Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Капитан > Лодки, моторы > Архив
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.02.2006, 23:41   #1
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.334
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.893
Поблагодарили 27.008 раз(а) в 7.485 сообщениях
Arrow Регистрация лодки. Права на управление маломерным судном.

Регистрация лодки. Права на управление маломерным судном.

ЕСЛИ МНЕ КТО в ЛИЧКУ НАПИШЕТ, а сколько стоит зарегистрировать лодку, или помогите зарегистрировать комплект, будет цинично проигнорирован!
Я не занимаюсь этим, я просто создал тему следуя своим функциональным обязанностям на форуме.

Востаннє редагував SL: 20.04.2015 о 12:39. Причина: Регистрация лодки!
SL зараз поза форумом  
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 29.03.2016, 12:17   #3501
Сёрый
 
Аватар для Сёрый
 
Реєстрація: 14.03.2009
Звідки Ви: Киев Беличи
Дописи: 519
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 575
Поблагодарили 1.708 раз(а) в 187 сообщениях
Цитата:
Допис від Evgnk Переглянути допис
Когда наведут может порядок тогда и буду регистрировать.
По моему очень мудрое решение
Сёрый зараз поза форумом  
Старий 29.03.2016, 15:05   #3502
AKLIK
 
Аватар для AKLIK
 
Реєстрація: 26.05.2011
Звідки Ви: Київ, Березняки
Дописи: 303
Сказал(а) спасибо: 2.936
Поблагодарили 1.869 раз(а) в 109 сообщениях
Цитата:
Допис від Evgnk Переглянути допис
Когда наведут может порядок тогда и буду регистрировать.
Поддерживаю. Вопрос - наведут ли. Скорее штрафы поднимут...
AKLIK зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ambas (31.03.2016), rubolov (30.03.2016)
Старий 30.03.2016, 11:14   #3503
Лёлик
 
Аватар для Лёлик
 
Реєстрація: 08.04.2011
Звідки Ви: ОДЕССА
Дописи: 561
Сказал(а) спасибо: 331
Поблагодарили 506 раз(а) в 242 сообщениях
Цитата:
Допис від Evgnk Переглянути допис
Когда наведут может порядок тогда и буду регистрировать.
Да ни когда не будет у нас порядка,т.е. там где можно заработать "пару копеек" У меня почти такая же фуйня по этим спас. жилетам,без него не пройти ТО и приходится "давать",почти стоимость этого жилета, так как у меня нема сертификата на спас. жилет. НО....интернет рулит ,купить и забыть про это как страшный сон ,сделать копию и всунуть в задницу тем барыгам в инспекции!
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Лёлик зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Nes (03.04.2016)
Старий 30.03.2016, 12:59   #3504
GT
 
Реєстрація: 29.09.2008
Звідки Ви: Киев
Дописи: 157
Сказал(а) спасибо: 127
Поблагодарили 42 раз(а) в 26 сообщениях
Интересно, чем регламентируется наличие именно сертифицированого спас жилета на надувастике, а не страховочного или пенопластового круга, багра, шлюпки, свистка итд.
GT зараз поза форумом  
Старий 03.04.2016, 22:38   #3505
vitalz
 
Аватар для vitalz
 
Реєстрація: 30.03.2008
Звідки Ви: Вышгород.(сейчас в DK) сварщик... борщ могу сварить ;)
Дописи: 1.172
Сказал(а) спасибо: 2.278
Поблагодарили 3.633 раз(а) в 464 сообщениях
кто нибудь задавал вопрос себе и этим, мягко говоря, существам, за что мы вы платите при регистрации своих ганд...нов и доисторических кастрюль?
какие товары/услуги вы получаете взамен своих потраченных денег/времени/нервов? оно стоит того??
кто нибудь знает ответ на вопрос-почему регистрация автомобиля, который стоит в разы дороже куска склеенной ткани с пвх , стоит намного дешевле чем то же для гуандона? да и быстрее...
в магазине вы заплатите за то,что вам не нужно?
какие блага дает вам факт регистрации плавсредства? сильно безопаснее вы чувствуете себя на воде? много ли вернули украденных зарегистрированных плавсредств и моторов?
я думаю, что ответы на все эти вопросы знают существа, которые придумывают эти правила для нас и берут за это наши бабки, взамен еще и пытаются дрючить нас. но они никогда об этом не скажут по понятным причинам.

Востаннє редагував vitalz: 03.04.2016 о 22:58.
vitalz зараз поза форумом  
15 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 03.04.2016, 23:23   #3506
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Цитата:
Допис від vitalz Переглянути допис
Кто нибудь задавал вопрос себе и этим, мягко говоря, существам...
Ваш крик душі зрозумілий. Настільки, що я не замислюючись навіть натиснув кнопку "Дякую". Бо на всі 100% погоджуюсь з Вами - жодної копійки, "знятої" з користувачів маломірних суден не витрачається на організацію чи покращеня інфраструктури. Вся "система платежів" не що інше, ніж звичайні побори...
Але крім тих питань, які Ви піднімаєте, є менш риторичне, але більш важливе - А шо пропонуєте робити?

__________________________________________________ ________________________

Цитата:
Допис від GT Переглянути допис
Интересно, чем регламентируется наличие именно сертифицированого спас жилета на надувастике, а не страховочного или пенопластового круга, багра, шлюпки, свистка итд.
А знаєте, (два-три роки тому я про це розповідав) колись (ще до війни) в Кременчуці замінили місцевого керівника водної міліції. Поставили нового, колишнього керівника ДАІ з сусіднього Комсомольску.
Так той майже першим розпорядженням (а справа відбувалась незадовго до початку навігації - десь лютий-березень) була "гучна команда", доведена до всіх користувачів маломірних суден про обов"язкову підготовку до наступного сезону саме сертифікованих за всіма правилами, саме "спас.жилетов". А згідно з правилами, саме спас.жилєт має дуже довгий перелік вимог. Серед інших наявність "сухозарядженного акумулятора", спеціальної лампочки, петлі на жилеті для зачіпання його багром, або гачком лебідки... Там був такий перелік вимог, шо я зараз всі і не пригадаю - пам"ятаю лише, що за власними враженнями той жилєт підходив для використання космонавтами.

На місцевому рівні човнова громада підняла хвилю спротиву. Результатом стала відміна вказаним начальником свого власного розпорядження. А пояснив він ці вимоги дуже цікаво:
- випадково, "по нєзнанію тєми" керувався "методічкою" з вимогами до жилетів, які повинні використовуватись на професійних, морських риболовних судах.

Але саме цікаве в цій історії те, що сам начальник "не прожив і сезону" на новій посаді - вловили на взятці - шо то значить стара ДАІшна школа.

Востаннє редагував D.J.Owl: 03.04.2016 о 23:48.
D.J.Owl зараз поза форумом  
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bacha-sergey (04.04.2016), BenichkaLaden (04.04.2016), boogee (04.04.2016), GT (04.04.2016), Serge (26.05.2016), vitalz (03.04.2016), Комлев Сергей (04.04.2016), кот-68 (04.04.2016)
Старий 03.04.2016, 23:50   #3507
vitalz
 
Аватар для vitalz
 
Реєстрація: 30.03.2008
Звідки Ви: Вышгород.(сейчас в DK) сварщик... борщ могу сварить ;)
Дописи: 1.172
Сказал(а) спасибо: 2.278
Поблагодарили 3.633 раз(а) в 464 сообщениях
Цитата:
Допис від D.J.Owl Переглянути допис
Ваш крик душі зрозумілий. Настільки, що я не замислюючись навіть натиснув кнопку "Дякую". Бо на всі 100% погоджуюсь з Вами - жодної копійки, "знятої" з користувачів маломірних суден не витрачається на організацію чи покращеня інфраструктури. Вся "система платежів" не що інше, ніж звичайні побори...
Але крім тих питань, які Ви піднімаєте, єменш риторичне, але більш важливе - А шо пропонуєте робити?
я не знаю. в мене нема відповідей на всі питання....скоріше-навпаки. але я знаю напевно що, якщо нічого не робити, то нічого й не зміниться.
це системна проблема. а стан справ з реєстрацією плавзасобів є лише фрагмент в гнилій загальній мозаїці.
хтось розумний сказав,що для перемоги зла достатньо бездіяльності добра...
я собі думаю так. колись я був молодий і достатньо дурний, щоб не маючи авто вибігати й заплатити дурних грошей "по честноку" за ганд...н і мерк 3.3... потім дивився на себе щоранку в дзеркало і якийсь час бачив віслюка. але з судновим білетом і техоглядом(новий човен і двигун)!!!
з того часу багато змінилось. але не в кращий бік.
часом на емоціях хочеться просто стріляти. але поки реалістичним видається шлях ненасильницького спротиву в стилі М. Ганді.
але це має носити масовий характер.
vitalz зараз поза форумом  
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bacha-sergey (04.04.2016), BenichkaLaden (04.04.2016), boogee (04.04.2016), D.J.Owl (04.04.2016), GT (04.04.2016), rubolov (04.04.2016), Serge (26.05.2016), Комлев Сергей (04.04.2016), кот-68 (04.04.2016)
Старий 04.04.2016, 09:46   #3508
boogee
 
Реєстрація: 06.05.2014
Звідки Ви: Чернигов
Дописи: 78
Сказал(а) спасибо: 275
Поблагодарили 110 раз(а) в 16 сообщениях
Я для себе вирішив, що реєструвати не буду. Якщо підпливуть, то буду їх морально діставати запитаннями, скаргами, тобто зайо...ти. Я пропоную громаді колективно підійти до питання, може знайти якісь шляхи, щоб нас не діставали на воді. Як приклад, може в самої водної поліції вимагати всі документи, перевіряти їхні спасжилети, гвідки й іншу лабуду. Тобто активно оборонятись, а не звісивши голову мовчати!
boogee зараз поза форумом  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bacha-sergey (04.04.2016), D.J.Owl (04.04.2016), icemen (23.06.2016), rubolov (04.04.2016), Serge (26.05.2016), vitalz (04.04.2016)
Старий 04.04.2016, 10:04   #3509
Letun
 
Аватар для Letun
 
Реєстрація: 26.03.2015
Звідки Ви: Киев
Дописи: 477
Images: 5
Сказал(а) спасибо: 113
Поблагодарили 340 раз(а) в 187 сообщениях
Цитата:
Допис від boogee Переглянути допис
Я для себе вирішив, що реєструвати не буду. Якщо підпливуть, то буду їх морально діставати запитаннями, скаргами, тобто зайо...ти. Я пропоную громаді колективно підійти до питання, може знайти якісь шляхи, щоб нас не діставали на воді. Як приклад, може в самої водної поліції вимагати всі документи, перевіряти їхні спасжилети, гвідки й іншу лабуду. Тобто активно оборонятись, а не звісивши голову мовчати!
Может вы и правы..... Представьте водителя мопеда, или велосипеда который неумышленно, не зная ПДД, кого-го подрезал, кому-то снес зеркало заднего вида, или просто своими непонятными, неумелыми действиями очень "напрягает" остальных участников движения.....
А еще у него сзади (или на багажнике) сидит сестра или братик, а может мама, и естественно, все без шлема....
В 2003 г на Кременчугском вдхр два очень далеких знакомых вышли порыбачить на надувастике с мотором, один из них спортсмен пловец... В общем он и утонул, погода поменялась, пошла волна, пропороли баллон, лодка затонула, начали плыть до берега, спортсмен плыл сзади - "контролировать ситуацию, если что".. не доплыл. жилетов естественно не было..... на выжившего завели уголовку (кажется неоказание помощи и вообще под вопросом правдивость происходящего, т.к. совместно владели бизнесом и не специально ли все произошло, бизнес накрылся медным тазом), просидел месяца 3, отпустили.
Letun зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
D.J.Owl (04.04.2016)
Старий 04.04.2016, 10:44   #3510
boogee
 
