Перегляд одного допису
Старий 09.04.2018, 13:15   #832
gecha
 
Реєстрація: 08.04.2018
Звідки Ви: г. Малин
Дописи: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Фестиваль "Малинський спінінг 2018"

Шановні спінінгісти!
Цим повідомленням оголошую про проведення фестивалю з лову хижої риби спінінгом з берега "Малинський спінінг 2018".
Фестиваль проводитиметься 21 квітня 2018р. (субота) м. Малин, малинське водосховище, як і минулі роки ліва сторона греблі і міський пляж.
Положення викладу нижче.
Думаю, що буде восновному так, як і завжди, хібащо можливе обмеження по кількості десь до 50чол і внесок 100гр.
Пропозиції що до проведення приймаються.
Реєструватись можна на сайті ФРСЖО, на цій гілці http://frszt.org/forum/viewtopic.php?f=8&t=2206 ...
Контактні телефони: 0961062698 Геннадій (можна СМС і Viber, особливо якщо на роботі і можу не чути)


ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фестивалю з ловлі риби спінінгом з берега
"Малинський спінінг 2018."

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ
Фестиваль проводиться з метою:
• пропаганди фізичної культури і спорту як важливого засобу покращення та зміцнення здоров'я, загартування населення;
• залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
• підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;
• популяризації риболовного спорту;
• визначення переможців та призерів змагань.

2. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Фестиваль проводиться 21 квітня 2018р. (субота) м. Малин, малинське водосховище, як і минулого року ліва сторона греблі і міський пляж.
Збір на місці проведення-8.00
Реєстрація - з 8.00 -8.30
Старт тур І- 9.00
Фініш тур І -11.00
Перерва 11.00-12.00 (відпочинок, спілкування)
Старт тур ІІ- 12.00
Фініш тур ІІ -14.00
Оголошення результатів, нагородження -14.30-15.00

3. ПРАВИЛА ФЕСТИВАЛЮ
Фестиваль проводиться в два тура тривалістю по 2 години. Буде дві зони, спортсменам дозволено вільне переміщення в зоні.
Фестиваль проводиться по принципу впіймав-відпусти, тому обов’язкова наявність м’якого садка, або прозорої ємкості.
Дозволяється ловити на усі види штучних приманок, також на такі види оснасток, як «кароліна», «техас» та інш.

4. ПІДРАХУНОК РЕЗУЛЬТАТІВ
По загальній вазі виловленої риби в турі вираховується його місце в зоні.
Переможець визначається найменшою сумою місць набраних за 2 тури.
До заліку приймаються наступні види риб: окунь, судак, сом, язь, головень, жерех, щука, налим.
5. РЕЄСТРАЦІЯ
Зареєструватися можна на цій гілці форуму.

Зі стартового внеску формується призовий фонд та організація фестивалю.

Велике прохання від організаторів зареєструватися завчасно. Вступний внесок – 100 гривень.

Контактні телефони: 0961062698 Геннадій (можна СМС і Viber, особливо якщо на роботі і можу не чути)

Востаннє редагував gecha: 11.04.2018 о 18:24. Причина: уточнение
gecha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням