Перегляд одного допису
Старий 03.05.2012, 12:30   #86
Oleg_P
 
Аватар для Oleg_P
 
Реєстрація: 28.05.2010
Звідки Ви: Нетешин
Дописи: 102
Сказал(а) спасибо: 346
Поблагодарили 209 раз(а) в 34 сообщениях
Відкриття сезону

Нарешті вдалося відкрити сезон - і це цілком заслуга мого молодшого сина.
Я нічого не підозрюючи 01.05.2012 "працював" на дачі, діти приїхали пізніше, але не самі, а прихвативши з собою риболовні снасті - що б наступного ранку поїхати на рибалку. Старший син хоч і допоміг зібрати та привезти снасті, але на рибалку їхати не захотів.
Вирішили їхати на голубі озера (Хмельницька область), тому що найпершу і найбільшу рибину молодший син зловив саме там. На озеро приїхали в 7 годин ранку. Половили в одному місці - нічого, переїхали на інше - теж нічого .
Тому вирішили переїхати вже на інше озеро - і знов нічого . Син вже каже, що напевно нічого ми сьогодні не зловимо, але пропонує змінити місце - перейти майже на протилежний берег озера біля впавших в воду берез і камиша. І ось після декількох закидів новенького Strike Pro Buster Jerk (15 см / 75 гр), приблизно в 10 годин ранку, я відчуваю удар, підсікаю, Є! , підтягнув пару метрів і передав спінінг сину - що б він теж відчув цю насолоду від боротьби з достойним суперником. Боротьба була запеклою, пара ефектних свічок, і якби я не притримував спінінг - ще не відомо хто кого . Підтягнули її до берега і взявши "під жабри" я достав її із води - ну нарешті сезон відкрито .
Далі невеличка фотосесія мобілкою:


А в сина вона виглядала набагато більшою ніж в мене ;;-)))


Фотографуватись вона не дуже хотіла і в мене і в сина декілька разів виривалась із рук .

Після чого зібрались і поїхали назад на дачу.
На дачі продовження фотосесії вже "нормальним" фотоапаратом .


Зважування показало, що зловили ми з сином мій черговий рекордний улов - 2,4 кг.

P.S. А рівно рік назад (03.05.2011) було виловлено мій попередній рекорд - щуку біля 2 кг.

Востаннє редагував Oleg_P: 04.05.2012 о 08:55.
Oleg_P зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
20 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей