Перегляд одного допису
Старий 05.04.2019, 15:16   #1293
Docklfar
 
Аватар для Docklfar
 
Реєстрація: 17.04.2012
Звідки Ви: Одесса,Хмельницкий Библиотекарь
Дописи: 210
Сказал(а) спасибо: 513
Поблагодарили 2.037 раз(а) в 87 сообщениях
Ну перший блін не комом. Закриття 30-31 березня.
Перша рибалка з мультіком( не рахуючи двух 30хв спроб навчитись кидати в обідню перерву) Щей успішна, в нас, в принципі, якщо кількість риб більша кількості рибалок це вже успіх)))
Вечірні спроби трошки давали осічки, відстрілив трохи лишнього, щоб легше сумку носити було.На другий день в душі прокинувся якийсь японський дух і я вже кидав чуть не як самураї на відео)))) Жартую звісно, но явно почало виходити.
Рибка правда внесла свої корективи, я планував ловити її нижче 15м, і нормальними вагами+великі применки.
А приходилось кидати по 7м плато 7-14 грам+максимум 3" вже не хоче рибка крупніше їсти.
Кастомна палка десь грам до 40 не кращий варіант, але не дивлячись на це, в мене щось виходило.
7 грам відверто не хтіло летіти, а вот 12 виходило кидати)

Якісь заразні ці Ваші( вже наші) мульти, не встиг одним навчитись ловити, вже їде Зілліон ТВ ХЛЦ, і чомусь ще хочеться якийсь УЛ. Хоча я весь час казав, що буде мені потрібний, мульт, тільки для хеві.
Ну вчитись новому мені завжди подабаєть, зараз напевно саме цей процес торкунув.
З палками правда не все так однозначно, ще не зрозумів яку для чого треба саме мені. Добре, що можна в друзів взяти на покидати різне)
Долучені зображення
Тип файлу: jpg photo_2019-04-05_13-06-47.jpg (71,8 КБ, 220 переглядів)
Тип файлу: jpg photo_2019-04-05_13-06-45.jpg (85,7 КБ, 217 переглядів)

Востаннє редагував Docklfar: 05.04.2019 о 15:31.
Docklfar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
15 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей