Перегляд одного допису
Старий 15.01.2014, 19:38   #120
За себя
 
Аватар для За себя
 
Реєстрація: 13.07.2007
Звідки Ви: Киев, Виноградарь, Борщаговка
Дописи: 656
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 2.294
Поблагодарили 2.619 раз(а) в 153 сообщениях
Суди вже забирають права у водіїв за проїзд поблизу Межигір’я у власних справах

Суди вже забирають права у водіїв за проїзд поблизу Межигір’я у власних справах
Суддя Печерського суду Оксана Царевич забрала права на 6 місяців у Інни Царькової, яка 29 грудня була у Межигір'ї у власних справах. Про це активістка написала у Facebook.
"Щойно закінчився суд щодо мого буцімто правопорушення - незупинки 29 грудня о 18:10 на Наддніпрянському шосе. Як я вже писала мене там не було, оскільки в ці дні були у Вишгороді", - написала вона і додала, що її "засікли" раніше того дня біля Межигір’я".

"Доказів нуль, викликали на моє прохання капітана, який складав адмінпротокол за моєї відсутності - цирк. Зранку слухали справу цілу годину, рапорт та адмінпротокол був розтрощений вщент моїм адвокатом", - повідомила вона.

"Мої докази і чоловік-свідок, а також зазначення існування і інших свідків того, що я була в той час у Вишгороді – нуль, а також факт моєї відсутності при складанні протоколу. Вирок - вишка - 6 місяців позбавлення прав", - додала вона.

"До того, як до мене почали приходити Печерське ДАІ додому, з Автомайданом їздила тільки раз - 29-го. Після цього стали з чоловіком робити це постійно. Авто одне прав двоє - нас не переможуть", - підкреслила активістка.

Як відомо, суди вже винесли кілька рішень про позбавлення водійський прав людей, які 29 грудня з’їздити до Межигір'я, де розташована резиденція президента Віктора Януковича.

Їх звинувачують у тому, що вони нібито не зупинились на вимогу працівника ДАІ. При цьому жодних доказів цього факту ДАІ не наводить.

Щонайменше на 2080 машин складено такі рапорти.

У вівторок, 14 січня, рішенням суду було позбавлену маму активістки Автомайдана Ольги Швець – Людмили Швець. За її словами, Людмила Швець 29 грудня не могла бути на зазначеному в рапорті даішника місці правопорушення, бо в цей час була на чергуванні в лікарні протягом доби. Однак, незважаючи на докази невинуватості, суддя вже виніс рішення про позбавлення її прав.

В одного з лідерів Автомайдану Сергія Коби арештували все рухоме майно.

Активісти Автомайдану мають намір звертатися до Європейського суду з прав людини, якщо суди безпідставно позбавлятимуть їх водійських прав через те, що вони з'їздили у Межигір'я 29 грудня.

Українська правда
За себя зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням