Перегляд одного допису
Старий 14.07.2020, 10:38   #2063
@ndrey k
Модератор
 
Аватар для @ndrey k
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: 100лиця України
Дописи: 3.498
Сказал(а) спасибо: 9.489
Поблагодарили 6.946 раз(а) в 1.350 сообщениях
Шановні тіктомани, допоможіть, плз, визначитися із лайтовим спінінгом під судака/окуня/щуку до 10-12 г, в тому числі для ловлі на комерційних водоймах взимку.
З того, що вдалося потрусити, більше сподобалися тубулярні Tict Inbite Azing Maniacs IB710-TB та Tict Sram UTR-75T caro-TOR, ніж солідні моделі - Tict Sram EXR-77S-Sis та Tict TCR-84S Reloaded.
Перші два, як я розумію, при падінні приманки на дно будуть тактильно інформативніші, чи не так? За вершинкою під час проводки не слідкую.
З перерахованих, найбільш далекобійними вважаються IB710-TB та TCR-84S Reloaded, а як з цим в інших двох?
IB710-TB ліг у руку, навіть цільне руків'я сподобалося, проте палка застара, як по матеріалу, так і по встановленим кільцям. Нещодавно була інформація щодо можливого оновлення цієї моделі, та не зрозуміло, чи воно буде повним, включно з бланком, чи тільки замінять кільця і руків'я?
UTR-75T позбавлений всіх цих вад, і загалом зайшов найбільше. До того ж саме така робота бланку при навантаженні мені до вподоби [[Ссылки только членам профсоюза. ] Але вершинка здалася м'якішою, ніж хотілося б. Чи не виникне проблем із просіканням судака, якщо не робити занадто амплітудної підсічки?
Ще одну модель дуже хотілося б потрусити, а саме Tict Ice Cube IC-79T-TOR, та схоже останній спінінг в Україні було продано на минулому тижні. За тими нечисленними роликами на ютьюб, які вдалося знайти, робота на виважуванні схожа на Sram 75Т. Тубулярка, знову ж таки. Все ще є можливість придбати, щоправда, не зрозуміло, коли вдасться доставити в Україну.

Шановні колеги, також буду вдячним за поради щодо вудлищ інших виробників.
Вдалося покидати Евергріном PSSS-74SBB Hitman, от тільки так і не дочекався клювання). Із тонким шнурком, дзвінка та далекобійна палка, і може на ній і зупинився б, якби не сумна статистика. Майже ніколи не перевищую тест, проте інколи доводиться лазити по таким хащам, що існує чимала вірогідність перебити бланк не вдало відпущеною гілкою.
Трусив Хтюн 803 - здався зам'яким
Хеста - не лягли в руку
Може варто із лінійки Гамакатсу щось розглянути? Але там солідні, якщо не помиляюся, вершинки

Востаннє редагував @ndrey k: 14.07.2020 о 10:52.
@ndrey k зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням