Перегляд одного допису
Старий 06.01.2019, 10:46   #578
Olga.K.
 
Реєстрація: 20.04.2018
Звідки Ви: м.Кропивницький
Дописи: 10
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 309 раз(а) в 8 сообщениях
IX Чемпіонат Кіровоградської області з ловлі риби з льоду мормишкою

Після активного літнього сезону вирішила розшири горизонти і піти у спортивну мормишку, тимпаче , що з цією дисципліною в нашому регіоні веселіше і конкуренція висока.



За розкладом перші змагання 23 грудня - це IX Чемпіонат Кіровоградської області по ловлі риби з льоду мормишкою. Часу для підбору оснащення вистачало, залишалось відкритим питання по техніці ловлі. Після кількох виїздів на тренування з товаришами з'ясувалось, що руки ще пам'ятають як ловити рибу, а значить не все так погано. Але поглянувши на перелік осіб в реєстрації я завагалась чи зможу показати гарний результат, адже гості із Запоріжжя - сильні спортсмени і мають великий досвід у змаганнях. Але як кажуть у народі "очі бояться, а руки роблять", тому назад дороги не було.
Перед чемпіонатом вдалося кілька разів порибалити на місці проведенні змагань та великих уловів я там не побачила. В уловах маленький йорж, окунь 5-20 гр. і попадались бонуси 100-180 гр., а також одинична плотва. По годуванню риби для себе вирішила давати маленькими порціями кормового мотиля з руки і через хвилин 10-15 перевіряти лунки. Цього часу, як показали тренування, вистачає, щоб рибка підійшла на точку, якщо вона є поруч.



Для ловлі оснастила балалайки волосінню від 0.058 до 0.074 мм. Мормишки обрала від 2 до 2.65 мм.
За підготовкою час летить швидко, не встигла огледітись, як на календарі вже 23 грудня. До водойми дібрались вчасно, владнали всі організаційні питання, привітались із товаришами і пішли на шикування та перевірку суддями ящиків та мотиля. Потім вирушили до зони змагань, кожен обрав для себе цікаве місце, ну а я стала під лінією від берега, там мілко, але на тренуваннях в цьому місці ловився окунь. Спочатку пробурюю кілька лунок по середині берегової лінії, загодовую їх, потім переміщуюсь ліворуч, ближче до кутка і там роблю невеличку базу і прикриваю її прапорцем. Зі старту багато лунок не роблю, щоб встигнути їх опрацювати. Завчасно вирішила, що якщо окунь не підійде, то піду робити базу на середину зони, там на руслі можна доловитись йоржем. Але окунь, майже, одразу відгукнувся і з першої лунки я вже була з рибою. Коли покльовки ставали обережнішими я догодовувала лунки і переходила на іншу базу.



Після зважування першого туру я була 4-ою, непогано, але попереду ще один тур і я знаю, що там зона менш рибна і капризна.
Другий тур для мене видався шаленим. Спочатку все було по плану, лунки одразу дали рибу і я спокійно ловила. А потім всі заметушились і збіглися в один куток. Там був вихід бонусного окуня, хлопці взяли за хвилин 20 від 2 до 10 риб. Це був гарний показник.
Я вирішила відступити від тактики і теж побігла туди, але було вже пізно, взяла одного йоржа і все.



Повернулась до своєї бази, а риби там вже теж не було. Потім довго бурила лунки в пошуках риби, вже хоч якоїсь, адже грами вирішували все. Під кінець туру розбурена база, яка за два проходи не дала риби, нарешті проявила себе - 3 плотви грамів по 30 кожна.
На зважуванні, коли я побачила окунів у суперників, зрозуміла, що мого улову мало. Так і було, я 8-а.
За два тури я набрала 12 балів і цього вистачило лише на 7-е місце з 15 учасників.



Результат не той, який би я хотіла, але досвід гри з сильними спортсменами отримала, побачила як треба поводити себе в зоні, як переміщуватись, як прикривати лунки. За це їм дякую!
Також дякую організаторам за проведення справжнього риболовного свята!
Окрема велика подяка компанії Flagman за допомогу у підготовці до змагань!
Всім добра й до нових зустрічей!
Olga.K. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Adm1 (06.01.2019), Alex_m (08.02.2019), V_pugach (06.01.2019), Zander (14.01.2019), Вадим Поляков (08.02.2019), Винни (09.01.2019), Геннадий С. (22.01.2019), Комлев Сергей (16.01.2019)