Перегляд одного допису
Старий 02.01.2022, 22:07   #6
GrafitSky
 
Аватар для GrafitSky
 
Реєстрація: 01.01.2009
Звідки Ви: Київ, Бортничи.
Дописи: 365
Сказал(а) спасибо: 5.095
Поблагодарили 5.099 раз(а) в 240 сообщениях
Post затока Берковщина

Вітаю з Новим роком ! Здоров'я міцного Вам і в Ваші сім'ї !!

Вчора була пропозиція рвонути а сторону Процівської дамби на "бобрячі хатки", але зваживши погодні умови і стан криги (її прозорість після дощу) - відмовився.
І був правий: лід прозорий риба лякається , кльов ніякий (зі слів тих хто був в тій локації).

А я поглянувши у вікно, в 11.00 вирішив поїхати не далеко - Берковщина . Всеж краще ніж сидіти біля компа, або ТВ.

В затоці лід міцний , рибаків багато. Три групи : дві ловлять біля дна на мотиль, що клюне, а за одно продовжують . Клювала рідко плотва не на багато більше ладоні, частіше йорш з мізинець.

Третя з "гірляннами".
Я зробивши два кола по затоці, переконався, що риба далеко не відходить від місця скупчення третьої групи рибаків. Ну ок....

А тут ловили на 7 - 10 метрах мілкого синця, густірку підлящика. Без мотиля сумно, з мотилем веселіше. Я був без мотиля - дуже рідко купую.

Метою було просто подихати повітням, походити по кризі з єхолотом подивитись на клюваки... в улові 4 середніх синця , і свал не поганого підлящика в самій лунці .

При бажанні ... з підсадкою мотиля норму легко виконати. На тараньку можна насмикати.

Ось така коротенька поїздка вийшла.
Всім НхНл, в зимку міцної криги !
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG2120.jpg
Переглядів: 1086
Розмір:  71,6 КБ
ID:	926648  
GrafitSky зараз поза форумом  
50 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей