Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Мульт Клуб
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Мульт Клуб
Мультовые снасти, удилища, обслуживание апгрейд мультипликаторов, техника ловли, прочее

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 04.03.2016, 12:05   #901
ILV
 
Аватар для ILV
 
Реєстрація: 08.04.2011
Звідки Ви: Украина, г. Тернополь.
Дописи: 186
Сказал(а) спасибо: 321
Поблагодарили 289 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
Особисто я вперше почав ловити мультом з 2013 року, в минулому році було тільки 92 дні, в яких я рибалив не менше 8 годин у добу.
Вітаннячка колегам!
Такий рік піде за три роки якщо не більше. Треба вміти жити!
ILV зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Restavrator (26.09.2016), Косячок (04.03.2016)
Старий 04.03.2016, 12:07   #902
Косячок
Banned
 
Реєстрація: 02.12.2011
Звідки Ви: Черкаси
Дописи: 493
Blog Entries: 24
Сказал(а) спасибо: 6.253
Поблагодарили 1.967 раз(а) в 360 сообщениях
Цитата:
Lavr
Ніколи не рахував таке, а це задумався і так легенько прикинув за минулий рік
До речі, це ще не рекорд мій, були роки коли я від 1-го до 3-ох місяців(це не рахуючи рибалок за рік) жив постійно на Дніпрі, наодинці, щодня рибалив - ось це справді жити на воді))).
Цитата:
ILV
Завжди, на жаль, в чомусь іншому відстаєш, проте, чи правильно ми прожили життя і на те витрачали свій час та сили ми не дізнаємося ніколи.

Просто потрібно ж говорити як є в кастингу аби не розчаровуватися в ньому. Самі подумайте - скільки риболовів за рік ви бачите, що ловлять кастингом хоча б в середньому діапазоні вагів, не кажучи вже про лайт чи ультралайт.
Або візьміть спортсменів(а українські найкращі в більшості видів лову, окрім форелі і бассу покищо) - з човна вже починають трохи ловити на воблери, а в берегових змаганнях хто ловить постійно? І аргумент, що ще не так багато часу пройшло від початку використання українськими риболовами мультів є слабкий - це ж спортсмени, вони за найкоротші терміни впроваджують в практику те, що даватиме перевагу над іншими.
Люди я ж сам по самі ... вуха в мульті, але ж потрібно говорити і про недоліки, а не тільки переваги оспівувати.

Востаннє редагував Косячок: 04.03.2016 о 12:19.
Косячок зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (04.03.2016), Restavrator (26.09.2016)
Старий 04.03.2016, 13:32   #903
Freshman
 
Аватар для Freshman
 
Реєстрація: 06.03.2011
Звідки Ви: Київ
Дописи: 8.255
Blog Entries: 19
Сказал(а) спасибо: 7.667
Поблагодарили 13.320 раз(а) в 3.940 сообщениях
Ну так недоліки висмоктані з пальця. Нещодавно дивився відео, де кітаєць шворкав з нового зіла пількер на 97 метрів на футбольному полі під лінійку. Все чесно. Риболовля, це ж не тільки джиг. Та і хлопці неодноразово доводили, що описані "проблеми" і не проблеми зовсім.
А про порівняння з спортсменами у цьому опусі з 4-х частин взагалі вбило. У них головне результат, на то те і змагання, а з ким ти хочеш змагатися? Набити чувал рибою? Так є способи набагато ефективніші за спінінг.
Єдине з чим погоджуюсь, так з тим, що не потрібно з мульта робити культ. А ті, хто пробують мульт через "моду", тож нехай на своїх помилках і вчаться, більше користі буде.
Freshman зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Restavrator (26.09.2016)
Старий 04.03.2016, 13:39   #904
Lavr
 
Аватар для Lavr
 
Реєстрація: 11.04.2007
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 2.325
Сказал(а) спасибо: 13.016
Поблагодарили 24.803 раз(а) в 1.243 сообщениях
Нормальний опус, фактично як є і без прикрас.
Lavr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2016, 13:40   #905
Freshman
 
Аватар для Freshman
 
Реєстрація: 06.03.2011
Звідки Ви: Київ
Дописи: 8.255
Blog Entries: 19
Сказал(а) спасибо: 7.667
Поблагодарили 13.320 раз(а) в 3.940 сообщениях
Кожен сприймає так, як сприймає.
Freshman зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2016, 14:30   #906
Inor
Модератор
 
Аватар для Inor
 
Реєстрація: 04.05.2006
Звідки Ви: Кyiv
Дописи: 6.229
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 2.737
Поблагодарили 5.722 раз(а) в 2.130 сообщениях
Читаю ну просто шекспировские ст расти. Мульт, не мульт. Прав - не прав.
Вот смотрю американские рыболовные каналы. И там одни и те же рыболовы в зависимости от обстоятельств ловят и мультами и мясорубками, а надо берутся и за нахлыстовую снасть. И как-то это у них всё просто, без напряга. Без размышлений о превосходстве тех, или иных снастей.
Inor зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
alex_dnepr (04.03.2016), alko (04.03.2016), Freshman (04.03.2016), GBR (04.03.2016), hats (04.03.2016), KaLAN (09.03.2016), OnlyMadHunter (05.03.2016), rosomaha (04.03.2016), Косячок (04.03.2016), Саша В. (04.03.2016)
Старий 04.03.2016, 14:42   #907
Саша В.
Модератор
 
Аватар для Саша В.
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ
Дописи: 11.897
Blog Entries: 5
Сказал(а) спасибо: 10.051
Поблагодарили 16.440 раз(а) в 5.299 сообщениях
Цитата:
Допис від Inor Переглянути допис
Читаю ну просто шекспировские ст расти. Мульт, не мульт. Прав - не прав.
Вот смотрю американские рыболовные каналы. И там одни и те же рыболовы в зависимости от обстоятельств ловят и мультами и мясорубками, а надо берутся и за нахлыстовую снасть. И как-то это у них всё просто, без напряга. Без размышлений о превосходстве тех, или иных снастей.
Я себе тоже решил, что всё что до 6-7 грамм - мясо. Дальше всё остальное мульт. Но береговой джиг - мясо. При всём своём старании 30-35 грамм далее чем на 65 метров забросить мультом не могу. А мясом 80-90-100 метров достаются без проблем. Правда и мультовая палка 8-ка, а мясная 9-ка, но думаю, что и мультовой 9-кой даже 80 метров не осилю.
Саша В. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Aryll (04.03.2016), Vitaksa (04.03.2016), Косячок (04.03.2016)
Старий 04.03.2016, 14:53   #908
ЕАВ 13
 
Аватар для ЕАВ 13
 
Реєстрація: 13.10.2011
Звідки Ви: Житомир
Дописи: 1.078
Сказал(а) спасибо: 236
Поблагодарили 374 раз(а) в 197 сообщениях
Цитата:
Допис від Саша В. Переглянути допис
Я себе тоже решил, что всё что до 6-7 грамм - мясо. Дальше всё остальное мульт. Но береговой джиг - мясо. При всём своём старании 30-35 грамм далее чем на 65 метров забросить мультом не могу. А мясом 80-90-100 метров достаются без проблем. Правда и мультовая палка 8-ка, а мясная 9-ка, но думаю, что и мультовой 9-кой даже 80 метров не осилю.
ПРОБОВАТЬ НАДО
ЕАВ 13 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Restavrator (26.09.2016)
Старий 04.03.2016, 15:12   #909
Саша В.
Модератор
 
Аватар для Саша В.
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ
Дописи: 11.897
Blog Entries: 5
Сказал(а) спасибо: 10.051
Поблагодарили 16.440 раз(а) в 5.299 сообщениях
Цитата:
Допис від ЕАВ 13 Переглянути допис
ПРОБОВАТЬ НАДО
ну есть ещё одно но))) ултралайтовый мясной комплект и комплет для берегового джига, они уже есть и они на столько офигенные, что продавать их вот совсем не хочется, а выделить бюджет ещё на мультовых комплекта...золотого запаса не хватает.
Саша В. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
KaLAN (09.03.2016)
Старий 04.03.2016, 16:09   #910
Косячок
Banned
 
Реєстрація: 02.12.2011
Звідки Ви: Черкаси
Дописи: 493
Blog Entries: 24
Сказал(а) спасибо: 6.253
Поблагодарили 1.967 раз(а) в 360 сообщениях
Цитата:
Inor, Саша В.
Згоден, я ж до того і вів - мульт у потрібних умовах, а не просто, бо так модно.

Цитата:
Ну так недоліки висмоктані з пальця. Нещодавно дивився відео, де кітаєць шворкав з нового зіла пількер на 97 метрів на футбольному полі під лінійку. Все чесно.
А є відео де він це робить сидячи в човні і не на стадіоні?

Цитата:
А про порівняння з спортсменами у цьому опусі з 4-х частин взагалі вбило. У них головне результат, на то те і змагання, а з ким ти хочеш змагатися?
Мова про те, що якби мульт чимось вигравав у м'яса, то його б спортсмени використовували, а не ловили безінерційними котушками.
Я змагаюся сам із собою - та не всім таке до вподоби, особливо в розрізі назви теми - НОВАЧКИ.
Косячок зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2016, 16:18   #911
Freshman
 
Аватар для Freshman
 
Реєстрація: 06.03.2011
Звідки Ви: Київ
Дописи: 8.255
Blog Entries: 19
Сказал(а) спасибо: 7.667
Поблагодарили 13.320 раз(а) в 3.940 сообщениях
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
А є відео де він це робить сидячи в човні і не на стадіоні?
Рома, ти ж доросла людина, а такі питання ставиш. А що, окрім лову з лодки іншого немає? Чи усі береги поросли?
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
Мова про те, що якби мульт чимось вигравав у м'яса, то його б спортсмени використовували, а не ловили безінерційними котушками.
Мова про те, що спортсменам результат потрібно показувати тут і зараз, а не витрачати час на пізнання мульта. Також потрібно пам'ятати, що наші спортсмени зростали здебільшого на безенерційних котушках.
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
Я змагаюся сам із собою - та не всім таке до вподоби, особливо в розрізі назви теми - НОВАЧКИ.
Рома, без образ, але твої змагання відвадять новачків раз і назавжди. Бо ненх так заморочуватися з тим клятим мультом. Тим паче, змагаєшся з собою а ретранслюєш думки інших.
Freshman зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2016, 16:47   #912
Hellfish
 
Аватар для Hellfish
 
Реєстрація: 10.01.2014
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 65
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 597
Поблагодарили 449 раз(а) в 85 сообщениях
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
Згоден, я ж до того і вів - мульт у потрібних умовах, а не просто, бо так модно.



А є відео де він це робить сидячи в човні і не на стадіоні?


Мова про те, що якби мульт чимось вигравав у м'яса, то його б спортсмени використовували, а не ловили безінерційними котушками.
Я змагаюся сам із собою - та не всім таке до вподоби, особливо в розрізі назви теми - НОВАЧКИ.
По ловлі Басса є маса відео де спортсмени юзають мульт.
Аналогічно де ловлять з каноє сидячи , стоячи без жодних проблем.
При такій кількості годин проведеній на воді з мультом дивно читати від вас про якісь там трабли з мультом.
З повагою
Hellfish зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2016, 17:03   #913
Hellfish
 
Аватар для Hellfish
 
Реєстрація: 10.01.2014
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 65
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 597
Поблагодарили 449 раз(а) в 85 сообщениях
Від себе добавлю, що після прочитання таких опусів у потенційного новачка можуть геть відбити бажання брати мульт в руки.
Нічого складного в опануванні мульта немає. Було б бажання
Hellfish зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
BHill (04.03.2016), Freshman (04.03.2016), Vossa (04.03.2016)
Старий 04.03.2016, 18:30   #914
Косячок
Banned
 
Реєстрація: 02.12.2011
Звідки Ви: Черкаси
Дописи: 493
Blog Entries: 24
Сказал(а) спасибо: 6.253
Поблагодарили 1.967 раз(а) в 360 сообщениях
Цитата:
Рома, ти ж доросла людина, а такі питання ставиш. А що, окрім лову з лодки іншого немає? Чи усі береги поросли?
Берег мене не цікавить - я ловлю з човна і не на стадіоні

Цитата:
Мова про те, що спортсменам результат потрібно показувати тут і зараз, а не витрачати час на пізнання мульта.
Ти ба - а раніше писали, що всі недоліки висмоктані з пальця, а виявляється мульт потрібно пізнавати і одразу так не вийде ловити.

Цитата:
Рома, без образ, але твої змагання відвадять новачків раз і назавжди. Бо ненх так заморочуватися з тим клятим мультом. Тим паче, змагаєшся з собою а ретранслюєш думки інших.
Нехай розуміють, що мульт крім балансу снасті і використання товстішого шнура та надійності - переваг перед м'ясом не має.
А я не перша людина на Землі аби висловлювати свої власні думки, а не ретранслювати думки людей навкруги, в дещо обробленому вигляді мною.
Косячок зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
KaLAN (09.03.2016)
Старий 04.03.2016, 18:34   #915
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.621
Сказал(а) спасибо: 18.422
Поблагодарили 32.620 раз(а) в 7.333 сообщениях
Я думаю, что для того, чтобы делать выводы, нужно хотя бы неплохо владеть и тем и другим, только тогда можно трезво и объективно смотреть на вещи . Скорее всего, так и есть у америкосов. А у нас, как всегда - из крайности в крайность . А еще "бытиё формирует сознание", иными словами - есть конкретные задачи ловли, с которыми лучше справляется либо мясная снасть либо мультовая. К примеру, у меня сейчас задача, ИМХО, нереализуемая мультовой снастью - дальний заброс джиги 7 грамм плюс 3-4 дюйма резина, причём, удилище должно быть довольно мощное, так как всё это заточено под ловлю немелкой рыбы (от 2-х и до бесконечности кг). В мясной снасти - это удилище 8,6-9футов до унции, шнур 0.8 Х8. В мульте - да ни удочек таких нет, ни катушек
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Verh3 (04.03.2016), Косячок (04.03.2016)
Старий 04.03.2016, 18:55   #916
Косячок
Banned
 
Реєстрація: 02.12.2011
Звідки Ви: Черкаси
Дописи: 493
Blog Entries: 24
Сказал(а) спасибо: 6.253
Поблагодарили 1.967 раз(а) в 360 сообщениях
Цитата:
По ловлі Басса є маса відео де спортсмени юзають мульт.
Аналогічно де ловлять з каноє сидячи , стоячи без жодних проблем.
, піду завтра половлю басса в Дніпрі з каное, коли дадуть течію.

Цитата:
При такій кількості годин проведеній на воді з мультом дивно читати від вас про якісь там трабли з мультом.
Я змирився з вадами мульта, а хтось може бути в рожевих окулярах і добряче обламатися.
Мені набридло просто так ловити рибу, тому і перейшов у мульт(але ультралайт ще м'ясний, бо мотати на мульт 30 метрів шнура аби далі і комфортніше закидати та сподіватися, що не клюне трофейна риба без нормального запасу шнура не хочу) аби хоч якось відновити інтерес до риболовлі, що з часом згасла, особливо коли дивлюся як більшість людей навколо до неї ставляться - спіймати рибу і з'їсти/продати/роздати/забагрити/наваляти/і показувати фото в мобільному з рибою, тримаючи її за очі і при цьому високо піднімати голову.
Косячок зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
KaLAN (09.03.2016)
Старий 04.03.2016, 19:01   #917
Косячок
Banned
 
Реєстрація: 02.12.2011
Звідки Ви: Черкаси
Дописи: 493
Blog Entries: 24
Сказал(а) спасибо: 6.253
Поблагодарили 1.967 раз(а) в 360 сообщениях
Цитата:
Від себе добавлю, що після прочитання таких опусів у потенційного новачка можуть геть відбити бажання брати мульт в руки.
Як на мене, то краще якість, ніж кількість. Якщо людина прочитавши ці рядки буде боятися взяти до рук мульт-комплект - то хто їй винен як не вона сама, просто потрібно розуміти навіщо його брати.

Цитата:
Нічого складного в опануванні мульта немає. Було б бажання
Статистика українських риболовів, що ловлять мультом порівняно з безінерційними котушками це красномовно підтверджує.
Косячок зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2016, 19:15   #918
Freshman
 
Аватар для Freshman
 
Реєстрація: 06.03.2011
Звідки Ви: Київ
Дописи: 8.255
Blog Entries: 19
Сказал(а) спасибо: 7.667
Поблагодарили 13.320 раз(а) в 3.940 сообщениях
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
Берег мене не цікавить - я ловлю з човна і не на стадіоні
Ну якщо ловиш лише сидячи, то пиши, що для сидячого образу риболовлі мульт не підходить. А якщо ловив не тільки сидячи, а і стоячи, то знову ж не бачу проблем.
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
Ти ба - а раніше писали, що всі недоліки висмоктані з пальця, а виявляється мульт потрібно пізнавати і одразу так не вийде ловити.
Ти ба, а ти тільки но дізнався, щоб чогось навчитися, потрібно прикласти деяких зусиль?
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
Нехай розуміють, що мульт крім балансу снасті і використання товстішого шнура та надійності - переваг перед м'ясом не має.
А я не перша людина на Землі аби висловлювати свої власні думки, а не ретранслювати думки людей навкруги, в дещо обробленому вигляді мною.
А що таке баланс снасті, тонкий шнур та улові ваги на зіліку РЕ? (alko добре описав цю ситуацію).
Добре, Рома, твою позицію я зрозумів, але не розумію саме такої позиції (ось такий от каламбур).
Freshman зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2016, 19:22   #919
Hellfish
 
Аватар для Hellfish
 
Реєстрація: 10.01.2014
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 65
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 597
Поблагодарили 449 раз(а) в 85 сообщениях
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
Як на мене, то краще якість, ніж кількість. Якщо людина прочитавши ці рядки буде боятися взяти до рук мульт-комплект - то хто їй винен як не вона сама, просто потрібно розуміти навіщо його брати.


Статистика українських риболовів, що ловлять мультом порівняно з безінерційними котушками це красномовно підтверджує.
Ця статистика з року в рік змінюєтья .Ще років десять назад я не бачив жодного мультовода в себе на річці. Останні два три роки кількість мультоводів та нахлистовиків збільшилась.
Hellfish зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2016, 19:26   #920
Косячок
Banned
 
Реєстрація: 02.12.2011
Звідки Ви: Черкаси
Дописи: 493
Blog Entries: 24
Сказал(а) спасибо: 6.253
Поблагодарили 1.967 раз(а) в 360 сообщениях
Цитата:
Ну якщо ловиш лише сидячи, то пиши, що для сидячого образу риболовлі мульт не підходить. А якщо ловив не тільки сидячи, а і стоячи, то знову ж не бачу проблем.
Просто дивно читати рядки, що на стадіоні пількер кидають на 100 метрів, так покажіть відео реальної риболовлі не з бассбота, а в наших звичних умовах, де риболов буде успішно постійно ловити обережного, не в бою жереха стоячи в повен зріст посеред водойми і кидати на 100 метрів пількер не дивлячися на вітер.

Цитата:
Ти ба, а ти тільки но дізнався, щоб чогось навчитися, потрібно прикласти деяких зусиль?
, Андрію, освоїти закидання мультом і м'ясом без проблем однакові речі?

Цитата:
А що таке баланс снасті, тонкий шнур та улові ваги на зіліку РЕ? (alko добре описав цю ситуацію).
Я і не закликаю ловити так
Баланс - коли спінінг і мульт в тебе у руці, а безінерційна котушка внизу знаходиться під спінінгом.

Цитата:
Добре, Рома, твою позицію я зрозумів, але не розумію саме такої позиції (ось такий от каламбур).
Як казав один бородатий - ми згодні, що ми незгодні.
Косячок зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Restavrator (26.09.2016)
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:00.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua