Перегляд одного допису
Старий 23.09.2018, 19:06   #116
e$tet
 
Аватар для e$tet
 
Реєстрація: 27.04.2012
Звідки Ви: Київ "Не стидайся – то твоя земля Не стидайся – то Україна Добре там є де нас нема..." (Скрябін)
Дописи: 1.111
Сказал(а) спасибо: 5.118
Поблагодарили 10.352 раз(а) в 647 сообщениях
Щудаки

-Ну що, не Десну, спробуємо половити щуку?
-Давай, візьму Бриз, хочеться нормальними вагами половити.
-Я мульт беру, Драйв. Там далеко кидати не треба, вся риба в березі. Завжди хотів там спробувати на воблери.
-А джиг зовсім не будеш брати? Ні, він там не потрібен.
- Ну дивись, я беру тільки джиг...
Ну от нащо Ден це казав? З вечора всередині все переверталось, не хотів же з принципу брати джиг. Та сумнів, закладений його словами наче шепотів: "Візьми! Ну хоч кілька приманочок, вони ж не важкі!". А знаєте о котрій годині шепотів...о 4 ранку. Довелось відкрити джигову коробку і п'яток готових монтажів перекинути у меншу.
-А що, правильно, нічого перебирати десятки приманок. Менше перебираєш - більше ловиш.
От тільки щуку ми не половили. Всі приямки були зайняті...як гадаєте, ким? Злющими судаками! Хто б міг подумати...Клятий джиг)))
Шкода, що таки риболовлі бувають дуже рідко. ЗА пару годин всього 5 хвостів, 5 "локомотивних" покльовок, які всипали стільки адреналіну у кров, що за весь сезон такого не пригадаю. А враховуючи, що це була перша результативна мультова риболовля з джигом, то й казати нічого. Емоції переповнюють.
А тією самою джиговою приманкою, котра сьогодні довела, що японці знають свою справу, виявився Crazy Flapper. І я дуже пошкодував, що у коробку поклав лише один монтаж із нею. 4 хвости із 5 на її рахунку і один записав собі у залік Select CC-Grub у 888 кольорі.
Ось так буває. Десна - абсолютно непередбачувана річка!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20180923-_MG_9183-Edit-2.jpg
Переглядів: 5756
Розмір:  351,3 КБ
ID:	739850  
e$tet зараз поза форумом  
64 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей