Перегляд одного допису
Старий 23.02.2019, 19:52   #261
Eger21
 
Реєстрація: 29.12.2018
Звідки Ви: Тернополь
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 15
Поблагодарили 9 раз(а) в 6 сообщениях
Риболовля в межах міста, тим паче - в реакреаційній зоні, яким є Тернопільський став, це додаткове навантаження на нервову систему. Приходиш відпочити, а тут... Втім, дістають не звичайні люди, а місцеві рибалки. В їх розумінні - риба там де її ловлять інші: наближаються надто близько, створюють додатквий пресинг на рибу. Але я не про це хотів запитати. Як на мене, 5-ка не годиться для рибальства на ставу. Часто-густо не вистачає 1.5-2 м, щоб ближче підтягнути рибку в активну зону. Єдине виключення - похмура днина, коли освітленість невисока і риба не надто шугається. Щоб не лякати об'єкт лову, при закиданні не використовую повний мах, завжди кидаю "з руки". Як на мене, оптимальна техніка закидання. Інколи при вітрі 3-3.5 м/с використовую повний мах. Буває робоча рука просто "гудить" після 3-4 годин рибальсива "шестіркою". Але це - приємна втома: ти відпочив, отримав задоволення від спілкування з природою, рибку відпустив, сподіваєшся, що завтра на тебе чекатимуть такі ж непервершені емоції.
Eger21 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Геннадий С. (18.04.2019)