Перегляд одного допису
Старий 13.12.2015, 13:22   #279
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.932 раз(а) в 610 сообщениях
Досить довгий проект, дуже боявся підходити з надфільком до деревяшки , потрібно акуратно працювати, щоб катуха сіла як влита і не люфтила, рахунок на десяті долі мм.
Бланк St.Croix 5SC86MF2, салмонова серія. Дизайн Гринін, виконання концепту Андрій (Zdan), виконання вудки моє, є речі які мені не дуже подобаються, але форма руківя дуже вдала, навіть не побоюсь сказати що ідеальна, більш того не знаю чи зможу тепер робити якісь іншій , швидше за все через довжину (405мм) всі лінії дуже гармонійні, а коли в руках взагалі почуваєшся ніби вона твоя На цьому тримачі вдалось реалізувати свою давню задумку стосовно того, щоб малюнок на затискній гайці продовжував лінії малюнку катушкотримача При затисканні катухи, теж все чітко.
Отже слонобій, з прицілом на дальнє та точне закидання M200 Intervention


p.s. як і завжли вудка не без недоліків, основний - те що вона під Shimano ну а якщо серйозно то просадив на 0,2мм діаметр руківя корку. А все через те, що саме руківя я виточив ще більше року назад, а коли приступив до дерева, то побачив що мушу витримати діаметр металевої частини чітко в 27мм, відповідно і дерево теж в такому діаметрі потрібно було точити, карочє зхалтурив
Ну і ще склеювати різні частини, так щоб вони були в рівень, бурл, корок, метал, дерево - це той ще гімор
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
55 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей