Перегляд одного допису
Старий 04.03.2016, 12:07   #902
Косячок
Banned
 
Реєстрація: 02.12.2011
Звідки Ви: Черкаси
Дописи: 493
Blog Entries: 24
Сказал(а) спасибо: 6.253
Поблагодарили 1.967 раз(а) в 360 сообщениях
Цитата:
Lavr
Ніколи не рахував таке, а це задумався і так легенько прикинув за минулий рік
До речі, це ще не рекорд мій, були роки коли я від 1-го до 3-ох місяців(це не рахуючи рибалок за рік) жив постійно на Дніпрі, наодинці, щодня рибалив - ось це справді жити на воді))).
Цитата:
ILV
Завжди, на жаль, в чомусь іншому відстаєш, проте, чи правильно ми прожили життя і на те витрачали свій час та сили ми не дізнаємося ніколи.

Просто потрібно ж говорити як є в кастингу аби не розчаровуватися в ньому. Самі подумайте - скільки риболовів за рік ви бачите, що ловлять кастингом хоча б в середньому діапазоні вагів, не кажучи вже про лайт чи ультралайт.
Або візьміть спортсменів(а українські найкращі в більшості видів лову, окрім форелі і бассу покищо) - з човна вже починають трохи ловити на воблери, а в берегових змаганнях хто ловить постійно? І аргумент, що ще не так багато часу пройшло від початку використання українськими риболовами мультів є слабкий - це ж спортсмени, вони за найкоротші терміни впроваджують в практику те, що даватиме перевагу над іншими.
Люди я ж сам по самі ... вуха в мульті, але ж потрібно говорити і про недоліки, а не тільки переваги оспівувати.

Востаннє редагував Косячок: 04.03.2016 о 12:19.
Косячок зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (04.03.2016), Restavrator (26.09.2016)