Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Мульт Клуб
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Мульт Клуб
Мультовые снасти, удилища, обслуживание апгрейд мультипликаторов, техника ловли, прочее

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.09.2023, 19:36   #961
TeHb
 
Реєстрація: 19.10.2009
Звідки Ви: Kiev
Дописи: 345
Сказал(а) спасибо: 757
Поблагодарили 185 раз(а) в 42 сообщениях
Cool

Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Я десь аналогічної думки, але є люди, яким вони більш подобаються ніж деякі супер-пупер вудки с ціною в кілька разів більшей, то й і на здоров'я, головне - люди юзают, їм подобається. В моєму випадку потрібна була недорога, робоча, не тяжола, надійна, лошадка для нечастих рибалок важкими приманками, цей Скайлайн відповідає цьому на 100% . В тяжкому джигу понти на останньому місці
Це той скай, що до 60 грамів? Чи до 100, теж шукаю під важкий джиг, скай...
TeHb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.09.2023, 09:23   #962
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.628
Сказал(а) спасибо: 18.428
Поблагодарили 32.625 раз(а) в 7.337 сообщениях
Цитата:
Допис від TeHb Переглянути допис
Це той скай, що до 60 грамів? Чи до 100, теж шукаю під важкий джиг, скай...
Так, 842Н, 20-60грам
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
TeHb (17.09.2023)
Старий 19.09.2023, 11:47   #963
Denimus
 
Аватар для Denimus
 
Реєстрація: 06.07.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 455
Blog Entries: 8
Сказал(а) спасибо: 496
Поблагодарили 657 раз(а) в 178 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
На 0.8 мій друзяка виважував з берега сома на 29кг, а Вова Воротняк здорових судаків зовсім на 0.4 ловить , але ж річь не в тім наскільки крупну рибу можна виперти тім чі іншим шнуром, річь в тім наскільки впевненно можна собі почувати при ловлі як що шнур вже не новий, та й ловля не на Білих каменях, а по траві, корчам та ракушкам. Ще пару моментів. 1. Як на мене, доволі важливий бонус мульта в тому, що їм можна ловити більш товстим шнуром без втрати дальності, грех цим не скористатися. 2. Коли на ринку почали з'являтися тонки шнури, ціна була - чім тонкіше, тім дорожче, 0.6 коштував відчутно дорожче, тому багато хто просто купляли 0.8 та й ловили собі спокійнесенько від 3 грамів, а зараз чомусь пішла мода у кого шнур тонкіше у того х... більший . 3. Ніякого гемору при ловле не відчуваю вже восьмий рік, справа лише в корректно підібраної снасті та трохи навичок . До речі, не забуваємо за відстріл та труднощі з распутуваням тонкіх шнурів.
Оцей останній "до речі", в моєму випадку найголовніший ворог. Для себе вже почав розуміти, що "одиничка" за японською нумерацією є той мінімум, який дозволяє комфортно ловити. вс ещо менше - це який напряг постійно.
І ще одне. Поки що для себе вришів, що мульт це таке соіб - "на короткє" як то кажуть. Для дальняка 100% м'ясорубка.
Denimus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Andron (19.09.2023)
Старий 19.09.2023, 13:39   #964
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.628
Сказал(а) спасибо: 18.428
Поблагодарили 32.625 раз(а) в 7.337 сообщениях
Цитата:
мульт це таке собі - "на короткє" як то кажуть. Для дальняка 100% м'ясорубка.
Воно то так, але є н'юанси Мульт дуже залежить від приманки. Наприклад - мандулку на 24 граммах, мультом, без особливого напрягу, можна кинути на 80 метрів, це дуже непоганий результат навіть і для м'ясорубки. Дєсь аналогично по компактам. В лайті, бува шо можна кинути, навіть далі м'ясорубки.
Ще одне "до речі" - це вибір шнура, далеко не всякий підходить добре
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2023, 04:04   #965
Denimus
 
Аватар для Denimus
 
Реєстрація: 06.07.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 455
Blog Entries: 8
Сказал(а) спасибо: 496
Поблагодарили 657 раз(а) в 178 сообщениях
Так, є нюанси. Але у порівнянні з м'ясорубками занадто забагато нюансів (принаймні для мене), на яких під час лову маєш концентруватись.
Під час лову "м'ясом" я не думаю ні про що - вікрив дужку вклався в закид, закрив і погнав. І я вижимаю з "м'яса" максимум, як і від спінінгу.
Під час лову мультом - постійний контроль над закидом, над пербіжками тощо. Якщо вижимати максимум з "мульта" - потрібно постійно контролювати, чи не занадто затягнуті/розслаблені гальма і т.д. Специфіка функціоналу "мульта" зобов'язує як то кажуть. Якщо не паритись із максимальним закидом, то підтягнув гальма і все... летить нібито і все добре. Плюс шнур знову ж таки - 0,8 по Японії (YGK X-Braid Super Jigman) наприклад на палці до 21 грама це треш якийсь... занадто м'який, на перебіжках десь "прогарає" і потім відрив.. короче не менше одинички.
Зрозуміло, що опанування прийде з часом..але.

Щодо мандулки на 24 грамах. Знову ж таки моє бачення процесу. Я кину далі "м'ясом" ніж "мультом" і це буде набагато комфортніше.
Denimus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2023, 08:07   #966
zbb
mista ryba lowa
 
Аватар для zbb
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Kиев
Дописи: 5.080
Images: 9
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 10.999
Поблагодарили 10.525 раз(а) в 2.019 сообщениях
Цитата:
Допис від Denimus Переглянути допис
Так, є нюанси. Але у порівнянні з м'ясорубками занадто забагато нюансів (принаймні для мене), на яких під час лову маєш концентруватись.
Під час лову "м'ясом" я не думаю ні про що - вікрив дужку вклався в закид, закрив і погнав. І я вижимаю з "м'яса" максимум, як і від спінінгу.
Під час лову мультом - постійний контроль над закидом, над пербіжками тощо. Якщо вижимати максимум з "мульта" - потрібно постійно контролювати, чи не занадто затягнуті/розслаблені гальма і т.д. Специфіка функціоналу "мульта" зобов'язує як то кажуть. Якщо не паритись із максимальним закидом, то підтягнув гальма і все... летить нібито і все добре. Плюс шнур знову ж таки - 0,8 по Японії (YGK X-Braid Super Jigman) наприклад на палці до 21 грама це треш якийсь... занадто м'який, на перебіжках десь "прогарає" і потім відрив.. короче не менше одинички.
Зрозуміло, що опанування прийде з часом..але.

Щодо мандулки на 24 грамах. Знову ж таки моє бачення процесу. Я кину далі "м'ясом" ніж "мультом" і це буде набагато комфортніше.
В мене на патику до 21 десь #2.5 якщо не #3 намотаний. Раджу спробувати ) відстрілів тьфу-тьфу майже немає, перебіжка якщо виникла розбирається за секунди, різниці в дістанції лову з 0.8 майже немає, хіба що 2" на трьох грамах не дуже летить і повільно тоне.
zbb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
абориген (15.12.2023)
Старий 20.09.2023, 08:12   #967
zbb
mista ryba lowa
 
Аватар для zbb
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Kиев
Дописи: 5.080
Images: 9
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 10.999
Поблагодарили 10.525 раз(а) в 2.019 сообщениях
Р.S.: величезний кайф в тому що якщо раніше на зацепах зазвичай я губив свої приманки, то тепер я частенько звідти достаю чужі
zbb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
абориген (15.12.2023)
Старий 20.09.2023, 09:32   #968
Denimus
 
Аватар для Denimus
 
Реєстрація: 06.07.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 455
Blog Entries: 8
Сказал(а) спасибо: 496
Поблагодарили 657 раз(а) в 178 сообщениях
Цитата:
Допис від zbb Переглянути допис
В мене на патику до 21 десь #2.5 якщо не #3 намотаний. Раджу спробувати ) відстрілів тьфу-тьфу майже немає, перебіжка якщо виникла розбирається за секунди, різниці в дістанції лову з 0.8 майже немає, хіба що 2" на трьох грамах не дуже летить і повільно тоне.
Це взагалі не питання. Можна і №4 поставити, але ж питання було у тому щоб все було тоненько і тендітно як наприклад на м'ясорубці.
Знову ж таки... течія, вага приманки грамів 10 (свинець+приманка).. то на 0.8 і на 3 шнурі кагбе..буде різниця з точки зоу зависання і т.д., зносу приманки.
Якщо суто під воблери, то питання знімається. Можна 1,5-3 ставити і не заморочуватись.
Denimus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2023, 11:33   #969
GBR
 
Аватар для GBR
 
Реєстрація: 10.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 270
Сказал(а) спасибо: 922
Поблагодарили 325 раз(а) в 60 сообщениях
мульт чи м"ясо

Величезний кайф у тому, що кожен Рибалка приймає рішення - я за мульт, чи за м"ясо. На це рішення можуть піти роки. Дехто залишиться на роздоріжжі. І це правильно, бо ці рибалки багато часу проводять на риболовлі в різних умовах і обставинах. Коли чуєш сперечання щодо товщини шнура, дальності закиду, регулювання гальмів - шановні -немає сенсу. Про це можна писати дисертації. Правильної і однозначної відповіді ніхто для себе не отримає.
GBR зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (20.09.2023), Балтиец (21.09.2023)
Старий 20.09.2023, 11:55   #970
Alexandr_Korobchuk
 
Аватар для Alexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 1.796
Blog Entries: 22
Сказал(а) спасибо: 426
Поблагодарили 1.299 раз(а) в 545 сообщениях
Цитата:
Допис від Denimus Переглянути допис
Це взагалі не питання. Можна і №4 поставити, але ж питання було у тому щоб все було тоненько і тендітно як наприклад на м'ясорубці.....
Я перепрошую, а навіщо?
Alexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2023, 11:57   #971
Alexandr_Korobchuk
 
Аватар для Alexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 1.796
Blog Entries: 22
Сказал(а) спасибо: 426
Поблагодарили 1.299 раз(а) в 545 сообщениях
Цитата:
Допис від GBR Переглянути допис
.... Правильної і однозначної відповіді ніхто для себе не отримає.
Правильну відповідь дасть тільки практика/досвід.
Alexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (20.09.2023), GBR (20.09.2023), Балтиец (21.09.2023)
Старий 20.09.2023, 12:33   #972
Tegeran
 
Аватар для Tegeran
 
Реєстрація: 22.01.2010
Звідки Ви: Г. Павлоград
Дописи: 1.006
Сказал(а) спасибо: 1.272
Поблагодарили 1.609 раз(а) в 529 сообщениях
Цитата:
Допис від Denimus Переглянути допис
...Якщо суто під воблери, то питання знімається. Можна 1,5-3 ставити і не заморочуватись.
Не скажите! Ветер 4-5 метров в секунду... Если заброс четко по ветру, так оно и есть,
но чуть под углом и вы воблер уже не услышите и проводку правильную не выполните.
Так, потаскать без пользы... Толщина шнура для твичинга очень много значит!
Tegeran зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (20.09.2023), МЛВ (26.09.2023)
Старий 20.09.2023, 19:35   #973
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.628
Сказал(а) спасибо: 18.428
Поблагодарили 32.625 раз(а) в 7.337 сообщениях
Цитата:
Так, є нюанси. Але у порівнянні з м'ясорубками занадто забагато нюансів (принаймні для мене), на яких під час лову маєш концентруватись.
Під час лову "м'ясом" я не думаю ні про що - вікрив дужку вклався в закид, закрив і погнав. І я вижимаю з "м'яса" максимум, як і від спінінгу.
Під час лову мультом - постійний контроль над закидом, над пербіжками тощо. Якщо вижимати максимум з "мульта" - потрібно постійно контролювати, чи не занадто затягнуті/розслаблені гальма і т.д. Специфіка функціоналу "мульта" зобов'язує як то кажуть. Якщо не паритись із максимальним закидом, то підтягнув гальма і все... летить нібито і все добре. Плюс шнур знову ж таки - 0,8 по Японії (YGK X-Braid Super Jigman) наприклад на палці до 21 грама це треш якийсь... занадто м'який, на перебіжках десь "прогарає" і потім відрив.. короче не менше одинички.
Зрозуміло, що опанування прийде з часом..але.
Можна було б не писати так багато, бо фраза "опанування прийде з часом" - це і є відповідь. Подивиться який -небудь відосік де япони творять чудеса з мультом, на тіх відео хіба можна побачити шо вони шось там контролюють, крутять настройки, напрягаются, чі шось такє подібне взагалі роблять? . Мультом можна ловити точно так як и м'ясом. Немає ніякого сенсу в якихось постійних регулюваннях чі шось ще. Навіщо? Налаштували один раз комфортно, та й ловить, є оптимальні налаштування. Як що є якись форс-мажорні впливи хіба тільки тоді можна шось підлашувати - один клік "магнітом", чі "осєвічком". Звісно м'ясом простіше, але й з мультом все має бути просто. Як що є трабли, то причини цього можуть бути на поверхні: помілки в техніці (особливо рецедивні ), помілки при компануванні/підборі снасті, забагато шнура на шпулі, невірно підібраний шнур, тощо.
Цитата:
Щодо мандулки на 24 грамах. Знову ж таки моє бачення процесу. Я кину далі "м'ясом" ніж "мультом" і це буде набагато комфортніше.
Річь не в порівнянні м'яса і мульта, це в данному випадку офтоп, річь в тім, що мультом теж можна комфортно ловити на пристойних відстаннях.
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Hobit (09.11.2023), Балтиец (21.09.2023)
Старий 20.09.2023, 19:38   #974
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.628
Сказал(а) спасибо: 18.428
Поблагодарили 32.625 раз(а) в 7.337 сообщениях
Цитата:
В мене на патику до 21 десь #2.5 якщо не #3 намотаний. Раджу спробувати ) відстрілів тьфу-тьфу майже немає, перебіжка якщо виникла розбирається за секунди, різниці в дістанції лову з 0.8 майже немає, хіба що 2" на трьох грамах не дуже летить і повільно тоне.
Це вже якесь збочення Це пройде
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2023, 19:50   #975
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.628
Сказал(а) спасибо: 18.428
Поблагодарили 32.625 раз(а) в 7.337 сообщениях
Цитата:
Коли чуєш сперечання щодо товщини шнура, дальності закиду, регулювання гальмів - шановні -немає сенсу. Про це можна писати дисертації. Правильної і однозначної відповіді ніхто для себе не отримає.
Не згоден! Немає тут на чому дисертації писати, все дуже просто. Час від часу, коли хось приносе/надсилає мульта на ТО, я дівлюсь які у людини налаштування, статистика дуже проста - більшість (десь 80% як що не більше) цетробіжних гальм - увімкнено два центробіга (як що є СВ інфініті, то то вже не дуже важно), як що річь о "магнітах" (Магфорс, ЗД Магфорс тощо), то це положення 2-4. Осевики, найчастіше, просто підібгані до усунення люфта. Все. Товщина шнура діктуеться умовами - вага приманок, течія, вітер та ... усіляки збочення як що кому заманеться
Дозволю себе зробити якесь резюме. Нажаль, у нас в Країні, немає "цивилізованної культури мульта". Років з вісім на базі Доміку проводились різні мультові тусняки, вони були дуже користни для багатьох. То, що обжовувалося до червоніння тут, там вирішувалось за кільки хвилин. Живе спілкування не замінять ніякі форуми, в цьому і біда. Потрібни семінари, клуби та таке інше. Час від часу зустричаюсь на "своєму полігоні" з "коллегами-мультовиками", багато питань вирішуються самі по себе (у тому чіслі і для мене )

Востаннє редагував Andron: 20.09.2023 о 20:06.
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
GBR (20.09.2023), Hobit (09.11.2023), Tegeran (20.09.2023), TeHb (20.09.2023), Балтиец (21.09.2023)
Старий 20.09.2023, 20:43   #976
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.589
Сказал(а) спасибо: 213
Поблагодарили 951 раз(а) в 471 сообщениях
вернемся к теме.
кто-нибудь имел возможность сравнить непосредственно power pro super 8 slick и super 8 slick v2?
чем они отличаются в плане плетения и т.д.? насколько сопоставимы фактические толщины при равных заявленных толщине/разрывной нагрузке?
_absh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2023, 03:05   #977
Denimus
 
Аватар для Denimus
 
Реєстрація: 06.07.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 455
Blog Entries: 8
Сказал(а) спасибо: 496
Поблагодарили 657 раз(а) в 178 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Можна було б не писати так багато, бо фраза "опанування прийде з часом" - це і є відповідь. Подивиться який -небудь відосік де япони творять чудеса з мультом, на тіх відео хіба можна побачити шо вони шось там контролюють, крутять настройки, напрягаются, чі шось такє подібне взагалі роблять? . Мультом можна ловити точно так як и м'ясом. Немає ніякого сенсу в якихось постійних регулюваннях чі шось ще. Навіщо? Налаштували один раз комфортно, та й ловить, є оптимальні налаштування. Як що є якись форс-мажорні впливи хіба тільки тоді можна шось підлашувати - один клік "магнітом", чі "осєвічком". Звісно м'ясом простіше, але й з мультом все має бути просто. Як що є трабли, то причини цього можуть бути на поверхні: помілки в техніці (особливо рецедивні ), помілки при компануванні/підборі снасті, забагато шнура на шпулі, невірно підібраний шнур, тощо.
Річь не в порівнянні м'яса і мульта, це в данному випадку офтоп, річь в тім, що мультом теж можна комфортно ловити на пристойних відстаннях.
Андрію, щодо японців. Якщо подивитись ті ж самі відоси японців і тф хто "творять чудєса", які ловлять мультами басів, то у них човен набіитий вудками під конкретні приманки. Я не настільки заможній щоб таскати за собою таку кількість палок. Це моє бачення.
Обговорення для себе закрив, оскільки це із серії, що краще Дайва чи Шімано, Кенон чи Нікон.
Кожен топить за своє.

Востаннє редагував Denimus: 21.09.2023 о 03:12.
Denimus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2023, 03:08   #978
Denimus
 
Аватар для Denimus
 
Реєстрація: 06.07.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 455
Blog Entries: 8
Сказал(а) спасибо: 496
Поблагодарили 657 раз(а) в 178 сообщениях
Цитата:
Допис від Alexandr_Korobchuk Переглянути допис
Я перепрошую, а навіщо?
Навіщо? Хоча б тому що мені так здається ефективніше. Тонкіший шнур - дає більше можливостей як на мене саме в джигу. Я не провоблери зараз.
Знову ж таки. Це моє бачення.
Мені з тонкими шнурами простіше працювати на м'ясорубці ніж на мульті.
Denimus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alexandr_Korobchuk (21.09.2023), Балтиец (21.09.2023)
Старий 21.09.2023, 08:55   #979
Балтиец
 
Аватар для Балтиец
 
Реєстрація: 23.11.2011
Звідки Ви: Хельсинки,Финляндия
Дописи: 880
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 6.741
Поблагодарили 3.483 раз(а) в 614 сообщениях
Smile

Чтобы долго не "ломать копья" коллеги, немного поделюсь личным опытом с байткастинговыми катушками.
Много лет был поклонником мясорубок Дайва, но после череды "облегчений" производителями, начал обращать свои взоры на мыльницы/байткастинговые.
Лет 10 назад, несмотря на отговаривания перехода на мульты от "коллег-неумеек", в конце концов приобрел МК Volckey 702 MH со Scorpion 1501-7, затем захотелось сменить катушку на Scorpion DC-7 ...увы, не зашло - короче, продал комплект.
Затем года через два (с подачи/совета) коллег приобрел бюджетные кастинговые удилища и к ним две дайвовские катушки с магниткой : понял, что мне подходит.

С тех пор семь сезонов отмаслал ими и разочарований не вижу : просто нужно чётко понимать - для чего и как ими работать, в зависимости от сложных условий и силы ветра.
Из мясорубок отдаю предпочтение лишь при ловле джигом, но больше от того, что нравится спиннинговое сенсорное удилище; все остальные приманки на кастинговых гоняю.

Ловлю на Балтике и штиль с бризом случаются лишь ночью, а днем лишь кратковременно.
Обычно ловля при 5-7/8 м/сек, при порывах ветра/или стойких ветродуях и посильнее ... хочешь-не хочешь, а приходится/или дома на диване мозоль натирать.

В отличие от мясорубок, с мультами нужно подбирать палку под свои индивидуальные методы забросов, а они у нас все разные.
Поэтому одним коллегам каким-то удилищем комфортно будет забрасывать различные приманки, у других будут проблемы и дискомфорт.
По дальности забросов : пожалуй они актуальны лишь "береговикам-пехотинцам", при ловле с лодки это пожалуй неактуально - проще плавсредство своё переставить с учетом течения и направления /силы ветра.
Опять же в зависимости от ветродуев, применяем тот или иной метод заброса : из-за головы, боковой, кольцевой и иные (при забросах под свисающие ветви кустарников и деревьев).
Учитываем парусность приманок, забросы по ветру, под углом или же против ветра - кольцевой заброс и регулировки вам в помощь.
Теперь - условия ловли :
- одни ловят в водоёмах с отн чистым дном,
- другие же - в "дебрях" растительности и придонного мусора,
- третьи ловят на свалах и глубинах,
- четвертые же (и я в том числе) на мелководьях(1,6-2,5/2,7 м), в том числе и откровенных (0,3-1,1 м).

По шнурам : надоели эти многолетние "нравоучения" по 4-х и 8-ми прядевым от мэтров и "спецов" : сам 10 лет ловлю 8-ми жилками и не парюсь.
Не люблю пиарить какие-либо товары, но если коллегам интересно, пользуюсь шнурами от Sun Line - Cast Away; сейчас у них уже третья генерация.
Отдать должное, благодарен одному подмосковному коллеге, который тогда на одном форуме предложил мне попробовать эти шнуры;
ибо перепробовав распиаренные ранее шнуры, откровенно говоря, был разочарован.
Зато перейдя на этот бренд - давно закрыл для себя эту проблему.

С размерами шнура : да, на тонких шнурах на мультах возможны порою отстрелы из-за невнимательности при ловле, врезки укладки;
и при ловле против ветра/или близких к этому градусах - перебежки/; ну и от веса и парусности самих приманок, чистоты рабочего уровня водоема зависит, какой толщины шнур применять.
Для джерков применяем потолще шнуры (##3-4)и соответствующее удилище, соответствующий размер катушки. Сам использую лишь мини-джерки эпизодически весной.
В остальных случаях, у меня рабочие удилища для моих условий ловли/без течения/ :
- до 21 гр - шнуры для мясорубки #0,8/1,0 (на унцовке #1,2), а на кастинге с таким же тестом #1,5
- до 35 гр - на кастинговом мне хватает шнура #2,0; с таким уже можно корчевать подводную растительность и тростнике без церемоний.
И в заключение : все мы разные со своими привычками, но одни ловят рыбу, получая удовольствие и не заморачиваются;
другие же вечно в поисках чего-то "уникального" - меняя шнуры, удилища, катушки и приманки.
Впрочем, у кого-то из коллег есть свой многолетний опыт и будет реально разниться от моего, не настаиваю.
Согласен с Андреем : чем больше часов вы проводите на водоёмах с различными условиями и силой ветра с различными приманками и индивидуальной техникой заброса, тем больше вы будете понимать свои действия в зависимости от ситуации.

Востаннє редагував Балтиец: 21.09.2023 о 09:02.
Балтиец зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (21.09.2023), GBR (22.09.2023), Hobit (26.09.2023), pit-makp (21.09.2023), Tegeran (21.09.2023), Valen (14.12.2023), МЛВ (26.09.2023)
Старий 21.09.2023, 21:29   #980
zbb
mista ryba lowa
 
Аватар для zbb
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Kиев
Дописи: 5.080
Images: 9
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 10.999
Поблагодарили 10.525 раз(а) в 2.019 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Це вже якесь збочення Це пройде
Ну я разньіе попробовал, мне пока так заходит. Когда перебежек почти не станет, может и поставлю потоньше.
zbb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:26.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua