Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Мульт Клуб
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Мульт Клуб
Мультовые снасти, удилища, обслуживание апгрейд мультипликаторов, техника ловли, прочее

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 12.11.2023, 12:34   #1101
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.600
Сказал(а) спасибо: 215
Поблагодарили 953 раз(а) в 472 сообщениях
Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
тоді китайські катушки,по виміру ціна-якість,топ топовий у світі!
а это, между тем, факт, с оговоркой, конечно, что "качество" это до некоторой степени субъективная характеристика. и уже далеко не первый год.
количество качества на единицу цены у китайцев существенно выше, чем у всех остальных на рынке.

что касается наиновейших технологий и разработок, то это все еще пока к японцам, да.
_absh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vasylii (12.11.2023)
Старий 12.11.2023, 19:05   #1102
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 204
Сказал(а) спасибо: 206
Поблагодарили 178 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
а это, между тем, факт, с оговоркой, конечно, что "качество" это до некоторой степени субъективная характеристика. и уже далеко не первый год.
количество качества на единицу цены у китайцев существенно выше, чем у всех остальных на рынке.

что касается наиновейших технологий и разработок, то это все еще пока к японцам, да.
Ви теж вважаєте фактом, що "основа любого мульта є шпуля й ЇЇ гальмівна система"? А матеріали та якість виготовлення корпусу,механізму,посадочних місць під шари?
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2023, 08:13   #1103
абориген
 
Аватар для абориген
 
Реєстрація: 06.11.2010
Звідки Ви: Киев, Оболонь, река Днепр
Дописи: 1.319
Сказал(а) спасибо: 1.274
Поблагодарили 3.093 раз(а) в 494 сообщениях
Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
Ви теж вважаєте фактом, що "основа любого мульта є шпуля й ЇЇ гальмівна система"? А матеріали та якість виготовлення корпусу,механізму,посадочних місць під шари?
Щодо матеріалів корпусу.
Нещодавно купив Абуху Рево 5 Х у карбоновому (чи композитному х.з.) корпусі. Поставив на Шимано Діалуна 862М до 40 гр. - поки що дуже задоволений, все прекрасно працює.
Звичайно, можливо у металевій рамі все надійніше та міцніше сидить, але я цю "пластикову" Абуху планую юзати тільки по дуже холодній погоді (є ще Зіл), тож повинна декілька сезонів прожити... а в наш час "декілька сезонів" це ціла вічність)))
абориген зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vasylii (13.11.2023)
Старий 13.11.2023, 12:09   #1104
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.600
Сказал(а) спасибо: 215
Поблагодарили 953 раз(а) в 472 сообщениях
Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
Ви теж вважаєте фактом, що "основа любого мульта є шпуля й ЇЇ гальмівна система"?
не готов это комментировать.

Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
А матеріали та якість виготовлення корпусу
чистая косметика, если корпус обеспечивает достаточную для штатной работы шестеренок жесткость.

Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
механізму,посадочних місць під шари?
это влияет, само собой.

учитывая, какой пост цитировался, это отсылка к тому, что у китайцев что-то не так?

но в китайцах за $70 (а иногда и в более дешевых) работа механизмов, как правило, не вызывает вопросов и посадочные места под подшипники (подшипники, а не шары -- шары находятся внутри подшипников), как правило, выполнены без ощутимых человеком люфтов.

по чистой функциональности и по отсутствию очевидных косяков китайцы давно уже обеспечивают достойный уровень. а в топовом для себя сегменте уже пробуют и более продвинутые вещи.
_absh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2023, 12:44   #1105
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 204
Сказал(а) спасибо: 206
Поблагодарили 178 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
не готов это комментировать.
Саме про це йшла мова... якщо ви читали.
Цитата:
учитывая, какой пост цитировался, это отсылка к тому, что у китайцев что-то не так?
Ви просто витягнули фразу з розмови
Цитата:
по чистой функциональности и по отсутствию очевидных косяков китайцы давно уже обеспечивают достойный уровень
Ну да...на ваш досвід,ви маєте наувазі?)))

Востаннє редагував Vasylii: 13.11.2023 о 12:57.
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2023, 12:47   #1106
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 204
Сказал(а) спасибо: 206
Поблагодарили 178 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від абориген Переглянути допис
Щодо матеріалів корпусу.
Нещодавно купив Абуху Рево 5 Х у карбоновому (чи композитному х.з.) корпусі. Поставив на Шимано Діалуна 862М до 40 гр. - поки що дуже задоволений, все прекрасно працює.
Звичайно, можливо у металевій рамі все надійніше та міцніше сидить, але я цю "пластикову" Абуху планую юзати тільки по дуже холодній погоді (є ще Зіл), тож повинна декілька сезонів прожити... а в наш час "декілька сезонів" це ціла вічність)))
Нічого не маю проти композіту,просто хтів зауважити,що корпус та механізм в котушці мають не меньше значення за шпулю та гальма.

Востаннє редагував Vasylii: 13.11.2023 о 12:58.
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
абориген (13.11.2023), Балтиец (15.11.2023)
Старий 13.11.2023, 12:51   #1107
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.217
Сказал(а) спасибо: 1.572
Поблагодарили 2.120 раз(а) в 850 сообщениях
Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
Нічого не маю проти композіту,просто хтів зауважити,що корпус та механізм в котушці мають не меньше значення за шпуль та гальма.
Але Ви це не одразу зрозумієте. Проте якщо у катушки щось не так з гальмівною системою чи шпулею - це помітно одразу.
Наприклад, всім відомий кестрель китайський. Який тупо перевантажений магнітами і гальмує на мінімалках так, що навіть палець тримати не потрібно готовим, щоб гальмувати шпулю. І це при наявності надлегкої шпулі під ультралайт. Тоді починаються танці з бубном типу видалення зайвих магнітів і тд.
Якось я наївся китайців. У них немає жодної катушки, дло якої у мене б не було питань
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (13.11.2023), Tegeran (13.11.2023), Vasylii (13.11.2023), Балтиец (15.11.2023)
Старий 13.11.2023, 13:07   #1108
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 204
Сказал(а) спасибо: 206
Поблагодарили 178 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
У них немає жодної катушки, дло якої у мене б не було питань
Погоджуся з вами!Мені щось покрутити))) задоволення.Тому китайці є
Хоч і "
по чистой функциональности и по отсутствию очевидных косяков китайцы давно уже" ліплять усяку бяку,яку без переробки не будеш юзати
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Smolik (13.11.2023)
Старий 13.11.2023, 19:11   #1109
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.600
Сказал(а) спасибо: 215
Поблагодарили 953 раз(а) в 472 сообщениях
Цитата:
Допис від Smolik Переглянути допис
Якось я наївся китайців. У них немає жодної катушки, дло якої у мене б не було питань
справедливости ради, ровно то же я могу сказать про свои мясорубки (мультов нет, но в контексте обсуждаемого годятся и мясорубки для сравнения) shimano, daiwa, ryobi, mitchell и abu garcia. не топ, но средний +- уровень. к каждой есть какие-то вопросы. все они по исполнению не лучше современных китайцев, некоторые (ryobi slam) откровенно так себе.
может, в топовом сегменте у брендов есть идеальные катушки. но я в чудеса не верю.


p.s. напомню на всякий случай, что мы сравнивали не абсолютные показатели катушек, а

Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
по виміру ціна-якість
то есть, отношение качества к цене. если катушка A по качеству условно вдвое хуже катушки B, но при этом вчетверо дешевле ее, то по соотношению цены и качества катушка A вдвое лучше, чем B.
странно, что это приходится разжевывать взрослым, казалось бы, людям.

Востаннє редагував _absh: 13.11.2023 о 19:22.
_absh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2023, 19:33   #1110
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.634
Сказал(а) спасибо: 18.440
Поблагодарили 32.634 раз(а) в 7.339 сообщениях
Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
справедливости ради, ровно то же я могу сказать про свои мясорубки (мультов нет, но в контексте обсуждаемого годятся и мясорубки для сравнения) shimano, daiwa, ryobi, mitchell и abu garcia. не топ, но средний уровень. к каждой есть какие-то вопросы. все они по исполнению не лучше современных китайцев.
может, в топовом сегменте у брендов есть идеальные катушки. но я в чудеса не верю.
Ви якось все в одну купу згребли - і Шімано, і Мітчел, і Ріобі, а я бачу
, що у кожного достойного виробника є своя концепція, тобто за тіж Шімано та Дайву є чіткий розклад по "рангу" котушок. Наприклад, той же Стиз - максимум шарікопідшипників кращоїякості, кращий матеріал, кращий дизайн, вже ніжча категорія їде простіше - меньш шаріків, є вже підшипники ковзання і так далі по нісходящей... Казати, що ви доробили Шімано чі Дайву заміной втулок на підшипники ... ну, то такє... А ось середь купи китайців ниякої чіткой сістеми я не бачів - купа копійочних підшипників, якісь " дерев'яні" корпуси та матеріали, косяки конструкцій та таке подібне. То, що сучасні кітайці уже наздоганяють десятирічні ш/д .... так а що в цьому цікавого?

Востаннє редагував Andron: 13.11.2023 о 20:07.
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Smolik (13.11.2023), Vasylii (13.11.2023), Балтиец (15.11.2023)
Старий 13.11.2023, 19:42   #1111
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 204
Сказал(а) спасибо: 206
Поблагодарили 178 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
если катушка A по качеству условно вдвое хуже катушки B, но при этом вчетверо дешевле ее, то по соотношению цены и качества катушка A вдвое лучше, чем B.
странно, что это приходится разжевывать взрослым, казалось бы, людям.
Нарешті! І ви зрозуміли,що це абсурд
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2023, 21:18   #1112
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.217
Сказал(а) спасибо: 1.572
Поблагодарили 2.120 раз(а) в 850 сообщениях
Не знаю як ви, а я плачу за свої відчуття і комфорт. Тому навіть якщо катушка А удвічі краща за катушку Б, а коштує в 5 разів дорожче, то я куплю саме ії. Компромісів я не допускаю, проте й ні кого не спонукаю до цього.
Хоча, знову ж, 21 зілік дешевше стіза лімітованого удвічі, проте зовсім нічим не поступається. Тому вибір очевидний.
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
gfiffyntyf (16.11.2023), абориген (14.11.2023)
Старий 14.11.2023, 01:09   #1113
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 204
Сказал(а) спасибо: 206
Поблагодарили 178 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від Smolik Переглянути допис
Не знаю як ви, а я плачу за свої відчуття і комфорт. Тому навіть якщо катушка А удвічі краща за катушку Б, а коштує в 5 разів дорожче, то я куплю саме ії. Компромісів я не допускаю, проте й ні кого не спонукаю до цього.
Хоча, знову ж, 21 зілік дешевше стіза лімітованого удвічі, проте зовсім нічим не поступається. Тому вибір очевидний.
А-ха-х! Тобто без компромісів,але з компромісом!)))

Подвійні стандарти? Чи просто дешевше)))
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.11.2023, 06:25   #1114
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.217
Сказал(а) спасибо: 1.572
Поблагодарили 2.120 раз(а) в 850 сообщениях
Аж ніяк. Просто стіз той нічим не кращий за зіла. Плюс катушка має бути під конкретні задачі, у мене навіть під конкретний прут.

Востаннє редагував Smolik: 14.11.2023 о 06:51.
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Vasylii (14.11.2023), абориген (14.11.2023)
Старий 14.11.2023, 10:56   #1115
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 304
Сказал(а) спасибо: 234
Поблагодарили 190 раз(а) в 91 сообщениях
Тут пролунало кілька разів "Ціна/Якість"

Я вже ставив таке риторичне питання "Мій годинник золотий а ваш іде точніше, який годинник кращий?"
Іншими словами Ви повинні визначити, що для вас ЯКІСТЬ. З ціною все зрозуміло.

Для одних якість це = надійність = напрацювання на відмову, але тут є питання. У штатному чи нештатному режимі, тощо.
Для інших якість = ідеальне збирання з мінімальними люфтами і теж є питання, що вважати мінімальним.
Для третіх це матеріали, наприклад магній та бронза.
Ще вага та розмір має значення.
Дальність закидання приманки, гальмівна система, простота обслуговування, ремонтопридатність тощо. Дизайн зрештою.
І ще можна придумати я впевнений купу таких показників

Якщо ви скажете, що все перераховане тоді ми говоримо про комплексний складний показник, який потрібно вивести і застосовувати до всіх котушок, які ми порівнюємо. І все це потрібно якось вимірювати.

Тому ми однаково говоримо лише на рівні особистих відчуттів, і порівнявшим різний життєвий досвід, що некоректно. Комусь буде і середня котушка дуже добре, бо він у руках нічого кращого не тримав.

У результаті ловимо тим, що подобається і на що грошей вистачило.

Востаннє редагував man_v: 14.11.2023 о 11:56.
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (14.11.2023), Smolik (14.11.2023), Vasylii (14.11.2023), Балтиец (15.11.2023)
Старий 14.11.2023, 11:30   #1116
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.217
Сказал(а) спасибо: 1.572
Поблагодарили 2.120 раз(а) в 850 сообщениях
А іноді гайка не того кольору і не в тон спінігу кумарить))))
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
man_v (14.11.2023), Vasylii (14.11.2023)
Старий 14.11.2023, 12:47   #1117
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 204
Сказал(а) спасибо: 206
Поблагодарили 178 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Ви повинні визначити, що для вас ЯКІСТЬ.
Дуже просто.Функціональність з коробки якісь тривалий час.Конквест люди по 5-6 років не розбирають ловлячи не раз в місяць.Метаніуми начинають рикати парою через місяць-два,але не всі,і ними спокійно можна ще ловити і ловити... Альдебарани,Піксі,то саме,працюють собі і все. Також у всіх цих катушок адекватно працюють гальма,та нічого не треба пилити
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Smolik (14.11.2023)
Старий 15.11.2023, 02:01   #1118
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.600
Сказал(а) спасибо: 215
Поблагодарили 953 раз(а) в 472 сообщениях
Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
Дуже просто.Функціональність з коробки якісь тривалий час.
так под это определение подходит, наверное (тут я основываюсь на личном опыте с несколькими катушками и на публично доступной информации), любой китаец ценой от ~$60-70. и снова можно цитировать мой пост про цену/качество, с которого все началось.

выше был хороший пост про то, что качество хрен измеришь, т.к. это по большей части субъективная характеристика, а потому и отношение качества к цене у каждого будет свое, и тогда спор о нем, как спор о вкусах, лишается смысла.

потому я тот свой пост должен перефразировать так, чтобы утверждение было корректным: китайцы топ по критерию отношения поддающихся объективному измерению параметров потребительских качеств к цене.
_absh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 15.11.2023, 02:24   #1119
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.600
Сказал(а) спасибо: 215
Поблагодарили 953 раз(а) в 472 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
вже ніжча категорія їде простіше - меньш шаріків, є вже підшипники ковзання і так далі по нісходящей...
это называется искусственным занижением характеристик катушки с целью предотвратить снижение продаж из-за возникновения конкуренции между собственными продуктами. это совершенно законная, но действующая против интересов потребителя практика. такой себе картельный сговор внутри одной фирмы, если хотите.
другое дело честные фичи наподобие хотя бы переключаемого Т-образного глазка или, если привести пример настоящей инновации, системы DC.

Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
А ось середь купи китайців ниякої чіткой сістеми я не бачів - купа копійочних підшипників, якісь " дерев'яні" корпуси та матеріали, косяки конструкцій та таке подібне.
следует не забывать, что это все свойственно катушкам нижнего ценового сегмента, где-то до $30-40, где экономить требуется буквально на всем, включая аренду помещения и количество риса в плошке у сборщика.

приличный китаец начинается где-то от $70-$80. в этой категории иногда у отдельных моделей тоже бывают какие-то косяки, свойственные всякой бета-версии (иногда дающие понять, что китаец не очень хорошо понимает, почему и как должно работать то, что делает), но они обычно исправляются к следующей ревизии.

Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
То, що сучасні кітайці уже наздоганяють десятирічні ш/д .... так а що в цьому цікавого?
так это другой разговор. речь-то шла о чистой функциональности.
а если помимо совпадающей по большей части функциональности хочется чего-то особенного из области новинок от монстров мультостроения, то само название топика подсказывает, где их надо искать.
_absh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 15.11.2023, 21:28   #1120
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 204
Сказал(а) спасибо: 206
Поблагодарили 178 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
так под это определение подходит, наверное (тут я основываюсь на личном опыте с несколькими катушками и на публично доступной информации), любой китаец ценой от ~$60-70. и снова можно цитировать мой пост про цену/качество, с которого все началось.

выше был хороший пост про то, что качество хрен измеришь, т.к. это по большей части субъективная характеристика, а потому и отношение качества к цене у каждого будет свое, и тогда спор о нем, как спор о вкусах, лишается смысла.

потому я тот свой пост должен перефразировать так, чтобы утверждение было корректным: китайцы топ по критерию отношения поддающихся объективному измерению параметров потребительских качеств к цене.
Єдине,що у китайців топ,це ціна. І то була))) ,а у всьому остальному... шлак.
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alexandr_Korobchuk (16.11.2023), Andron (16.11.2023), Smolik (15.11.2023), Tegeran (16.11.2023), Балтиец (16.11.2023)
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:59.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua