Перегляд одного допису
Старий 24.01.2011, 10:37   #54
Индеец
Banned
 
Реєстрація: 17.04.2006
Звідки Ви: Живу на рыбалке, в Киеве проживаю.
Дописи: 8.660
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 3.643
Поблагодарили 9.273 раз(а) в 1.948 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Віталя, сорі... Не суперечки заради а дискусії для...
1. Дорощування малька власними силами - утопія. Просто повір на слово... Якщо не повіриш, мені доведеться шукати для тебе специфікації по кормам для судака при досягненні ним розміру хижакування, розрахунки проточності води та технічні характеристики пристроїв, що її забезпечують а також розрахунки природного відходу внаслідок дії шкодочинних факторів (основний з яких - хвороби). І вже тоді вартість "осіннього" малька тобі не здасться завищеною, т.я. риборозплідники мають такі самі головняки, але у них є і відповідне устаткування і відповідні площі... І відповідний дослід...

Толик, я не настаиваю на своей правоте, просто дал идею. Думается мне, что все таки рыбразводники в своей отчетности изрядно раздувают расходы и по любому закладывают процент своей рентабельности, который, как мне кажется, нам рыбакам без интересу оплачивать...
Досвид ДА! И уверен что без ихтиолога этого делать нельзя.

2. Знову за рибу гроші. Знову "з кущів" з"являється якась примара "общественной организации", котра за свою діяльність знову хоче когось (в даному випадку - промисловиків) нагинати... Чи це вже випробуваний неодноразово (і на Доміку теж) рецепт поховання хорошої ідеї???
Толик, не перекручивай, я писал про общественные организации в МНОЖЕСТВЕННОМ числе, т.е. никто на себя тут одеяло не тянет!
Речь идет лиш о том, что начав зарыбление Днепра у рыболовной общественности появится и моральное/материальное право спрашивать с государства: - а что вы сделали для охраны НАШЕЙ рыбы?, - а почему вы выдали квоты промысловикам на вылов НАШЕГО судака и т.д.

зы. просто бросать Добро в Воду это хорошо! Но делать это с умом еще лучше)
Индеец зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням