Перегляд одного допису
Старий 20.04.2008, 19:48   #1
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Lightbulb Maver (Италия)

Снасті фірми "Maver" реклами не потребують. Просто вирішив поділитись досвідом експлуатації тих девайсів, котрі маю у вжитку.
Планшет на поводки. Використовую уже роки чотири. Декілька поперечних смужок - зручно для в'язання поводків різної довжини. Максимальна довжина - 40 см. Вартість - 90 грн. Недоліки - досить швидко відклеїлись "липучки", довелось переклеювати. Ще про недліки - часто цей планшет продають в ціні 100-120 грн. Переваги: 1) гарно виконано пластину кріплення петель (без гострих країв), 2) планшет великий, є можливість приготувати 40 поводків.
Вудлище Maver Stelth 300. Експлуатується понад три роки. Надзвичайно легка і швидка "махалка". Особливо поважаю її за те, що підсічку вона виконує, здається, щвидше, ніж сам про це подумав. Придатна до "точкової" ловлі карасі в очереті та дуже файна на уклійку. Важить (в каталог не дивився) просто дуже мало, пробкове руків'я. Ціна 185 грн. Воно того варте. Недоліки - занадто гарне вудлище, його у мене постійно забирають діти та жінки. Преваги - все що сказано про вагу і швидкість.
Вудлище Maver Thor 480/150. Експлуатується понад три роки. Вартість 650 грн. Типовий спеціалізований фідер для ловлі коропа та іншої крупної риби. Плітка чи густірка - це не його стихія. Вудлище надпотужне і надважке. Недоліки - дуже жорстке, мені важко його реально завантажити при закидання, навіть кормаками массою 150 грам. Тому закидання виглядає дещо нетипово - з "майже горизонталі" невеликий мах назад і потім, без зупинки, потужний рух вперед. У раллістів це називається "контрзміщення". Але якщо вже дійсно "завантажив", то результат перевищує сподівання - раз "утулив" так, що не побачив, де кормак упав... Вудлище заважке, часто ним не помахаєш. Враховуючи невидатну чутливість та видатну вагу, сфера застосування обмежується ловлею коропа та супутніх риб на комерційних водоймах, де закидати треба нечасто і особлива чутливість непотрібна. Ще один недолік - вудлище знято з виробництва - не можу докупити до нього пару. І ще один недолік - діаметр руків'я настільки великий, що воно не влазить в стандартні кріплення род-подів. Преваги цього фідера відчуваються тоді, коли ловите крупного коропа там де він є, тобто в корчах. Жорсткість і потужність дозволяють боротись з "вагомими" трофеями на межі фолу.
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням