Перегляд одного допису
Старий 08.03.2010, 08:45   #36
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Пане Романе. Особисто мені о100гвизділо чистити за Вами гілку "Спортивний фідер". За повідомлення останнього часу (а було їх немало) Ви не дали ні краплі корисної інформації, але набрали на "баню" з запасом. Попереджаю... в останнє... Досить! Або пишіть щось корисне, або за свої страждання з приводу витрачених Вами грошей, навизнання у широкого загалу та інших образ цього непростого спортивного життя просто підете в "баню". Можна і в довічну "баню", якщо постараєтесь.
П.С. Не розумію. Для вселенських плачів створив спеціальну гілку. А народ вирішив саме тут говорити про серйозні питання, ігноруючи профільну... Ви що? Від Бадардинов тікаєте? Не треба...
Толік, коли я перший раз читав Біблію, то було важко її зрозуміти. Коли мені пояснили що її неможна читати підряд, тобто сторінка за сторінкою, що потрібно вертатись на кілька сторінок назад , або навпаки вперед, то тоді починаєш щось розуміти.
Щось подібне на вашому сайті. Читаю "спортивний фідер" --???, нерозумію, переходжу сюди -- дещо зрозумів, повернувся в "С.Ф." -- ага, тепер все зрозумів. Для чого такі складності, або тут або там. Або копняк в зад, що перший раз???
AXIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням