Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Поплавочник
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Поплавочник
Ловля на поплавочные снасти - от поплавчанки до матча и штекера.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.05.2020, 17:50   #321
miron-s
 
Аватар для miron-s
 
Реєстрація: 28.04.2010
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 83
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 13 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від Ramazan Переглянути допис
Да в том то и дело, что выбирать можно бесконечно. Марок с три десятка, моделей - с три сотни =)

Спрашиваю совета у тех, кто уже сделал выбор, чтобы хотя бы сузить круг до выбора 2-3 конкретных моделей.
Я тоже недавно искал 5м удочку, выбор пал G.STREAM PICADO POLE 5м. Вот уже несколько рыбалок отловил, удочка радует.
miron-s зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Ramazan (13.05.2020)
Старий 13.05.2020, 19:05   #322
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.032
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 544 раз(а) в 248 сообщениях
Цитата:
Допис від miron-s Переглянути допис
Я тоже недавно искал 5м удочку, выбор пал G.STREAM PICADO POLE 5м. Вот уже несколько рыбалок отловил, удочка радует.
G.STREAM PICADO - це бюджетний варіант классом нижче ніж наприклад Sherman Sword чи Mantaray. Для лову карася підходить абсолютно. Можна купити ще бюджетнішу Weida Monarkh. Але якщо людина готова витратити 1000+ грн і хоче хорошу вудочку, то ій дорога в Флагман. Скидки там зараз гарні. До речі, в комментарях на сайті Флагмана, народ пише, що коропів по 5 кг витягували на ці вудочки.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2020, 19:53   #323
Ramazan
 
Реєстрація: 18.04.2015
Звідки Ви: Киев, юрист
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 43
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
В Флагмані зараз акція і ви можете купити непогані вудочки за ціною 1300-1500 грн. Це ціна 6-ти метровок(5-ти метровки будуть дешевші). Моделі Mantaray, Sherman, Mascot. У Mantaray тубулярний кінчик, у інших двох - монолітний.
Зашел сегодня в флагман на позняках. Потрогал 5-метровые Sword, Mantaray и Mascot. Больше всего понравился последний - очень тонкий, легкий и хорошо сидит в руке. Единственное, что меня настораживает - это реальная длина. Тут (и еще на форуме флагмана) кто-то писал про минус полметра на 6-метровом мантерее. Если и остановлюсь в итоге на флагмане, то только после лично перезамера ) Завтра продолжу поиски, поеду в ибис.
Ramazan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.05.2020, 00:02   #324
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.032
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 544 раз(а) в 248 сообщениях
Цитата:
Допис від Ramazan Переглянути допис
Зашел сегодня в флагман на позняках. Потрогал 5-метровые Sword, Mantaray и Mascot. Больше всего понравился последний - очень тонкий, легкий и хорошо сидит в руке. Единственное, что меня настораживает - это реальная длина. Тут (и еще на форуме флагмана) кто-то писал про минус полметра на 6-метровом мантерее. Если и остановлюсь в итоге на флагмане, то только после лично перезамера ) Завтра продолжу поиски, поеду в ибис.
А це правильно. При виборі маха треба обов'язково потримати його в руках.
Щодо довжини я написав. буде в кращому випадку 4.70-4.80.
І в Ібісі ви не знайдете нічого кращого по ціні. що ви можете купити зараз в Флагмані.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.05.2020, 08:56   #325
Ramazan
 
Реєстрація: 18.04.2015
Звідки Ви: Киев, юрист
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 43
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
А це правильно. При виборі маха треба обов'язково потримати його в руках.
Щодо довжини я написав. буде в кращому випадку 4.70-4.80.
І в Ібісі ви не знайдете нічого кращого по ціні. що ви можете купити зараз в Флагмані.
Мне кажется я знаю, где Вы работаете )))
Ramazan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Grizli (28.08.2020)
Старий 14.05.2020, 10:16   #326
miron-s
 
Аватар для miron-s
 
Реєстрація: 28.04.2010
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 83
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 13 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
А це правильно. При виборі маха треба обов'язково потримати його в руках.
Щодо довжини я написав. буде в кращому випадку 4.70-4.80.
І в Ібісі ви не знайдете нічого кращого по ціні. що ви можете купити зараз в Флагмані.
Я маховой ловлей увлекаюсь уже давно, и в арсенале есть как бюджетные так и не очень бюджетные удилища. Много удочек передержал и потряс в руках, из последнего, что мне действительно понравилось, так это удилище Brain Phantom 5 м. Данная удочка по балансу и строю лучше чем удочки у Флагмана с ценником за 2000грн. (рекламой не занимаюсь, это только моё субъективное мнение). Ну, а если есть деньги, то как по мне, лучшим выбором будет удилище SHIMANO SUPER ULTEGRA TE 5-500.
miron-s зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
dddnew (19.05.2020), Ramazan (14.05.2020), алексей бц (14.05.2020)
Старий 14.05.2020, 11:45   #327
алексей бц
 
Аватар для алексей бц
 
Реєстрація: 17.11.2009
Звідки Ви: Белая Церковь
Дописи: 155
Сказал(а) спасибо: 617
Поблагодарили 641 раз(а) в 53 сообщениях
Цитата:
Допис від miron-s Переглянути допис
действительно понравилось, так это удилище Brain Phantom 5 м. Данная удочка по балансу и строю лучше чем удочки у Флагмана с ценником за 2000грн. (рекламой не занимаюсь, это только моё субъективное мнение). Ну, а если есть деньги, то как по мне, лучшим выбором будет удилище SHIMANO SUPER ULTEGRA TE 5-500.
+500!!
алексей бц зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.05.2020, 14:07   #328
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.032
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 544 раз(а) в 248 сообщениях
Smile

Цитата:
Допис від Ramazan Переглянути допис
Мне кажется я знаю, где Вы работаете )))
В Флагмані? Не вгадали, не маю ніякого відношення.
Тепер подивимось що пропонують Флагман і Ібіс по обговорюваному вудлищу. У Флагмана в цьому ціновому сегменті э 3 моделі і на них зараз знижки 30-35%, у Ібіса одна модель Brain Phantom і знижок немає.
До речі у Флагмана є і більш дорогі моделі махових вудлищ, а у Ібіса Brain Phantom це максимум.
Скоріше всього Brain Phantom і наприклад Flagman Mascot роблять на лівій і правій фабриках Твікс
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
dddnew (19.05.2020)
Старий 14.05.2020, 15:14   #329
алексей бц
 
Аватар для алексей бц
 
Реєстрація: 17.11.2009
Звідки Ви: Белая Церковь
Дописи: 155
Сказал(а) спасибо: 617
Поблагодарили 641 раз(а) в 53 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
В Флагмані? Не вгадали, не маю ніякого відношення.
Тепер подивимось що пропонують Флагман і Ібіс по обговорюваному вудлищу. У Флагмана в цьому ціновому сегменті э 3 моделі і на них зараз знижки 30-35%, у Ібіса одна модель Brain Phantom і знижок немає.
До речі у Флагмана є і більш дорогі моделі махових вудлищ, а у Ібіса Brain Phantom це максимум.
Скоріше всього Brain Phantom і наприклад Flagman Mascot роблять на лівій і правій фабриках Твікс
Ви хоть вудки ці в руках тримали?! Я так розумію головний критерій при виборі снасті у Вас це знижка не менш як 30%? Тоді дійсно, відвідувати будь-які магазини окрім флагмана Вам протипоказано. Серце може не витримати. Або нервова система. Чому? Тому що Вас дуже вразить що за ті гроші що пропонує флагман при -30% є дуже багато речей які на порядок чи кращі, чи якісніші, чи легші, чи просто стрій та баланс у вудлища саме такі як Ви хотіли. Або навіть все відразу. Проти флагмана нічого проти не маю. Є в користуванні трохи їх речей. Якісь приносять задоволення на рибалці, якісь конкретно розчарували. Але з нинішнього асортименту флагмана не куплю жодної махової вудки. Не заходять вони мені.А ось їхнім 7-ми метровим експертом до цих пір регулярно рибалю.
алексей бц зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.05.2020, 20:56   #330
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.032
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 544 раз(а) в 248 сообщениях
2 алексей бц
1. Махових вудлищ Flagman і Brain у мене немає. В мене є Kaida Fortexa 7м і 8 м.
2. В мене є фідери Flagman і Brain приблизно однакової цінової категорії. Ніякої різниці між ними я не відчуваю.
3. Я запропонував вудлища в ціновій категорії відповідно до запиту топікстартера приблизно 1000 грн. Flagman Mascot і Sherman Sword 5м коштують 975- 1120 грн. Ви пропонуєте Brain Phantom 5 м за 1480 грн., майже в 1.5 рази дорожче. Запропонуйте щось із Brain за 1000 грн. Наприклад Brain Blast 5 м, яка коштує 1040 грн. Ну а далі порівняйте Blast і Sherman Sword
4. Щодо балансу. Баланс 5-ти метрових вудлищ це не проблема. Ось на 7-ми метровках вже проблема.
5. Щодо якості. Дивимось на сайті Ібіса 1-й відгук про Brain Phantom "на першій рибалці злетіла верхівка верхнього коліна від комеля, а на другій друге коліно від комеля." Китайська вудочка для маловідомого бренду є китайською вудочкою для маловідомого бренду. Незалежно як він там називається.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.05.2020, 23:38   #331
алексей бц
 
Аватар для алексей бц
 
Реєстрація: 17.11.2009
Звідки Ви: Белая Церковь
Дописи: 155
Сказал(а) спасибо: 617
Поблагодарили 641 раз(а) в 53 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
2 алексей бц
1. Махових вудлищ Flagman і Brain у мене немає. В мене є Kaida Fortexa 7м і 8 м.
Ось. Людина, яка не має в користуванні ні флагман ні брейн, яка ніколи в руках їх не тримала і в очі не бачила надоїдливо рекомендує флагман. Бо там знижка 30% і під бюджет попадає. Не джі стрим, не фішинг рой, не річ спорт, не ньюхантер. І навіть не кайду якою користується. Вони всі попадають в бюджет.НАСТИРНО ФЛАГМАН. огидно.

ТО Ramazan. Не всі вудки без проблем справляються з кілограмовим карасем. Якщо така вагова категорія є пріоритетною, поскрипіть трішки і візьміть фантом, не пошкодуєте.
алексей бц зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Ramazan (15.05.2020)
Старий 15.05.2020, 10:39   #332
treel
 
Реєстрація: 06.09.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 106
Сказал(а) спасибо: 247
Поблагодарили 85 раз(а) в 38 сообщениях
Цитата:
Допис від алексей бц Переглянути допис
Ось. Людина, яка не має в користуванні ні флагман ні брейн, яка ніколи в руках їх не тримала і в очі не бачила надоїдливо рекомендує флагман. Бо там знижка 30% і під бюджет попадає. Не джі стрим, не фішинг рой, не річ спорт, не ньюхантер. І навіть не кайду якою користується. Вони всі попадають в бюджет.НАСТИРНО ФЛАГМАН. огидно.
Не совсем понимаю Вашего состояния отвращения по поводу Флагмана. Не являюсь его поклонником, но хотел бы отметить, что на сегодня Флагман является единственной фирмой в Украине которая хоть что-то делает для развития маховой поплавочной ловли. Удилища брейн и флагман в глаза видел и в руках держал, бюджетные серии кроме окраса ничем не отличаются от того же ньюхантера, фішинг роя, рич спорта и т.д.т.п. Так почему не купить со скидкой Флагман?
treel зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
dddnew (19.05.2020)
Старий 15.05.2020, 13:09   #333
miron-s
 
Аватар для miron-s
 
Реєстрація: 28.04.2010
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 83
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 13 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
2 алексей бц
1. Махових вудлищ Flagman і Brain у мене немає. В мене є Kaida Fortexa 7м і 8 м.
2. В мене є фідери Flagman і Brain приблизно однакової цінової категорії. Ніякої різниці між ними я не відчуваю.
3. Я запропонував вудлища в ціновій категорії відповідно до запиту топікстартера приблизно 1000 грн. Flagman Mascot і Sherman Sword 5м коштують 975- 1120 грн. Ви пропонуєте Brain Phantom 5 м за 1480 грн., майже в 1.5 рази дорожче. Запропонуйте щось із Brain за 1000 грн. Наприклад Brain Blast 5 м, яка коштує 1040 грн. Ну а далі порівняйте Blast і Sherman Sword
4. Щодо балансу. Баланс 5-ти метрових вудлищ це не проблема. Ось на 7-ми метровках вже проблема.
5. Щодо якості. Дивимось на сайті Ібіса 1-й відгук про Brain Phantom "на першій рибалці злетіла верхівка верхнього коліна від комеля, а на другій друге коліно від комеля." Китайська вудочка для маловідомого бренду є китайською вудочкою для маловідомого бренду. Незалежно як він там називається.
Недавно товарищ заказал
Маховое удилище Flagman Armadale SL Pole 5м, при осмотре удилища на почте, решил вернуть его обратно, так как удочка пришла кривая - цена 1800грн., и это не первый случай, касательно маховых удилищ. Скажу откровенно, флагман производит неплохие спиннинговве и фидерные удочки, но не маховые (в любом ценовом сигменте). Опять же, это лично моё субъективное мнение.
miron-s зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Шимано (16.05.2020)
Старий 15.05.2020, 13:27   #334
алексей бц
 
Аватар для алексей бц
 
Реєстрація: 17.11.2009
Звідки Ви: Белая Церковь
Дописи: 155
Сказал(а) спасибо: 617
Поблагодарили 641 раз(а) в 53 сообщениях
Цитата:
Допис від treel Переглянути допис
Не совсем понимаю Вашего состояния отвращения по поводу Флагмана.
Цитата:
Допис від алексей бц Переглянути допис
Проти флагмана нічого проти не маю. Є в користуванні трохи їх речей.А ось їхнім 7-ми метровим експертом до цих пір регулярно рибалю.
Цитата:
Допис від treel Переглянути допис
Так почему не купить со скидкой Флагман?
Тому що людина шукає
Цитата:
Допис від Ramazan Переглянути допис
Всем доброго дня!


Поэтому, посоветуйте, пожалуйста, что можно взять легкое 5-метровое до 1000 грн (ну или со скрипом до 1500), способное выдержать карася до 1кг?

Заранее спасибо!
А ще тому що коли я ділюсь враженнями по будь яким снастям, то роблю це мотивуючи ВЛАСНИМ досвідом користування. Чи принаймі порівнюючи моделі в магазині тримаючи їх в руках, маючи в кишені рулетку, з обовязковим проханням продавцеві зважити вудку.. А не за описами та відкуками зі сторінок інтернет магазинів,як це робить вельмишановний Olex.
алексей бц зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.05.2020, 15:45   #335
SVP
 
Реєстрація: 30.01.2008
Звідки Ви: Киев.
Дописи: 1.487
Сказал(а) спасибо: 389
Поблагодарили 723 раз(а) в 419 сообщениях
Цитата:
Допис від алексей бц Переглянути допис
...Не всі вудки без проблем справляються з кілограмовим карасем.
А что именно вы подразумеваете под этим "не справятся"? Не выдержат нагрузки и поломаются? Или не имеют нужной мощности и не позволят управлять рыбой? Спасибо.
SVP зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.05.2020, 15:58   #336
алексей бц
 
Аватар для алексей бц
 
Реєстрація: 17.11.2009
Звідки Ви: Белая Церковь
Дописи: 155
Сказал(а) спасибо: 617
Поблагодарили 641 раз(а) в 53 сообщениях
Цитата:
Допис від SVP Переглянути допис
Или не имеют нужной мощности и не позволят управлять рыбой?
Саме це.
алексей бц зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
SVP (15.05.2020)
Старий 15.05.2020, 20:25   #337
Nazeroth
 
Аватар для Nazeroth
 
Реєстрація: 25.03.2010
Звідки Ви: Kyiv
Дописи: 452
Сказал(а) спасибо: 483
Поблагодарили 253 раз(а) в 63 сообщениях
Цитата:
Допис від Ramazan Переглянути допис
Зашел сегодня в флагман на позняках. Потрогал 5-метровые Sword, Mantaray и Mascot. Больше всего понравился последний - очень тонкий, легкий и хорошо сидит в руке. Единственное, что меня настораживает - это реальная длина. Тут (и еще на форуме флагмана) кто-то писал про минус полметра на 6-метровом мантерее. Если и остановлюсь в итоге на флагмане, то только после лично перезамера ) Завтра продолжу поиски, поеду в ибис.
Ну, на Brain'овских палках точно как и у Флагмана по 30-40 см съедают стыки колен, а другого в ценовом диапазоне в Ибисе нема((

P.S. коммент никак не связан с моими объявлениями))) Просто при выборе тоже мотался в тот и тот магаз, остановился на флагмане, там есть из чего выбрать, а кривые палки и у Брейна есть, но вот разнообразия там нет(((

P.P.S. Главное не берите поплавки у Brain'а, из последних 6 поплавков на всех грузоподъемность занижена и повылезали антенны(((

Востаннє редагував Nazeroth: 15.05.2020 о 20:38.
Nazeroth зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Шимано (16.05.2020)
Старий 16.05.2020, 00:01   #338
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.032
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 544 раз(а) в 248 сообщениях
Цитата:
Допис від алексей бц Переглянути допис
Ось. Людина, яка не має в користуванні ні флагман ні брейн, яка ніколи в руках їх не тримала і в очі не бачила надоїдливо рекомендує флагман. Не джі стрим, не фішинг рой, не річ спорт, не ньюхантер. І навіть не кайду якою користується. Вони всі попадають в бюджет.НАСТИРНО ФЛАГМАН. огидно.
Шановний, не треба мені вказувати, що радити. Самі можете радити що завгодно джі стрим, фішинг рой, річ спорт, ньюхантер. До речі, я здогадуюсь. чому у вас така негативна реакція на Флагман. У вас є власна крамничка риболовних товарів. Або у ваших друзів.
Цитата:
Допис від алексей бц Переглянути допис
Не всі вудки без проблем справляються з кілограмовим карасем.
Не треба писати дурниць. Ви що, цих карасів через голову викидаєте на берег позаду себе? До речі, кілька років тому на форумі була дискусія, на які вудочки треба ловити крупних карасів в складних місцях, наприклад в віконцях серед трави або очерету. Перемогла думка. що треба ловити дубовими склопластиковими вудлищами.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.05.2020, 00:36   #339
SVP
 
Реєстрація: 30.01.2008
Звідки Ви: Киев.
Дописи: 1.487
Сказал(а) спасибо: 389
Поблагодарили 723 раз(а) в 419 сообщениях
Ловил я древним стеклом, даже намного дольше, чем современным бюджетным карбоном. Как по мне, стеклопластиковый мах разве что к ударам более устойчив. На рыбе приличного размера гнется он как шланг и нет в нем никакой особой мощности.
SVP зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
dddnew (19.05.2020), Шимано (16.05.2020)
Старий 16.05.2020, 09:54   #340
алексей бц
 
Аватар для алексей бц
 
Реєстрація: 17.11.2009
Звідки Ви: Белая Церковь
Дописи: 155
Сказал(а) спасибо: 617
Поблагодарили 641 раз(а) в 53 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
До речі, я здогадуюсь. чому у вас така негативна реакція на Флагман.
От з чого Ви це взяли?! Я ж трішки нижче писав:

Цитата:
Допис від алексей бц Переглянути допис
Проти флагмана нічого проти не маю. Є в користуванні трохи їх речей.А ось їхнім 7-ми метровим експертом до цих пір регулярно рибалю.
В користуванні у мене від флагмана окрім вище вказаної вудки є фідер, фідерна котушка, ручка підсаки, голова підсаки, поплавці, два спіннінгових вудлища. Два роки на 80% моїх рибалок на повідцях стоять гачки флагман спешл брім. Насадку купую у флагмані. Прикормкою теж користуюсь. Двоє друзів з моєї подачі ловлять спіннінгами та котушками флагман. Це негативна реакція на флагман???
Тепер про те що Ви так і не зрозуміли. У флагмана абсолютно нормальні, адекватні махові вудки. Але. Всі вони як брати сестри двійнятка. Заточені під "спортивний" стиль. Легенькі та делікатні. Такими вудками буде кайфово ловити пліточку, підлящиків, та іншу дрібно-середню рибку у швидкому темпі протягом тривалого часу. А от таку щоб взяв в руки і відразу зрозумів що кілограмовий карась через короткий проміжок часу після підсічки буде сумним поглядом крізь сітку підсаки благати помилувати його не має.
алексей бц зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:11.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua