Перегляд одного допису
Старий 08.07.2015, 21:47   #2531
Ben
 
Аватар для Ben
 
Реєстрація: 06.12.2009
Звідки Ви: м. Тернопіль
Дописи: 1.085
Сказал(а) спасибо: 157
Поблагодарили 65 раз(а) в 44 сообщениях
Цитата:
Допис від D.S.V. Переглянути допис
Все эти приманки кидал как стоковым вариантом катушки, так и вариантом с подкинутыми шарами (обычный air от ежей), без замены штатной шпули С шариками лёгкие приманки летят трошки дальше. Но не настолько чтобы прямо "Вах!"
Для лёгкого железа я бы собирал отдельный комплект. Имхо.
:-) ну я рідко коли кидаю меньше 3г... і коли це потрібно як правило вистачає 15м... а в чому проблема одним комплектом кидати і 2,5 і 8г воблер? не вже це настільки не зручно що потрібно купувати ще один комплект за 300-600 доларів? Думаю що більш суттєво на закиді зіграє лекша шпуля ніж шари, чи не так?

Ф40: поділіться як ви настроюєте (можна в пп, нікому не розкажу)? і чи часто змащуєте олією дзеркало? Думаю тут все ж таки більше проблеми в техніці... ну інколи я теж далеко кидаю, але щоб на 40м, то не думаю... може під 30 коли вітру нема і є як нормально розмахнутись\вкластись... в буль якому випадку мій колега спінінгом мене перекидає, а воно знаєте як прикро?

Tosteich: ну не знаю... мені здається не має бути відстрілив коли шнур нормальний і приманка відповідає тесту, в будьякому випадку коли ловив спінінгом то 8г на каст евеї 10лб без проблем... В мене відстріл був не на бороді, а під час загрузки бланку в момент "спуску курка"...
Ben зараз поза форумом