Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Мульт Клуб > Архив
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архив О чем говорили ранне

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.10.2014, 01:09   #541
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 20.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
СУБОТА І НЕДІЛЯ

Як і годиться,чергові вихідні провів на рибалці. Хотілося поїхати світ за очі,щоб не зустріти "кульочників","куканщиків","тролейбусників" і ін. категорій,котрі останнім часом не на жарт мене чомусь дратують (напевно,в мене з психікою,через силу вікових змін,щось не гаразд. ) Тому,споглядаючи в п"ятницю вечором карту рідного краю,вибираю місце,де велика ймовірність не бачити вищевказаних категорій. Хоча місце знаходиться не близько,і я там ще ніколи не був,вирішую їхати.
Щоб не прогадати з снастями,налаштовую три кастингових спіннінги і чотири катушки,які більш-менш,в разі чого,перекриють осінній діапазон ваги приманок,дві торби приманок і ін. барахло і суботу о п"ятій годині ранку вирушаю. Дорогу довелося шукати при допомозі людей з сіл,які чекають,зазвичай,молоковози,що збирають молоко і водіїв молоковозів,бо навігатор в моїй ситуації безсилий ,але добрався.
Ось і вона-річка,ліс,і .... мороз,тампературою 5 градусів за Цельсієм,якому допомагає сильний вітер. Ну,думаю,попав,адже на годиннику вже дев"ята година ранку. Щоб не гаяти дарма часу,в очікуванні підвищення температури,дай,думаю,пройдуся по крутим схилам водойми для оцінки ситуації в плані визначитися з вудкою. Погулявши хвилин тридцять,подумки зупиняю свій вибір на Кайшу,тестом до п"ятнадцяти грамів,і одній з найневдаліших розробок Дайви-Стізі 103. Змонтував снасть,"плюнув" на той мороз і вітер,чимчикую вверх по течії кілометри два,щоб потім потроху наближатися до машини і,поки буду йти,дати морозу шанс трішки відступити. Ось і перше,більш-менш,підходяще місце. Пару разів кинув приманку,-скрізь мілина і коряжник,і дивлюся-кільця замерзають. Тому настрою це не додало.
Розуміючи,що шнуру прийде п...ць (різними "силіконами" не користуюся і не збираюся цього робити. ),дай,думаю,щоб приманку хоча б не шкода було,поставлю якийсь дебільний твістер на шестиграмовій джигголівці,який випадково валяється вже років триста в коробці,і обірву його,зачепивши за корягу (вся річка захаращена не на жарт). Перша проводка і удар,підсікаю-щось є. Недовгий "діалог",і щучка вагою один кілогам з задоволенням позує для фото.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Це інша справа,вже не дарма їхав в таку далечінь. Трошки погуляв,покурив,щоб дати можливість сонечку заставити мороз відступити,йду далі. Трохи кидань,різного роду придумовування нових "філософій риболовлі" ,чергова проводка оснащеного офсетним гаком Ізі Шайнера,чіткий удар і ... знову щука. На цей раз вже гарніша,і заважила 1.800 грам. Супер !
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Відпустивши цю рибинку, мав нагоду нею милуватися хвилин десять точно,бо вона,чи то від шоку,чи то від того,що погода "не щуча",стояла під берегом і нікуди не пливла.
Нові спроби піймати ще щось ніякого результату не принесли,тому разом зі своїм кишечником приймаємо відповідальне рішення йти перекусити. Коли "засервірував" свій стіл,де не візьмись,з"явилася дуже гарна собачка,породи дворняга-лабрадор,підійшла і стоячи почала уважно дивитися в очі і на мою жуючу фізіономію. Було зрозуміло,що вона просить їсти,але робила вона це настільки гарно і виховано,що лише погляд про це говорив. Спочатку кинув шматочок сосиски (не сфотографував),з"їла і далі стоїть,потім другий,після споживання якого вона вже присіла,після ще двох-прилягла (спеціально фото цієї собачки в різних "позах" покажу) ... Одним словом,призвичаїлася і вже грайливо підмахувала хвостиком,коли я давав їй чергову порцію. Таким чином,три сосиски освоїла,а я обійшовся бутербродами.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Пообідав і гайда далі,в намірах ще щось піймати. Біля однієї коряжки,проводячи оснастку з "кислотним" Сексі Імпактом заробляю ударчик,але рибина не засіклася,наступна проводка,знову два "тички" в тому ж самому місці,але-ноль. Третя проводка,набагато повільніша,можна навіть сказати-повзуча,удар і підсідає щучка вагою 1.1 кг. Після того,піймав ще два невеличких окунці.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Почало вечоріти. Вже і не хотілося знімати погризану приманку зеленого кольору,щоб завершити суботню рибалку,тому помаленько йшов до машини,обловлюючи ті місця,що подобаються. Вибір впав на місцину між двох лежачих у воді дерев,третя проводка,чуткий удар і ..... нічого. Потім знов і знов проводжу,зкожним разом повільніше і повільніше,ударчик і щучка 1.2 кг на березі. Змінив "затюнінгований" Імпакт на такий же самий свіжий. Через десяток-другий проводок приманки заробив декілька покльовок не чітких,потім бац ... і вісьмисотграмова щучка на березі. Скажу відверто,хоча вона була самою меншою з п"яти мною пійманих,але виявилася самою скаженою:гонилася туди-сюди,і давила так,ніби,як мінімум,трикілограмова.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

А після "замучені,але задоволенні,вони поверталися додому" ...

Прийшла неділя ... Виконавши свій громадянський обов"язок на виборчій дільниці,під впливом вчорашніх емоцій вирушаю на ріку. З дваннадцятої години дня до вечора вдалося звабити лишень мікроокуня,якого навіть фотографувати не захотілося і судачка вагою близько кілограма,що порадував чіткою покльовкою і задоволенням від виважування при допомозі лайтового спіннінга.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]


P.S. Не дивлячись на численні прохання мами,тата,близьких,рідних і знайомих,щоб привіз додому хоча б одну рибину за чотири роки,не зважаючи на її кулінарні властивості,і в зв"язку з тим,що на кукан грошей ще не назбирав,вся риба добросовістно відпущена туди,де їй і належить жити-назад в ріку. Адже я ніяких зусиль не доклав для того,щоб вона там існувала:не запускав її,не годував,тому не маю НІЯКОГО права звідти заберати,ПРАВДА ?!
Dohtur78 зараз поза форумом  
41 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 27.10.2014, 08:35   #542
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.171
Сказал(а) спасибо: 1.564
Поблагодарили 2.106 раз(а) в 839 сообщениях
Тарас, а чому ж Стiз - невдала розробка? Я кайфую))) Правда, у мене сотий, хоча, яка рiзниця...
Smolik зараз поза форумом  
Старий 28.10.2014, 16:49   #543
Косячок
Banned
 
Реєстрація: 02.12.2011
Звідки Ви: Черкаси
Дописи: 493
Blog Entries: 24
Сказал(а) спасибо: 6.253
Поблагодарили 1.967 раз(а) в 360 сообщениях
Три години тому.
Щоб випускати, доводилося розбивати кросовком прибережну кригу
Косячок зараз поза форумом  
18 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 28.10.2014, 17:00   #544
Ліквідація за власним бажанням
Banned
 
Реєстрація: 22.04.2014
Дописи: 6.168
Сказал(а) спасибо: 4.905
Поблагодарили 8.851 раз(а) в 2.055 сообщениях
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
розбивати кросовком прибережну кригу
Эта? Я понимаю, молодость и всё такое. Но может кроссовки пора оставить до следующего сезона и одеваться потеплее? А то пока молодой, оно как бы и так себе, а потом, как по старше становишься, то там ломит, то тут ломит... Может поберечься? Не?
Ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
PaP14yNE (29.10.2014)
Старий 29.10.2014, 21:19   #545
Yurok
 
Аватар для Yurok
 
Реєстрація: 16.06.2006
Звідки Ви: from Kyiv, UA
Дописи: 1.685
Images: 7
Сказал(а) спасибо: 7.403
Поблагодарили 7.282 раз(а) в 667 сообщениях
Небольшой отчет

В минувшую субботу вместе с Петром Петровичем Nemo выбрались, так сказать, подышать свежим морозным воздухом, а за одно, и проверить настроение у местных хищников и хищниц.

Погода обещала быть ясной и безоблачной, так оно и было (случайное фото неба прилагается ). Вот только утренний минус и, хотя и не сильно, но постоянно поддувающий ветерок заставляли обмерзать тюльпан и раннинги, что, естественно, совсем не добавляло комфорта в ловле. Однако «матч» не только состоялся, но и окончился в нашу пользу, пусть и с небольшим перевесом
Долучені зображення
Тип файлу: jpg DSC06193_web.jpg (663,7 КБ, 149 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06196_web.jpg (112,4 КБ, 101 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06198_web.jpg (518,8 КБ, 121 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06199_web.jpg (591,4 КБ, 119 переглядів)
Yurok зараз поза форумом  
24 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 30.10.2014, 21:57   #546
f40
 
Аватар для f40
 
Реєстрація: 05.04.2011
Звідки Ви: Хмельницький
Дописи: 3.378
Сказал(а) спасибо: 2.175
Поблагодарили 6.934 раз(а) в 1.662 сообщениях
Наконец-то!

Так получилось,что из-за ремонта и переезда,практически 2 месяца был без рыбалок....извёлся весь! Наконец-то сегодня вырвался на воду!
Порыбачил с S.N.,пообщались,к моему приходу у него на кукане уже были пришвартованы:приличная щучка и приличный судак. Подержал и я зубастую неплохую...но пока Сергей настраивал фотоаппарат,она сбежала
затем я пошёл в "свои огороды" и нашёл таки "свою" рыбу!
Стресс снял,рыбу поймал...МАЛО-ЕЩЁ ХОЧУ! Всем НХНЧ!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 01-0422.jpg (113,1 КБ, 142 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0423.jpg (128,8 КБ, 148 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0424.jpg (112,6 КБ, 139 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0426.jpg (119,7 КБ, 137 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0427.jpg (121,1 КБ, 129 переглядів)
f40 зараз поза форумом  
20 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 31.10.2014, 14:11   #547
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.605
Сказал(а) спасибо: 18.397
Поблагодарили 32.595 раз(а) в 7.320 сообщениях
...ну и я вчера щук погонял немного

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

ЗЫ Полная версия здесь - http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost....&postcount=278
Andron зараз поза форумом  
22 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 31.10.2014, 20:15   #548
f40
 
Аватар для f40
 
Реєстрація: 05.04.2011
Звідки Ви: Хмельницький
Дописи: 3.378
Сказал(а) спасибо: 2.175
Поблагодарили 6.934 раз(а) в 1.662 сообщениях
Хоть и было свободного времени всего пару часов,неудержался...понесло на воду Кое-кого поймал,а главное-отвёл душу! Чего и Всем желаю!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 01-0344.jpg (114,5 КБ, 122 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0345.jpg (112,6 КБ, 116 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0346.jpg (102,8 КБ, 114 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0347.jpg (142,2 КБ, 119 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0348.jpg (138,2 КБ, 109 переглядів)
f40 зараз поза форумом  
16 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 02.11.2014, 19:58   #549
komotoz
 
Аватар для komotoz
 
Реєстрація: 06.10.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 716
Сказал(а) спасибо: 68
Поблагодарили 81 раз(а) в 23 сообщениях
Вчера выбрался на свой любимый водоем под Киевом , приехав на точку и обалдев от количества машин и рыбаков начал искать место потише.
В поисках покоя нашел маленький канал метров 250 в длину и 20 в ширину, на нем и начал ловить. Меняя приманки и проводки очередь дошла до 130 белисонга, на очень быстром твиче вдоль тростника огромной силы удар и треск фрикциона, показав все на что способна на берегу оказалась щука длиной 78 см.
P.S. за шоу которое она устроила пузатая была утоплена.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_1139.jpg (237,2 КБ, 211 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_1141.jpg (201,5 КБ, 191 переглядів)

Востаннє редагував komotoz: 03.11.2014 о 02:53.
komotoz зараз поза форумом  
33 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 03.11.2014, 11:10   #550
Reebak
 
Аватар для Reebak
 
Реєстрація: 06.02.2010
Звідки Ви: Харьков.
Дописи: 1.063
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 722
Поблагодарили 943 раз(а) в 303 сообщениях
komotoz
Поздравляю и жму вашу руку за:
Цитата:
P.S. за шоу которое она устроила пузатая была утоплена.
P.S А я вчера откурил по полной, но за то красивые фотки есть.
Reebak зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
dronik (22.11.2014), komotoz (03.11.2014)
Старий 03.11.2014, 13:45   #551
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 20.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Вихідні.

Взагалі,я сам не дуже люблю писати звіти і не тому,що словниковий запас маленький чи свою думку мені важко висказати,а по тій причині,що в суспільстві і в оточенні рибальському дуже багато є "торбохватів" і просто безсовістних людей,котрі не піклуються про те,що вони залишать для майбутніх поколінь,а також тих,хто вічно недоїдає. І хоча,дуже часто хочеться похизуватися власноруч пійманими трофеями,доводиться мовчати,бо щодо лову головня,жереха,язя (яких зловлено ой як немало !) доводиться постійно "шифруватися",мовчати про те,що піймав,бо знищать,судака в нас взагалі мало ,а щучки я раніше майже не ловив,бо вона мені чомусь не цікавою була. А недавно зацікавився,бо джиг мене почав "вставляти". Оскільки місцина,яка мною відкрита недавно,надійно схована від бидлорибалок (напевно,вони там є,але дуже мало),і на риболовлю я їзджу сам,тому ніхто не "здасть",тому декількома реченнями все ж таки,спробую передати тим,кому,можливо,цікаво,свої емоції,отримані мною протягом останніх вихідних днів.
Як і годиться,в п"ятницю ввечері вже почав збори до нічного виїзду в нові місця,про які розповідав тиждень тому. Куча приманок,кульок офсетних гачків і ін. складаються в рюкзак,вага якого відразу стає 9.8 кг (спеціально зважив ),катушки,вудлища переміщаються на стоянку біля вихідних дверей,кохана дружина в той час займається приготуванням їжі на два дні,щоб з голоду не зчахнув і спати. Виїзд з міста,по дорозі ранкова кава на АЗС,і ось я на місці.
Ранкова річка,осінній ліс,туман,який стелиться навкруги,відсутність вітру,стук дятла по дереву,спокійно відпочиваючі на водній гладі жирні дикі качки і зібраний спіннінговий комплект в руці дають вкотре можливість для перегляду своїх життєвих цінностей,щоб підтвердити гіпотезу:ось воно-ЖИТТЯ,а не гроші,ціни,курси валют і ін. все те,чого останнім часом аж надто забагато в нашому з вами житті. На відміну від попереднього разу,сьогодні вирішую змінити свою тактику в плані облову різних місць,тобто вирішую робити як мінімум переміщень по річці і намагатимусь брати рибу змором:максимально обловлювати кожний метр водойми в пошуках трофейного екземпляру.
Ось вони перші закидання,десятки три проводок,і на рак від DEPSа,який я волік досить інтенсивно,перша покльовка,підсікаю і ..... паровоз ... Відчуваю,що рибина досить немала (сам собі придумав,мінімум п"ять кг ),спіннінг в дугу і .... сход. Ну пи....ць ,думаю,все те,за чим спеціально припхався сюди,втрачено. Але ж,потрібно продовжувати.
Щось там змінював,закидав і,таким чином,забрався під густі дерева,які не тільки на березі мене оточили,але й у воді. Слава Богу,мультиплікаторна снасть в такій ситуації,дає,як на мене,більше можливостей для закидання приманки,чергова проводка і удар сильний,-щучка приємного розміру через деякий час на березі.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Потім заробивши два сходи і одну холосту покльовку,обловлюю один приямок,і,коли приманка була майже під берегом,чіткий "тук" і невеличкий "олівець" вже судорожно пручається на твердій поверхні з надією добратися до своєї домівки-води. Не переживай,-мить для зважування і будеш там.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Після цього був сход щучки нормальної,і ще,на мою думку,зійшов судак,бо покльовка "чисто його" і на приманці жодних слідів (а може і помиляюся ) ... Ну,звичайно,окунці не могли про себе не заявити:їхні покльовки були настільки жадібними,що навіть,в окремих випадках,чотиридюймові відбохвости запаковували повністю в свою ненажерливу пащеку. Наскільки я зробив висновок,їх можна була напаркувати не мало в той день,змінивши снасть і тип приманок,але мені було не до того,оскільки хотілося чогось більшого.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Більше нічого знакового суботній день не подарував,тому відправляюся на ночівлю,адже завтра неділя-можливо пощастить більше.
Прогулюючись по березі річки,коли підійшов до якогось струмочка,шириною сантиметрів сорок і глибиною до тридцяти см,котрий впадав в ріку,побачив,як з нього в річку "стартанули" до десятка гарних окунів. Напевно,це місце їхньої ночівлі. Тут і вирішив зупинитися в пошуку рибальсього щастя. Перші закидання і проводки заставили серце частіше стукати,в очікуванні покльовки,яка не забарилася і окунець з задоволенням (він в курсі,що буде відпущений на волю ),позує для фото. Потім,коли приманка падала біля берега,скрізь воду побачив,як невеличеньке щупелятко мало намір з"їсти мою приманку,але промахнулося. Ну,думаю,зараз перевіримо в кого нерви сильніші:в мене чи в тебе. Три-чотири проводки і воно,нещасне,не втрималося і все ж таки я йому продемонстрував,що,окрім води,ще є земля,повітря і трава,яка пахне по-осінньому. Той щупачок був мало того,що малим,то ще й погризеним трішки,напевно,мав зустріч з представником своєї породи з каннібалістичним нахилом. Через деякий час вже було по-іншому:його старший і відчутно приємніший розмірами і поведінкою родич приніс гарну покльовку і несамовитий спротив при виважуванні.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Після я натрапив,як з"ясувалося,на "крапку",котра мені подарувала ЧОТИРИ різнокаліберних сходи (трофейного нічого не було,але відчутно приємні мали місце бути),дві щучки і масу нереалізованих покльовок. А також можливість помилуватися щучками перед їхнім стартом назад у воду.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Згодом зустрів якогось хлопця з двома собачками,одна з яких продемонструвала наскільки вона "помішана" на любові до води,раз за разом плигаючи з триметрового обрива,розставивши лапи,немов крила, в ріку і,незрозуміло як викарабкувалася назад по кручі на берег,а також те,як дістає з води різні предмети,кинуті своїм господарем у воду. Друга ж собачка,в той же час, так само демонстративно показала свою байдужість до H2O і,коли ми розійшлися з її господарем,вона чому пішла зі мною.
Мені,разом з новим чотирилапим другом,вдалося піймати ще одну рибинку,інша зійшла біля берега,і непоганому окуню до півкілограма також вдалося втекти від об"єктиву камери.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Оскільки вечоріло,і було потрібно було вже збиратися їхати додому,я почимчикував до машини. Але красуня-ріка ніяк не хотіла відпускати мене,тому приймаю рішення ще два-три рази закинути в "бурлілку",оточену корягами. Поставив маленького Сексі Імпакт 2'8" на чотириграмовій "чебурашці",хоча для моєї снасті це трішки не те,як дехто скаже,але спробую. На другій проводці заробляю чіткий ударчик і хороший окунець,після гарних маневрів,на березі. Вирішив ще трошки погратися з тими окунцями,які час від часу покльовували на зелену силіконову приманку. Один з окунців взагалі обнаглів:коли я,покурюючи,просто полоскав приманку на поверхні води,і навіть не робив намірів щось піймати,сам піднявся з півтораметрової глибини і нагло з"їв силіконку,за що отримав шок. Окуні почали набридати,змінюю приманку на відрохвіст і знову закидаю,вже точно "останній"раз сьогодні,і .... покльовка ... Підсікаю-нічого не має,але моя приманка залишилася без хвоста. Значить-точно щука. Щоб не класти покалічену резинку,яка з активної стала пасивною,в коробку,дай,думаю,"доб"ю" оснастку,обірвавши її в корягах і,таким чином,ща раз спробую звабити рибу. Проводка,.......... дуже сильний удар,і щось невідоме висить на гаку. Але спротив настільки серйозний,що навіть не можу відірвати трофей від дна. В думках вже план яким чином я трофей буду з води діставати,бо скрізь обрив і тут-глухий зачеп. Шарпав-шарпав,спочатку складалося враження,що риби немає,зійшла,а потім відчув і тому залишився єдиний варіант-дати рибині самій покинути місце,де вона засіла,що вона успішно і зробила. Коли я її побачив,то і зрадів,і розстроївся (бо не те,на що сподівався) і здивувався:це була щучка,вагою до кілограма,в спині якої впевненно сидів мій офсетний гачок (до сих пір не розумію яким чином він туди потрапив,бо була чітка покльовка,і гачок я дуже ретельно ховаю в приманку),яка,напевно,сиділа під підводною корягою,що допомогло їй створити в мене іллюзію очікуваного мною трофею. Фото гачка в карку спеціально не робив,бо видовище жалюгідне.
ФОТО
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Хоча нічого сильно значущого не далося піймати за ці два дні,але все одно отримав велике задоволення від вісьми,мною зваблених,щучок,котрі відверто, гарно,по-осінньому,чинили опір,від доволі таки великої кількості якісних покльовок,сходів і саме більше від того,що отримуєш силу-силенну позитивних емоцій,коли відпускаєш рибину назад в ріку,таким чином даруючи,немов,ще одне життя для Божої істоти.
Dohtur78 зараз поза форумом  
35 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 03.11.2014, 18:31   #552
Reebak
 
Аватар для Reebak
 
Реєстрація: 06.02.2010
Звідки Ви: Харьков.
Дописи: 1.063
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 722
Поблагодарили 943 раз(а) в 303 сообщениях
Скоріш за все 02.11.2014 за зоряним гороскопом був вдалим днем для риб, бо ні одної рибини побачити не вдалось. Зате гарно погуляли, якщо довіряти карті, пройшли десь 20км від Геніївки і трохи за Мохнач Та побували мабуть майже в 4-х порах року
Дивіться самі.
Ось так все починалось:


























Reebak зараз поза форумом  
25 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 03.11.2014, 21:06   #553
SUDDEN
 
Аватар для SUDDEN
 
Реєстрація: 26.02.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 205
Сказал(а) спасибо: 10
Поблагодарили 89 раз(а) в 19 сообщениях
Тарас на якого саме рака від депс була покльовка!?
SUDDEN зараз поза форумом  
Старий 04.11.2014, 14:37   #554
Косячок
Banned
 
Реєстрація: 02.12.2011
Звідки Ви: Черкаси
Дописи: 493
Blog Entries: 24
Сказал(а) спасибо: 6.253
Поблагодарили 1.967 раз(а) в 360 сообщениях
30 хвилин тому...

В швидкому темпі пройшовся по річці, всюди вітер заважав ловити, також смуга криги, що йшла від берега на 3 метри. Жодного натяку на активність, обідня перерва закінчується, думаю одне ще місце перевірю, приходжу - закид перший оберт - тик є, дотягую, виводжу на поверхню і закидаю на кригу, вона ковзає до мене, фото і назад у воду.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Востаннє редагував Косячок: 18.11.2014 о 21:18.
Косячок зараз поза форумом  
26 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 05.11.2014, 13:40   #555
Yurok
 
Аватар для Yurok
 
Реєстрація: 16.06.2006
Звідки Ви: from Kyiv, UA
Дописи: 1.685
Images: 7
Сказал(а) спасибо: 7.403
Поблагодарили 7.282 раз(а) в 667 сообщениях
1 листопада

Після довгих роздумів куди ж податись на риболовлю, вирішили поїхати порибалити з човна, все ж таки на дворі пізня осінь – пора трофеїв і т.д. і т.п. Виїжджати домовились у ніч на проти суботи, звичайно, щоб якомога раніше прибути на «всім секретні точки» Збирався довго і ретельно, аякже, щоб нічого не забути, от тільки забувся налаштувати будильник Внутрішній голос не підвів, але все одно трохи проспав…

А ще на нас чекав дуже низький рівень води і затяжний спуск човна, що його вже приготували для зимівлі Вся ця ранкова метушня з елементами фізкультури, в купі з першими що найменше п’ятьма абсолютно пустими «якорями» і помножена на «пречудову» погоду, налаштовувала на серйозний «дзен», що часто межував з повним фен-шуєм Втім, коли ми, все ж таки, знайшли «свою рибу», щоправда, та плавала серед «не нашої риби» , і мені вдалося спіймати кілька судачків, розбавлених кількома окунцями, під тривожний свист пролітаючих біля нас джигів конкурентів, я зрозумів, що це вже справжня нірвана

Перерва на обід стала маленькою ложкою меду. Затишний, захищений від вітру берег, гарячі смажені сосиски та кілька чарок портвейну-як-у-суху-землю стали справжнім дарунком богів

Друга частина нашої риболовлі майже нічим не відрізнялась від першої, от тільки, півтора десятки хвостів на трьох трохи поправили, так би мовити, фінал цього без перебільшень трудового дня

І на останок кілька фото.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg DSC06204_web.jpg (292,3 КБ, 207 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06208_web.jpg (344,5 КБ, 269 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06209_web.jpg (332,1 КБ, 284 переглядів)
Yurok зараз поза форумом  
29 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 06.11.2014, 21:12   #556
f40
 
Аватар для f40
 
Реєстрація: 05.04.2011
Звідки Ви: Хмельницький
Дописи: 3.378
Сказал(а) спасибо: 2.175
Поблагодарили 6.934 раз(а) в 1.662 сообщениях
Сегодня была блиц-рыбалка всего три часа,скорее всего последняя с лодки в этом сезоне.........застучало что-то в моторе-нужно разбирать и т.д.
Тем не менее я доволен! Всем НХНЧ!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 01-0349.jpg (140,8 КБ, 232 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0352.jpg (125,7 КБ, 218 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0356.jpg (123,2 КБ, 221 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0358.jpg (115,6 КБ, 221 переглядів)
Тип файлу: jpg 01-0361.jpg (140,2 КБ, 203 переглядів)
f40 зараз поза форумом  
20 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 10.11.2014, 06:06   #557
канада
 
Аватар для канада
 
Реєстрація: 17.03.2013
Звідки Ви: Торонто Канада
Дописи: 389
Сказал(а) спасибо: 346
Поблагодарили 1.392 раз(а) в 239 сообщениях
Не смотря на мороз и ветер на котором меня хватило на 4 часа рыба была в ударе!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20141109_113926.jpg (153,3 КБ, 220 переглядів)
Тип файлу: jpg 20141109_131018-1.jpg (165,5 КБ, 286 переглядів)
Тип файлу: jpg 20141109_130923-3.jpg (170,8 КБ, 280 переглядів)
канада зараз поза форумом  
29 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 12.11.2014, 14:29   #558
Yurok
 
Аватар для Yurok
 
Реєстрація: 16.06.2006
Звідки Ви: from Kyiv, UA
Дописи: 1.685
Images: 7
Сказал(а) спасибо: 7.403
Поблагодарили 7.282 раз(а) в 667 сообщениях
Короткий сеанс МДЖ

Каких-либо глобальных рыболовных планов на эти выходные не делал. Однако, естественное желание подышать свежим воздухом и немного отвлечься от будней на берегу водоема, а также хорошая погода за окном, подтолкнули собрать небольшой набор снастей и выбраться на несколько часов на одно из ближайших городских озер.

В начале окунь никак себя не проявлял, однако после смены нескольких мест наконец-то на том конце лески кто-то явно заинтересовался силиконовой рыбкой – первый а через несколько забросов еще один. Полосатые самураи хоть и достаточно осторожно реагировали на приманки, однако после подсечки радовали агрессивным сопротивлением Вот так удалось и отдохнуть, и отвлечься, и рыбу подержать
Долучені зображення
Тип файлу: jpg DSC06214_web.jpg (577,0 КБ, 494 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06217_web.jpg (310,0 КБ, 147 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06220_web.jpg (320,0 КБ, 153 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06223_web.jpg (280,5 КБ, 141 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06224_web.jpg (280,7 КБ, 139 переглядів)
Yurok зараз поза форумом  
27 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 12.11.2014, 19:14   #559
pikehunte100
 
Реєстрація: 07.04.2013
Звідки Ви: Tернополь
Дописи: 722
Сказал(а) спасибо: 1.632
Поблагодарили 1.355 раз(а) в 326 сообщениях
Сегодня тоже пытался половить окуня,перебор приманок,чебурах разных весов-результата не дало.Но в итоге подфартило-один зачетный взят
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMAG0610.jpg (159,4 КБ, 140 переглядів)
pikehunte100 зараз поза форумом  
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 13.11.2014, 00:26   #560
S.N.
 
Реєстрація: 01.03.2012
Звідки Ви: Днепр
Дописи: 606
Сказал(а) спасибо: 1.105
Поблагодарили 2.797 раз(а) в 409 сообщениях
Два дня рыбалки в компании f40, приютившегося на борту моего тазика в связи с временной утратой "плавательной способности"...

Первый день решили посвятить щуке в Самарских плавнях, к тому же заросли камыша были-бы отличной защитой от неприятного порывистого ветра.
Как и следовало ожидать, щука явно не подозревала, что два мужика во-о-н в той лодке чего-то там ей посвятили... даже обычного для "нашей" ямы послеобеденного "выхода" не случилось.
Весь результат - два очень трудовых "килошнурка" на джиг; кренки же были проигнорированы напрочь, хотя ещё три дня назад всё было не столь печально...

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

День второй - Днепр, Джиг, Судак.
По мере сил вооружившись, к толчку воды мы были на месте.

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Сменив за день полтора десятка якорей и обшарив почти все известные нам бровки, ямки, точки и прочие нычки удалось наковырять пяток разнокалиберных судачков на двоих.
Как ни странно, три из пяти были вполне смотрибельного размера...

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

И по щучке, и по судаку в фаворе была крупная активная резина - Fat Swing Impact 3,8", Fat Rockvibe 4", Counter Grub 5".

Востаннє редагував S.N.: 13.11.2014 о 09:44.
S.N. зараз поза форумом  
25 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

 



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:52.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua