Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Капитан > Лодки, моторы
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Лодки, моторы
Катера, лодки, моторы LINDER.UA Алюминиевые шведские лодки

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 02.02.2024, 10:53   #1781
Игорь Сорокин
 
Реєстрація: 01.05.2019
Звідки Ви: ПОЛТАВА
Дописи: 5
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Цитата:
Допис від Titan Переглянути допис
Так вы и так Глиссируете просто со скоростью 25 км/ч,Можно поиграться в игры с шагом винта,поставить удлинитель румпеля и перместиться ближе к носу,поехать по ветру и течению, добавит это 2-3 км или выдумали что на 6 лошадках вы будете ехать 60 км? Как по мне не плохой результат.
проблема в тому, що ця щвидкість можлива тільки на максимальних оборотах двигуна (5500) і в такому режимі баку бензину вистачає на +/- 30 хв... як тільки я хоч на одну поділку скидаю газ, то швидкість різко падає до 15-17 км/год і про ніякий гліс не може бути й мови. таке враження що човен хтось ззаду притримує...
до прикладу, на човні 310 з жорсткою підлогою я на своїй 6-ці вилітаю на гліс моментально, потім скидую газ до половини і йду на глісі зі швидкістю 22-25 км/год
Игорь Сорокин зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2024, 12:43   #1782
mkc123
 
Реєстрація: 06.09.2018
Звідки Ви: Черкассы
Дописи: 43
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 35
Поблагодарили 14 раз(а) в 10 сообщениях
Глисс починається на цьому човнику з 18-19 км/год. По відео видно, що ніс треба навантажити!!! Ви коли зміщуєтесь вперед - човник прискорюється. Тобто треба гратись з "розвесовкой" в човні і кутом атаки мотора! Ну або ж брати мотор 9.8, але це інші гроші і вага комплекту
mkc123 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
dddnew (03.02.2024)
Старий 02.02.2024, 13:20   #1783
Игорь Сорокин
 
Реєстрація: 01.05.2019
Звідки Ви: ПОЛТАВА
Дописи: 5
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Цитата:
Допис від mkc123 Переглянути допис
Глисс починається на цьому човнику з 18-19 км/год. По відео видно, що ніс треба навантажити!!! Ви коли зміщуєтесь вперед - човник прискорюється. Тобто треба гратись з "розвесовкой" в човні і кутом атаки мотора! Ну або ж брати мотор 9.8, але це інші гроші і вага комплекту
як я не грався з ним, то нічого не допомгало... результат один і той же. я навіть садив свого товариша вагою 60 кг в пустий човен і абсолютно нічого не змінилось...
надіюсь що після переклейки інтерцептора щось зміниться, але це вже знатиму по весні
були думки змінити 6 на 9.8 двухтактний (вага та сама 27 кг), однак виробник запевнив, що і під 6 кс буде як ракета))) тому поки що на паузі
Игорь Сорокин зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2024, 14:19   #1784
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 58 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від Игорь Сорокин Переглянути допис
як я не грався з ним, то нічого не допомагало... результат один і той же. я навіть садив свого товариша вагою 60 кг в пустий човен і абсолютно нічого не змінилось...
надіюсь що після переклейки інтерцептора щось зміниться, але це вже знатиму по весні
були думки змінити 6 на 9.8 двотактний (вага та сама 27 кг), однак виробник запевнив, що і під 6 кг буде як ракета))) тому поки що на паузі
Парсун - тазова кістка. Лайно коняче. Був 5 меркурій двотактний. Ганяв що скажений. Що під колібрі 300Д розвивав швидкість 24-26 кілометрів на годину, що на Ейр 310 ті ж самі 24-26 кілометрів на годину. Без жодних танців з бубном. На ютубі маса роликів про ті парсуни, як народ намагається щось витягти з того парсуна. Є прислів'я - скупий платить двічі. Тобто мотор має бути японський, або американський.

До речі - чи має сенс зв'язуватися з виробником човнів котрий не має випускного контролю? З тим, хто може відправити покупцеві човен з чимось не так приклеєним? Може не стоїть? Або скакання по граблях наш національний вид спорту?

Востаннє редагував Повторна ліквідація за власним бажанням: 02.02.2024 о 14:29.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Titan (02.02.2024), Игорь Сорокин (02.02.2024), Оzzy (03.02.2024)
Старий 05.02.2024, 00:14   #1785
mabilochka
 
Аватар для mabilochka
 
Реєстрація: 14.10.2006
Звідки Ви: Киев, Лесной. Изготовление и обслуживание аквариумных систем.
Дописи: 1.306
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 1.627
Поблагодарили 5.277 раз(а) в 404 сообщениях
Брак есть у всех. Полно знакомых пользуют парсуны и горя не знают.
По поводу интерцептора на енерджи- раньше это была их болячка. Потом вроде победили.
Был на производстве обеих фирм.
Проблем хватает и там и там.
Десмакол в одинаковых вёдрах с одного и того же завода.
Ткани - "широченный выбор" между 1100 и 900 китай и немцы.
Приклеить "как-то не так" и "отсутствие выпускного контроля"- немного попахивает антирекламой.
Лодки и их детали накачивают и проверяют.
Как поведет себя на воде- можно проверить только на воде.
У нас всего 2 фирмы делают подобный конструктив.
И "контроль" у них одинаков.
Не хочешь наступать на одни и те же грабли - езжай в рашку и там выбирай лодку другой фирмы. Ибо альтернативы у нас просто нет.
mabilochka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
dddnew (05.02.2024), tacha79 (07.02.2024)
Старий 05.02.2024, 09:03   #1786
Оzzy
Pasha
 
Аватар для Оzzy
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Киев. Инженер.
Дописи: 16.972
Images: 8
Сказал(а) спасибо: 5.209
Поблагодарили 17.320 раз(а) в 5.017 сообщениях
Ще один такий "сааавет" - поїдемо, але в іншому напрямку, наприклад, відпочити від форуму на деякий час.
Чекаю на зміну "текствой смисловой нагрузки" до вечора (строка навігації за напрямком, особиво коли це не просили, та першими не починали). Поки що штрафні бали, якщо нічого не змінеться - "відпочинок за власний рахунок" гарантовано. Теж саме стосується усіх, хто захоче "паааааааГаааваааривать на "эту" тему" в цьому топіку.

Модератор.

Востаннє редагував Оzzy: 05.02.2024 о 13:58.
Оzzy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2024, 22:28   #1787
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.171
Сказал(а) спасибо: 1.564
Поблагодарили 2.106 раз(а) в 839 сообщениях
Цитата:
Допис від Игорь Сорокин Переглянути допис
як я не грався з ним, то нічого не допомгало... результат один і той же. я навіть садив свого товариша вагою 60 кг в пустий човен і абсолютно нічого не змінилось...
надіюсь що після переклейки інтерцептора щось зміниться, але це вже знатиму по весні
були думки змінити 6 на 9.8 двухтактний (вага та сама 27 кг), однак виробник запевнив, що і під 6 кс буде як ракета))) тому поки що на паузі
Візьми у мене 9.8 і спробуй. От проблема.
Але поки лід, не дам, мотор пошкрябаєш
Smolik зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:35.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua