Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Доночник > Архив раздела
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архив раздела темы, утратившие актуальность

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.08.2008, 09:19   #1
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Post Спортивний фідер

Сформована фідерна секція РСК "Дом Рыбака" у складі:
1 Дидик Андрій (aka Hooligan86)
2 Дубина Анатолій (aka Trolik)
3 Дубчак Антон (aka Toxa007)
4 Ісько Володимир (aka VIsko)


Шановний домовий народ!!! Якщо для Вас "Дом Рыбака" не пустий звук, якщо у Вас є незадоволені спортивні амбіції, якщо Ви любите подорожувати, Якщо Ви відрізняєте петлю Гарднера від вузла Гріннера а фідер від пікера, якщо у Вас багато вільного часу та трошки вільних грошей, в решті решт, якщо Вам приємна компанія компетентних, врівноважених, розсудливих та адекватних людей - професіоналів своєї справи , пам'ятайте - список, наведений вище, може розширюватись Вашими прізвищами!!! і ще



Фідерна секція РСК "Дім Рибака" дякує за допомогу та постійну підтримку торговельні організації

"Balzer-Ukraine"





Плани Київ 2013
Фідерний напрямок. Календарний план змагань (проект).
Чемпіонат Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 40 спортсменsd. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 22-24 серпня 2014 року. Місце проведення - м.Київ, Набережна Дніпра.
Кубок Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 32 спортсмени. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 09-11 травня 2014 року. Місце проведення - м. Київ, Набережна Русанівського каналу.

В графіку можливі зміни.

Плани Україна 2014

Цитата:
- Кубок України 6-8 червня, Вишгород.
- 1 етап Чемпіонату України 18-20 липня, Орельська дамба, Дніпропетровська обл.
- 2 этап Чемпіонату України 5-7 вересня Тернопіль, гребний канал.


[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Востаннє редагував Trolik: 29.10.2018 о 23:03. Причина: внесено зміни в календарний план
Trolik зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
DimonDSV (24.12.2013), nemec6969 (13.03.2015), Nycolas (15.06.2015), YuraHanter (17.02.2015)
Старий 21.12.2009, 15:41   #1061
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Цитата:
Допис від VIVA Переглянути допис
Коля, я витер частину одного із своїх попередніх повідомлень, але якщо ти вже зачепив питання справедливості, все-таки поставлю наступні запитання:
1) Чи вважаєш ти справедливим, що офіційний турнір ФРСУ (а саме так потрібно ставитися до КК, якщо він стає відбірним до КУ) є комерційним турніром? (може хтось не знає, тоді додам, що Міжнародна федерація риболовного спорту КАТЕГОРИЧНО забороняє грошові призи від організаторів змагань переможцям Чемпіонатів світу!)
2) Чи відповідає факт проведення КК (турніру, що апріорі повинен бути загальнодоступним для усіх охочих займатися спортивним фідером) на закритій комерційній водоймі цілям КФРС з популяризації фідерного спорту?
3) Наскільки справедливо, що тільки одна і та ж водойма приймає з року в рік КК?
4) Чи ще в якійсь області тамтешній розіграш Кубка розглядають як офіційний відбір до КУ? Наскільки це справедливо стосовно київських спорсменів?
5) Чи ще в якійсь області турнір регіонального рівня під егідою ФРСУ має стартовий внесок 1500 грн з команди? Наскільки це справедливо стосовно київських спортсменів?
6) Наскільки етично з огляду на фінансове становище в країні робити фактично обов*язковим для учасників турнір із настільки великим стартовим внеском?
7) КФРС повинна відстоювати інтереси всіх київських команд і спортсменів, чи тільки вибраних?
8) Скільки команд, що в році, що минає, вибороли на КК право відстоювати ЧЕСТЬ КИЄВА на офційному рейтинговому турнірі КУ, поїхали відстоювати цю честь?
Вітя, я вважаю що офіційні змагання, які будуть відбірковими не повинні носити комерційний характер. Але тільки в цьому випадку! В минулому році КК - був відкритим комерційним турніром, який не мав ніякого відношення до КУ... КУ - був також відкритим турніром, який не мав відношення до жодного турніра.
Потім заднім числом він став чомусь рейтинговим
Якщо вже вводити рейтинги, то не такі як було запропоновано... І вводити їх треба на початку сезона, а не по його закінченню
Nycolas зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dood (21.12.2009), Titar (21.12.2009), Toxa007 (22.12.2009)
Старий 22.12.2009, 08:40   #1062
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від Nycolas Переглянути допис
В минулому році КК - був відкритим комерційним турніром, який не мав ніякого відношення до КУ
Браво!!! А какого такого ... мы вонь поднимали по поводу некоторых команд, которые в КК не учавствовали, но заявились от Киева на КУ? Главная аргументация у нас была, что они не учавствовали в КК... Писец... я просто куею и прозреваю всё больше и больше...
Очень сожалею, что был частью всего этого, чувствую себя полным идиотом...

Востаннє редагував SEMEN: 22.12.2009 о 09:51.
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 15:04   #1063
RSM
 
Аватар для RSM
 
Реєстрація: 17.08.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 150
Поблагодарили 1.832 раз(а) в 206 сообщениях
Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
А Вы не думаете, что в следующем году могут появиться новые спортсмены, и перестанут курить бамбук старые, которые могут перетасовать первые строки рейтинга?
Саша, я только ЗА! Дай бог что бы так и было. Дай бог что бы люди боролись за рейтинг на соревнованиях а не в просторах интернета, да еще потом и рассказывали что вот если бы мы поехали, то тогда........ .

Но если положить руку на сердце, то я очень сомневаюсь что появится много новых людей, очень сомневаюсь. Что то у меня есть подозрения что наоборот уменьшится кол-во старых.

---------- Добавлено в 15:04 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 15:00 ----------

Цитата:
Допис від Nycolas Переглянути допис
Потім заднім числом він став чомусь рейтинговим
Николай, а на чем основывается ваша фраза о том что КУ не был рейтинговым, факты в студию!
И в прошлом и в позапрошлом году рейтинг составлялся по результатам КУ и ЧУ, или нет?
RSM зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 15:09   #1064
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.180
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Цитата:
Допис від RSM Переглянути допис
ЗА! Дай бог что бы люди боролись за рейтинг на соревнованиях а не в просторах интернета.

Но если положить руку на сердце, то я очень сомневаюсь что появится много новых людей, очень сомневаюсь. Что то у меня есть подозрения что наоборот уменьшится кол-во старых.
1. +1
2. Новые лица будут точно. Некоторые старики заиграют по настоящему.
Ну и естественно, кто то уйдет на каникулы, ты об этом точно знаешь. А я даже думаю, что будут перетасовки участников между клубами.
AK зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 15:12   #1065
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Цитата:
Допис від RSM Переглянути допис
Николай, а на чем основывается ваша фраза о том что КУ не был рейтинговым, факты в студию!
И в прошлом и в позапрошлом году рейтинг составлялся по результатам КУ и ЧУ, или нет?
Сергій, а де Ви бачили офіційний рейтинг (окрім варіантів пана Дутчака)? Я особисто про такі не знаю..
А варіантів було декілька - останній лежить на доміку, попередній (який суттєво відрізняється від цього) на форумі Іванофранківської федераціїї. Відмінність в тому, що в тих варіантах різні змагання вважались рейтинговими...

І рішення федерації по цьому питанню немає, ІМХО. Якщо помиляюсь, підправте буль-ласка

Востаннє редагував Nycolas: 22.12.2009 о 15:18.
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 15:59   #1066
Браташ
PinGvin'10 Ice Battle Winner
 
Аватар для Браташ
 
Реєстрація: 30.11.2008
Звідки Ви: Киев, Корчеватое.
Дописи: 2.001
Сказал(а) спасибо: 4.059
Поблагодарили 5.561 раз(а) в 773 сообщениях
почитал...

вообще рейтинга не имею. и только начинаю понимать откуда ростут ноги в фидерной ловле(1й сезон позади)...так хотелось посоревноваться, призы, кубки, мастера, четкие правила, понятность, перенять опыт...
перехотелось.
с таким хаосом...я удивляюсь, что вы смогли провести какие-то соревнования и присвоить рейтинги, в которых теперь ине можете разобраться...брррр...
последние страницы все больше похожи на обращения наших политиков к народу. на словах друг на друга наезжаем, за ширмой - ліпші друзі, а что делаем - одному богу известно...
буду ездить на междусобойчики...ну его, эту путанницу.
Браташ зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 17:34   #1067
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від Браташ Переглянути допис
на словах друг на друга наезжаем, за ширмой - ліпші друзі, а что делаем - одному богу известно...
Поправлю. В виртуале гоним друг на друга, при встрече ліпші друзі, а за глаза обсираем (перемываем кости друг другу хуже чем базарные бабы)... Голимое лицемерие и зависть - вот движущая сила фидерного "спорта" в Украине. Сам стал таким, поэтому и ушол... Пока не поборю в себе это, учавствовать не буду.
SEMEN зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Бадардинов (26.12.2009)
Старий 22.12.2009, 18:39   #1068
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Київ, біля метро "Харківська"
Дописи: 4.208
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.987
Поблагодарили 38.438 раз(а) в 1.847 сообщениях
Опубликованный в виртуально-неофициальном режиме на форуме Дома Рыбака огрызок так называемого рейтинга за 2009 год (мало того, что без даты и подписи, так еще и не полный - нету последних мест) - я рассматриваю как некий казус и всерьез не воспринимаю.
К чему и всех остальных призываю.

Я ведь официально заплатил взносы как спортсмен на 2009 год - будьте добры хотя бы раз в год официально ознакомить меня с результатами всех официальных соревнований в моей дисциплине, включая и рейтинг спортсменов (но не на форуме Дома Рыбака) - вот и весь мой сказ
Dood зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AK (22.12.2009), KRONIK (23.12.2009), Titar (22.12.2009)
Старий 22.12.2009, 20:47   #1069
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Talking

Цитата:
Допис від Dood Переглянути допис
Опубликованный в виртуально-неофициальном режиме на форуме Дома Рыбака огрызок так называемого рейтинга за 2009 год (мало того, что без даты и подписи, так еще и не полный - нету последних мест) - я рассматриваю как некий казус и всерьез не воспринимаю.
К чему и всех остальных призываю.

Я ведь официально заплатил взносы как спортсмен на 2009 год - будьте добры хотя бы раз в год официально ознакомить меня с результатами всех официальных соревнований в моей дисциплине, включая и рейтинг спортсменов (но не на форуме Дома Рыбака) - вот и весь мой сказ
Значить поспішили з внесками.. Неподобається рейтинг, складіть свій, у нас демократія.. Франківцям теж він здається неправильним. Хочаб взяти Веселовського, як не як ЧЕМПІОН України в особистому заліку, куди ще вище, а в рейтингу - ?????. Тому потрібно думати по яких змаганнях визначати рейтинг. В минулих роках Дутчак брав кілька кращих етапів з змагань і по них визначав. Це теж неправильно, наприклад сьогодні я взяв зону (1 місце), завтра послідній в зоні (30 місце), по підсумку двох днів я десь 20-й, три таких змагання і я в рейтинзі перший, хоч нічого суттєвого невигравав.
А зараз хочу сказати думку всієї ІФФРС (фідерний напрямок). Шановні Кияни і всі інші кому небайдужий спортивний фідер давайте щось робити. ФІПС має в планах виділити фідер окремим напрямком, тому нам потрібно шевелитись. Впершу чергу потрібно обрати керівника. Ним повинна стати людина якій фідер небайдужий, бажано киянина. Ми радились на своїх зборах і вирішили внести кандидатуру АНАТОЛІЯ МИФОДІЙОВИЧА ДУБИНУ. Це не жарти, це на повному серйозі. Він зміг організувати міжнародні змагання, немалий його внесок в " Весняну плітку" та і в організації ЧУ приймав участь. Скажіть, хто ще може похвалитись більшими організаційними заслугами в фідері.
Другим нашим кроком має бути те, що нам потрібно офіційні змагання (ЧУ,КУ) а можливо і обласні проводити в тому форматі в якому запропонує ФІПС проводити ЧЄ та ЧС, а саме команда п"ять чоловік і грати три дня. Поплавочники, спінінгісти чи карповики грають по міжнародним правилам, отже і нам прийдеться перестроюватись. Ми довго на сайтах обговорювали різні варіанти правил, але будем вимушені взяти за основу міжнародні, подобається це нам чи ні. Це теж ляже на плечі нового керівника, а саме А.М.Дубини.
Пропоную обдумати і висказати свою пропозицію інших обласних ФРС. Можливо хтось запропонує кращу кандидатуру. Франківськ за ТРОЛІКА. Як сказав наш Голова ІФФРС К.Бородайко, якщо недай БОГ ним стане ......( з етичних цілей неназиваю прізвище), то ми (франківці) будемо проситись в Польську ФРС..
AXIC зараз поза форумом  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AK (22.12.2009), Dood (22.12.2009), Nycolas (22.12.2009), Titar (22.12.2009), Toxa007 (22.12.2009), Виталий Sp (23.12.2009)
Старий 22.12.2009, 21:03   #1070
Boev
 
Аватар для Boev
 
Реєстрація: 22.09.2007
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 398
Сказал(а) спасибо: 706
Поблагодарили 1.648 раз(а) в 235 сообщениях
Smile

Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Пропоную обдумати і висказати свою пропозицію інших обласних ФРС. Можливо хтось запропонує кращу кандидатуру. Франківськ за ТРОЛІКА.
При всём богатстве выбора альтернативы нет. Лично я вариантов тоже не вижу. Днепропетровск за ТРОЛІКА. Лучше него это никто не сделает. Анатолий соглашайся.
Boev зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 21:30   #1071
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Другим нашим кроком має бути те, що нам потрібно офіційні змагання (ЧУ,КУ) а можливо і обласні проводити в тому форматі в якому запропонує ФІПС проводити ЧЄ та ЧС, а саме команда п"ять чоловік і грати три дня. Поплавочники, спінінгісти чи карповики грають по міжнародним правилам, отже і нам прийдеться перестроюватись. Ми довго на сайтах обговорювали різні варіанти правил, але будем вимушені взяти за основу міжнародні, подобається це нам чи ні.
Оскільки не маю повноважень говорити про вибори "Біг Босса" від усього Києва, пропущу цей момент.

Правила. Основа - міжнародні. Це - однозначно. Але стосовно складу команди і регламенту проведення змагань - є питання...

Ігор, цікаво, як ви на своїх зборах бачили вирішення питання формування збірної? За індивідуальним рейтингом окремо взятого спортсмена? Чи командний принцип (умовно кажучи, команда-чемпіон Україіни - формує збірну)? Якщо варіант перший, тоді який сенс проводити змагання у п*ятірках і протягом трьох днів?

І ще. Якщо ми ведемо мову про перехід до міжнародних норм фідерного спорту, потрібно одразу ж чітко вирішувати питання: хто займатиметься формуванням команди? Варіант 1: перша п*ятірка рейтинга - і домовляються між собою. Варіант 2: команду збирає тренер, який сам вирішує, наприклад, відштовхуватись тільки від рейтинга, чи варто провести кілька відбірних турнірів серед претендентів на поїздку.

Цікава ваша думка, насамперед, оскільки вона вже - централізована (збори відбулися, колегіальні рішення прийняті).
VIVA зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 21:53   #1072
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.180
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Цитата:
Допис від Dood Переглянути допис
будьте добры хотя бы раз в год официально ознакомить меня с результатами всех официальных соревнований в моей дисциплине, включая и рейтинг спортсменов (но не на форуме Дома Рыбака) - вот и весь мой сказ
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Неподобається рейтинг, складіть свій, у нас демократія.. Франківцям теж він здається неправильним.
+1
Я не спортсмен, но посмотреть официальные данные тоже хочу.
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Ми радились на своїх зборах і вирішили внести кандидатуру АНАТОЛІЯ МИФОДІЙОВИЧА ДУБИНУ. Це не жарти, це на повному серйозі.
Цитата:
Допис від Boev Переглянути допис
Днепропетровск за ТРОЛІКА.
ИМХО... и только скромное ИМХО:
как раз кандидатура Тролика абсолютно не приемлема другими спортсменами, пока не сказавших тут своего мнения. По этому предлагаю на полном серьезе рассмотреть менее скандальную (и авторитарную ) личность ГАРАЗДІВЕЦЬ. С ним будет меньше личностных споров, а только решение вопросов по существу...
Тролик мне друг, но истина дороже...
AK зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 22:15   #1073
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Київ, біля метро "Харківська"
Дописи: 4.208
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.987
Поблагодарили 38.438 раз(а) в 1.847 сообщениях
Цитата:
Допис від VIVA Переглянути допис
...І ще. Якщо ми ведемо мову про перехід до міжнародних норм фідерного спорту...
Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
...Я не спортсмен, но посмотреть официальные данные тоже хочу...
...но истина дороже...
Є такі можливі шляхи:
- або сплачуємо внески на 2010 рік і виконуємо геть усі розпорядження і вказівки нашого офіційного спортивного керівництва, і лише в разі потреби на вимогу цього керівництва надаємо йому свої пропозиції з актуальних питань спортивного життя,
- або створюємо свою "незалежну" спортивну організацію, на демократичних засадах, - включаючи внески, керівництво, правила, рейтинги, тощо.

Востаннє редагував Dood: 22.12.2009 о 23:33.
Dood зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Nycolas (22.12.2009), Виталий Sp (23.12.2009), ИНЕ (22.12.2009)
Старий 22.12.2009, 23:32   #1074
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Можливо франківці неволодіють ситуацією щодор подій в Києві? Якщо АК проти Троліка, значить він десь "наслідив"? Я ніколи неповірю що я менш скандальний, ви просто мене погано знаєте. Чесно кажучи другим претендентом після Троліка я пропоную саме Сашу Ковальова. Це не вдячність чи помста за те, що ти пропонуєш мою кандидатуру, просто я вважаю тебе стриманим, толерантним, грамотним в питанні фідерного спорту, а також маєш досвід в веденні бізнесових справ. Щодо моєї кандидатури, то я беру самовідвід, це ОДНОЗНАЧНО, так як вважаю що це повинен бути киянин, або хтось з ближніх до Києва областей. Відстань це серйозна перешкода в оперативності реагування на питання чи проблеми які будуть виникати, а вони будуть.
Щодо збірної, тобто її формування ми не вели обговорювань. Звичайно всім хочеться поїхати саме в складі своєї команди, але збірна тому і називається збірна, що її збирають, чи формують з різних команд. Як її формувати, це вже інше питання, але ні в якому разі це неповинен робити тренер, незадоволених буде більше ніж це можна уявити. У мене вже виникає питання, а хто тренер, його назначають, обирають, чи самовисуванець? Можна запозичити варіант формування збірної у спінінгістів. Так як наш рейтинг нікого невлаштовує, чи майже нікого , то можливо нам вдасться визначитись в рейтингу не з першою пятіркою, а хочаб з першою трицяткою чи двацяткою і вже між ними провести відбори, тобто окремі змагання. Можливо чемпіон України в особистому заліку може невідбиратись, надати йому таку пільгу.
Тепер, щодо окремої організації, "незалежної". Думаю це складно, поперше її потрібно створити, вона повинна бути членом ФІПСу щоб приймати участь в офіційних міжнародних змаганнях і так далі. Хоча якщо знайдеться така людина яка зможе це організувати, то чому б і ні?.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 23:43   #1075
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Так як наш рейтинг нікого невлаштовує, чи майже нікого , то можливо нам вдасться визначитись в рейтингу не з першою пятіркою, а хочаб з першою трицяткою чи двацяткою і вже між ними провести відбори, тобто окремі змагання. Можливо чемпіон України в особистому заліку може невідбиратись, надати йому таку пільгу.
Тепер, щодо окремої організації, "незалежної". Думаю це складно, поперше її потрібно створити, вона повинна бути членом ФІПСу щоб приймати участь в офіційних міжнародних змаганнях і так далі. Хоча якщо знайдеться така людина яка зможе це організувати, то чому б і ні?.
Рейтингу просто нема
Якщо вже так ставити питання - то я буду намагатись зробити наш варіант рейтингу
для цього поперше - буду просити Троліка відкрити окрему-тимчасову гілку для зауважень та пропозицій. Потім зведу все до купи... Але потрібна допомога всіх любителів фідера - тому Ігоре прохання до тебе зібрати пропозиції та викласти тут, прохання до Ромео, Супер-р та Боєва також це зробити. Також прохання до всіх, кого забув згадати, висловити свою думку
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 23.12.2009, 00:03   #1076
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Nycolas Переглянути допис
Рейтингу просто нема
Якщо вже так ставити питання - то я буду намагатись зробити наш варіант рейтингу
для цього поперше - буду просити Троліка відкрити окрему-тимчасову гілку для зауважень та пропозицій. Потім зведу все до купи... Але потрібна допомога всіх любителів фідера - тому Ігоре прохання до тебе зібрати пропозиції та викласти тут, прохання до Ромео, Супер-р та Боєва також це зробити. Також прохання до всіх, кого забув згадати, висловити свою думку
Ми колись обговорювали це питання. Прийшли до до того, щоб провести в сезоні , як мінімум, 4-5 рейтингових змагань. Про те що вони рейтингові повідомити в календарному плані на початку сезону. Рейтинг скласти по трьох змаганнях, тобто ніхто незастрахований від певних обставин які завадять йому прийняти участь в тих чи інших змаганнях. Хто прийме участь в п"яти, то до уваги брати ті три де був кращий результат. Рейтинговими повинні бути відкриті змагання без обмеження в кількості учасників. Наприклад Пустовіти відпадають так як мало місця. Також ЧУ неможе бути рейтинговим, є обмеження в кількості учасників.
Це наш варіант, можете обговорювати.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 23.12.2009, 00:40   #1077
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Рейтинговими повинні бути відкриті змагання без обмеження в кількості учасників.
А есть такие водоемы, 4-5 штук?

---------- Добавлено в 00:40 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 00:15 ----------

Помоему с рейтингом все очень усложнено. Рейтинг уже есть по результату сезона всегда. Есть областные соревнования, есть КУ, ЧУ, и есть другие турниры, типа "весенняя плотва" и "МКФ". Результаты по всем этим соревнованиям за год свести в одну таблицу рейтинга не составит очень большого труда. Если хотите, я закажу и оплачу такую программу, которая все это будет обрабатывать и выдавать результат (только я ее никому не отдам потом ).
Исключение тандемные соревнования.
Чуть сложнее проставить коэффициенты на соревнования, но на самом деле, это можно обговорить и проставить. Весовые коэффициенты участников изначально можно назначить равными, или не равными, количество участников в соревновании тоже можно и нужно учитывать.
Лишние соревнования, имхо, никому не нужны пока. Тяжело и так.
Единственное условие: протоколы от всех областей должны приходить в одном общем формате, который будет доступен всем, как образец оформления протокола, например в формате Excel, и вперед!
TUR зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
VIVA (23.12.2009), Браташ (23.12.2009)
Старий 23.12.2009, 06:52   #1078
romeo(donetsk)
 
Аватар для romeo(donetsk)
 
Реєстрація: 29.12.2008
Звідки Ви: Донецк
Дописи: 366
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 91 раз(а) в 42 сообщениях
Цитата:
Допис від Nycolas Переглянути допис
тому Ігоре прохання до тебе зібрати пропозиції та викласти тут, прохання до Ромео, Супер-р та Боєва також це зробити. Також прохання до всіх, кого забув згадати, висловити свою думку
Фух сложно что-то вменяемое выдать на гора... Единственный вариант это этой зимой заранее договориться какие соревнования считать рейтинговыми!!! и понятное дело что они должны быть не в количестве двух КУ и ЧУ но с другой стороны региональные соревнования должны иметь меньший коэффициент!

Например у нас в регионе есть Чемпионат Днепропетровской области куда в 2010 году съедуться по меньшей мере спортсмены из 6 областей, но спортсмены из восточного и южного региона, если никого не будет из западного региона, то я не исключаю что скажут что та это все туфта, мол варятся в своей песочнице (наверняка уверен что скажут и не раз и не два )!!!

На тот же МФК едут не по желанию, а по приглашению поэтому тоже спорный вопрос брать эти соревнования в рейтинг или не брать!

Да и в последнее время я все больше направляю свою энергию и время на клубное движение и у меня просто мечта что через пару лет состоится клубный чемпионат Украины, ИМХО за этим будущее!!! В очередном балагане под названием фидерное движение УКРАИНЫ по региональному принципу участвовать особого желания не наблюдается!!!
В итоге это все будет очередное бла-бла-бла которое будет упираться лишь в пресловутый вопрос о дальности поездки или каких-то принципов

Насколько я знаю уже есть по меньшей мере три клуба которые могут выставить по меньшей мере четверки (Домик, Столица, DreamTeam), просто уверен что не за горами появление клуба в Днепропетровске и Одессе (если уже не появились, может я просто не в курсе) и не в курсе может ли ГРУ выставить фидерную четверку, но думаю что может!!! Так что можно и обсудить это при встрече если что...

Хохляндия на то и хохляндия что тут никогда не доходит до дела - потрындеть все мастаки, но соглашаются только с тем что устраивает полностью, никаких компромисов Это как в политикуме нашем у Запада всегда будет свое мнение у Киева свое , у Востока свое (деление чисто условное)!!! Так что желаю успехов!!! Приму то что нарешают!!! В КУ и ЧУ будем участвовать полюбому и не важно что там будет с рейтингом... приедем лишь для того чтобы набраться опыта!! На право голоса не претендую, просто высказал свою точку зрения!!!

Востаннє редагував romeo(donetsk): 23.12.2009 о 07:06.
romeo(donetsk) зараз поза форумом  
Старий 23.12.2009, 08:15   #1079
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.180
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Тепер, щодо окремої організації, "незалежної". Думаю це складно, поперше її потрібно створити, вона повинна бути членом ФІПСу щоб приймати участь в офіційних міжнародних змаганнях і так далі. Хоча якщо знайдеться така людина яка зможе це організувати, то чому б і ні?.
Как раз это и не проблема. Про взносы ФИПС-у - ответ ниже....
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Рейтинговими повинні бути відкриті змагання без обмеження в кількості учасників. Наприклад Пустовіти відпадають так як мало місця.
При наличии 10 спортменов, взносы в Пустовитах покрывают годовое членство в ФИПСЕ.
И Пустовиты выпадают не по тому, что мало места, а потому, что они платные (не дешевые) и это тоже накладывает ограничение на количество участников.
Цитата:
Допис від romeo(donetsk) Переглянути допис
Фух сложно что-то вменяемое выдать на гора... Единственный вариант это этой зимой заранее договориться какие соревнования считать рейтинговыми!!!
Коллеги. Давайте решать вместе и чем быстрее, тем лучше. Скоро снег сойдет, а мы только думаем что делать, а не принимаем решения.
Цитата:
Допис від romeo(donetsk) Переглянути допис
Например у нас в регионе есть Чемпионат Днепропетровской области куда в 2010 году съедуться по меньшей мере спортсмены из 6 областей, но спортсмены из восточного и южного региона, если никого не будет из западного региона, то я не исключаю что скажут что та это все туфта, мол варятся в своей песочнице
А вы пригласите лично несколько команд из центрально-западных областей. ИМХО в таком случае участников этих областей будет больше. И никто не будет бухтеть .
И, я считаю, бухтеть вообще никто не имеет право. Соревнование открытое, приезжай, участвуй. А если не приехал, не важно по каким причинам, сиди и не каламуть воду. Люди играли, отбирались и это их победы и места в рейтинге не зависимо от того сколько и какие области участвовали.
AK зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Titar (23.12.2009)
Старий 23.12.2009, 08:38   #1080
romeo(donetsk)
 
Аватар для romeo(donetsk)
 
Реєстрація: 29.12.2008
Звідки Ви: Донецк
Дописи: 366
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 91 раз(а) в 42 сообщениях
Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
Коллеги. Давайте решать вместе и чем быстрее, тем лучше. Скоро снег сойдет, а мы только думаем что делать, а не принимаем решения.
Решение от меня, в качестве предложения!

Считать рейтинговыми соревнованиями:

1. КУ 2010
2. ЧУ 2010

Этим соревнованиям присвоить коэффициент 1. В обязательном порядке необходимо посетить или КУ или ЧУ.

3. Одно соревнование в Киеве (какое решают киевляне). Например "Весення Плотва" - почему бы и нет!!!
4. Одно соревнование в Западной Украине (какое решают по месту). Например Чемпионат Ивано-Франковской области - почему бы и нет!!!
5. Чемпионат Днепропетровской области (из наших думаю никто против не будет).

Понятное дело что все соревнования должны быть открытыми!!!

Этим соревнованиям присвоить коэффициент 0.7 например (можно обсудить).

Обязательно ввести поправочный коэффициент на количество участников

В зачет будут идти три лучших результата из пяти! Кто захочет за счет большего количества соревнований улучшить свой результат будет иметь такую возможность!

Думаю при таком формате никто обижен не будет!!!

Высказываемся!!! Более гибкую и всех устраивающую систему вряд ли кто-то предложит!

И еще поправка! На будущее чтобы не было балагана с ЧУ и КУ одно из соревнований проводить на Западе, второе в Центре или на Востоке!!! Думаю это будет справедливо!!! В этом году как мне кажется все справедливо!!!

На самом деле все решить и договориться достаточно просто - главное чтобы никто не включал обид и не вспоминал прошлое!!! Но читая этот форум в это очень сложно поверить!!!

Востаннє редагував romeo(donetsk): 23.12.2009 о 09:00.
romeo(donetsk) зараз поза форумом  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Titar (23.12.2009), VIVA (23.12.2009), Виталий Sp (23.12.2009), Вовка72 (23.12.2009), ИНЕ (23.12.2009), Каа (23.12.2009)
 

Мітки
спортивна ловля на фідер, спортивная ловля на фидер, фидер, фідер




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:51.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua