Перегляд одного допису
Старий 13.03.2010, 03:34   #64
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Снова оправдываюсь но ладно....
то был Браунинг, то деньги, теперь мажоры.
Я не доношу проблему, проблема с финансированием и так ясна. Посему эту проблему можно решить если есть люди готовые выложить деньги за свою поездку на ЧМ. Если ФРСУ выделит деньги на всю команду... да не вопрос, я тогда только возрадуюсь. А если нет? То почему не сделать по людски. Люди готовые выложить деньги на поездку, пусть борются за это вне общего рейтинга...какая разница. ИМХО, люди при деньгах в Украине прекрасно ловят на фидер и возможно им просто в прикол ездить на областные (ЧУ и КУ... ну тут если они захотят быть чемпионами и обладателями кубка то никтож не против). Если никто не выкажет желания за свои поехать на ЧМ.. тогда автоматом вопрос снимается.
А вообще эту проблему доносил, и до вас в том числе Сергей Бурдак.... (здесь можно посоветовать не только писать посты, но и читать посты других людей).
Игорь! сезон не начался, а бомонд который ездит на соревы сильно не меняется.. и вы это видите и знаете не хуже меня. Да и опять же....ПОЧИТАЙТЕ то что пишут люди про многоэтапный ЧУ... СЛУШАЙТЕ ЛЮДЕЙ А НЕ ТОЛЬКО СЕБЯ, Игорь.

Про проблемных людей. Игорь! Лично я на соревнованиях вам создаю проблемы помимо той что я волей неволей ваш конкурент?
Твоя позиція зовсім незрозуміла??? Що ти хочеш сказати??? Чому , ті що мають гроші їздять по приколу, а всі інші за ідею, за честь країни??? Витрати на змагання несуть однаково і ті і інші.Тут вже потрібно самому визначатись хватить тобі фінансів чи ні і де їх взяти.
Я уважно читаю твої пости, просто незрозуміла твоя позиція.
Про бомонд, так це добре що є кістяк сильних спортсменів, з ними приємно позмагатись. Нові теж час від часу появляються. Так неможна
в міжсезоння повністю поміняти всіх.
Що сказав Бурдак? Він доніс до народу проблему фінансування збірної. Ти в одних постах пишеш про те,що ФРСУ повинен виділяти гроші, а де вони їх візьмуть??? Це можна зробити, частково, з внесків чи вступних на змагання. Але в інших постах ти пишеш, що це неправильно, збирати з усіх а поїдуть одиниці.Сума в 200 гривень не така вже й велика. Бурдак правильно сказав, хочете їхати покоряти світ а за 200 гривень нюні чи соплі розпустили. Рома, ти оприділись!!!
Так, чотири етапи ЧУ і КУ та ще обласні змагання це накладно. Але це ще неприйнято, це ще обговорюється.
AXIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Titar (13.03.2010), Toxa007 (13.03.2010), Trolik (13.03.2010), VIVA (13.03.2010)