Перегляд одного допису
Старий 03.04.2018, 14:01   #19
Oleksi
 
Реєстрація: 29.02.2016
Звідки Ви: Київ
Дописи: 12
Сказал(а) спасибо: 140
Поблагодарили 562 раз(а) в 11 сообщениях
На берегу очень желтой реки

Свято відкриття фідерної ловлі прийшло і на мою вулицю.
Як завжди, довгої зими виявилося мало для того, щоб підготуватися, і останні поводки в'язалися в ніч перед виїздом - синдром студента.
Всім відомий канал зустрів мене на диво привітно, незважаючи на погану прикмету бути зупиненим доблесними працівниками дорожнього патруля.
На березі о сьомій ранку... не було нікого , в суботу! Не готовий я був до такого, прийшлося потинятися туди-сюди, щоб визначитися із кращим місцем. Ну що ж, вже цього було достатньо для отримання насолоди, навіть риби не треба . Але Нептун вирішив роздати ще дивідендів. Рибка прокльовувала стабільно, під мірний дощик, різкими клюваками, жадно. Забув вдома зажим Більрота, про що дуже пожалів, - виймати із шахти маленький гачок паличкою задублими руками під дощем - те ще задоволення. В 12 кльов вимкнули, та і губатий задув, не люблю я рибачити в сильний вітер. Ґоу хоум. Улов - тільки плотва, розміри різні. Ура, щастя є! Це був прекрасний день, чого і всім бажаю.

За рибалку повз мене не пройшов ні один спінінгіст, караул, точно щось не те. Хоча нікуди не ділися.
Oleksi зараз поза форумом  
57 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей