Перегляд одного допису
Старий 05.06.2015, 14:32   #294
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Exclamation "Покупці" також різними бувають !

В основному,майже всі жаліються на продавців рибальського краму,але є ще інша категорія-покупці,вони також не завжди поводять себе коректно.
Особисто сам я купував і продавав багато чого,тому якась там (погана чи хороша вирішувати кожному,хто мав справу зі мною.) репутація є. Але у всіх,кому щось продавав,по отриманню проданих мною їм "нІштячків",цікавився чи покупка відповідає очікуванням,чи немає претензій,багатьом (навіть абсолютно незнайомим інколи і без жодних історій на форумі) робив відтермінування платежів,відправивши товар. Одним словом,поки жодних претензій до мене не було.
Правда,торгуватися не люблю,вірніше ціну опускаю,якщо людина аргументовано говорить і вміє це робити,а не використовує "аргумент":"Бо я хочу дешевше.",але це таке.
Ось,створивши чергову тему,отримую вчора в обід від одного форумчанина MATVAY повідомлення з проханням зробити фото зсередини і зовні кепки,яка залишилася. Відписавши йому те,що фото йому нічого не дасть,бо описаний стан шапки і,тим більше,навіть фото є.
У відповідь вже сьогодні о 12.50 год. приходить:
Цитата:
Допис від MATVAY
Не понятно, Вам продать или поговорить?
Прежде чем купить, хочу видеть, что я покупаю!
Лаконічно відповідаю:
Цитата:
Допис від Dohtur78
На жаль,поки стан ти виясняв,то я вже продав.
Тобто,оскільки не було жодного натяку на бронь,то я сьогодні вранці,відповівши на дзвінок одного форумчанина (Маньяка),дійсно йому продав ту кепку.
І тут,ні з того ні з сього:
Цитата:
Допис від MATVAY
понятно.... Балабол значит!
Я не написав це для того,щоб якимось чином розповісти про те,який MATVAY поганий чи ще якийсь,просто приклад "свіжий". Можливо він людина хороша,просто говорити не вміє,а тому,щоб лишній раз нагадати певній категорії "мозголюбів" починати з себе,просто так не ображати тих,кого не знаєте і навіть не бачили жодного разу.
Щось не подобається,ціна завелика,є сумніви,то прямуєте в магазини,інтернет-магазини,інші ресурси і там купуєте. Іншими словами,проходите мимо,а не починаєте своїми какашками розкидатися.
P.S. Там,за одне,і знижку випросити можна.
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей