Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Спиннингист > Архивы Джигмастера и Спиннингиста
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архивы Джигмастера и Спиннингиста Все, о чем говорили раннее в разделах Спиннингист и Джигмастер

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 12.01.2010, 09:41   #2841
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.631
Сказал(а) спасибо: 18.431
Поблагодарили 32.627 раз(а) в 7.337 сообщениях
Nemo Похоже, что я таки пари проиграл . Та система шариков, о которой я говорил, касается Сквода минноу 65. Грёбанные японцы... В 65-ом два пластиковых пластиковых шарика свободно-перекатывающиеся в капсуле.
65-ka.jpg
У 80-ки система другая см. фото
80-ka.jpg

Сори, с меня при встрече
Andron зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Nemo (12.01.2010)
Старий 12.01.2010, 09:56   #2842
Nemo
 
Аватар для Nemo
 
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 2.900
Сказал(а) спасибо: 3.256
Поблагодарили 23.379 раз(а) в 1.844 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Nemo Похоже, что я таки пари проиграл . Та система шариков, о которой я говорил, касается Сквода минноу 65. Грёбанные японцы... В 65-ом два пластиковых пластиковых шарика свободно-перекатывающиеся в капсуле.
Долучення 52969
У 80-ки система другая см. фото
Долучення 52970

Сори, с меня при встрече
Выиграть пари у Андрона, дорогого стоИт..

Поблагодарю как в Голливуде:

- Спасибо Миша за вопрос
- Спасибо Андрон за пари

Отдельное спасибо- грёбанным японцам

Востаннє редагував Nemo: 12.01.2010 о 19:20.
Nemo зараз поза форумом  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (12.01.2010), frukt_off (12.01.2010), Maloy (14.01.2010), Partizan (12.01.2010), sbodnya (12.01.2010), Zander (12.01.2010)
Старий 12.01.2010, 12:45   #2843
Мike
 
Аватар для Мike
 
Реєстрація: 19.05.2007
Звідки Ви: Запоріжжя
Дописи: 2.596
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 1.216
Поблагодарили 4.696 раз(а) в 622 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
с меня при встрече
Хлебнуть хоть дадите разок? Если да, то пришлю представителя
Мike зараз поза форумом  
Старий 13.01.2010, 16:17   #2844
pit
 
Аватар для pit
 
Реєстрація: 16.07.2009
Звідки Ви: Київ, Позняки, пенсіонер.
Дописи: 389
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 4.137
Поблагодарили 5.035 раз(а) в 163 сообщениях
МИША

Восени минулого року Іван phreon любязно надав мені для копіювання свій трофейний воблер. Фото 1. Це "миша" вінницького майстра Анатолія Боровічука. Воблер "заточений" на сома. До речі, "головастік" теж його роботи. Про "мишу" я читав дещо у журналах і бачив результати її роботи на П. Бузі. Так що мотивація для копіювання була достатня.
Наочне ознайомлення з "мишою" було позитивним. Якісна робота завжди радує око. Тестування у ванні показало стабільну роботу воблера на різних швидкостях проводки. Воблер високо частотний з малою амплітудою. Об"ємне тіло завдовжки 50 мм (без лопатки) має масу 13 гр, що обіцяє гарну аеродинаміку. Надіюся він себе покаже не тільки на соменках. Вирішив на пробу зробити невелику партію. Свою роботу проілюструю фотографіями.
Фото 2 - виготовлення кондукторів. Кондукторів робимо два- вид збоку і вид зверху. Кондуктор збільшує точність роботи і ідентичність "продукції". Він також потрібен для виготовлення шаблонів (ФОТО4,5).
фото3 - підганяємо кондуктор по прототипу. Прототип повинен проходити через кондуктор при легкому натисканні пальцем.
Фото 4 - виготовляємо шаблони, також два.
Фото 5 - підганяємо шаблони по кондуктору.
Фото 6 -після розмітки по шаблону ( вид збоку) ножовкою по металу обрізаємо зайвий матеріал попередньо заготовлених брусків (матеріал - липа).
Фото 7 - обстругуємо ножем заготовку по контуру, залишаючи припуск для подальшої обробки.
Фото 8 - рашпілем обпилюємо заготовку по контуру, залишаючи мінімальний припуск.
Фото 9 - ножовкою по металу прорізаємо паз під носову лопатку. Для більшої точності цю операцію краще зробити на даному етапі.
Фото 10 - обпилюємо заготовку (вид зверху) і з допомогою шліф. шкурки підганяємо її по кондуктору (вид збоку і зверху).
Фото 11 - висвердлюємо отвори під петельки. Після різних експериментів я зупинився на петельках типу "скоба". Матеріал петельок - нерж. проволока діам. 0,7 - 0,8 мм. (див. також фото 13).
Фото 12 - замочуємо заготовки у лаці НЦ 218 протягом 48 год..Пропорція лак/розчинник - 1/1. Це збільшує водостійкість і поверхневу твердість воблера. Сушити заготовки потрібно ще 4-5 діб.
Фото 13, 14 -балансуємо воблер. Для цього підбираємо свинцевий грузок - балансир і двохстороннім скотчем закріпляємо його на нижній частині воблера. При цьому воблер оснащено трійниками, лопаткою і носовою петелькою. Всю цю конструкцію поміщаємо у посудину з водою. Знаходимо таке положення балансиру, при якому воблер займає горизонтальне положення і занурюється у воду приблизно на 3/4 своєї висоти. Виймаємо воблер з води і олівцем розмічаємо місце знаходження балансиру. Далі висвердлюємо і ножем вирізаємо заглиблення під балансир. Вклеюємо балансир і петельки під трійники на епоксидну смолу.
Фото 14 - приблизно правильно збалансований воблер. Настає найбільш відповідальна операція - встановлення носової лопатки і петельки. Виконати цю операцію "всліпу" вдається далеко не завжди. Тому після встановлення лопатки і петельки на епоксидну смолу і не пізніше ніж через 1-2 год. проводимо тестування у ванні, заповненій холодною водою. Приблизно 80% воблерів показують нормальну роботу відразу. Решту доводиться регулювати шляхом зміщення лопатки вправо-вліво. При цьому вісь лопатки не обов"язково може співпадати з повздовжною віссю воблера.
Фото 15 - залишається розфарбувати воблери, намалювати плавнички, очки, анальні отвори... Покрити двома фінішними шарами лаку. Всього виходить 6-8 шарів. Я користуюся банальним манік"юрним лаком, маркером і поліуретановим паркетним лаком.
P.S. Остаточне тестування і регулювання роботи воблера все таки доцільно проводити на відкритій воді з різними швидкісними режимами, т. я. розміри наших ван обмежені (1,5 м). Проте тут все просто - мінімальне підгинання носової петельки у 2-3 етапи ставить все на свої місця.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1.jpg (58,9 КБ, 229 переглядів)
Тип файлу: jpg 2.jpg (195,8 КБ, 172 переглядів)
Тип файлу: jpg 3.jpg (114,9 КБ, 148 переглядів)
Тип файлу: jpg 4.jpg (127,3 КБ, 133 переглядів)
Тип файлу: jpg 5.jpg (176,4 КБ, 128 переглядів)
Тип файлу: jpg 6.jpg (136,3 КБ, 149 переглядів)
Тип файлу: jpg 7.jpg (114,5 КБ, 128 переглядів)
Тип файлу: jpg 8.jpg (84,6 КБ, 136 переглядів)
Тип файлу: jpg 9.jpg (150,0 КБ, 127 переглядів)
Тип файлу: jpg 10.jpg (98,3 КБ, 144 переглядів)
Тип файлу: jpg 11.jpg (94,6 КБ, 138 переглядів)
Тип файлу: jpg 12.jpg (144,6 КБ, 173 переглядів)
Тип файлу: jpg 13.jpg (102,9 КБ, 179 переглядів)
Тип файлу: jpg 14.jpg (47,3 КБ, 165 переглядів)
Тип файлу: jpg 15.jpg (157,2 КБ, 263 переглядів)

Востаннє редагував pit: 13.01.2010 о 20:56.
pit зараз поза форумом  
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 13.01.2010, 17:14   #2845
Partizan
 
Аватар для Partizan
 
Реєстрація: 07.03.2006
Звідки Ви: Киев, Позняки.
Дописи: 3.505
Images: 13
Сказал(а) спасибо: 3.377
Поблагодарили 1.844 раз(а) в 588 сообщениях
Smile

Цитата:
Допис від pit Переглянути допис
Фото 15 - залишається розфарбувати воблери, намалювати плавнички, очки, анальні отвори...


А за статью спасибо, очень толково!!!!!!!!
Partizan зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Старий 13.01.2010, 17:30   #2846
Monax
 
Реєстрація: 16.03.2006
Звідки Ви: г.Киев
Дописи: 1.842
Сказал(а) спасибо: 5.458
Поблагодарили 9.214 раз(а) в 400 сообщениях
мышка...

ПИТ
ну молодец..когда руки стоят..а как игра...его..получилась в зависимости..от оригинала...
Хотелось бы прикупить...таких тоже..ибо под данные воблеры...есть определенные за думки..и это не только Южный Буг..
Удачи..
Monax зараз поза форумом  
Старий 14.01.2010, 00:40   #2847
Островитянин
Banned
 
Реєстрація: 27.04.2009
Звідки Ви: г.Бровары.+(г.Остёр, р.Десна-матушка)!!!
Дописи: 1.429
Images: 14
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.432
Поблагодарили 4.983 раз(а) в 438 сообщениях
Цитата:
Допис від pit Переглянути допис
Восени минулого року Іван phreon любязно надав мені для копіювання свій трофейний воблер. Фото 1. Це "миша" вінницького майстра Анатолія Боровічука. Воблер "заточений" на сома. До речі, "головастік" теж його роботи. Про "мишу" я читав дещо у журналах і бачив результати її роботи на П. Бузі. Так що мотивація для копіювання була достатня.
Наочне ознайомлення з "мишою" було позитивним. Якісна робота завжди радує око. Тестування у ванні показало стабільну роботу воблера на різних швидкостях проводки. Воблер високо частотний з малою амплітудою. Об"ємне тіло завдовжки 50 мм (без лопатки) має масу 13 гр, що обіцяє гарну аеродинаміку. Надіюся він себе покаже не тільки на соменках. Вирішив на пробу зробити невелику партію. Свою роботу проілюструю фотографіями.
Фото 2 - виготовлення кондукторів. Кондукторів робимо два- вид збоку і вид зверху. Кондуктор збільшує точність роботи і ідентичність "продукції". Він також потрібен для виготовлення шаблонів (ФОТО4,5).
фото3 - підганяємо кондуктор по прототипу. Прототип повинен проходити через кондуктор при легкому натисканні пальцем.
Фото 4 - виготовляємо шаблони, також два.
Фото 5 - підганяємо шаблони по кондуктору.
Фото 6 -після розмітки по шаблону ( вид збоку) ножовкою по металу обрізаємо зайвий матеріал попередньо заготовлених брусків (матеріал - липа).
Фото 7 - обстругуємо ножем заготовку по контуру, залишаючи припуск для подальшої обробки.
Фото 8 - рашпілем обпилюємо заготовку по контуру, залишаючи мінімальний припуск.
Фото 9 - ножовкою по металу прорізаємо паз під носову лопатку. Для більшої точності цю операцію краще зробити на даному етапі.
Фото 10 - обпилюємо заготовку (вид зверху) і з допомогою шліф. шкурки підганяємо її по кондуктору (вид збоку і зверху).
Фото 11 - висвердлюємо отвори під петельки. Після різних експериментів я зупинився на петельках типу "скоба". Матеріал петельок - нерж. проволока діам. 0,7 - 0,8 мм. (див. також фото 13).
Фото 12 - замочуємо заготовки у лаці НЦ 218 протягом 48 год..Пропорція лак/розчинник - 1/1. Це збільшує водостійкість і поверхневу твердість воблера. Сушити заготовки потрібно ще 4-5 діб.
Фото 13, 14 -балансуємо воблер. Для цього підбираємо свинцевий грузок - балансир і двохстороннім скотчем закріпляємо його на нижній частині воблера. При цьому воблер оснащено трійниками, лопаткою і носовою петелькою. Всю цю конструкцію поміщаємо у посудину з водою. Знаходимо таке положення балансиру, при якому воблер займає горизонтальне положення і занурюється у воду приблизно на 3/4 своєї висоти. Виймаємо воблер з води і олівцем розмічаємо місце знаходження балансиру. Далі висвердлюємо і ножем вирізаємо заглиблення під балансир. Вклеюємо балансир і петельки під трійники на епоксидну смолу.
Фото 14 - приблизно правильно збалансований воблер. Настає найбільш відповідальна операція - встановлення носової лопатки і петельки. Виконати цю операцію "всліпу" вдається далеко не завжди. Тому після встановлення лопатки і петельки на епоксидну смолу і не пізніше ніж через 1-2 год. проводимо тестування у ванні, заповненій холодною водою. Приблизно 80% воблерів показують нормальну роботу відразу. Решту доводиться регулювати шляхом зміщення лопатки вправо-вліво. При цьому вісь лопатки не обов"язково може співпадати з повздовжною віссю воблера.
Фото 15 - залишається розфарбувати воблери, намалювати плавнички, очки, анальні отвори... Покрити двома фінішними шарами лаку. Всього виходить 6-8 шарів. Я користуюся банальним манік"юрним лаком, маркером і поліуретановим паркетним лаком.
P.S. Остаточне тестування і регулювання роботи воблера все таки доцільно проводити на відкритій воді з різними швидкісними режимами, т. я. розміри наших ван обмежені (1,5 м). Проте тут все просто - мінімальне підгинання носової петельки у 2-3 етапи ставить все на свої місця.
Какие отзывы про ГОЛОВАСТИКА от того же мастера? У меня один есть ,но висит в пасти у ЩУЧЕГО чучела для красоты,т.к. ловить на него я изначально не решался... Может по голавлю? Тогда наверняка при очень специфических условиях ловли!!!
Островитянин зараз поза форумом  
Старий 14.01.2010, 02:13   #2848
Plagus
 
Аватар для Plagus
 
Реєстрація: 14.05.2009
Звідки Ви: м. Олександрія
Дописи: 3.362
Сказал(а) спасибо: 4.440
Поблагодарили 9.440 раз(а) в 1.671 сообщениях
Цитата:
Допис від Островитянин Переглянути допис
Какие отзывы про ГОЛОВАСТИКА от того же мастера? У меня один есть ,но висит в пасти у ЩУЧЕГО чучела для красоты,т.к. ловить на него я изначально не решался... Может по голавлю? Тогда наверняка при очень специфических условиях ловли!!!
Да какой может?
Головастик изначально разработан в Виннице под голавля Ю.Буга
Plagus зараз поза форумом  
Старий 14.01.2010, 09:50   #2849
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.631
Сказал(а) спасибо: 18.431
Поблагодарили 32.627 раз(а) в 7.337 сообщениях
Цитата:
Какие отзывы про ГОЛОВАСТИКА от того же мастера?
Кроме голавля часто его хорошо жрет окунь
Andron зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Старий 14.01.2010, 14:49   #2850
tzerberv78
 
Аватар для tzerberv78
 
Реєстрація: 19.06.2007
Звідки Ви: г. Киев , Троещина
Дописи: 897
Images: 39
Сказал(а) спасибо: 2.733
Поблагодарили 953 раз(а) в 221 сообщениях
Thumbs up Головастик

Цитата:
Допис від Островитянин Переглянути допис
Какие отзывы про ГОЛОВАСТИКА от того же мастера? У меня один есть ,но висит в пасти у ЩУЧЕГО чучела для красоты,т.к. ловить на него я изначально не решался... Может по голавлю? Тогда наверняка при очень специфических условиях ловли!!!
Отличный голавлиный кренк.... Из бонусов - окунь, щука, судак и даже бычок!!!!
tzerberv78 зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Старий 14.01.2010, 15:10   #2851
Мирон
 
Реєстрація: 27.05.2009
Звідки Ви: Тбилиси
Дописи: 56
Сказал(а) спасибо: 29
Поблагодарили 31 раз(а) в 7 сообщениях
Цитата:
окунь, щука, судак и даже бычок!!!!
если не секрет, на какую модель такое разнообразие? или все таки на разные модификации головастика?
Мирон зараз поза форумом  
Старий 14.01.2010, 15:15   #2852
Киря
Киря
 
Аватар для Киря
 
Реєстрація: 01.04.2008
Звідки Ви: Киев
Дописи: 7.394
Images: 1
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 8.162
Поблагодарили 13.695 раз(а) в 3.513 сообщениях
Цитата:
Допис від Мирон Переглянути допис
если не секрет, на какую модель такое разнообразие? или все таки на разные модификации головастика?
Я думаю, что дело не в модели, а в количестве выходов на рыбалку и забросов этого конкретного воблера в воду. Спортсмены много ловят в разных местах - отсюда и разнообразие.
Киря зараз поза форумом  
Старий 14.01.2010, 15:39   #2853
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.631
Сказал(а) спасибо: 18.431
Поблагодарили 32.627 раз(а) в 7.337 сообщениях
Цитата:
Я думаю, что дело не в модели, а в количестве выходов на рыбалку и забросов этого конкретного воблера в воду. Спортсмены много ловят в разных местах - отсюда и разнообразие.
Иными словами, если кидать его куда попало долго и нудно, то может клюнуть всё Кирилл , извини, но за последние пару лет я не знаю ни одного случая, чтобы кто-то ловил на соревнованиях "головастиками" и поазал при этом какие-то нормальные результаты. Всё-таки этот воблер хорош на таких реках как Ю. Буг, вот на таких реках чаще всего и клюют рыбы от окуня до сома
Andron зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
kvn (14.01.2010)
Старий 14.01.2010, 15:44   #2854
tzerberv78
 
Аватар для tzerberv78
 
Реєстрація: 19.06.2007
Звідки Ви: г. Киев , Троещина
Дописи: 897
Images: 39
Сказал(а) спасибо: 2.733
Поблагодарили 953 раз(а) в 221 сообщениях
Talking Головастик

На соревнованиях головастиком ни разу не ловил!!! Ну нет на такие експерименты времени, в основном либо микрушишь либо твич....
Ловил на рыбалках, в основном в тех местах где стопудово есть рыба!
Пользовал тонущие модели в серочерных цветах.... Не знаю может спин "чем-то" намазан был, может действительно хорошие воблера достались.... Но статистику описал ниже...
tzerberv78 зараз поза форумом  
Старий 14.01.2010, 16:11   #2855
kvn
 
Реєстрація: 11.12.2007
Звідки Ви: Россия. Челябинск. По семейным обстоятельствам.
Дописи: 2.392
Images: 4
Blog Entries: 6
Сказал(а) спасибо: 5.242
Поблагодарили 7.431 раз(а) в 615 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Всё-таки этот воблер хорош на таких реках как Ю. Буг, вот на таких реках чаще всего и клюют рыбы от окуня до сома
Сомика. И язик до 900 гр. на Десне под российской границей. Не удержался. Пусть Слава Монах расскажет про сей девайс...
kvn зараз поза форумом  
Старий 14.01.2010, 16:30   #2856
Киря
Киря
 
Аватар для Киря
 
Реєстрація: 01.04.2008
Звідки Ви: Киев
Дописи: 7.394
Images: 1
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 8.162
Поблагодарили 13.695 раз(а) в 3.513 сообщениях
Не, я ж не говорю про соревнования, я говорю вообще. С воблерами же как бывает: ты ловишь на пять разных, начиная по порядку, поймал условно на второй. На след. рыбалке начнешь уже со второго, снова на него поймаешь, поймаешь еще и на пятый. 2:1 в пользу второго. На третьей рыбалке ловишь уже на второй и пятый, если второй, недайбаже, поймает снова - все, ему не повезло, он фаворит. Первый, третий и четвертый отправляются на дно ящика или в "Барахолку" как "новые, но без упаковки...". На пятый полавливаешь при хорошем клеве.
Такая же штука получилась, я уверен, и с пресловутым 35м Риджем: им можно поймать почти всегда. Что и как на него ловится - уже становится не важно, важно, что ты сам начинаешь зависеть от этого воблера - снасть выбираешь под него, водоем под него выбираешь и т.д.
Я к чему просто, что ИМХО любой маленький крэнкбейт - крайне универсальная штука, ни чем не отличается, я уверен, в этом плане и Головастик. При этом, в том же ХП УЛ 2009 он вписан только 3-мя человеками из 28. Почему? - на него не ловили просто. Не потому, что плохой, а потому что "для Южного Буга". Где-то так.

---------- Добавлено в 16:30 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 16:26 ----------

А вообще, получается, что самый главный воблер всех времен и народов - это Л-минноу 44й. Потому что на него поймана вообще вся подряд рыба и на всех в мире речках. Хотя он даже не "минноу"
Киря зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Eugene_Goroh (15.01.2010), kvn (14.01.2010), pit (14.01.2010)
Старий 14.01.2010, 20:01   #2857
pit
 
Аватар для pit
 
Реєстрація: 16.07.2009
Звідки Ви: Київ, Позняки, пенсіонер.
Дописи: 389
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 4.137
Поблагодарили 5.035 раз(а) в 163 сообщениях
"ГОЛОВАСТІК"

Цитата:
Допис від Островитянин Переглянути допис
Какие отзывы про ГОЛОВАСТИКА от того же мастера? У меня один есть ,но висит в пасти у ЩУЧЕГО чучела для красоты,т.к. ловить на него я изначально не решался... Может по голавлю? Тогда наверняка при очень специфических условиях ловли!!!
Я не маю "головастіка" в натурі, т.я. не було можливості купити. Просканував фото з журналів і зробив собі у розмірі 35 і 45 мм. Ловив успішно головнів на Росі, були і трофеї, але моїм фаворитом він так і не став. Полюбляю більше височастотні, а журнальні і нет відгуки дуже позитивні: ловить все - головень, щупак, судак, сом. Самі розумієте - щупачки і судачки ловляться і на черв"ячки. А так... воблер класний, от тільки дефіцитний.
Ні хвоста, ні луски.

---------- Добавлено в 21:01 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 20:19 ----------

Цитата:
Допис від Monax Переглянути допис
ПИТ
ну молодец..когда руки стоят..а как игра...его..получилась в зависимости..от оригинала...
Хотелось бы прикупить...таких тоже..ибо под данные воблеры...есть определенные за думки..и это не только Южный Буг..
Удачи..
Відмінність у грі прототипа і копій я поки що не помітив.

Комерцію, прошу, в "лічку.
pit зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Старий 14.01.2010, 20:28   #2858
Островитянин
Banned
 
Реєстрація: 27.04.2009
Звідки Ви: г.Бровары.+(г.Остёр, р.Десна-матушка)!!!
Дописи: 1.429
Images: 14
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.432
Поблагодарили 4.983 раз(а) в 438 сообщениях
Цитата:
Допис від Асаф-Ага Переглянути допис
Да какой может?
Головастик изначально разработан в Виннице под голавля Ю.Буга
Так вот и я говорю ,что только под определённій водоём??? В Десне на струёвых перекатах его не выдавливает???
Островитянин зараз поза форумом  
Старий 14.01.2010, 20:44   #2859
pit
 
Аватар для pit
 
Реєстрація: 16.07.2009
Звідки Ви: Київ, Позняки, пенсіонер.
Дописи: 389
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 4.137
Поблагодарили 5.035 раз(а) в 163 сообщениях
ГОЛОВАСТІК

Цитата:
Допис від Kara Переглянути допис
Не, я ж не говорю про соревнования, я говорю вообще. С воблерами же как бывает: ты ловишь на пять разных, начиная по порядку, поймал условно на второй. На след. рыбалке начнешь уже со второго, снова на него поймаешь, поймаешь еще и на пятый. 2:1 в пользу второго. На третьей рыбалке ловишь уже на второй и пятый, если второй, недайбаже, поймает снова - все, ему не повезло, он фаворит. Первый, третий и четвертый отправляются на дно ящика или в "Барахолку" как "новые, но без упаковки...". На пятый полавливаешь при хорошем клеве.
Такая же штука получилась, я уверен, и с пресловутым 35м Риджем: им можно поймать почти всегда. Что и как на него ловится - уже становится не важно, важно, что ты сам начинаешь зависеть от этого воблера - снасть выбираешь под него, водоем под него выбираешь и т.д.
Я к чему просто, что ИМХО любой маленький крэнкбейт - крайне универсальная штука, ни чем не отличается, я уверен, в этом плане и Головастик. При этом, в том же ХП УЛ 2009 он вписан только 3-мя человеками из 28. Почему? - на него не ловили просто. Не потому, что плохой, а потому что "для Южного Буга". Где-то так.

---------- Добавлено в 16:30 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 16:26 ----------

А вообще, получается, что самый главный воблер всех времен и народов - это Л-минноу 44й. Потому что на него поймана вообще вся подряд рыба и на всех в мире речках. Хотя он даже не "минноу"
Цілком згідний. "Наркозалежність" від "девайсу"- річ небезпечна. Проте це не означає, що треба мати 100 варіантів вобів, достатньо мати їх 5-10, але володіти ними добре. ЛМ 44 нормальний універсал, і частенько виручає. Голоастік...П.Буг...Зважте швидкість течії, почитайте Слободянюка - Рекомендація його - ловити проти або впоперек течії.
P.S. А сам я "головастіка" не маю. Ловлю своїми і не журюся. Якби потрапив до рук оригінал - скопіював би, точно.
Ні хвоста, ні луски.

Востаннє редагував pit: 14.01.2010 о 20:52.
pit зараз поза форумом  
Старий 14.01.2010, 20:54   #2860
Мирон
 
Реєстрація: 27.05.2009
Звідки Ви: Тбилиси
Дописи: 56
Сказал(а) спасибо: 29
Поблагодарили 31 раз(а) в 7 сообщениях
Цитата:
В Десне на струёвых перекатах его не выдавливает???
По Десне и ее перекатам ничего не скажу, но на наших речках оч устойчиво работает в практически любых условиях.. А перекатики и струйки тут как минимум не слабее
ЗЫ. Речь идет о плавающем мелководнике
Мирон зараз поза форумом  
 




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:03.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua