Перегляд одного допису
Старий 15.03.2019, 19:46   #15
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.891
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
Цитата:
Допис від Стан Переглянути допис
Уважаемый Сергей!
Практически в каждо абзаце Ваших сообщений - нескрываемые претензии. Я догадываюсь, в чём причина, но не буду озвучивать это публично.
Я ещё раз попытаюсь до Вас донести реалии нынешнего положения вещей в рыболовной среде и в рыболовных фестивалях, турнирах, походах... Так сказать - реалии современной жизни в обществе людей. Людей, увлекающихся рыбалкой. Читайте внимательно, пожалуйста!
Организатор любого мероприятия (одноособно либо коллективом соратников) придумывает увлекательную программу. И он хочет, чтобы в этом мероприятии участвовали однодумцы. Даже когда люди просто выезжают на природу жарить шашлыки - они могут "скинуться" деньгами на мясо, выпивку и т.п. Но при этом каждый привозит из дома разные вкусняшки - домашнюю аджику, грибочки и т.п. Спрашиваете ли Вы у того человека, который собирал деньги на мясо-выпивку, об их целевом использовании?
Так вот: в данном аспекте Участники фестиваля "скидываются деньгами" на "мясо-выпивку" - аренда водоёма, обеспечение судей, бейджики дипломы, баннеры и т.п. (Я не буду всего перечислять). А я лично и мои товарищи привозят с собой "аджику, грибочки" и т.п. - помимо материальных затрат у организаторов существует ещё много другого "головняка".
Таким образом Вам понятно?

Теперь о Ваших фразах в мою сторону:
Не понимаю о каких метеоритах Вы изволите высказываться. Подозреваю, что это попытка "тонко" оскорбить.

Попрошу впредь не затрагивать в своих сообщениях прямо или косвенно моего имени.
Спасибо, надеюсь на понимание.

P.S. Обязательно ознакомьтесь с Правилами Форума Дом Рыбака. Внимательно. Раздел "Так мы живём".
P.S.2. Если Вам желаете находится в коллективе "домовых", то относитесь к ним как к своей дружелюбной семье.
Шановний Ігорю!
Вибачте, якщо мої питання сприймались як особистісні мстиві претензії - я не мав цього на думці.

Проблема в чому: нам з Вами не вдалося зустрітися за кількох здійснених мною спроб - і тому я не був обізнаний щодо формату "друзі-м'ясо-випивка" на Першому фестивалі.

Я побачив таке: спочатку анонсований як майже безкоштовний дружній захід стає по факту...чимось іншим, і на перший погляд суто комерційним. Тому став з'ясовувати комерційні аспекти.

Якби Ви відразу задекларували, що захід є неприбутковою дружньою тусовкою - всі питання відпали б одразу.
Добре, що врешті порозумілися.
І я буду дуже радий особисто в цьому взяти участь, що неодноразово підкреслював, і поважаю Вас за те, що Ви його організували.

Ображати Вас теж не мав на думці, коли казав про розкладені Вами флаєри. Замість того, щоб уявити себе кометою (загалом позитивне порівняння щодо ситуації, коли хотів зустрітися і знову розминулися) - вигадуєте про мене казна-що, і собі нерви мотаєте.
Не хочете спілкуватись - то Ваш вибір
Я критикую - а це Правилами форума (Так ми живемо, п.1) - вітається.
Дякую МЛВ та Miirka за спокійніший погляд на речі

P.S. Якщо мені вказують, як мені читати, куди ходити, хто мене замість мене самого куди веде і іншими способами вчить, як правильно жити, тим паче не знаючи мене - я відповідно реагую. Незважаючи на особи, посади, і авторитети. То погані манери, я знаю - за що і перепрошую у людини, яка має, як кажуть, заслужену повагу на форумі, правила якого я поважаю.

Востаннє редагував Sergii Doc: 15.03.2019 о 22:29.
Sergii Doc зараз поза форумом