Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Рыбохрана, экология, восстановление рыбных запасов > Экология и восстановление рыбных запасов
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.03.2013, 19:10   #1
vanzhula
 
Аватар для vanzhula
 
Реєстрація: 05.12.2012
Звідки Ви: м. Хмільник, м. Житомир . Лікар ветеринарної медицини. Акваріумістика. Відпочинок - підводне полювання.
Дописи: 3
Сказал(а) спасибо: 19
Поблагодарили 41 раз(а) в 2 сообщениях
Question Житомир !!! - зариблення 2013 !!!

Доброго дня, Шановні Житомиряни !!!

Звертаюся до Вас з такою пропозицією.
Щороку в Житомирських кар'єрах ми полюємо рибу, постійно беремо для сімейного столу хто по совісті, а хто й по жадібності з балонами рибу. Риби все менше і скоро плаватимемо лише милуючись підводними чарівними пейзажами, благо що завжди можна знайти прозору воду.

От і виникла така думка про зариблення в цьому 2013 році якогось кар'єру для спільного користування. Бажання виникло таке не лише у мене, вже бажаючих є 8 чоловік, включно зі мною. Скинемося хто скільки зможе і закупимо мальків які потім стануть окрасою одного з кар'єрів. Можна скинутися навіть по 100 грн. (я штучних приманок для спінінга щороку обриваю легко на пару сотень і думаю що на таку суму точно не збіднію). Підключимо лікарів ветеринарної медицини і думаю домовимося про невисоку ціну на закупівлю малька, аби гроші були та транспорт до водойми.

Взнавав як можна оформити це діло юридично, найлегче взяти під охорону та нагляд для занять фрідайвінгом. Але це занадто довго і т.д.

Можна просто взяти і зарибити якийсь кар'єр. Зробити добре діло і радість для себе.
Можна це було б у пятьох зробити, але немає бажання, оскільки більша частина нашого брата "бавиться" балонами і підключення таких людей до вкладання хоч і незначних грошей може стати причиною того, що у них прокинеться совість і вони підключаться до охорони та нагляду зарибленої водойми від браконьєрів (сіточникам та електровудочникам на глибоких карєрах немає що робити, а от балонники - це біда), думаю фінансова мотивація і зберігання спільних і своїх, в тому числі, грошей буде найкращим стимулом дивитися один за одним.

Отакими спільними зусиллями МИ ЗУМІЄМО спробувати окультурити один з карєрів, а там хто знає, можливо така справа і затягне розширюватися далі....

За охорону водойми від бракованих думаю так - кожен часто пірнає і в день, і в ночі - тому на місці часто хтось буде. Тому для такого діла необхідно підключити чоловік 20, щоб був якнайбільший нагляд.
Маю знайомих у внурішніх органах на різних рівнях і думаю зможу домовитися наперед про підтримку при виникненні певних нюансів які можуть виникнути (і точно будуть на перших порах) під час "розмови" з бракованими.
А далі справа наладиться, візьміть для прикладу став Свирида, а на карєрі взагалі електровудочникам та сіточникам не перспективно душити рибу, так що наша справа має всі шанси на успіх.

Я думаю, прощення від своїх же для балонників не буде.
Крім нас стан зариблення нікому не цікавий, досить думати про хату скраю і боятися покарати браконьєра в усіх можливих проявах, тим більше у Житомирі де серйозних промисловиків не має, тим більше на кар'єрах де пасуться лише нарвані, зальотні та деякі місцеві. "Силою" пару десятків чоловік можна для такого діла кого завгодно "нагнути" - головне робити все швидко і з головою.

На зариблення по сотні грн. думаю це не багато, на перший раз вистачить. Результат побачимо по осені. І складемо план дій на наступний рік.

Всі небайдужі Житомиряни можуть писати в темі, а там скоординуємося.

Суть в тому, щоб призвичаїти людей до добрих справ і до свідомого оберігання та примноження природи. Подумайте над тим, що 1 кг щуки в супермаркеті коштує 59 грн, а тепер згадайте скільки щук ви настріляли в тих же кар'єрах !!!

Якщо таку добру справу підтримають у всіх областях, то значно підіймемо можливість наших дітей побачити рибу в живу, а не в підручниках.

Це реально - зарибити хоча б одну водойму, а потім дивитися за нею. Тут чим більше народу на місцях буде задіяно тим кращим буде нагляд та , відповідно, менше шансів для браконьєрів буде.


Мій номер тел. 093 279 14 71 електронна адреса [[Ссылки только членам профсоюза. ]

На форумі ПОДВОХ.НЕТ.ЮА мій нік "Vanzhula".

Думайте.
vanzhula зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:43.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua