Перегляд одного допису
Старий 19.05.2018, 16:43   #324
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.932 раз(а) в 610 сообщениях
мучаюсь питанням Рік назад, заламав я свою легенду сальмонову 5SC86. Заламалась дивно, на зацепі смикав вудкою і в той же час підходив до зацепу. Так от на черговому смику (вроді не сильному, бо збирався все таки рукою рвати), вудка ламається. Ламається біля кільця (2-ге після вхідного), при цьому лапа кільця по відношенню до рами, навіть зігнулась. Згадуючи як я її робив, закрадається думка що я міг затуго замотати кільця (ну мол вудка потужна, сальмон риба теж не слабенька, треба моцніше замотати мотав через книжку, для натягу міг на книжку поставити щось важке) цим самим деформувавши бланк натягом нитки, відповідно при зміні кута (так як я підходив) бланк лопнув.
Так от вудку мені вдалось відновити (нова вершинка) . Коли я знімав кільця з ломаки, щоб переставити на нову вершинку, не сподобалось мені що лаку під ниткою можна сказати що не було (нитка NCP).
Так от суть питання, хто що думає? яка причина поломки? Розумію що питання досить абстрактне, але цікаво почути думки, може мене на щось наштовхнуть, бо зараз схиляюсь до думки що я деформував бланк надто сильним натягом нитки і ну їх в сраку ті NCP нитки
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням