Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках. > Архив отчетов за прошлые годы > Отчеты за 2021 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.05.2021, 17:01   #41
Malyshh
Модератор
 
Аватар для Malyshh
 
Реєстрація: 30.05.2008
Звідки Ви: Киівська область
Дописи: 2.782
Images: 54
Сказал(а) спасибо: 1.669
Поблагодарили 3.573 раз(а) в 1.191 сообщениях
Відкриття сезону 2021

У нас є традиція... На травневі свята ми їздимо відкривати кемпінговий сезон в одне й те саме місце. Цього року це 10  рік - юбілей. В минулому році ми не змогли виїхати, тож в цьому нас ніщо не змогло б зупинити. У цей виїзд, окрім наметового сезону, відкривали ще й риболовний сезон.

Заздалегідь купили насадку та прикормку, але зібрати речі ніяк не виходило. Тож в останні хвилини перед виїздом просто скидали все що було посеред коридору в велику купу. А в голові було лише одне, хоч би нічого не забути. В сезон у нас все лежить таким чином, що майже неможливо забути якусь важливу річ. Але сезон тільки починається. З каждою хвилиною купа речей росте, росте, росте... Вже навіть не ясно влізе це все в машину чи ні.

То ж, з запізненням на півтори години, починаємо все переносити в автівку. Уявіть відчуття, коли все влізає! Вони незабутні. Та чи все взяли – ніхто не знає.

Накладаємо їжі кицькі, коту, десятьом рибкам та хом’яку... І в дорогу. А їхати треба через тянучки, через Вишгород і в сторону Чернігова.

Ще не встигли ми виїхати з міста, як почався дощ. Дуже гарний початок. Але нас це ніколи не зупиняло. Лише погане дорожнє покриття в темну пору суток та й ще і з калюжами, якось недобре напрягало. Ну нічого страшного. Не в перше таке. Доїдемо.

Приїхали на точку вже майже потемному. Швидке привіт-привіт і розкладати наметр. Це найперше що ми робимо. А тут майже темрява та можливість дощу. Ну і що ви думаєте? Авжеж  встигли.

А от тепер є можливість розслабитися, привітатися. Їхали ми в зазделегідь зайняте Вітею Кореняком місце. Це дуже круто, що змогли стати. А окрім Віті були його син Данило та два кума. І пока ми встановлювали собі хату та розкладали речі, вони впоралися на кухні. Шаманили. Запахи стояли, навіть не знаю як описати. Вітя робив рульку, а всі йому допомагали. Хтось розводив багаття, хтось чистив овочі, хотось мив посуд, а Вітя готував. Насправді було дуже смачно. До рульки смажена картопелька з цибулькою та квашена капусточка. Рульку обережно завертаєшь в лавашик, кладешь до рота... Картопелькою доганяєшься... Це чарівно.



А вот що пили то мені важко сказати, бо я не пью, але точно щось було. І це свято смаку в темряві, тиші, на природі біля яскраво-червоного багаття. Ось чого так не вистачало в похмурі, сірі, темні , сумні зимні вечори. Це все добре, але наранок потрібно ж відкривати риболовний сезон. Треба якось звертатись та лягати відпочивати. Тільки зібрались розійтися «до вітру» як Маша гукає. Швидко біжимо, бо вона прямо за автівками на дорозі побичила очі, які відблищували від світла ліхтарика. І як виявилось це наша минулорічна знайома рись. Повернемося в минулий сезон:

<--- Якось ми приїхали на це місце лише нашою родиною. Там вже стояли два хлопця. Ми розклалися, поїли та лягли спати. Хлопці так само тихенько уляглися в намет. Було тихо, окрім нас на берегу нікого. Насправді не так і тихо. Навкруги було стільки мишей, що я такого ще не бачив. Вони навіть в наш намет лізли. Я через них все ніяк не міг заснути. І от десь після півночі з пагорбу почав доноситись клич рисі. Цей крик важко з чимось переплутати. Ви зможете його вільно знайти на ютюбі. І в цей час, як кричала рись, всі миші одразу зникли. Насправді вони в цей виїзд нас більше не турбували. А через хвилин двадцять я почув як хтось щось тирить з нашого кухонного стола. Я вискочив, але окрім перевернутого посуду, нікого не побачив. Наступного ранку я все розповів жінці, і як виявилося рись налякала Машу, коли вона в сумерках йшла по стежці, своїм риком. А зі стола зникла ковбаса. Треба ховати все їстівне. --->

Так в цей раз нам (мені, Маші та Данє) таки довелося її побачити,  ну не повністю, а лище задню частину та бік. Вона швиденько забігла на пагорб і звідти зиркала на нас великими очищами. І згодом зовсім зникла.

А ми спати.

Невдозі після відбою пачав крапати дощ. От ми його і дочеклися. Як ми за цим сумували...

Встав я десь опів на шосту. Дощ нещодавно закінчився, було волого, промозгло. Саме те що полюбляємо. Встав я першим. Походив, посидів, прийшов до тями. Відкрив автівку, подоставав все спорядження для фідерного лову. Як це легко писати, але викладати та розкладати - то є час. Починаю замішувати прикормку. Все дуже легко - є один пакет котрий йде для розбивки гороху, та три пакета на чистий корм. Поки це все готувалося, потроху стоянка просиналася. І, доречі, дуже вчасно, бо я ще не знав на яке місце мене ставлять. Моє місце виявилось поміж двох Вітіних кумів – Саші та Саші. Зверху за течією Саша ловить на фідер, а знизу Саша ловить на поплавець. І на фідер вже ловлять лящів та плоскирку. А я ще навіть не зібрав свій комплект. Треба поспішати. Швиденько разкладаю крісло, кріплю на нього стіл, розкладаю пасочки та ємності, складаю фідерний комплект. Ловити я збираюсь на свій улюблений Takai Ace Feeeder 125 граммів, на мою думку, найкращій комплект для Десни. Так як я знаю це місце до кожного камінця, навіть не проміряюся. Точно знаю де повинна бути границя між основною течією та обраткою (в загалі її зараз немає, але я знаю, що вона буде коли трохи спаде вода), саме це моя точка лову. Груз 80 граммів.

Починаю ловити без попереднього закорму. Першою в бій йде суміш гороху та прикормки. Намагаюсь не робити великі проміжки часу між перекиданнями. Спочатку біля хвилини але згодом довожу проміжок до трьох хвилин. Це якась «жесть»... Я закормлююсь, щось видумую, а рибу ловить Саша заверху течії. Це просто якийсь «писець». Закид, закид, закид, закид і фігів повна кишеня. Та ще й дощ ллє. Що я тільки не робив результат один – мовчок від риби та повний комір крапель. Зашибісь. Що ж його робити. Вже пів дня страдаю невідомо чим. Вирішую збирати ще один комплект. Але не лайтеся, я знаю що зараз «заборона». Просто слухайте далі. Збираю новий компект. Це в нас Mantaray до 70 граммів, верніше не в нас, а в мене. Відмірюю на нього мою дистанцію. Перевіряю. Супер, 58 граммів стоїть на тих 10-12 метрах, як дохтор прописав. Тепер відкладаю його до найкращів часів, а вони повинні настати, бо я на точку впихнув вже стільки прикорму, що інакще і не може бути. А на основний комплект чіпляю 100 граммів, і посилаю їх перевірити швидкість течії на 10 метрів далі за границю основної течії. Все чудово, кормак тримає. Починаю все спочатку. Така сама тактика лову. Через декілька закидів отримую добру клюваку плоскирки.

Додаю до корму різаних хробаків та опариша. Наче все гаразд. Плоскирка, ще і ще. Вся відразу топиться. Бо я ж не ловлю її, я ловлю ляща. Та от раптом квівертип відстрілює (насправді відстрілює весь фидер, тому я так і полюбляю Takai). Ну тут навіть, ще до того як взяв палку в руки, точно знав хто там. Авжеж, мій перший лящ в цьому сезоні.



Настрій відразу підіймається  на 100 умовних одиниці настрою. Наступний закид приніс також дуже гарного підляща. Потім занову пласкирка. І знову підлящ. І знову пласкирка. Саша (кум який з фідером), злякавшись постійного дощу та вітру, почав збиратися додому. А може він все вірно робить?! Геть такі думки! Замість нього стає Даня. Тепер поруч зі мною Даня та Саша. І що я вам скажу - Даня молодець.



Я вже виконав обов’язкову програму на перший виїзд. Тепер можно експерементувати. Відкладаю важкий фідер та берусь за медіум. (Нагадаю що зараз заборона, та можно ловити лише на один фідер з одним гачком, але ніхто не забороняює тримати декілька фідерів, умова щоб лище один був у воді в один проміжок часу.) З першого закиду знімаю ляща. Ха...!!! От вам і весняний лящ, на весняній Десні з кормаком 58 граммів, а не 120 та ще й який несе. І це лише початок. Потім клюваки на ближній дистанції були до вечері.

Це все що стосувалося рибної ловлі. А от все інше було не таке цікаве. Цілий день нудотний дощ. І не такий, щоб швиденько пролити і все, а такий що до блювання нудний. До того доща ще постійно губатий завивав. Температура з кожною хвилиною понижувалася.





Зараз, після теплого душа, від цих спогадів прям відчуваю холод. Якщо двома словами – «змерз як цуцик». Але дітям добре. Вони з намету вскочили побігали, погралися і знову в намет. І так цілий день. Гадаю, що прохолода їх просто не могла наздогнати.

Переходимо до вечері. Саша розпалює багаття. Вітя готує смажену картоплю. Даніла готує шашлик. Маша чистить картоплю. А я її нарізаю. Ну може не в такій черзі. Діти бігають : «А коли їсти?». Всі чимось зайняті. А потім смакування. Тихий вечір. Співають солов’ї. Трискоче багаття. Іділія.



Тут я дивлюся, а в кінці галявини щось мігає в сяйві ліхтирарика. Ну думаю свинюкі якісь залишили гору сміття. Йду подивитись, а там просто Вітя вивалив прикормку. Ну хто ж міг подумати? Ось навіть фотка є, зроблена вдень, не мною:



Лягати спати? Ні треба ж вирішити проблеми до сна. І тут знов з Машиної сторони крики. Вже всі біжуть. Ми з Данєю знов перші. Риська, як і вчора, біжить на пагорб та звідти зиркає на нас серед дерев та кущів. Але не всі побачили. І тут Вітя видає, що ми все те вигадуємо. Зійшлися на тому, що наступного разу треба нагадати знайомому взяти з собою тепловізор.

Йдемо спати. Ця ніч дуже прохолодна, як для других травневих свят. Вночі лище три градуси. Хлопці сплять в машинах, постійно гріються. Ми укуталися в спальники. Було реально прохолодно.

Зранку треба вставати, а якось немає бажання вилазити з теплих коконів. Але вже пів на шосту! Який може бути сон. Там чекають лящи. Звечора зварен горох з пшоном. Виповзаю з намету. Тут Вітя з Данькою вилазять з автівки теж. І Саша також вже на ногах. Вітя заварює каву. Гаряча солодка кава зігріває. Так наче і класно на вулиці. Вже немає хмар. За деревами на тому березі вже мерехтить сонце. Але все одно холодно до судом. Треба рухатись. Замішуємося, готуємося. З першого закиду на ближній точці беру гарного ляща.





Ну все, день видався добрим. І тут чую позаду якісь розмови, наче хтось прийшов. Але ми нікого пішки не чекали. А це Едік. Ми його на машині чекали, а він пішки. Нєпанятно. Він застряг на під’їзді до нашої бази. Недоїхав завсім трошки. Всі карти сплутала клята яма, яку всю минулу ніч та день затоплював дощ. Ну то не проблема. Вітя сідає за баранку та летимо мов Чорні Плащі на поміч. Декілька хвилин і ми вже повертаємося. Вітаємося. Вітя вводить в курс усього рибальськоцікавого. Едік уходить вниз за течією, там є для нього цікаве місце. А ми продовжуємо, але риба якось не хоче продовжувати. Я скочу по дистанціям, іноді знімаю з дальньої плоскирку. А ближня зовсім не працює. Та що ж то воно робиться. І тут починається виліт чорної мухи прямо з деснянської пучини. Одразу все стає зрозумілим. Вже не вперше. Зараз такий час - то хрущ летить, то мурахи летючі, то падьонка, то ці чорні мушки. Можно потроху збиратися. Але все одно вірується що ось зараз як бахне трофей. І так цього чекаєшь, що йдеш збирати спальники, килими, намет,  а сам одним оком стежиш за квівертипом та бігаєш перезакидати.



Поки збирав нашу виїздну домівку, Маша з Сашою варили уху. Саша сказав, що не можна відкривати риболовний сезон без ухи – це просто гріх. Тож вони готують. Уха вийшла дуже смачна. Я збираюсь одним оком, а іншим ловлю те, що не ловиться. Діти бігають.

Вітя, Даня та Едік ловлять, чи сидять. Щось схоже на закиди було чутно.

Вже речі всі зібрані, прийшов час підбити підсумки. Відпочинок - бомба. Відкриття сезону звершилося. Рибалка не така на яку сподівались, за трохи більще ніж один день, з перемінним ловом вийшло десь 11-12 кіло. А з цікавого - три добрі закілушні лящі та чотири білякілушні підлящі.



Декілька лящів ми забрали, і зараз я пишу цей звіт, а в животі в мене вже перетравлюються ляшові реберця.

Хотів відео зняти, навіть камеру дістав, але було якось неохоче.

&nbsp;

Востаннє редагував RodMan: 15.06.2021 о 17:05. Причина: 10 фото в тексте
Malyshh зараз поза форумом  
101 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 10.05.2021, 17:39   #42
ech
 
Аватар для ech
 
Реєстрація: 15.07.2008
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.231
Сказал(а) спасибо: 16.553
Поблагодарили 12.718 раз(а) в 716 сообщениях
Деснянские карасики - бойцы ещё те! Эмоций через край.
Массово ещё не идут, но думаю на следующих выходных будет 👍👍
Не далеко от Киева, глубина 2-2, 5м.
Выезд огонь!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210510_060017.jpg
Переглядів: 906
Розмір:  73,9 КБ
ID:	899411   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-e5089da247d05a9ea6eff157f4919ec1-V.jpg
Переглядів: 986
Розмір:  65,8 КБ
ID:	899412   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-129b5295394bc16e5982c6f2d7fec847-V.jpg
Переглядів: 817
Розмір:  156,7 КБ
ID:	899413   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210509_144950.jpg
Переглядів: 901
Розмір:  136,5 КБ
ID:	899414   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210509_160902.jpg
Переглядів: 831
Розмір:  238,0 КБ
ID:	899415  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210509_162541.jpg
Переглядів: 988
Розмір:  245,2 КБ
ID:	899416   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210509_185736.jpg
Переглядів: 1061
Розмір:  108,2 КБ
ID:	899417   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210509_190638.jpg
Переглядів: 866
Розмір:  53,7 КБ
ID:	899418   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210509_195114.jpg
Переглядів: 858
Розмір:  167,5 КБ
ID:	899419   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210509_200953.jpg
Переглядів: 1182
Розмір:  73,3 КБ
ID:	899420  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210509_205234.jpg
Переглядів: 848
Розмір:  149,5 КБ
ID:	899421   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210509_220920.jpg
Переглядів: 742
Розмір:  63,5 КБ
ID:	899422   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210509_222805.jpg
Переглядів: 706
Розмір:  48,5 КБ
ID:	899423   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210510_110836.jpg
Переглядів: 1332
Розмір:  281,1 КБ
ID:	899424  
ech зараз поза форумом  
65 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 10.05.2021, 21:40   #43
Air Jordan
 
Аватар для Air Jordan
 
Реєстрація: 18.06.2011
Звідки Ви: Киев Воскресенка
Дописи: 2.535
Blog Entries: 29
Сказал(а) спасибо: 1.430
Поблагодарили 20.015 раз(а) в 1.120 сообщениях
Всем доброго времени суток!
Сегодня в черте города на мах,не много,но размер порядочный. Стартонули в 16-00 и до заката.
Женя,спасибо за компанию! Я забалдел,пока что это мои самые крупные на удочку
С ув.Шурик!
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]
Air Jordan зараз поза форумом  
51 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.05.2021, 12:19   #44
Lüdwig
Модератор
 
Аватар для Lüdwig
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ
Дописи: 4.770
Images: 8
Сказал(а) спасибо: 9.147
Поблагодарили 14.057 раз(а) в 1.415 сообщениях
2021-5

Надолужую з писаниною. Всіх з святами, що минули!

30.04: в цей день пощастило вискочити на Десенку рано-вранці. З клюваннями судачків на точці, що намацав минулого разу - не склалось. Проте почав виявляти себе окунь - одного "зняв" з-під протилежного берегу
острівця, інший - вийшов "попастися" на мілководний перекат. Між ними трапився ще шалений підлящик, на жаль - за спину.
Десь о 8-й переїхав на іншу місцину, і ще годинку попручався тут. Клюнула статистична щучка, і ще два окунці. Загалом, за чотири ранкові години - це був прорив на фоні поганого клювання цієї весни

Потім ми поїхали до батьків в Закарпаття, аж на 10 днів, і по повній відривались на Великодних родинних "вечорницях". Проте, вдалось і на воду вискочити двічі, і навіть щось спіймати, незважаючи на бурхливі, каламутні та загалом непридатні до ловлі річки.

Перший раз виручив струмок в сусідньому селі - тут дружина непогано половила форельку нахлистом, я ж з снастей прихопив тільки басовий Shimano Expride, а найлегшу блешню мав в наявності аж в 6 грамів завважки. Пробував джигувати, але марно - надто компактна та мілка водойма для таких снастей. Але виїзд був чудовим! Так само медитативно за кілька днів з малим поїхали в буковий праліс, просто помандрувати та відшукати виток однієї рівнинної річечки. Знайшли

Другий раз вибрався сам, на короповий "платник" в селі Стеблівка. Минулого сезону товариш тут ловив судака, і, хоча з початку весни ікластий майже не виявляв себе клюваннями, я все ж вирішив спробувати. Тим паче, що дрібний окунець тут був в наявності. За три години я впіймав їх сім, і мав ще з десяток клювань - рибка поводила себе дуже вередливо, доводилось маніпулювати з проводками та принадами, що втім, пробуджувало й здоровий азарт насамкінець, у прибережній траві, був урочисто виловлений і судачок - перший для мене за три роки... якось не перетинались наші шляхи ніяк до цього. Сподіваюсь, далі буде краще

Звісно, вся риба попливла собі на волю
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-11 12.08.10.jpg
Переглядів: 220
Розмір:  59,9 КБ
ID:	899499   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-11 12.08.14.jpg
Переглядів: 280
Розмір:  36,8 КБ
ID:	899500   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-11 12.08.17.jpg
Переглядів: 240
Розмір:  45,5 КБ
ID:	899501   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-11 12.08.20.jpg
Переглядів: 226
Розмір:  48,5 КБ
ID:	899502   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-11 12.08.29.jpg
Переглядів: 270
Розмір:  167,4 КБ
ID:	899503  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-11 12.08.33.jpg
Переглядів: 203
Розмір:  58,1 КБ
ID:	899504   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-11 12.09.06.jpg
Переглядів: 221
Розмір:  139,4 КБ
ID:	899505   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-11 12.09.16.jpg
Переглядів: 271
Розмір:  50,4 КБ
ID:	899506   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-11 12.09.20.jpg
Переглядів: 269
Розмір:  83,4 КБ
ID:	899507   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-11 12.08.57.jpg
Переглядів: 201
Розмір:  64,1 КБ
ID:	899508  

Lüdwig зараз поза форумом  
43 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.05.2021, 13:26   #45
Уолкер
 
Реєстрація: 12.04.2021
Звідки Ви: г. Киев
Дописи: 9
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 112 раз(а) в 3 сообщениях
майские праздники 2021

На майские праздники решил половить белого хищника, так как окунь этой весной как-то не очень откликается. За несколько выездов всего парочка матросов попалась. Правда один из них зачетный.
По белому хищнику все сложилось не плохо. Ловил по заливам. Жерешки попадались не большие. Ловить их приятно. На дальнобойный спиннинг пульнул прогонистую компактную блесну или пилькер (я использую не больше 5 см, а лучше 4) и любуешься красотами. Конечно, иногда менял скорость проводки и делал остановки и сбои. Крючки использую одинарные (с широким ушком), чтобы меньше травмировать рыбу.

Наблюдал интересный сюжет: крупный жерех метрах в 15 от берега и от меня выплеснулся вертикально вверх вибрируя всем телом, чтобы выпрыгнуть как можно выше. Через полминуты еще раз. Это не был жереховый бой. Просто пацан резвился. Наверняка он меня видел. Они ребята глазастые. Подумалось, уж не для меня ли это шоу. Или может, посмеивался так надо мной.

Больше всего порадовал язь. Поклевка ярая и сопротивлялся героически. За что был отпущен, как впрочем и вся остальная рыбка. Кстати, кто не знает, язь уже занесен в Красную книгу, вот так.

Огорчил только мусор, оставленный недочеловеками, который почти повсюду. А на высокой воде он стал особенно заметен.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210425_191113.jpg
Переглядів: 411
Розмір:  213,1 КБ
ID:	899525   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210506_201339.jpg
Переглядів: 435
Розмір:  181,2 КБ
ID:	899526  
Уолкер зараз поза форумом  
30 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.05.2021, 13:47   #46
Dogma
 
Аватар для Dogma
 
Реєстрація: 24.01.2014
Звідки Ви: Троещина сити
Дописи: 39
Сказал(а) спасибо: 15
Поблагодарили 494 раз(а) в 18 сообщениях
Карасик на мах

Вчера была первая совместная рыбалка с Шуриком , ловили на мах удочки в заливе десенки , показал где возле дома кабаны по пол кило берут )) поклёвки бешеные,даже одну удочку чуть в воду не утянуло)) Кайфанули по полной самый крупный 600 грамм , ловили с 16-00 корм реал-фиш линь-карась творог.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210511_084037_689.jpg
Переглядів: 1421
Розмір:  209,5 КБ
ID:	899528   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-232bb59d277d2e7eeb3ec271fca73f86-V.jpg
Переглядів: 1535
Розмір:  196,2 КБ
ID:	899529  
Dogma зараз поза форумом  
41 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.05.2021, 14:17   #47
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.623
Сказал(а) спасибо: 18.426
Поблагодарили 32.623 раз(а) в 7.335 сообщениях
Рыбаки ловили рыбу, а поймали... жерех

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1.jpg
Переглядів: 1507
Розмір:  220,3 КБ
ID:	899531Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2.jpg
Переглядів: 1484
Розмір:  178,1 КБ
ID:	899532Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  3.jpg
Переглядів: 1400
Розмір:  157,3 КБ
ID:	899533

Andron зараз на форумі  
82 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.05.2021, 15:47   #48
Олежка
 
Аватар для Олежка
 
Реєстрація: 10.03.2009
Звідки Ви: г. Вышгород Механик.
Дописи: 181
Сказал(а) спасибо: 1.612
Поблагодарили 2.208 раз(а) в 64 сообщениях
Вечір Десна

Знов вечірня прогулянка берегом Десни.
1 клювання 1 реалізація. Судак чорний, як чобіт. Розмір заліковий. На лайтовий спін додав адреналіну.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210502_183030_1.jpg
Переглядів: 870
Розмір:  168,6 КБ
ID:	899548  
Олежка зараз поза форумом  
46 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.05.2021, 16:35   #49
SHREDDER
 
Аватар для SHREDDER
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: г. Киев, Лесной
Дописи: 786
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 754
Поблагодарили 4.703 раз(а) в 356 сообщениях
Сегодня продолжил окучивать новый для меня водоем. По пути решил срезать - в результате потерял минут 40 на блукании по дебрям))
Потом пытался ловить под той же вербой, где в прошлый раз - еще минут 40 впустую. Пошел искать рыбу и нашел - почти на кромке травы.
Идеально))
Карась стал более активный: 5 поклевок - 4 взял, один сход. Самый крупный 670 г.
Еще поймал с десяток плотвы половину, помельче, отдал бабульке-рыбачке для кота ))
Поплавочники опять курили бамбук и недобро на меня поглядывали
Безмотылка таки рулит)))

Мормышка опять рулила Длинная Уралка Малая и Средняя с поролоном.
Пробовал другие более мелким телом - но либо болт, либо вешается плотва или уклейка.



SHREDDER зараз поза форумом  
55 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.05.2021, 17:43   #50
sniper 1
 
Аватар для sniper 1
 
Реєстрація: 04.07.2012
Звідки Ви: г.Киев
Дописи: 907
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 9.561
Поблагодарили 14.029 раз(а) в 574 сообщениях
Приветствую.
Сегодня вторая попытка поймать карася.И она была удачной.Взял 5 шт.Три свалило на бровке.Один обрыв крючка под ногами.Гад лещик никак не хотел выходить на берег.Пришлось сачек собирать.А так монстры сени,густероиды.
Работал бутер красный+опарик.Сделал 3 кг корма.Ловил в темпе.к 3 часам все выловил.Улов хороший.Все кости отдал соседям,а карасей забрал.
Самый крупный 790 гр.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210511_073939.jpg
Переглядів: 1037
Розмір:  121,8 КБ
ID:	899553   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210511_081213.jpg
Переглядів: 932
Розмір:  116,1 КБ
ID:	899554   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210511_082147.jpg
Переглядів: 888
Розмір:  131,3 КБ
ID:	899555   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210511_094538.jpg
Переглядів: 863
Розмір:  113,6 КБ
ID:	899556   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210511_103718.jpg
Переглядів: 923
Розмір:  171,9 КБ
ID:	899557  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210511_104337.jpg
Переглядів: 811
Розмір:  144,1 КБ
ID:	899558   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210511_155731.jpg
Переглядів: 1155
Розмір:  175,1 КБ
ID:	899559  

Востаннє редагував sniper 1: 11.05.2021 о 18:43.
sniper 1 зараз поза форумом  
61 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.05.2021, 19:14   #51
Сява
 
Аватар для Сява
 
Реєстрація: 19.01.2010
Звідки Ви: г.Киев Троещина (кондиционеры)
Дописи: 1.479
Сказал(а) спасибо: 10.429
Поблагодарили 31.537 раз(а) в 1.415 сообщениях
Насмотревшись отчётов про карасей поехал на Десёнку с женой пожарить мяска, заодно и карасика попробовать вытащить из воды.
Забросил один фидерок, а сам на удочку решил побаловаться, ловил где то с 11-ти, на фидер за пол дня и червяк целый, а на удочку изредка но как влупит карась и гарный, что было для меня неожиданостью, глубина пол метра, шесть карасей между краснопером и солнечным окунем поймал.
Природа супер, отдохнули прекрасно, чего и всем желаю.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210511_170809.jpg
Переглядів: 1298
Розмір:  92,2 КБ
ID:	899585   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210511_164123.jpg
Переглядів: 1225
Розмір:  94,0 КБ
ID:	899586   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210511_161946.jpg
Переглядів: 1446
Розмір:  65,2 КБ
ID:	899587  
Сява зараз поза форумом  
83 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 12.05.2021, 03:24   #52
Балтиец
 
Аватар для Балтиец
 
Реєстрація: 23.11.2011
Звідки Ви: Хельсинки,Финляндия
Дописи: 880
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 6.742
Поблагодарили 3.483 раз(а) в 614 сообщениях
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Вчера открыл сезон на Балтике, близ финской столицы - благо погода благоприятствовала.
Щуки : на 1,9 кг, две по 1,27 кг и мелкую (700 гр) отпустил на подрастание.
В улове все самцы, а самки в "декретном отпуске"; впрочем как и окунихи.

Востаннє редагував Балтиец: 12.05.2021 о 04:23.
Балтиец зараз поза форумом  
77 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 12.05.2021, 11:23   #53
Temmy4
 
Аватар для Temmy4
 
Реєстрація: 10.05.2012
Звідки Ви: Киев ,Дарница, Мебель
Дописи: 343
Сказал(а) спасибо: 469
Поблагодарили 3.420 раз(а) в 178 сообщениях
Богуслав.

Головень у хлухій носознанці. Через тиждень має бути цікаво, якщо теплішатиме.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  184270916_931517614340861_4297364964334418246_n.jpg
Переглядів: 988
Розмір:  148,7 КБ
ID:	899668   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  183557733_931517837674172_3029449348763430958_n.jpg
Переглядів: 687
Розмір:  119,0 КБ
ID:	899669   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  184071875_931517791007510_8019355805012845698_n.jpg
Переглядів: 677
Розмір:  127,5 КБ
ID:	899670   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  184102328_931517897674166_6024511767214610967_n.jpg
Переглядів: 752
Розмір:  113,4 КБ
ID:	899671   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185135882_931518001007489_8883255522569010710_n.jpg
Переглядів: 648
Розмір:  144,1 КБ
ID:	899672  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  184356444_931518074340815_6733788596259105055_n.jpg
Переглядів: 578
Розмір:  150,3 КБ
ID:	899673  
Temmy4 зараз поза форумом  
50 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 13.05.2021, 00:50   #54
Air Jordan
 
Аватар для Air Jordan
 
Реєстрація: 18.06.2011
Звідки Ви: Киев Воскресенка
Дописи: 2.535
Blog Entries: 29
Сказал(а) спасибо: 1.430
Поблагодарили 20.015 раз(а) в 1.120 сообщениях
Всем доброго времени суток!
Сегодня решили выскочить на пару часиков на набережную,оказалось не зря!
Товарищ поймал,пока что,своего самого большого клыкатого на воблер. Как же это круто видеть эти эмоции,когда ты показал как,где и на что поймать желанную рыбину! А я пролетел,ни одной поклевки...ничего,значит в следующий раз повезет
Ловили на копии 80 Орбитов,поклевки все в ногах,выходов и чавканья судака не видели.
Всем здоровья и хороших уловов!
с ув.Шурик!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2021-05-13 00.40.27.jpg
Переглядів: 1312
Розмір:  135,2 КБ
ID:	899785   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2021-05-13 00.40.35.jpg
Переглядів: 1115
Розмір:  48,5 КБ
ID:	899786   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2021-05-13 00.40.31.jpg
Переглядів: 1159
Розмір:  45,4 КБ
ID:	899787  
Air Jordan зараз поза форумом  
63 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 13.05.2021, 13:05   #55
Сява
 
Аватар для Сява
 
Реєстрація: 19.01.2010
Звідки Ви: г.Киев Троещина (кондиционеры)
Дописи: 1.479
Сказал(а) спасибо: 10.429
Поблагодарили 31.537 раз(а) в 1.415 сообщениях
Сегодня проскочил на Десёнку с целью, карась, ловил на удочки, карась не часто, но поклёвывал, размер радовал, удовольствия море.
Всем удачи и хорошего дня.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210513_122049.jpg
Переглядів: 1286
Розмір:  51,2 КБ
ID:	899839  
Сява зараз поза форумом  
63 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.05.2021, 12:17   #56
Lavr
 
Аватар для Lavr
 
Реєстрація: 11.04.2007
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 2.325
Сказал(а) спасибо: 13.016
Поблагодарили 24.803 раз(а) в 1.243 сообщениях
Якщо жерех перестає успішно ловитись традиційним способом, є два варіанти, один вже двічі випробував- невдало. І варто було зайти з протилежного боку- результат не забарився себе чекати. Перша точка і з льоту жерех лупить Колючого Вовкерстіка, але швидко і сходить. Другої покльовкі чекати не доводиться, але результат такий же. Це починає дратувати. Зміна приманок і ще один красень проходить повз касу!!! 😤😠 Такого провалу Штірліц точно не чекав. Додає нервів і тей факт, що жерех хутко зник. Ну воно й не дивно, стільки шороху навести. Проводка за проводкою і довгоочікуваний тупий удар на струяці, трофей жме кудись в глибину, але щось якось тупо йде. Важко підіймаю "здобич" на поверхню, розчепіривши всі свої "плавці", на поверхні з'являється матьора корчомака, не знехтувала вона жереховим воблером, але ж день такий... навіть безжизнєнная желєзяка умудряється самовільно зійти під берегом у мене, ну... а що ти тоді від риби хо!? Ізрядно виматюкавшись довкола всього що відбулося протягом останніх півгодинки, вирішую змінити місце, тут я вже досталь напакостив. Дорога видалась не сама проста, Десна розгулялась і перелила мені маршрут на нове місце. Згадавши що в руках в мене Тольятті а не х...я якась, як казав один товариш, давлю напряму вброд на гашетку і ось вже і омріяні місця. Не даремно форсував я броди, там то я нарешті й відірвався, ну як відірвався- так, мінімізірував втрачене.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  184361425_1555272908145371_2921858695617047289_n.jpg
Переглядів: 448
Розмір:  150,8 КБ
ID:	899944   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185955796_1555272921478703_3216737417435357060_n.jpg
Переглядів: 411
Розмір:  229,7 КБ
ID:	899945   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185036047_1555272914812037_860033110315149757_n.jpg
Переглядів: 498
Розмір:  109,3 КБ
ID:	899946   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185187226_1555272924812036_4531048701937587670_n.jpg
Переглядів: 541
Розмір:  90,5 КБ
ID:	899947   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185176967_1555272928145369_7730342350962724119_n.jpg
Переглядів: 487
Розмір:  294,8 КБ
ID:	899948  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185207323_1555272918145370_2397394563064616366_n.jpg
Переглядів: 492
Розмір:  216,9 КБ
ID:	899949   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185993982_1555272911478704_1555298414349311814_n.jpg
Переглядів: 443
Розмір:  258,1 КБ
ID:	899950   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  186141396_1555272931478702_1265768306948911693_n.jpg
Переглядів: 459
Розмір:  121,0 КБ
ID:	899951   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  186470711_1556663071339688_5671264219213013785_n.jpg
Переглядів: 578
Розмір:  134,5 КБ
ID:	899952  
Lavr зараз поза форумом  
81 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.05.2021, 15:26   #57
SHREDDER
 
Аватар для SHREDDER
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: г. Киев, Лесной
Дописи: 786
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 754
Поблагодарили 4.703 раз(а) в 356 сообщениях
Сегодня очередная попытка сделать все правильно))
Карась-безмотылка-боковой кивок.
Получилось!)) Пока лучшая рыбалка сезона. 13 штук, 5,3 кг, причем только одна самка.
Оставил себе 4 штуки, остальное утопил))
Трава ходит ходуном))) буквально под ногами выворачиваются лапти))) нервы мотают))
Но кто сказал, что карась не клюет в нерест? Еще как клюет если есть безмотылка))
Поплавочник сегодня был один, сидел курил)) После третьего карася подошел спросить на что ловлю. После 5 -го попросил мормышку)) Пришлось выдать парню полный комплект - кивок, мотовило и мормышку с поролоном.
В итоге чувак поймал 6 штук. До этого - ноль.
Отакои)))
Безмотылка - рулит)))


SHREDDER зараз поза форумом  
68 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.05.2021, 16:16   #58
sniper 1
 
Аватар для sniper 1
 
Реєстрація: 04.07.2012
Звідки Ви: г.Киев
Дописи: 907
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 9.561
Поблагодарили 14.029 раз(а) в 574 сообщениях
Приветствую.
Сегодня рыбалка чисто на сеню Клёв с рассвета.Ловился в принципе на все.Был обрыв крючка.Отстрел ,пару метров протащил и обрыв Возможно лещик...А так все стабильно без потерь
Сенька весь гарный,пойдет в соль.
Зимой такого ох как не хватало...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210514_054458~2.jpg
Переглядів: 594
Розмір:  69,9 КБ
ID:	899988   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210514_122202.jpg
Переглядів: 883
Розмір:  176,0 КБ
ID:	899989  
sniper 1 зараз поза форумом  
46 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.05.2021, 16:38   #59
Ярослав Злой
 
Аватар для Ярослав Злой
 
Реєстрація: 21.11.2013
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 34
Поблагодарили 4.190 раз(а) в 140 сообщениях
Arrow На рубеже сезонов

Каждый год весной в жизни спиннингиста наступает один забавный момент, когда вроде рыба уже клюёт, и вода прогрелась, но размер совсем не радует. А связано это с целым рядом причин, на которые мы, увы, повлиять не можем.

Нерест судака протекает незаметно для большинства рыболовов, но любители ловли этой рыбы в ночное время на воблера сразу же воспротивятся, ведь в их уловах количество зачётных рыб резко сократится, что не удивительно...



Щука уже в большинстве своём давно отнерестилась и даже отъелась, поэтому поймать рыбу действительно достойного размера очень непросто. Особенно это усложняется частым перемещением самой пятнистой из-за смены температурного режима.



С окунем всё куда проще. Горбачи уже давно ушли с мест любовных деяний в направлении русловых бровок и рассредоточились по площадям. Встретить большую концентрацию крупных представителей полосатого семейства теперь будет возможно только ближе к осени, когда закончится летний зной и рыба снова начнёт совершать длинные перемещения. Но это уже совсем другая история...



Ок, и что ты предлагаешь делать?! Тут, господа, как и в старом анекдоте есть два путя. Фидер выручит многогранных, а вот отпетым спиннингистам придется запастись нешуточным терпением ведь это и есть пик клёва весеннего жереха. Да, очень часто занятие это куда больше напоминает охоту и не всегда заканчивается поимкой рыбы, но достаточно одной поклёвки чтобы вы тут же забыли о всех своих проблемах, заботах и трудностях.

Желаю всем терпения и крепкого здоровья!
Ярослав Злой зараз поза форумом  
33 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.05.2021, 16:50   #60
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Київ, біля метро "Харківська"
Дописи: 4.208
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.986
Поблагодарили 38.434 раз(а) в 1.847 сообщениях
Фидер на Запрягальника

На Иеремию-Запрягальника (в мирУ 14.05.21) я, доверившись нашим бравым Вещунам-Синоптикам, понадеялся на отсутствие осадков, и двинул на 7-ю Лестницу, с целью подышать свежим воздухом на Природе и что-то споймать, если повезет, конечно.

Пасмурно, ветер против течения, температура где-то между 10 и 15 градусами; высокая вода и небольшое течение.

Я быстренько разложил свою снасть - фидер Инспирейшен 3,9-130, с вершинкой на 3,5 унций; катушка Армадейл Фидер 6000; Нанофил 0,15 с шок-лидером; Несимметричная Петля без Фидергама; кормушки от В.Пугача, типа МонаЛиза, вначале на 50 гр на дальности 42 оборота, а когда клев стал сходить на нет, то я перешел подальше от берега, на МонаЛизу 80 гр на дальности 55 оборотов.

Прикормка - 1 пакет Flagman PRO ЗИМА. МОТИЛЬ. Холодна Вода.+ Аддитив Конопля. Кукурудза.
Наживка: Опарыш, Пинка, Мотыль. Время от времени я цеплял шарик Пенопласта - иногда помогало, а зачастую- нет.
Ловительное время с 7 до 13 часов.

Где-то с 7 до 9 часов ловилось довольно бодро и бойко - мелкая и средняя Плотвичка и Густера. А после 9 часов начались "танцы с бубном", приходилось менять толщину и длину поводка, размер и тип крючка, использовать различные комбинации наживок.
В конце концов я дошел до того, что на крючок-заглотыш на поводке 0,122 мм наживлял чулком одного опарыша или же 1 пинку и 1 мотылька - и таки Рыбоиды время-от времени ловились.

Но тут пошел дождь, я обозрел в смартфоне откорректированный Синоптиками прогноз и офигел: оказывается, ожидаются осадки аж до 15 часов!

Не мудрствуя лукаво, я тут же смотал снасть и двинул домой, чтобы не мокнуть на Набережной под дождем.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Вид в Сторону 6 Лестницы.jpg
Переглядів: 477
Розмір:  100,8 КБ
ID:	899990   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Леска и Крючки.jpg
Переглядів: 393
Розмір:  167,3 КБ
ID:	899991   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Вид в сторону 7 Лестницы.jpg
Переглядів: 417
Розмір:  95,6 КБ
ID:	899992   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Плотвоид.jpg
Переглядів: 354
Розмір:  91,1 КБ
ID:	899993   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Прикормка и Наживка.jpg
Переглядів: 374
Розмір:  146,3 КБ
ID:	899994  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Рабочий Момент.jpg
Переглядів: 368
Розмір:  103,0 КБ
ID:	899995   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Рыбоид и МонаЛиза.jpg
Переглядів: 406
Розмір:  200,3 КБ
ID:	899996   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Уточки.jpg
Переглядів: 333
Розмір:  82,7 КБ
ID:	899997   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Рыбоид на Крючке!.jpg
Переглядів: 368
Розмір:  111,3 КБ
ID:	899998   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Улов.jpg
Переглядів: 734
Розмір:  161,3 КБ
ID:	899999  

Dood зараз поза форумом  
50 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:49.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua