Перегляд одного допису
Старий 02.01.2017, 07:45   #7
Александр Mbc
 
Реєстрація: 04.12.2007
Звідки Ви: БелаяЦерковь
Дописи: 74
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 107 раз(а) в 6 сообщениях
Перша щука 2017.

Сьогодні 1.01.17, по добрій традиції я почав рік з рибалки. Це виявилося можливим, після відмови походу до гостей із-за хвороби дружини. Що мене чекає не здогадувався, бо був варіант застати кригу. Але все обійшлось. Десь годину не міг піймати рибу, були прижими, різні контакти, але хижачка мала на це інші плани. Мабудь більше із-за безвихіддя я поставив приманку-прототип під назвою Мишеня (мишиний хвіст). Це репліка на МЕГ ВАГА. Перша рибка цього року була піймана на Мишеня (мишиний хвостик) близько десятої!


Відпустив новий рік догулювати.
А далі почалося те що більшість рибалок називають ЖОР, а я це називаю "біцуху ганять", бо від таких рибалок іноді руки булять. Рибка була в основному невеличка, але не за мясом приїхав.






Покльовки, виважування, відпусканяння такий добрячий калейдоскоп. Взагалі було піймано 9 риб, скільки ж було і холостих клювань, декілька зійшло. Взяв собі тільки на різдвяний вечір, решту відпустив.

Явним фаворитом був свінг 3" у кольорі "фісташкове морозиво", 70% риби було піймано на нього. Непогану щучку я піймав на дракона. На моркву було лише клювання, віброфет 5 см в кольорі шартрез і лох принесли лише по одній рибці. Я скептично відношусь до оповодань "я зменшив вагу на 0.5 грама і почав скирдувати рибу", але сьогодні зміна ваги в одному місці з 4 гр на 3.5 гр. відразу принесла мені 2 риби.
Гарно, треба повторить. Бо як кажуть в гарному тості "між першою та другою, щоб куля не пролетіла".

Ловіть більше.
Александр Mbc зараз поза форумом  
62 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей