Перегляд одного допису
Старий 05.10.2017, 22:50   #26
Maloy
 
Аватар для Maloy
 
Реєстрація: 27.09.2008
Звідки Ви: Бровари
Дописи: 355
Сказал(а) спасибо: 6.846
Поблагодарили 4.338 раз(а) в 150 сообщениях
Звіт за суботу.
Нарешті вдалося добратися до улюблених круч Десни. Намагалися заїхати від столиці подалі, наскільки дозволяв одноденний виїзд.
З восьмої на воді дружною компанією.
Майже одразу на Bass Assassin Curly Shad спокусився невеличкий сом. Згодом друг відзначився хайкою на 2,5 кг, взяла на Релакс Копито. У Сергія неприємний схід чогось важкого і напористого на Тіожку, офсетні гачки з Китаю місію провалили…
Я нащупав цікавий рельєф, посеред річки глибина меншає, поодинокі корчики, далі дуже цікава бровка. А під бровкою паслася зубата, яка відкусила мого Curly Shad. Флюр 0,39 був зрізаний під час підсічки.
Трохи поплавали на веслах, справжній фітнес на свіжому повітрі. Тепер можна і пообідати
Після обіду запасний Curly Shad знову приносить приємний тук, і цього разу удача була на моєму боці, зубата красуня стає моїм трофеєм.
А Сергій на Keitech Crazy Flapper провокує щуку на атаку, впродовж хвилини намагається відірвати її від дна, але не вдається і знову перемога за рибою, тепер вже у нього не витримав поводок із флюра.
Я ж після своєї щучки намагався знайти судака. Судачки реагували лише на Баліст 4” слабким боданням, попався лише один невеличкий, який був відпущений підростати. Поролонки та інші перевіренні силіконки судак взагалі ігнорував.
Нарешті нагрузив свою Легенду до двух унцій задвушками. В чуйці по корчам вона таки замітно програє попередньому Джоні Морісу, але на виважуванні дарує справжню насолоду.
В цілому чудова видалась рибалка
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20170930_180040.jpg
Переглядів: 1944
Розмір:  89,9 КБ
ID:	663275   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_4730.jpg
Переглядів: 2338
Розмір:  87,4 КБ
ID:	663276   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3484.jpg
Переглядів: 1991
Розмір:  103,6 КБ
ID:	663277   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20170930_174316.jpg
Переглядів: 2209
Розмір:  64,8 КБ
ID:	663278  
Maloy зараз поза форумом  
90 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей