Перегляд одного допису
Старий 25.04.2017, 15:25   #3808
Максуд
 
Аватар для Максуд
 
Реєстрація: 15.06.2007
Звідки Ви: Киев
Дописи: 228
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 120 раз(а) в 42 сообщениях
Цитата:
Допис від rubolov Переглянути допис
Система живее всех живых!
Вывод:
Гнать на йух всю эту шоблу дармоедов!, но это ж их погони то?, Музычко убили и т.д., по тому что показывал дурной и опасный для системы пример всем гражданам Украины.
Остаётся только вариант как то собираться и донести суть проблемы до этих бюрократов, можно через мусорный бак челендж.
Для початку треба знайти реальний привід, бо вони скажуть - а звідки ми знаємо шо ви хоште! Як і мені сказали. Тобто потрібен правильно сформований лист з вимогами на який вони дадуть відписку, і от тоді вже потрібно виходити і казати, що вимоги відправили вимагаємо дій. Правильно скласти такий лист зможе тільки юрист, що коштує бабок. Я вже займаюся пошуком контори яка це красиво і правильно зробить, але ясна справа не безкоштовно. Хто готовий кидати на цю справу гроші (хтот скільки зможе) - пишіть в особисті повідомлення. Також я спробую збити грошей з тих, хто торгує моторчиками, адже ми не можемо продавати бо люди в майбутню ціну закладають ціну реєстрації. Буде шось більш детально відоме - буду тут відписуватися.

Я для тих хто в танку. Повідомляю - голова Укртрансбезпеки сказав, що вони збираються підвищувати штрафи за вихід без реєстрації, адже хулігани на яхтах за 30К платять по 80 грн. Здогадайтеся хто буде цими хуліганами.
Максуд зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Axelman (04.05.2017), marcus (27.04.2017), rubolov (26.04.2017), кот-68 (26.04.2017)