Реєстрація: 06.05.2014
Звідки Ви: Чернигов
Дописи: 78
Сказал(а) спасибо: 275
Поблагодарили 110 раз(а) в 16 сообщениях
Цитата:
Допис від Letun Переглянути допис
Может вы и правы..... Представьте водителя мопеда, или велосипеда который неумышленно, не зная ПДД, кого-го подрезал, кому-то снес зеркало заднего вида, или просто своими непонятными, неумелыми действиями очень "напрягает" остальных участников движения.....
А еще у него сзади (или на багажнике) сидит сестра или братик, а может мама, и естественно, все без шлема....
В 2003 г на Кременчугском вдхр два очень далеких знакомых вышли порыбачить на надувастике с мотором, один из них спортсмен пловец... В общем он и утонул, погода поменялась, пошла волна, пропороли баллон, лодка затонула, начали плыть до берега, спортсмен плыл сзади - "контролировать ситуацию, если что".. не доплыл. жилетов естественно не было..... на выжившего завели уголовку (кажется неоказание помощи и вообще под вопросом правдивость происходящего, т.к. совместно владели бизнесом и не специально ли все произошло, бизнес накрылся медным тазом), просидел месяца 3, отпустили.
ПДД нужно знать всем и желательно их в школе в общеобразовательную программу включить, это полезней в жизни, чем логарифмы например. Голову на плечах нужно иметь. В противном случае твоя зарегистрированная лодка, мотор, права на лодку вряд ли помогут. Да получить права сложно на лодку? да их все получают! Бабки только плати. Просто платить за ПВХ 3,3 м с мотор 2-10 сил, да еще и некислые деньги, да еще и головняками, да еще и куда и на что они идут те деньги... Может у Вас их лишних много? Вся Европа живет по несколько другим, более цивилизованым правилам. А нас доят как лохов и давят со всех сторон. Да если бы эти деньги шли, например, на охрану рыбных запасов, расчистку рек и прочие полезности, то я бы с чистой душой принес сам их на блюдечке с голубой каемочкой)

А насчет того случая. Как-то мутно все. Вы сами вконце сказали, и чтобы пловец утонул, а обычный человек доплыл... Ну не знаю... Сам всю жизнь занимаюсь спортом и не представляю, если сравнить нетренерованого обычного человека со спортсменом. Да тут и говорить нечего!

Другое дело катера, лодки с мощными моторами. Тут регистрация, права обязательно. Но мы то рыбаки, рыбу ловим, а не гоняем на моторах.
boogee зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
buyan (04.04.2016), D.J.Owl (04.04.2016), rubolov (04.04.2016), vitalz (04.04.2016)
Старий 04.04.2016, 10:54   #3511
Оzzy
Pasha
 
Аватар для Оzzy
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Киев. Инженер.
Дописи: 16.978
Images: 8
Сказал(а) спасибо: 5.221
Поблагодарили 17.322 раз(а) в 5.018 сообщениях
А что считать мощным мотором? Если 4,5 метровая лодка под пятнашкой развивает 50 кмч - это "лодка для простых рыбаков которые не гонят, пардон - не гоняют" или "лодка с мощным мотором"?
Оzzy зараз поза форумом  
Старий 04.04.2016, 11:15   #3512
Letun
 
Аватар для Letun
 
Реєстрація: 26.03.2015
Звідки Ви: Киев
Дописи: 477
Images: 5
Сказал(а) спасибо: 113
Поблагодарили 340 раз(а) в 187 сообщениях
Цитата:
Допис від boogee Переглянути допис
А насчет того случая. Как-то мутно все. Вы сами вконце сказали, и чтобы пловец утонул, а обычный человек доплыл... Ну не знаю... Сам всю жизнь занимаюсь спортом и не представляю, если сравнить нетренерованого обычного человека со спортсменом. Да тут и говорить нечего!
В 2002 году в аквапарке "Трансвааль парк" при спуске с водной горки утонул Сапрыкин, 33 года, профессиональный каскадер, инструктор-дайвингист. Я был в технической комиссии по расследованию от федерации аквапарков. К смерти привела цепочка событий, но факт - налицо. Никто не застрахован. Вы платите за пассивную безопасность в автомобиле не одну тысячу $, как часто вы ею пользовались?
Letun зараз поза форумом  
Старий 04.04.2016, 13:24   #3513
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Практично з усіма піднятими питаннями згоден. В дивній державі живемо. Багато "гучних балачок про те, що зробити її "менш дивною" ми повинні, або просто "можемо", власними руками. Але в цій гучності є чимала доля правди. І полягає вона в першу чергу в принциповості. І як не дивно принциповість ту слід в першу чергу направити на себе.

Для приклада давайте пригадаємо сумнозвісну ДАЇ. Ще 5-6 років хтось хіба міг уявити, що на вимогу "інспектора" - перейдите в мою машину - хтось міг відмовитись, мотивуючи тим, що вимога незаконна??? А зараз??? І як не дивно, але факт - цю зміну ми створили з вами власноруч.

Я ось до чого веду - погано, чи гарно, але в нас є єдина можливість опиратись - це знаходячись в так званому "правовому полі" вимагати від "контролюючих органів" того самого. А задля цього потрібні дві умови:
- самому мати всі необхідні (навіть ті, що зараз виявляються ДЕБІЛЬНИМИ, але прописаними в конкретних правових положеннях, папірці і дозволи.

- добре знати саме обов"язки і права представників органів контролю.
І лише тоді ми маємо в руках "законну зброю".

Наприклад, при складанні на Вас того, чи іншого протоколу, коли підписуючи його Ви там-же вкажете, що "контролер" складав його з конкретними порушеннями, перевищуючи власні повноваження, висовуючи незаконні вимоги, або порушуючи правову процедуру перевірки - тоді справа потрошку, але зрушить з місця.

Та давайте покладемо руку на серце, і визнаємо той факт, що в дев"яти випадках з десяти ми з власної руки годуємо того вовка, який намагається нас їсти. Коли на воді інспектор, киваючи на конкретне Ваше порушення мовчки, одними очима, залишає "зазор" для подальшої розмови, ми за цей "зазор" хапаємось. Воно і зрозуміло (з одного боку) - коли офіційний штраф світить у 85 грн. а "па месту" можливість є "решить вапрос" за соточку, ми, підраховуючи умовну ціну власного часу вирішуемо, що потім, з понеділка, митаритись по банках, сплауючи штраф, возити бамажки туди-назад, витрачати паливо власної автівки та робочий час (або вихідний день), то собі виходить дорожче.

От саме тут (на мій власний погляд) і потрібна принциповість. Так, розумію - потім "разрулить" всю ту тяганину, (в судовому порядку довести, що інспекторські вимоги були незаконними, протокол складено з низкою порушень та все інше) буде вартувати вам значно дорожче (і за витраченими коштами і за втраченим на це часом), ніж просто "сунуть соточку" падлюці... Воно ж зрозуміло - на воду ми вийшли навіть не в пошуках риби - нас в першу чергу цікавить гармонія з самим собою і отоуючим світом - а тут раптом "решать вапрос" потрібно - то навіщо псувати собі кров?

І ще один, не менш важливий момент - використовувати всі, будь які, засоби фіксації спілкування з інспекторами. Знімати - відеокамерою, автомобільним реєстратором, телефоном, диктофоном, фотоаппаратом, банкою з під пива :-) -та чим завгодно. Знімати і потім максимально поширювати і використовувати під час доведення власної правоти.
Пригадайте - "...я вашей собачей мовой не пользуюсь..." - хто тоді думав, що лише за оприлюднення цього та паскудна тварюка втратить роботу??? І спара навіть не в "языковом вопросе"... Але-ж спрацювало!!!
Сьогодні вже ні для кого не дивина, що під будь яким об"єктивом "контролери" коли не стають "шовковими", то хоаб язицюру свій чорний притримують добряче і ведуть себе інакше. Але для багатьох ще невідомо про те, що контролер не має права заборонити Вам фіксацію будь яким чином - бо у данному випадку він не "часное лицо", а посадова особа під час виконання власних обов"язків.

От коли кожен з нас все це не тільки усвідомить, а й почне дотримуватись - ми зможемо зрушити наші "безнадійні справи" з мертвої точки... я так вважаю. Зрозумыло - це не станеться швидко, так шоб "РАЗ - і ми всі переможці". Та навіть самий складний і довгий шлях починається з маленького, першого кроку. Ну то зробІмо його...
Іншого шляху я не бачу...

Всім успіху і гарного настрою. Нехай клює

Востаннє редагував D.J.Owl: 04.04.2016 о 13:35.
D.J.Owl зараз поза форумом  
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
boogee (04.04.2016), buyan (04.04.2016), GT (04.04.2016), Letun (04.04.2016), Serge (26.05.2016), SV_svnk (04.04.2016), авиаюг (04.04.2016), Комлев Сергей (04.04.2016)
Старий 04.04.2016, 13:34   #3514
boogee
 
Реєстрація: 06.05.2014
Звідки Ви: Чернигов
Дописи: 78
Сказал(а) спасибо: 275
Поблагодарили 110 раз(а) в 16 сообщениях
Цитата:
Допис від Letun Переглянути допис
В 2002 году в аквапарке "Трансвааль парк" при спуске с водной горки утонул Сапрыкин, 33 года, профессиональный каскадер, инструктор-дайвингист. Я был в технической комиссии по расследованию от федерации аквапарков. К смерти привела цепочка событий, но факт - налицо. Никто не застрахован. Вы платите за пассивную безопасность в автомобиле не одну тысячу $, как часто вы ею пользовались?
Убедили. Буду регистрировать все и получать права! Ведь это как пассивная безопасность. Отдал деньги и спи спокойно

Шучу я))) А так если подойти по логике, то для получение прав на лодку нужно бы лучше плавание сдавать, норматив какой-то) это логичней. Просто Вы так говорите про все эти регистрации, как-будто они влияют на Вашу безопасность. Согласитесь, что есть идиоты, который получат и права и лодки-моторы зарегистрируют и будут ганять на катерах и срать они хотели на всякую безопасность себя и окружающих. Еще и набухаются на воде. Но то дарма, они ж с документами. Или представить рыбачка на лодке с навесным транцем и моторчиком 2 лс без прав. Ой, Боже ж ты мой! Нарушитель! Иди сюда!

Я не против регистраций. Только все должно быть упрощенно и за адекватные деньги. Тоже и с правами. Это обязательно, но тоже должно быть все проще сделано. Получил знания, сдал экзамен и гуляй. Но это должны быть копейки, а не тысячи. А так, я этой стране ничего не должен, так как она обо мне никогда не заботилась!
boogee зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rubolov (04.04.2016), Игорь54 (09.07.2016)
Старий 04.04.2016, 13:44   #3515
Cultik
 
Аватар для Cultik
 
Реєстрація: 11.10.2009
Звідки Ви: Біля "Зачарованої Десни"
Дописи: 4.745
Сказал(а) спасибо: 2.452
Поблагодарили 7.035 раз(а) в 2.050 сообщениях
Цитата:
Допис від boogee Переглянути допис
Убедили. Буду регистрировать все и получать права! Ведь это как пассивная безопасность. Отдал деньги и спи спокойно

Шучу я))) А так если подойти по логике, то для получение прав на лодку нужно бы лучше плавание сдавать, норматив какой-то) это логичней. Просто Вы так говорите про все эти регистрации, как-будто они влияют на Вашу безопасность. Согласитесь, что есть идиоты, который получат и права и лодки-моторы зарегистрируют и будут ганять на катерах и срать они хотели на всякую безопасность себя и окружающих. Еще и набухаются на воде. Но то дарма, они ж с документами. Или представить рыбачка на лодке с навесным транцем и моторчиком 2 лс без прав. Ой, Боже ж ты мой! Нарушитель! Иди сюда!

Я не против регистраций. Только все должно быть упрощенно и за адекватные деньги. Тоже и с правами. Это обязательно, но тоже должно быть все проще сделано. Получил знания, сдал экзамен и гуляй. Но это должны быть копейки, а не тысячи. А так, я этой стране ничего не должен, так как она обо мне никогда не заботилась!
Все вірно,тільки не країні-а державі
Cultik зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
boogee (04.04.2016), vitalz (04.04.2016)
Старий 04.04.2016, 13:47   #3516
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Цитата:
Допис від boogee Переглянути допис
А так, я этой стране ничего не должен, так как она обо мне никогда не заботилась!
Саме неприємне в тому, що вона (держава) так само до всіх нас ставиться.
Та пригадайте службу в СА і устав стройової служби. Так, погоджуюсь - більш дебільної книжки кожному з нас в житті більше не траплялось. Та коли командир взводу казав "эта книга написана кровью" він не брехав.

Так от - серед багатьох сторінок того уставу траплялись і життєво незаперені речі - "приказы сначала выполняются, а только потом могут быть обжалованы" - інакше в нас не буде. Та і, на мій погляд не повинно бути. Але лише за однієї умови - у тому-ж уставі вказано - "...неверно отданные приказы (не пам"ятаю зараз тоного формулювання, та пам"ятаю суть - мова йшл про порушення форми відданя наказу, та про законність вимог у його складі) не выполняются.

Сподіваюсь, Ви розумна людина, і далі Вам рожовувати мою думку немає необхідності.

Про захмарність "прейскуранта" - тут і до бабці не ходіть - нозброєним оком видно - завищені в десятки разів. Та іншого шляху у Вас, як і у будь кого іншого немає - або платити, або порушувати і знов таки платити... І так і так нас
D.J.Owl зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
boogee (04.04.2016)
Старий 04.04.2016, 15:47   #3517
Evgnk
 
Реєстрація: 28.03.2016
Звідки Ви: Украина, Киев
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 18 раз(а) в 2 сообщениях
Ответ для Letun
Вы не совсем поняли, я не говорил что собираюсь пользоваться лодкой без жилета, я их уже купил, и буду всегда одевать при передвижении. Но это жилет страховочный, а инспектор требует что бы помимо него были еще жилеты спасательные! Представьте ситуацию, у вас прокол в лодке с которым выв не можете справиться, лодка тонет, и вы в этот момент начинаете снимать страховочный жилет и одевать вместо него спасательный ))
Evgnk зараз поза форумом  
Старий 04.04.2016, 15:54   #3518
Evgnk
 
Реєстрація: 28.03.2016
Звідки Ви: Украина, Киев
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 18 раз(а) в 2 сообщениях
предлагаю всем участникам по этому вопросу не между собой тут в жилетку плакаться а написать сюда:
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
ЗАСТУПНИК МІНІСТРА
Васьков Ю.Ю.
тел.351-40-03
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

там же есть и электроное обращение:
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

шансов мало на быструю реакцию но вода камень точит
Evgnk зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
D.J.Owl (04.04.2016), rubolov (04.04.2016)
Старий 04.04.2016, 17:40   #3519
Letun
 
Аватар для Letun
 
Реєстрація: 26.03.2015
Звідки Ви: Киев
Дописи: 477
Images: 5
Сказал(а) спасибо: 113
Поблагодарили 340 раз(а) в 187 сообщениях
Цитата:
Допис від Evgnk Переглянути допис
Ответ для Letun
Вы не совсем поняли, я не говорил что собираюсь пользоваться лодкой без жилета, я их уже купил, и буду всегда одевать при передвижении. Но это жилет страховочный, а инспектор требует что бы помимо него были еще жилеты спасательные! Представьте ситуацию, у вас прокол в лодке с которым выв не можете справиться, лодка тонет, и вы в этот момент начинаете снимать страховочный жилет и одевать вместо него спасательный ))
Отличие страховочного от спасательного - не рассчитан на спасение человека без сознания - не будет гарантированного положения "лицом вверх". Страховочный обеспечивает "положительную" плавучесть на воде (например при занятии водными видами спорта, когда помощь должна прийти своевременно (хотя не факт), забраться в лодку после оверкиля и, если хотите, как в вашем случае- спасение барахла или добраться до берега .
Но ночью в воде, когда у вас есть фонарик и свисток на груди, у героически настроенных хлопцев гораздо больше шансов выловить полуживую обессилившую "тушку".
Letun зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
D.J.Owl (04.04.2016)
Старий 04.04.2016, 18:11   #3520
Letun
 
Аватар для Letun
 
Реєстрація: 26.03.2015
Звідки Ви: Киев
Дописи: 477
Images: 5
Сказал(а) спасибо: 113
Поблагодарили 340 раз(а) в 187 сообщениях
Цитата:
Допис від Evgnk Переглянути допис
Ответ для Letun
Представьте ситуацию, у вас прокол в лодке с которым выв не можете справиться, лодка тонет, и вы в этот момент начинаете снимать страховочный жилет и одевать вместо него спасательный ))
Вы эту ситуацию должны представлять сразу , после того как купили минимальный комплект счастливого водномоторника - лодку и мотор.
На прошлой работе,где идя навстречу многочисленным пожеланиям паксов (пассажиров), а так же нежеланием сидеть на холодной скамейке и слушать зачитывания приговора, последователи братьев Райт всячески старались предусмотреть ситуации , в которых может прийти непредвиденный пухнастый зверек - так родилось резервирование систем, повышение живучести и прочие отмазки для комиссий, принимающих самолеты. Поэтому лучше заранее помечтать и содрогнуться.
Так вот - вы представляете свои действия, когда на фоне шума ветра и монотонной тряски, вы услышите звук разрываемой парусины (на самом деле армированной пленки ПВХ, но звук поверьте, одинаковый), возможно (в зависимости от места и характера пореза) ту же лодка опишет охренительную циркуляцию от которой вы наверняка вылетите за борт........
Что вы сделали , чтобы во всеоружии встретить радость единения с матерью природой, в смысле с водой?
- жилет (спас или страховочный)
- шнур предохранительной чеки мотора на вас
- мотор на страховочном фале
- авар.буй лодки (можно просто бутылку ПЭ привязать на шнуре м.15), чтобы потом понятно где искать.
- дорогие вещи в гермомешке (тещу не считать, она в спас.жилете). Имеется ввиду не документы на лодку, деньги и телефон в пакетике-непромокайке, а нормальный гермомешок литров на 60.
Это мой перечень обязательной проверки перед стартом на воду, у кого-то он может вообще отсутствует, у других больше.

Кстати, можно потренироваться прыгать с лодки в жилете на воду, выставить руки со скрещенными ладошками вперед. Правда больше 20км/ч не делать, уже становится больно. Тут можно спорить и развивать тему, но не будем.

Востаннє редагував Letun: 04.04.2016 о 21:36.
Letun зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
D.J.Owl (04.04.2016)
 




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:01.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua