус і Дєва Марія повірити комусь на базарі з тих, кого ти не знаєш лічно! Мораль проста як п’ять копійок - Хто дійсно знає свій товар, той дасть спробувати.

Не треба блін тут соромитися! Кажешь, дай я буду пробувать! ! Якщо не дає пробувать – іде нахір зі своїими буряками! Нехай розрізає буряка на дві частини, знутря відколупав трохи і попробував! Якщо смачний, то ти того розрізаного буряка і купуй, дома помиєшь, нормальний буряк.

Бо приїдуть сюди іроди облєзлиє, понавозять гімна якогось и думають шо будуть продавать за дурні гроші, а у Києві дурні ті горожанє, вони все куплять все з’їдять! Гімна їм! Пробуєм! Отак можна найти дійсно смачний буряк. Отвічяю, сам так роблю всігда, крім тих випадків, коли я знаю продавця і мене точно не надурять.

По продуктах усьо. Мені ж не треба писати, що все інше повинно буди нормальної якості, не гниле, не червиве, да? Сам дотумкаєш?

Далі пишу як робив саме я, виходячи з настрою, своїх поглядів на життя і маленького досвіду біля плити.

Копірую:
«итак, делал немного иначе, чем в рецепте, всего брал нетто и плюс 10 процентов (мало ли что). луковицу делать в комбайне, или еще лучше - кубиками. Морковь, томаты и буряк на крупной терке комбайна, перец вручную соломой. Брал, в граммах: лук - 1112; морковь 1030; томаты 1077; Буряк 3220, паприка 1124, соль 100, сахар 200, уксус 135 мл
вышло: 8 по 0,5 л, две по 0,5 высокие на винте, одна 0,6 и одна 0,8 л. плюс, грамм 300 в холодильник на ближайший борщ. Попробовал варево. Вкусное. отак.»


Отакі я робив нотатки.

Далі саме приготування:

Все що маєм з овочей ретельно миєм и добре чистим. Добре чистим, блін, а не як курка лапою! Бо це ж люди потім їсти будуть! Ріжем все як я вище писав. Один момент – буряк одразу перемішуєм з оцтом. Отак в окремому посуду і вимишуємо, шоб весь буряк оцтом перейшов. Ця кислота сбереже колір буряку.

Берем кастюляку нормальну таку. Або казан, як в мене. 15 литрів, люмінька, стінка не меньше 4 мм. Короче, нормальну посуду бери і не морочи голови! Блін, тільки не ємальовану, поклади ту холєру взад, бери люміній!

Казан на вогонь, у казан олію, зверху порізану цибулю, накриваємо кришкою и припускаємо. І дивись щоб не сгоріло блін! Припускаємо! Це так потроху обсмажуємо до такого собі ефекту, шоб цибуля стала прозора, нібито м’яка, але не була ще рум’яною геть! Так собі як варена. Ото вона і є припущена. Буде багато соку цибулі, не треба лякатися и випарювати теж не треба. Без паніки!
Припускаємо трохи і зверху моркву. Ну звісно блін порізану!

І припускаємо з морквою, періодично перемішуємо. Ще раз кажу – НЕ МОЖНА засмажити на золото. Трохи можна, але не до золотого!

Потім, коли припустили усе, додаєм туди помідори, зверху буряк, перець, цукор і сіль. Перемішати, довести до кипіння.

Отут момент. За рецептом казали тушкувати 25 хвилин. Я робив 45 хвилин. Ну не знаю чого. Здалося що 25 мало, бо закручував до весни.

Після цього розкласти по стерильних банках і закатати. Усе.

Блін, як я вже жалкую шо поліз усьо це писать сюди, вже я стомився, мене відпускає потроху, я не хочу вже ні борщу ні мяса.
Короче.
Блін.
Частина третя, борщ Паходний Швидкий.


Частина третя, борщ Паходний Швидкий.
Паходний, тому що таке подобіє борщу можна скалапуцати тільки у поході. Якщо таке калапуцати вдома, то …теж можна їсти, але треба мати совість і зварити борщ як треба, а не на скору руку.
А це на скору руку.

Ітак. Перше. Борщ можна варити цей з квасолею, або без.

Я розкажу як робити з нею. А як без неї сам вигадуй.

Квасолю треба замочити на 6-12 годин до того, як буде готовитися борщ. Зазвичай звечора береш півторачку ПЕТ, туди стакан квасолі промитої, і води з фильтра. Не с крана, з фільтра. Якщо є запасна почька – хірачь с крана, мені пофігу.
Поставив у холодильник, нехай собі набухає. Поки ти зібрав речі, поки склався, поки доїхав до бази – вже ранок. Воду треба поміняти і знову у холодильник. Як в обід вже будеш варити борщ – квасоля набухла нормально і швидко звариться. Борщ Паходний Швидкий вариться 30-40 хвилин.

Берем казан. В нас зазвичай на 8 літрів.

Туди гарної води 4 літра і на вогонь. З квасолі злити воду і в казан, додаємо столову ложку олії (не питай нащо я і так вже заколібався тут строчити), кришку зверху, чекаєм поки закипить. Не впираєшь бєньки у телефон або інтернет, а готуєш борщ! Вся увага на процес. Доречі, якщо ти любиш щоб у борщі зверху плавала смажена цибуля, то її треба посмажити. Почисть цибулю, олія на сковороду, як зігріється туди кидай цибулю, на великому вогні і часто мішати. Сготується швидко. Але не протупаш момент і не спали цибулю на вугілля! Мішай часто, як блендер блін! Бо будуть в борщу зверху плавати таки собі чорні тараканчіки. Нахер воно такє тобі треба? Туди додай граммів 200 пасти томатної, трохи обсмажити при тому ж швидкому перемішуванні.

Ідем далі.
Поки вариться квасоля іде підготовка овочей, яка складається з: помити, почистити, порізати.

Берем миєм і чистим велику кількість овочей. Шутю, блін. Не велику. Велика кількість - це картопля і капуста. Бо все інше ми вже приготували, сам пам’ятаешь або я повинен пам’ятати? Хто тут кок, халєра?

На 4 літра води, враховуючи м'ясо і квасолю, буде досить 4-5 середніх картоплин. Якщо квасолю не кидаешь, то картоплі можна більше. І пояснюю для таких придурків як я, котрим треба все у грамах. Середня – це приблизно 130 грамів штука. Чистимо, ріжемо на невеликі кубики десь по 2-3 см по ребру (за смаком, я люблю 2 см), у миску картоплю і залити водою щоб вона не почорніла. Не вода, акадємік! Картопля шоб не почорніла!!

Капусту рубаємо не так як кабану, бляха, а тоненько і с душею. Щоб виходила така тоненька і довгенька соломка. Капусти там треба 400-500 граммів.

Піднімай кришку і лупи беньки на квасолю. Бачиш піну? Піну треба сбирати і викидувати. І взагалі, піна є ворог. Вона треба тільки коли пиво. В будь-яких інших випадках – не треба. То її нахір з казана.

Коли квасоля закипіла починаємо засікати 10 хвилин.
Ще раз.

Десять хвилин квасоля без піни кипить одинока як мідуза гаргона! Як пройшло 10 хвилин кидаємо туди картоплю, за нею капусту. Можна сухого коріння петрушки, якщо є. Десь чайну ложку.

Дивись на важливий момент! Капусту не перемішуй. Отак зверху поклав, ложкою до води трохи прим’яв і все! Каву варив колись? От принцип такий самий. Капуста зверху. І важливо як все знову закипить не протупашити цей момент і зробити вогонь маленький. Шоб під кришкою була не буря, як на КВХ п’ятірка южак, а так, ледве кипіло поміж капустою, дуже повільно, тендітно, але впевненно.

Капуста і картопля будуть отак варитися після закіпання 15 хвилин. Ще раз! Додав картоплю, зверху капусту, притопив капусту, вогонь на макси, чекашь коли закипить. Коли закипіло, вогонь меньше і так шоб тихо колихалось там 15 хвилин. "Ще раз" більше не буде, ти і так пойняв що це важливо. Якщо не пойняв - всьо, капець.

Після цього апагєй житєйской мудрості – тушонка. Кількість за смаком. Орієнтовно як у пайку туриста – 75 граммів на хобот за один раз поїсти. Тобто, якщо борщу маємо десь 7 літрів, то це десь 14 порцій. Я не знаю с ким ти там катаєшься по рибалках, але ми усі дядьки під центнер. Тому 250 мл борщу це тільки рота пополоскати. Тому рахуєм півлітра на брата. 14 порцій по 75 грамів це десь кіло тушонки, рахуй літра. От і піндюрь туди дві півлітровки, або трохи меньше.

По великому рахунку, в нас все вже зварено. Картопля повинна бути готова, капуста теж, тепер наша задача не розварити це все у пилюку. Я люблю щоб капуста була альденте (гуглі іди, я вже не хочу писати що це значить). Хтось любить щоб була дуже м’яка. Спитай хто як любить, зроби вигляд що працюєшь по желанію тєлєзрітєлєй і пішли вони вдупу. Вари так як тобі треба, хто не буде їсти, то його проблєми. Я до чого. Щоб розуміти що в тебе в казані то можеш скуштувати капусту як вона там. Якщо її упругость тобі підходить – все гаразд.

Ітак, додаєм тушонку. Перемішуєм, доводим до закипання на великому вогні. Як закипає – знов маленький вогонь. Да, саме так, стоїшь і як йолоп граешься вогником більше-меньше! Саме так! За виключенням останнього етапу.

А останній єтап це заправка. Отут вже великого огню не повинно бути. Відкрив, і обережно туди літру заправки плюх. Потроху і дуже обережно перемішав, вогонь маленький.

Дивись. Якщо дати вогню, то піде бурління. Це бурління виварить буряк и борщ буде я зелений чай. Ні коліру ні смаку. Тому на цьому етапі траба щоб воно не кипіло, а трохи мліло. Як холодець. Ледве-ледве булькало, ясно?

Як перемішав то можна спробувати на сіль.

Блін! Шо ти слухаешь? А це я буду пам’ятати шо в тебе цибуля с пастою на сковорідці? От ти кок йолкі блін сухопутний! Бери ту цибулю с пастою и повільно і акуратно, як заправку, вводь у борщ. От ти чуть не забув за цибулю, я хірєю!

Враховуй, що тушока сольона як халєра і заправка теж. Тому пробувать на сіль буде той, хто солі вживає мало взагалі. Бо людина шо солі не їсть буде голодною. Вона солоного борщу їсти не буде, буде не смачно. Розберетесь там короче! І корегуй на сіль. Буде трохи присмак кислий. То нормально. То паста кислить і оцет с заправки.

Ну і можна що зробити ще:
Можна додати туди таку суміш травок для борщу, я таку купую у брацького народу на ринку де спецій багато;
обовязково у кінці треба додати порізаного укропу (можно сухого);
Якихось сухих травок за бажанням і смаком;
Столову ложку меленої папріки можна, це буде круто;
Я додаю ложку грузинської аджики гострої;
Можна ножем нам’яти часнику і додати трохи у борщ;
Можна натовкти часнику, положити у тарілку, зверху духмяну олію і трохи води і солі, перепендюрити усе. В це вмочати чорний хліб до борщу, смачно.

Короче кажучи, приправь за смаком и нехай стоїть на малеееенькому вогні.

Дуже важливий момент, повний ахтунг аж сюди!!! - Борщ вийде густий. Дуже густий, як кажусь Ложка стоїть! Якщо ти любишь юшку таку де плаває трохи буряка и капусти, то зменьшуй всі інгрідієнти відсотків на 20.

Поки воно мліє можешь звонити своїм, якщо вони у човнах рибу ловлять, або кликати за стіл якщо вони на землі.

Всі ріжуть хліб, сало, цибулю, часник, наливають трохи по 50 грамів. І сметану не забудь взяти пачку. Що то за борщ без сметани?

Ну якщо холодно, якщо апетиту нагуляв, якщо борщ вдався хоч трохи, то всі смачно поїдять гарячого и буде добре.

Ну вроді все. Добра тобі, кок ти блін сухомяточний. Ну і вибачай, якщо шо не так.


НотаБене: заліз у кладовку сфоткав тобі заправку, шоб ти бачив шо воно виходить таке.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_20180204_175309.jpg (84,1 КБ, 71 переглядів)
Шебутной зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Air Jordan (05.02.2018), dim_p (06.02.2018), sane43k (20.02.2018), sniper 1 (04.02.2018), ternopil (17.02.2018), Vasil' (05.02.2018), Zander (05.02.2018)
Старий 01.09.2019, 13:14   #8
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.812 раз(а) в 791 сообщениях
Кажуть на природі борщ готувати, не зручно, кастрюлі та сковорідки, зажарки....... і т.д.......
Все не так. Вже не один рік готуємо даний борщ, просто швидко, смачно і зручно.

Борщ без зажарки.
Інгредієнти на 4 л. води:
м'ясо - 600-700 грам (кому, яке за смаком, в моєму випадку, взяв трохи свинини та курятини, ну ще добавив трохи пупків дикої качки)
буряк столовий – 3-4 штуки
картопля - 500 грам
морква – 2-3 штуки
цибуля – 2-3 штуки
капуста – пів качана, або третя частина
(буряк, морква, капуста та цибуля, кількість взалежності від розмірів)
томатна паста - 3 ст. ложки
часник - 3-4 зубчики
лавровий лист - 3-4 шт.
оцет - 1-2 ч. л.
сіль, перець

М'ясо відварити протягом 1,5 години.


Картоплю нарізати кубиками, додати до м'яса.


Через 10 хвилин, капусту нашаткувати соломкою, додати в каструлю і за капустою одразу додаємо буряк.


Буряк(попередньо) помити, трохи відварити (приблизно 20-30 хвилин), дати охолонути, очистити від шкірки і нарізати соломкою. Так варити 10 хвилин.


Цибулю подрібнити.


Моркву натерти на крупній терці.


Одночасно додати цибулю і моркву, і додаєм томатну пасту.


Додати лавровий лист, поперчити і якщо необхідно досолити. Додати оцет.



Давимо ножем часник і відставляємо з вогню, накрити кришкою і дати настоятися 20-30 хвилин.


Смачного!
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
krogka (01.09.2019)
Старий 27.01.2020, 17:27   #9
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.812 раз(а) в 791 сообщениях
Цитата:
Допис від Владимир_84 Переглянути допис
Кажуть на природі борщ готувати, не зручно, кастрюлі та сковорідки, зажарки....... і т.д.......
Все не так. Вже не один рік готуємо даний борщ, просто швидко, смачно і зручно.

Борщ без зажарки.
Інгредієнти на 4 л. води:
м'ясо - 600-700 грам (кому, яке за смаком, в моєму випадку, взяв трохи свинини та курятини, ну ще добавив трохи пупків дикої качки)
буряк столовий – 3-4 штуки
картопля - 500 грам
морква – 2-3 штуки
цибуля – 2-3 штуки
капуста – пів качана, або третя частина
(буряк, морква, капуста та цибуля, кількість взалежності від розмірів)
томатна паста - 3 ст. ложки
часник - 3-4 зубчики
лавровий лист - 3-4 шт.
оцет - 1-2 ч. л.
сіль, перець

М'ясо відварити протягом 1,5 години.


Картоплю нарізати кубиками, додати до м'яса.


Через 10 хвилин, капусту нашаткувати соломкою, додати в каструлю і за капустою одразу додаємо буряк.


Буряк(попередньо) помити, трохи відварити (приблизно 20-30 хвилин), дати охолонути, очистити від шкірки і нарізати соломкою. Так варити 10 хвилин.


Цибулю подрібнити.


Моркву натерти на крупній терці.


Одночасно додати цибулю і моркву, і додаєм томатну пасту.


Додати лавровий лист, поперчити і якщо необхідно досолити. Додати оцет.



Давимо ножем часник і відставляємо з вогню, накрити кришкою і дати настоятися 20-30 хвилин.


Смачного!
В продолжение темы борща)
Борщ без зажарки с пупков и галушками.

Галушки:
3 стакана муки
100 граммов мягкого сливочного масла
2 яйца
100 мл воды
1 столовая ложка соли
Сливочное масло растопите на сковороде. Яйца слегка взбейте с 1 чайной ложкой соли. Муку просейте, добавьте взбитые яйца, воду и 2 столовые ложки растопленного масла. Тесто хорошо вымешайте, раскатайте и нарежьте небольшими кусочками. Отварите галушки в подсоленной кипящей воде 5–10 минут (когда галушки всплывут на поверхность, это значит, что они готовы). Тем временем разогрейте на сковороде сливочное масло, галушки откиньте на дуршлаг и переложите на сковороду. Немного поджарьте галушки на сливочном масле. Потом галушки порционно кладем в тарелку и засыпаем готовым борщем, лучше подавать со сметаной.








Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
sniper 1 (28.01.2020)
Старий 27.01.2020, 19:08   #10
Adm1
 
Реєстрація: 09.08.2007
Дописи: 36.101
Images: 17
Blog Entries: 6
Сказал(а) спасибо: 15.640
Поблагодарили 41.837 раз(а) в 13.869 сообщениях
Закусывать надо... чтоб так цитировать...)))
Adm1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2020, 13:53   #11
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.812 раз(а) в 791 сообщениях
Цитата:
Допис від A Переглянути допис
Закусывать надо... чтоб так цитировать...)))
Закуска градус крадет)))
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2020, 18:18   #12
Alex_m
 
Аватар для Alex_m
 
Реєстрація: 20.02.2006
Звідки Ви: Живу в г.Лубны. Работаю где-то по Полесью :)
Дописи: 1.575
Images: 11
Сказал(а) спасибо: 2.852
Поблагодарили 3.202 раз(а) в 586 сообщениях
борщ, він такий різний

Свого часу чимало помотався по селах, борщів як зірок на небі
У кожному селі, навіть в кожному "кутку" села, свої "вибрики".
Там зажарку роблять, там все варять без зажарювання ... Там окремо якийсь інгридієнт підсмажать, іннше свіже в кастрюлю кидається ...
Там заправляють "обвітреним" салом з розтертим часником, в іншому місці і "на дух не переносять" старого сала в борщі.
Подобались і варіанти з гречаною крупою .... З чорносливом ... Та безліч варіацій !!!
Борщ, воно така штука, що якщо його готують з душею, то він по любому смачний
Alex_m зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
brutus (24.02.2021), LEO 1979 (28.01.2020), Zander (15.09.2020)
Старий 06.09.2020, 12:20   #13
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.812 раз(а) в 791 сообщениях
Борщ с фасолью острый.
Мясо - 500 грамм;
Лук - 1 шт.;
Морковь - 1 шт.;
Свекла столовая - 1 шт.;
Капуста - 1/3, 1/4 качана;
Картофель - 6-7 шт.;
Фасоль - 1 баночка или 1 стакан(фасоль взял готовую консервированную);
Перец острый - 1-2 шт.(по вкусу);
Уксус - 1-2 ст.ложки;
Вода 3-3,5 л.;
Соль, зелень по вкусу.

Варим в подсоленной воде мясо около часа
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Режем лук и добавляем к мясу
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Трем на терку морковь и в кастрюлю, варим минут 5-7
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Варим до готовности свеклу, даем остыть, трем на терку и в кастрюлю
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

За свеклой сразу отправляем порезанную капусту
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

За капустой сразу добавляем порезанный картофель
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Минут через 5 добавляем фасоль, фасоль я взял в томате, томат в борще только плюс
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Даем закипеть и покипеть минут 5, добавляем острый перец
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Минут через 5 добавляем уксус(уксус нужен для того чтобы убрать немного сладость, свекла и морковь дают сладость) и зелень и убираем с огня, даем настоятся минут 15-20
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
SL (12.09.2020)
Старий 15.09.2020, 10:47   #14
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.812 раз(а) в 791 сообщениях
Подымим тему национального блюда)
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2021, 11:23   #15
Jaga
 
Аватар для Jaga
 
Реєстрація: 27.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 644
Сказал(а) спасибо: 1.503
Поблагодарили 1.068 раз(а) в 235 сообщениях
Турецький борщ.
І не кажіть мені що такого не існує. У мене існує.
Національна кухня - це не якісь там певні страви, а більше набір способів використання тих чи інших продуктів, типу обробки та методів приготування, притаманних тому чи іншому народу. От і мені захотілось зробити щось звичне нам, але в турецькому стилі.
Інгредієнти цілком підійдуть як мусульманам, так і православним іудеям, а якщо доповнити це все діло чаркою - то і нашим атеїстам київського патріархату.
Необходімиє інгрідієнти:
Мнясо, телятина, реберна частина краще за все.
Нут - турецький горох.
Овочі - картопля, буряк, цибуля, морква, селера. капуста.
Ще овочі - часник, помідори та паприка червона, бажано тонкостінна.
Зелень петрушки - шо ж то за турецька страва без петрухи.
Олія, вершкове масло, сіль, цукор, лавруха, чорний перець, томатна паста. оцет або лимонний сік.
Пательня, велика каструля, ложки-ножі, черпаки та дошки.
В принципі приготування все логічне і схоже на наш звичайний борщ.
На ніч промити за замочити у холодній воді нут.
Наступного дня у великій каструлю закласти телячу ребрину, одну цибулину, шматок моркви та селеру. Це все буде бульйон. Варити на невеликому вогні години півтори, знімаючи піну. Окремо зварити замочений та розбухший нут. Там теж буде піна, її теж збирати. Не бійтесь зварити багато гороху - не пропаде.
Ну а далі - все звично. Ріжемо ще цибулю і тремо шмат моркви та все це на пательню. Туди олії і вершкового масла. Як підсмажиться - закидуємо тертого буряка. Доливаємо води і тушкуємо. Довго, поки все не стане м'яким. Закидуємо томатну пасту, трохи підсмажуємо її, опісля - сіль, цукор та кислоту - оцет або лимонний сік. Вирівнюємо все по смаку. Саме ця заправка і формує головний смак борщу, і вона повинна вам подобатись по всім складовим. З бульйону виловити виварене коріння та цибулю, мнясо дістати і нарізати невеликими шматочками. У більйон закинути мілко порізану капусту, а через хвилин 10 - так само подрібнену картоплю, горошини перцю та лавровий лист. В мене капуста стара, вариться довго, а картопля навпаки - швидко. Чому мілко порізав - ну, у турецьких чорбах все невеличке. Поки вариться все те, нарізаємо червону свіжу паприку та помідору, дрібнимо часник, та петрушку. Як провариться картопля та капуста - закидуйте до неї нут, і прямо з водою, в якій він варився, порізане мнясо, бурякову заправку, та проваріть 5 хвилин. Соліть на смак та перчить. І під кінець все це заправте часником, солодким перцем та помідорами. І як вимкнете вогонь - багато петрушки.
Подавати все це щастя з смачним простим хлібом. Добре заправити запашною оливою, йогуртом та вичавити лимона.
Нут дає такий тонкий горіховий присмак та солодкість, що чудово поєднується з ароматами свіжих помідорів, перцю та духмяністю петрушки.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20210224_101435.jpg (77,4 КБ, 33 переглядів)
Тип файлу: jpg 20210224_101506.jpg (54,6 КБ, 34 переглядів)
Тип файлу: jpg 20210224_101527.jpg (42,4 КБ, 32 переглядів)
Тип файлу: jpg 20210224_101549.jpg (50,1 КБ, 33 переглядів)
Тип файлу: jpg 20210224_101624.jpg (74,3 КБ, 41 переглядів)
Jaga зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
brutus (24.02.2021), LEO 1979 (24.02.2021), SL (07.03.2021), Владимир_84 (07.03.2021), Лилия (24.02.2021), Роман911 (01.03.2021)
Старий 12.05.2021, 16:33   #16
Ромка
 
Аватар для Ромка
 
Реєстрація: 14.09.2007
Звідки Ви: Львів
Дописи: 217
Сказал(а) спасибо: 362
Поблагодарили 346 раз(а) в 55 сообщениях
Оживлю тему фотками. По рецепту все стандартно. Ну хіба ще додав заправку, бо не пробував ніколи сам "регулювати" кислинку, але не буду рекламувати виробника. І сальце домашнє.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20210509_171402.jpg (59,7 КБ, 49 переглядів)
Тип файлу: jpg 20210509_171250.jpg (96,4 КБ, 38 переглядів)
Ромка зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
SL (12.05.2021), Владимир_84 (13.05.2021)
Старий 24.01.2022, 19:44   #17
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.812 раз(а) в 791 сообщениях
Цитата:
Допис від Владимир_84 Переглянути допис
Борщ
Собственно по этому рецепту только на печке и в чавуне)
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2022, 17:29   #18
Лилия
 
Аватар для Лилия
 
Реєстрація: 31.05.2007
Звідки Ви: Вишнёвое
Дописи: 374
Images: 5
Сказал(а) спасибо: 8.128
Поблагодарили 4.629 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від Владимир_84 Переглянути допис
Собственно по этому рецепту только на печке и в чавуне)
Вот это реально ВКУСНО. Детство напоминает, когда бабушки много чего готовили в чавунках (баняках) на печке, а ещё лучше - в печи. Как в них еда вытамливалась - ни одна кастрюля или мультиварка так не сможет.
Лилия зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Владимир_84 (28.01.2022)
Старий 26.01.2022, 19:55   #19
Vaschek
 
Реєстрація: 06.07.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 488
Сказал(а) спасибо: 95
Поблагодарили 237 раз(а) в 94 сообщениях
Жду когда выложат- Рыбный борщ
Vaschek зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2022, 09:04   #20
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.812 раз(а) в 791 сообщениях
Цитата:
Допис від Vaschek Переглянути допис
Жду когда выложат- Рыбный борщ
А почему бы и нет. Быает наловлю верховодки, теща ее переберет протушит с луком морковью и томатом а потом с этой заправки варит постный борщ, уходит на ура.
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:57.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua