Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках. > Архив отчетов за прошлые годы > Отчеты за 2015 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Отчеты за 2015 год архив отчетов

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.11.2015, 15:55   #141
Andryhin
 
Реєстрація: 29.03.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 558
Сказал(а) спасибо: 2.610
Поблагодарили 3.097 раз(а) в 196 сообщениях
"November Rain"

Вот она настоящая погода. Вот она

С такой погодой на большую воду не выйдешь. Судак значит подождет. А можно немного половить щуку

День первый. Вроде как пасмурно, но дождя нет. Аккуратненько выходим на воду. В планах немного тролинга и джиг по рельефу с прицелом на щуку. Вышли, перевязали снасти, и начался дождь Он шел весь день, то моросил – то лил как с ведра. Ветер тоже не отставал – дул как в трубе. Но мы не сдавались. Удалось взять одну щучку – выпустили. Дело к вечеру. Выставляемся на интересный рельеф. Джигуем. С третьего заброса - поклевка – мимо! Затем смена приманки, еле уловимая поклевка – и снова мимо. Да что ж такое. И вот на очередном забросе джига падает в ямку, пауза увеличивается – и бам!! Есть, небольшая около кило, но есть. Решаем стоять до темного, а вдруг судак. Но он не пришел, и по темному мы пошли домой.

День второй. Снова начинаем с троллинга, и вот через час ловли, кто-то останавливает воблер! Не форсирую, по немного подтягиваю, и вполне товарная щука в лодке. Вот и хорошо! Теперь снова джиг по рельефу. Как мы не старались – но не было ни тычка.

Как итог рыбалки: посторонних людей в округе нет вообще, природа не спешит с зимой, будем рыбачить еще. Единение с природой состоялось. Судак или Щука, мы снова будем идти за тобой
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  SAM_2799.jpg
Переглядів: 1774
Розмір:  99,7 КБ
ID:	490977  
Andryhin зараз поза форумом  
57 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 16.11.2015, 19:39   #142
Asche
 
Аватар для Asche
 
Реєстрація: 19.01.2012
Звідки Ви: Тернопіль
Дописи: 124
Сказал(а) спасибо: 39
Поблагодарили 1.239 раз(а) в 34 сообщениях
Вихідні на Дністрі (частина 1)

Сьогодні я хотів би розповісти про два вихідних дні проведених на Дністрі. Об’єднав два дні в один звіт, адже рибки в порівняні з будніми днями було небагато. Але така мала кількість покльовок і риби взагалі змусила проаналізувати риболовлю глибше і зробити певні висновки. Розділю свою розповідь на дві частини: по одній на кожен день.

Субота. День без Percas

Три дні до вихідних я ходив на Дністер і ловив рибку. Впирався я в новинки свого арсеналі – силіконові приманки Percas. Було цікаво розкрити потенціал даних приманок і зрозуміти їх. На мою думку мені це вдалось. Рибку силікон ловив, результат показував гарний. Саме тому в суботу я вирішив спеціально залишити ці приманки вдома і глянути чи будуть ловити інші. З тим і відправився рибалити.

На річку прийшов десь о 14 годині, бо до того часу було досить роботи вдома. Так, хотілося спробувати вранці, але нічого не поробиш. Заходжу на одну з точок і бачу трохи нижче по течії чоловік, якого зустрів по приїзду в Заліщики. Саме він мені і розповів тоді, що на Дністрі клює щука. Думаю, ми ще поспілкуємось з ним сьогодні. Я ж починаю рибалити.

На перших же проводках на дальній дистанції отримую покльовку, але рибка промазала. Шкода, та я все ж планував її забрати звідти. Я цим і займався до того часу, поки новий знайомий не прийшов на берег навпроти того місця, куди падала моя приманка. Скажу так: я не раз помічав, коли заходив на той берег, щоб зняти з зачепу приманку, риба там на деякий час припиняла клювати. От тому мені і треба було міняти місце дислокації негайно, чим я і зайнявся.

По дорозі потеревенили з камрадом, в якого в садку тріпалась невелика щучка. Взяв він її на все ту ж вертушку Mepps #3, якими тут постійно і ловив. Спрацювала в нього точка, з якої він прийшов і де приблизно ловлю і я. Я ж вирішую провірити одну ямку в надії на те, що там нікого не було і точка відстоялась, а заодно там відпочила і рибка.

Та на ямці мене чекало лише розчарування. Я спробував «облизати» її зі всіх сторін, постійно змінював приманки. Нічого не давало результату. Правда було щось схоже на окуневі ударчики, після яких риба не сідала на гачок. Скоріш всього він просто промахувався. Треба було щось міняти. А міняти залишалось лише місце лову.

Той рибацюга вже пішов із займаної позиції, тому в мене виникло бажання обловити стартову територію знову. Якщо риба там клювала зразу, то, теоретично, вона мала б підійти знову в ці місця, адже її тут довший час ніхто не тривожив.

Порився в сумці з приманками і побачив твістер Relax в ультрафіолеті, який був знайдений на одній з виїздів за окунем на березі ставка. Поставлю його. Класика мусить працювати. Починаю закидати, але на дальній дистанції глухо. Аж от переводжу приманку через кущики відмерлої трави и чую «тюк». Давненько тут риба так близько не клювала. Неспішно виважую дрібну щучку і ставлю перед об’єктивом.

большие фото


Початок закладений. А от далі знов стало сумно. Риба просто закрила рот. Не вірю я, що її там не було. Скоріш за все постійна зміна погоди, а також порівняно тепла вода, стають причиною не дуже важного кльову. Але, коли риба закриває рот, треба їй його відкрити.

Саме тому я вирішую поставити таку приманку, яку до в ці дні на Дністрі не використовував – рака. В руш пішов Рак 3Д від Діми Аксенті. Довго я обловлював безрезультатно територію, аж поки не вирішив перейти на мілячок, де днем раніше непогано проявляла себе щука.

Закидаю в бік нового знайомого і на одній з проводок по дну чую чіткий удар. Риба зразу старається піти на течію або за камінь. До речі, на днях виважував щуку, так вона по дорозі так хотіла за каменем сховатись, що розбила собі голову. Ну а ця красуня все ж була доставлена на берег. Приманки видно не було, а флюрокарбоновий поводок тримався «на соплях».



На цьому в мене щуки й закінчились. Вечоріло. Один з місцевих риболовів повертався додому і розпитував мене, чи то я фото викладаю в Інтернеті. Бо йому син казав про те, що з фото взнав, що в Заліщиках щука ловиться. Щодо сина: можна і мене напряму запитати, корона не впаде =) Також чолов’яга повідав, що на ямі, куди я давненько збирався піти, нічого зараз робити. Риба замовкла.

А я тим часом старався спокусити ще якусь рибку на покльовку. Пробував різні приманки, але результату не було. Аж поки не поставив Reins AX Craw Mini. Щудовий рак. Я його ще весною добре розкусив, коли з приямка тягав судака і клена, а інші приманки просто мовчали.

І от проводка цього рачка мілким постукуванням по дні або качанням з підмоткою в товщі води принесло свої плоди. Було спіймано 4 окунчика, троє з яких потрапили на фото, а один вже в руках зіскочив і поплив собі підростати, бо був надзвичайно дрібним. Куди б той рак в нього мав влізти, я не знаю.







Приблизно так і закінчилась суботня риболовля. Рибка брала. Я її таки спокусив. Спробував різний силікон, не впираючись цей раз в Percas. Попереду була неділя. І чітко вирішив, що хочу знов повернутись до нових приманок в арсеналі, щоби знов порівняти їх в роботі з іншими. А ще я розумів, що риба стає все менш активною. Тому надія є лише на заморозки, які в скорому часі не очікуються.

Вихідні на Дністрі (частина 2)

В попередньому звіті я описав, як ловилась рибка в суботу. Багато її не було, але на фоні інших рибалок я виглядав як справжній чемпіон. Хвали мене моя губонько… Попереду була неділя, коли ніщо не могло б мені завадити знову перевірити точки. Далі я розкажу, як перевіряв їх, що було цікавого, а що зовсім не сподобалось.

Неділя. Ударний день Percas

Як я і казав, в суботу я спеціально не брав з собою силіконові приманки Percas, щоб порівняти їх роботу з роботою інших. В неділю ж я вирішив зробити упор в продукцію саме цього виробника аби зрозуміти чи і справді вони так добре ловлять рибу. Взагалі, останнім часом задався такою метою: впиратись на кожній окремій риболовлі в одного виробника і вивчати його модельний ряд, щоб вибрати для себе самі ходові моделі від різних фірм.

В неділю була можливість вийти рано вранці, та я нею знехтував. Мої спостереження показали, що з настанням холодів вранішні чи вечірні зорі не є такими актуальними, як, приміром, влітку. Тому спішити немає особливого сенсу. Пізньої осені свою рибку можна знайти і серед дня. Погода дозволяє.

Тому виліз я з хати приблизно о 10 ранку і направився в сторону ріки. За декілька днів мого риболовного марафону я вже точно знав де маю приступати до справи. Попри те, що окунь все рідше реагував на приманки, я все ж мав більшу надію впіймати гарного горбача, аніж скажену щучку. Хоча і щуці я також радий.

Приходжу на місце і ставлю зразу окуневу приманку – Percas Wiki Worm. Настільки вона мене вразила на риболовлі в п’ятницю, що я тепер їй приділяю куди більше уваги, аніж раніше. Починаю обловлювати територію, але рибка не відгукується. Стало зрозумілим, що сьогодні хижак ще більш пасивний, аніж днем раніше.

На протилежному березі чоловік, міняючи вудилища, пробує впіймати рибку. Бачу, результат в нього також нульовий. Довго він не старався. Коли йшов додому, повідав, що впіймав одного окуня, а пройшов немало. Каже, що кругом у всіх все мовчить. Ні спінінгісти, ні полавочники, ні доночники, ніхто не може впіймати рибу. А він ходить з самісінького ранку.

Мене такий розклад не радував. На його фоні ставала все більш зрозумілою ситуація з відсутністю кльову. Але ми легких шляхів не шукаємо. Продовжую далі обловлювати точку.

Раніше тут щучка клювала тільки на дальній дистанції. Та ось я вирішую проводку зробити дещо довшою, а не вимотувати приманку на півдорозі. Переходжу через ліс подорослів і чую явну покльовку. Підсікаю і починаю виважувати. Щучка. Хоч і невелика, але доставила масу задоволення і відкрила сьогоднішній день. Стало веселіше.



Продовжував ловити. На березі тим часом не було нікого. Красота. Не думав, що в неділю тут буде пусто. Не бачу кльову і вирішую зміститись на ямку. Може там рибка сьогодні активніша.

На новому місці треба ставити нову приманку. Часто зміна місць, кольору або типу приманки дає бажаний результат. Так було і в цей раз. Я поставив більшу приманку Percas Butcher Swirl 3’’ в темному фіолетовому кольорі. На мою думку такий відтінок був актуальним в моїх умовах, адже вода була дзеркально чистою. Не важливо, що на вулиці хмарно. Саме темні кольори більш помітні рибі в такій прозорій воді. Я це помічав не раз.

Закидаю в сторону переходу коси в яму і починаю проводку. На самому переході нічого не відбувається, а от в ямі відчуваю покльовку і підсікаю. Вже вдруге за сьогодні риба взяла на ближній дистанції, повністю ігнорувавши «дальняк». Красень окунь доставляється на берег для фото.



Такий початок на новому місці надихає. Надихає ще й те, що приманка підібрана правильно. Хоча, Butcher Swirl мене радував кожен день на останніх виходах, за виключенням того, коли я спеціально не брав з собою Percas.

Продовжую рибалити на новому місці. Кидаю в ту ж сторону і вже на самій бровці відчуваю удар. Моя Yamaga Blue Current 74 згинається дугою і починає відпрацьовувати ривки. Фрикціон настроєний правильно, що дозволяє відчувати себе впевнено. Немає переживань і за плетений шнур Unitika Night Game #0.3, який себе показав і продовжує відмінно показувати на дні з великим камінням. Боротьба була красивою. Щука декілька раз пробувала піти на глибину і заходила за величезний валун. Головне в таких моментах не поспішати. І ось вона вже на березі. Тим часом підійшов вже знайомий чоловік, якого я і попросив сфотографувати красуню в моїх руках.



Перекурили, поспілкувались і він пішов в свій бік. Я ж продовжив ловити на тому ж місці. Все та ж козирна приманка і все той же маршрут облову. І це було правильне рішення, адже практично зразу почув чергову покльовку. По опору розумів, що на тому кінці окунь. Швиденького його паркую і готую до фотографії.



Наче все почало вдаватись. Риба ловилась, настрій був піднесений. Але, як потім виявилось, то була остання рибка на сьогодні. Клювати перестало взагалі.

Тим часом на берег почали стягуватись люди. Я очікував їх побачити вранці, а вони прийшли після обіду. Точок для ловлі вже й не лишилось, а йти кудись далі чогось шукати вже не було ні часу, ні бажання.

З тих хто прийшов вдалось розловитись двом людям. Це тоді, коли я спостерігав цей процес. Один ловив на відвідний поводок і впіймав 2 щучки, інший спокусив одну зубату на якийсь кренк. Я ж, цілком задоволений своїм результатом, рушив додому.

Хочеться зробити деякі висновки. В прозорій воді в мене краще працюють максимально темні приманки. Навіть прозорі або білі моделі з блискітками, які б, здавалось, нагадують малька, працюють не так добре. Я зрозумів, що щука стоїть більше в товщі води і рідко бере з дна. Зрозумів також, що окунь закрив рота і вже не скоро почне клювати. А ще я в черговий раз переконався в результативності приманок Percas, в які вперся останнім часом.

Востаннє редагував Adm1: 18.11.2015 о 15:08. Причина: в следующий раз сам
Asche зараз поза форумом  
58 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 16.11.2015, 21:42   #143
Aleksandr220985
 
Аватар для Aleksandr220985
 
Реєстрація: 19.10.2015
Звідки Ви: Воскресенка,Киев
Дописи: 31
Сказал(а) спасибо: 95
Поблагодарили 190 раз(а) в 7 сообщениях
Всем добрый вечер,вот отчет с сегоднешней рыбалки,.Озеро Алмазное,поплавочная удочка,наживка мотыль
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0823[1].JPG
Переглядів: 1196
Розмір:  127,6 КБ
ID:	491071   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0826[1].JPG
Переглядів: 1073
Розмір:  117,0 КБ
ID:	491072   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0822[1].JPG
Переглядів: 1250
Розмір:  116,8 КБ
ID:	491073   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0827[1].JPG
Переглядів: 1079
Розмір:  126,2 КБ
ID:	491074   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0828[1].JPG
Переглядів: 1035
Розмір:  125,0 КБ
ID:	491075  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0829[1].JPG
Переглядів: 1451
Розмір:  124,0 КБ
ID:	491076   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0831[1].JPG
Переглядів: 1582
Розмір:  129,5 КБ
ID:	491077   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0833[1].JPG
Переглядів: 1472
Розмір:  134,3 КБ
ID:	491078   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0834[1].JPG
Переглядів: 1353
Розмір:  127,1 КБ
ID:	491079   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0835[1].JPG
Переглядів: 1444
Розмір:  124,9 КБ
ID:	491081  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSCN0837[1].JPG
Переглядів: 1336
Розмір:  131,2 КБ
ID:	491082  
Aleksandr220985 зараз поза форумом  
94 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 17.11.2015, 15:38   #144
Serj-911
 
Реєстрація: 30.05.2015
Звідки Ви: Киев, делаю ремонты)
Дописи: 4
Сказал(а) спасибо: 509
Поблагодарили 95 раз(а) в 4 сообщениях
14 чило (субота) река Рось, Володарский район

Вышли на воду около 11 утра, была спокойная практически безветренная погода с небольшим дождиком, пробовали сначала по руслу полный , как только перешли на отмели и затончики, глубина до 1,5 метра, пошла клевать . Как только поднялся сильный ветер поклёвки прекратились. Итог из пяти поклёвок 4 вытянули одну полукилошку пришлось отпустить
Serj-911 зараз поза форумом  
29 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 17.11.2015, 18:08   #145
Asche
 
Аватар для Asche
 
Реєстрація: 19.01.2012
Звідки Ви: Тернопіль
Дописи: 124
Сказал(а) спасибо: 39
Поблагодарили 1.239 раз(а) в 34 сообщениях
Коротко про головне.

Сьогодні дещо зміню формат свого звіту. Опишу коротенько по основне.

Погода була більш ніж комфортною. Практично не було вітру, а на голову падав дрібний дощик. Тому було цілком комфортно ловити оснасткою в 2.5 грами плюс приманка на доволі товстому шнурі Duel Hardcore #0.8

Вирішив використовувати також скрутки, щоб вберегти себе від зрізів. Як показала практика, на кльов це не впливало. Хіба що на відверто погнутій скрутці приманка не зваблювала рибу.

Вся рибка була зловлена в двох точках, які давно стали козирними для мене. В основному покльовки щуки були чіткими, з гарним ударом. Хоча парочка зубастих просто насіли на приманку (одну видно на фото).

Працювало сьогодні 3 приманки: Percas Butcher Swirl 3”, Percas Lexxy 2.5”, Percas Fit Minnow 2”. По кольорах особливого фаворита не було, хоча останній фіолетовий Butcher Swirl я обірвав достатньо швидко, тому не встиг оцінити його роботу сьогодні в повній мірі.

Проводка: підмотка після падіння і легке покачування з торканням дна. Щука реагувала або на початку підмотки, або ж на самій паузі, коли груз торкався дна.

Всього сьогодні було доставлено на берег 8 щучок та 2 окуні. Злив також 3 гарних рибки: 2 через поганий гачок та одну щуку через те, що довго милувався нею на виважуванні. Є підозра що раз таки зійшов судак, але це лише здогади.

Щука продовжує клювати. Окунь хоч невеликий, але прокльовує, чого не було вчора. Маю надію при першій нагоді знову відвідати Дністер і перевірити свої точки та спостереження в черговий раз.

P.S. Вода в річці неспішно прибуває. Думаю, хороший кльов ще попереду.
большие фото




















Востаннє редагував Adm1: 18.11.2015 о 15:10.
Asche зараз поза форумом  
53 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 17.11.2015, 20:04   #146
витусик
 
Аватар для витусик
 
Реєстрація: 20.05.2009
Звідки Ви: Киев. Троещина.
Дописи: 1.694
Images: 22
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 6.388
Поблагодарили 30.224 раз(а) в 1.465 сообщениях
Сорокаши 16.11-17.11

Если вспомнить любимое выражение большинства рыбаков, что клюёт вчера и завтра, то именно так всё и было. Вчера получила полную релаксацию от рыбалки. Отличный коллектив, прекрасная осенняя погода, и злые жадные поклёвки достаточно приличной щуки. А сегодня утром выйдя из домика , ЁЖИИИК! ЛОШААААДКАААА!! пол утра потратив на изучение передвижения в полнейшем тумане, радуясь, как ребёнок найденному проходу к кораблю и обратно, ориентируясь только на стенку камыша , сначала добравшись к месту лова, а затем всё также в тумане, но уже по точкам в навигаторе, благополучно добрались к базе, так и не увидев поклёвки.
Всем правильным НХНЧ!!!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  16.11.jpg
Переглядів: 2186
Розмір:  56,2 КБ
ID:	491351   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  16.111.jpg
Переглядів: 1917
Розмір:  44,9 КБ
ID:	491352   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1612.jpg
Переглядів: 1316
Розмір:  186,5 КБ
ID:	491354   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1613.jpg
Переглядів: 1041
Розмір:  143,3 КБ
ID:	491355  
витусик зараз поза форумом  
122 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 18.11.2015, 01:04   #147
TsJ
 
Аватар для TsJ
 
Реєстрація: 16.01.2012
Звідки Ви: Киев
Дописи: 249
Сказал(а) спасибо: 208
Поблагодарили 3.650 раз(а) в 79 сообщениях
Пассивный окунь

Пассивный окунь

Выезжать на рыбалку до начала рабочего дня, для нас стало уже привычным делом. Утренняя рыбалка до работы – это отличный способ взбодриться, отдохнуть, набраться сил перед очередными трудовыми буднями и, самое главное, получить наслаждение и хорошее настроение от проведенного времени на природе за любимым делом. За те два-три часа, что удается провести утром, на рыбалке, перед работой, нам удается проверить несколько своих наработанных и перспективных точек на наличие активно клюющего хищника. Благодаря такой рыбалке, на которой у тебя ограничено время, ты заставляешь себя быстро предпринимать решения в той или иной ситуации с клевом. Такая рыбалка в большей степени получается мобильной и динамичной, с множеством постановок лодки и приемов ловли. На такой рыбалке у тебя нет времени ждать пока хищник выйдет на кормежку. Нужно ловить здесь и сейчас. Этим нас и привлекают утренние рыбалки до работы, на которые я с отцом, в последнее время, часто выезжаем.
В этот раз, за неимением времени на выходных выехать на полноценную дневную рыбалку, в четверг, до работы, нам удалось съездить на уже знакомый «секретный» водоем, и попытать счастье в поимке красивого и пузатого окунька. Эта рыбалка, как несколько последних, выдалась такой же трудовой. Полосатый разбойник брезгал всем, что ему предлагалось. Отказывался от самых соленых и пахнущих заморских силиконовых лакомств. За три часа активного перемещения по проверенным точкам, на двоих нам удалось заработать всего лишь по поклевке. И одну из них мне удалось реализовать. Пойманный окунь без охоты заглотил мелкого червеобразного надгрызаного ранее твистера - лакиджоновского Баллиста, проведенного волочением по ракушке. Мое терпение выждать паузу, пока тот окончательно зажует приманку, было вознаграждено.

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

На крючок попался красивый и пузатый окунек, который после нескольких фотографий был отпущен.

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Отцу свою поклевку реализовать не удалось. Точнее, он подсек рыбу, но та сошла на полпути.
Окунь уже клюет не так активно. Уже которую рыбалку мы в этом убеждаемся. Окунь пассивен и уже вовсю готовится к нересту. Он без охоты кушает предложенные приманки. Те места, где ранее он предпочитал охотиться за мальком, почему-то пустуют. Своего окуня я поймал с 12-тиметровой глубины.
Хоть на воде поздней осенью не так тепло как хотелось бы, но благодаря отличной экипировке, ты полностью забываешь о дискомфорте и полностью сосредотачиваешь все свое внимание на проводке, на кончике удилища, на рыбалке в целом. Уже третий раз выезжаю на рыбалку в своем новом зимнем костюме, и никак не могу нарадоваться. Костюм теплый, легкий, не стесняет движения. Покупкой доволен!
Всем желаю чаще выезжать на утренние рыбалки до работы, получать наслаждение от проведенного времени на природе, и с хорошим настроением начинать свой будний трудовой день.
Ни хвоста, ни чешуи!

Востаннє редагував TsJ: 18.11.2015 о 01:11.
TsJ зараз поза форумом  
53 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 18.11.2015, 10:52   #148
Ива
 
Аватар для Ива
 
Реєстрація: 03.07.2006
Звідки Ви: г.Киев автомагазин Кинг Авто
Дописи: 70
Сказал(а) спасибо: 207
Поблагодарили 1.204 раз(а) в 31 сообщениях
КВХ 17.11.2015

КВХ 17.11.2015. Туман жесть,но всеже рыбалка удалась. На яме 13м много бели,и вот результат,эмоциям нет придела когда на джиг клюют такие монстры.Надеюсь что сезон еще незакрыт.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  17112015809.jpg
Переглядів: 2828
Розмір:  95,8 КБ
ID:	491458   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  17112015811.jpg
Переглядів: 2547
Розмір:  90,7 КБ
ID:	491459  
Ива зараз поза форумом  
71 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 18.11.2015, 11:23   #149
Витя Щукарь
 
Аватар для Витя Щукарь
 
Реєстрація: 24.02.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.367
Images: 678
Blog Entries: 43
Сказал(а) спасибо: 23.655
Поблагодарили 45.340 раз(а) в 1.040 сообщениях
За осенней щукой...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1.jpg
Переглядів: 994
Розмір:  228,5 КБ
ID:	491452   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2.jpg
Переглядів: 1338
Розмір:  269,5 КБ
ID:	491453   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  5.jpg
Переглядів: 1300
Розмір:  229,4 КБ
ID:	491454  
Витя Щукарь зараз поза форумом  
78 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 18.11.2015, 12:09   #150
uss
 
Реєстрація: 15.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 735
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 4.280
Поблагодарили 9.253 раз(а) в 428 сообщениях
Залив Днепра

Вчера, залив, бомбарда с БЕРЕГА.
КОНКРЕТНО с БЕРЕГА - после первого окуня потёк левый сапог...... Будем клеить.

PS/ Народ пишущий мне в "личку" : вот с чего Вы взяли, что я буду выдавать секреты людям, которых не знаю ? Которые несколько дней на форуме, которым лень поискать информацию .....
Вот так взять и всё на блюдечке выложить ?
Представляете, я всё покажу, расскажу, место сдам , а потом приеду - а мне самому стать негде, и рыбы нету....


Основы есть в интернете и на нашем сайте . А рыбалка - это эксперимент. Читайте, ходите на водоём, пробуйте, экспериментируйте.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Фото-0583.jpg
Переглядів: 1162
Розмір:  84,4 КБ
ID:	491470  

Востаннє редагував uss: 19.11.2015 о 10:07. Причина: Сообщения в личку
uss зараз поза форумом  
62 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 18.11.2015, 18:06   #151
siam
 
Аватар для siam
 
Реєстрація: 12.12.2010
Звідки Ви: столица
Дописи: 117
Сказал(а) спасибо: 1.773
Поблагодарили 1.050 раз(а) в 64 сообщениях
Заашанье

Удалось выбраться сегодня малёхо потвичить с утреца до обеда )) погоды стоят дивные - ветра почти нет и если правильно одеваться то не холодно и не жарко. на берегу пусто как в Париже . только когда возвращался встретил мужичка с 8 (восемью карл!) прутами ,ловящего на живца
По рыбе грустьпечаль (( ну если считать за рыбу маленьких окушков - то тогда да - в избытке , и наиболее всего раздача была с 11 до 11,30 и хотели равномерную проводку миннох в натурале.Самый самый "кабан" грамм на сто.
Бракоши совсем осатанели - когда возвращался к машине видел нырка с баллоном и ружьём ближе к мосту - ну и белый транспортер без номеров скорее всего их телега. Откуда той рыбе взяться?

Мира нам всем!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0048.jpg
Переглядів: 1005
Розмір:  80,7 КБ
ID:	491558   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0049.jpg
Переглядів: 796
Розмір:  89,2 КБ
ID:	491559   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0050.jpg
Переглядів: 800
Розмір:  83,0 КБ
ID:	491560  
siam зараз на форумі  
26 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 18.11.2015, 19:09   #152
михайлов андрей
 
Аватар для михайлов андрей
 
Реєстрація: 24.03.2012
Звідки Ви: Киев,Троещина
Дописи: 49
Сказал(а) спасибо: 1.225
Поблагодарили 2.037 раз(а) в 51 сообщениях
Погребская

Ловил на спин с 13-00 до 16-30.Перепробовал все,что было.На железяку около 14-00 взяла счука ,но возле берега сделала свечку и ушла.Когда начало темнеть,клюнула еще одна килушка на зеленую резинку с 8-ми метровой ямки.Частенько колебло провожал к берегу кокушок,размером с блесну.В сумерках влетел в бобровую нору,чуть не сломал спин и ногу,а так вечерок удался
михайлов андрей зараз поза форумом  
39 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 18.11.2015, 19:33   #153
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Київ, біля метро "Харківська"
Дописи: 4.208
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.987
Поблагодарили 38.438 раз(а) в 1.847 сообщениях
Talking Фидер и Воробушки

Сегодня я, пренебрегая возможным дождем согласно предсказаний ведущих синоптических служб Украины, выбрался на Ленивую Набережную, что на Левом Берегу Днепра в черте г.Киева.
Ловил с 10-30 до 16-00 часов, погода была мрачная и не располагающая к "расслабону" на рыбалке: пронизывающий ветер слева и спереди да еще и против течения, пасмурно, горизонт в туманной дымке... тоска...

Фидер Флагман Шерман Про 4,2м-160 гр с вершинкой на 4 унции + катушка Симано Ультегра 5500 со шнуром Момои Джиглайн МХ8 0,12 мм с шок-лидером и патерностером с кусочком фидергама.
Кормушка Пуля от Престон Инновейшнс, весом 80 гр.
Поводки 0,083 мм, около 1 м с крючками №№16-18, Пинка и Мотыль - в разных комбинациях.
Прикормка от Флагман: Турбо Холодная Вода (Черная и Красная) + Ликвид с Бетаином + Меласса СпецПлотва. Иногда прыскал на кормушку пшикалкой Опарыш.
Дальность 60+метров.
Первые поклевки начались после 13-00 часов, а в 13-30 я подсек Лещика Небольшого - но задача осложнилась такими факторами: поводок 0,083 мм с крючочком №18 PR-311 от Престон, да и подсаки нету... а оно "лениво" ворочается и явно не желает идти к берегу! Отпускаю фрикцион катушки до срабатывания трещотки и потихоньку вращаю рукоятку - Лещик медленно, но уверенно подтягивается к берегу. Но вот непредвиденная остановка: металлическая кормушка "застряла" в водорослях у ближней бровки, метрах в 15-ти от берега. Немного ослабляю натяжение шнура и терпеливо ожидаю, пока Лещик самостоятельно преодолеет эту преграду, и далее продолжаю подтягивать внезапно потяжелевший "улов" к берегу. Оказалось, что кроме Лещика, к кормушке прицепился неслабый пучок водорослей. Вытаскиваю все это хозяйство на берег, приближаюсь к Рыбоиду, тот делает внезапный финт, обрывает поводок и оказывается в воде, на мели, примерно в 0,5 м от кромки воды. Тут уж я проявил образец прыткости и расторопности, в одно мгновение ухватил Лещика и вынул его из воды. Сразу как-то потеплело вокруг, и появилось желание "ловить еще!". Но поклевки стали какими-то несмелыми и одиночными, их практически невозможно отличить от покачивания вершинки под воздействием ветра и волн - хотя наживка нередко оказывается обсосанной!
- Наверное, Плотва Небольшого Размера, - подумал я и решил терпеливо дожидаться уверенной и хорошо различимой поклевки. Такая была, но лишь один раз, и я вытащил Плотвичку средне-спортивного размера (в 3/4 ладони)!
Начало темнеть ближе к 16 часам, я свернул снасти, уложил их в рюкзак и тубус, и отправился домой...

ЗЫ:
- А как же Воробушки? - спросите Вы.
- А Воробушки исправно клевали остатки прикормки на ступенях набережной! - отвечу Вам я.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Вид на мост.jpg
Переглядів: 697
Розмір:  128,2 КБ
ID:	491570   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Вид на стройку.jpg
Переглядів: 686
Розмір:  129,8 КБ
ID:	491571   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Фидер Шерман Про 4,2-160 и катушка Ультегра 5500.JPG
Переглядів: 737
Розмір:  308,5 КБ
ID:	491572   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Флагман TURBO COLD WATER (RED+BLACK).JPG
Переглядів: 803
Розмір:  287,8 КБ
ID:	491573   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Плотвичка-1.JPG
Переглядів: 731
Розмір:  151,9 КБ
ID:	491574  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Лещик-1.JPG
Переглядів: 821
Розмір:  384,3 КБ
ID:	491575   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Небольшой Лещик-1.JPG
Переглядів: 1013
Розмір:  207,3 КБ
ID:	491576   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Птички клюют.JPG
Переглядів: 849
Розмір:  306,5 КБ
ID:	491577  
Dood зараз поза форумом  
86 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 18.11.2015, 22:44   #154
ARSENAL
 
Аватар для ARSENAL
 
Реєстрація: 26.12.2010
Звідки Ви: г. Киев Позняки
Дописи: 460
Сказал(а) спасибо: 331
Поблагодарили 2.493 раз(а) в 236 сообщениях
щука

Воскресенье высокая дамба - оп. Ветер такой что срывало с якоря. В 11-00 поплыл на берег.
Вторник район рудяков - за целый день один окунь грамм на 200 и три схода щуки. Думал очередной оп. И вот за час до отъезда включили рубильник. Итог 6 шт и ещё один зачетный окунь. Радости и адреналина полные штаны. Ловил на воблеры.
Вывод - не сдавайтесь и ловите до конца.
Это была первая зачетная рыбалка по щуке в этом году.
ARSENAL зараз поза форумом  
49 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 19.11.2015, 06:21   #155
FreeDigger
 
Реєстрація: 06.12.2014
Звідки Ви: Бровары
Дописи: 4
Сказал(а) спасибо: 12
Поблагодарили 52 раз(а) в 1 сообщении
о. Дикий


Среда на острове Диком (под Киевом). Пол дня не могли найти ключ к рыбе. После обеда влетело три щуки на проводку стопэндгоу с хорошими паузами.Отличился TsuYoki WINK 110F (реплика на OneTen) в естественной раскраске (276 цвет).
Долучені зображення
Тип файлу: png 12242060_10208530559207903_726390185_n.png (72,6 КБ, 6968 переглядів)
FreeDigger зараз поза форумом  
52 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 19.11.2015, 10:23   #156
zheka-od
 
Реєстрація: 11.06.2014
Звідки Ви: Одесса
Дописи: 208
Сказал(а) спасибо: 496
Поблагодарили 1.237 раз(а) в 48 сообщениях
Релакс перед работой

И снова здрасте!!! Не выдержал ломки и сегодня заскочил на 2 часа, перед работой на городской пруд в Дюковском парке. С собой взял кастинговый прут до 14 гр. и старую, добрую Curado (давно ею не ловил)! Взял воблера до 80орбита и немного силикона.Первые в бой пошли воблера. Клеваки последовали моментально. Два-три оботота и удар! По-баловавшись с воблерами, перешел на силикон. Потерял 2 рыбки (съела), поставил приманку с открытым крючком и рыбка стала засекаться на много лучше. Часто даже не доставал ее из воды. Подведя к берегу, давал слабину и она благополучно освобождалась от крючка и уплывала домой! Щука сегодня брала вся как на подбор - красивая, жирненькая и очень резвая. Пару раз даже думал что села за-трешка, но по итогу это были зубастые в районе 1 кг! Эмоции и адреналин хлещет, когда борешься с этой агрессивной и красивой рыбой! Заряд положительной энергии получил сполна. Были еще рыбаки и все с уловом! Клевала и на железо, говорят, но я не пробовал, так что не скажу! Всем удачи и добра и НХНЧ!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1233_1.jpg
Переглядів: 556
Розмір:  106,6 КБ
ID:	491729   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1234.jpg
Переглядів: 454
Розмір:  72,8 КБ
ID:	491730   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1235_1.jpg
Переглядів: 428
Розмір:  200,7 КБ
ID:	491731   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1236_1.jpg
Переглядів: 429
Розмір:  163,2 КБ
ID:	491732   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1237_1.jpg
Переглядів: 362
Розмір:  133,2 КБ
ID:	491733  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1238.jpg
Переглядів: 328
Розмір:  137,4 КБ
ID:	491734   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1239.jpg
Переглядів: 306
Розмір:  121,6 КБ
ID:	491735   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1239_1.jpg
Переглядів: 356
Розмір:  125,4 КБ
ID:	491736   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1241_1.jpg
Переглядів: 267
Розмір:  208,0 КБ
ID:	491737  
zheka-od зараз поза форумом  
43 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 19.11.2015, 10:37   #157
Ваня
 
Аватар для Ваня
 
Реєстрація: 02.04.2007
Звідки Ви: Киев. Оболонь.
Дописи: 1.526
Images: 27
Сказал(а) спасибо: 3.699
Поблагодарили 15.357 раз(а) в 530 сообщениях
В субботу. Погода для маньяков! Коих наблюдалось заметно меньше, чем в дни с хорошей погодой. Самый большой щук на фото + окуня, судя по всему рыбы тоже маньячные.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  SAM_2242.jpg
Переглядів: 1496
Розмір:  296,9 КБ
ID:	491738  
Ваня зараз поза форумом  
76 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 19.11.2015, 10:58   #158
2093306
 
Аватар для 2093306
 
Реєстрація: 08.11.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 340
Сказал(а) спасибо: 578
Поблагодарили 1.907 раз(а) в 142 сообщениях
5 шлюз

Из за увлечения ловли судака... Год! не ловил нормально щуку
Специально оставив якорь в гараже чтобы небыло соблазна уперся в тролинг
Бензина на пятнашку ушло меньше, 4литра за день. На том же пятом шлюзе но с гонками между якорными точками в окресностях уходило 6-8литров.
Затролили 3 щуки, 2 ушло
Работали зеленые воблера 5-8метров.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20151118_162951.jpg
Переглядів: 1353
Розмір:  143,0 КБ
ID:	491745  
2093306 зараз поза форумом  
56 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 19.11.2015, 12:21   #159
semen08
 
Аватар для semen08
 
Реєстрація: 24.06.2011
Звідки Ви: Киев Академгородок
Дописи: 170
Images: 4
Сказал(а) спасибо: 1.157
Поблагодарили 1.752 раз(а) в 48 сообщениях
Броня

Выбрались проверить наличие окуня на Обводном в районе Осещини ,пешим ходом добрались до брони ))) По окуню так себе на компанию с 4 человек ,2 пару десятков наковыряли (клев не фонтан) в канале что выходит в броню сетей немеренно . под конец получил неплохой- бонус щупак на 2кг, на легкую снасть самый кайф
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DtaQQg2C3gM.jpg
Переглядів: 2117
Розмір:  87,7 КБ
ID:	491777  
semen08 зараз поза форумом  
67 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 19.11.2015, 12:44   #160
RadFox
 
Аватар для RadFox
 
Реєстрація: 31.08.2010
Звідки Ви: Київ, Оболонь.
Дописи: 139
Сказал(а) спасибо: 330
Поблагодарили 2.437 раз(а) в 75 сообщениях
В тумане

Это я позавчера ходил. Туман плотный. Без навигатора лучшее сидеть дома. Но у меня то он есть, в эхолоте Вот я и ушел в туман.

Чуть "Летучего Голландца" на абордаж не взял. Стоит себе в тумане такая баржа и не мычит ни телится, в дрейфе типа. Гребу себе потихоньку, вокруг ни кого, тишина, ветра нет, видимость метров 10-15. И тут бац рисуется силуэт. Сначала маленький, потом все больше и больше! И все равно тишина, на борту никого не видать...

Ух! Завораживающие зрелище! Как в кино Но потом туман раздуло и все стало как всегда Паймал одного судачка, на свой силикон. И усьо!
RadFox зараз поза форумом  
66 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:26.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua