Перегляд одного допису
Старий 12.01.2014, 23:08   #52
Viktor_Siruk
 
Аватар для Viktor_Siruk
 
Реєстрація: 16.03.2011
Звідки Ви: м.Славута, Хмельницка обл.
Дописи: 113
Сказал(а) спасибо: 931
Поблагодарили 325 раз(а) в 18 сообщениях
На днях був на справді страшно цікавій і дикій річці Корчик(в межах Славутського району) ширина якої від сили метрів 5-6 і глибиною біля 0,5-1 м. вся в корчах і камінні, що додавало відчуття такої безвиході, на кшталт НХ я сюди приїхав. Але трохи пообслідувавши ріку і обірвавши кілька приманок, знайшов цікаві місця - поворот після стрімкої течії і значне розширення русла, яке принесло двох окунців на Молікс Статор Ворм на оффсеті:
,
які попливли, як хтось уже виражався "наїдати шию". Було ще 2 окуні непоганого розміру (грам по 150-200). Але як цікаво було їх зловити. У воді видно камінь, хочу провести приманку поза ним, після кількох закидань течія відносить приманку далі не тудою як хотілось. І ось вдалось, понад самий камінь - і як очікувалось, там справді "хтось живе" - навіть не тук-тук-тук, а бах, бах, бабах, і є красунчик окунь! На течії такий дають супротив, що ну, мустанги не осідлані. Далі також знайшов цікавенне місце - в річку впадає струмок, а там - щучище, як для такої річки, грам на 700-800, дала прикурити на Блю Бірд до 5 грам, але взяла дуже ніжно, засіклася за край губи на Рейнс 2" Fat G-Tail Grub

Після не було ні клювак, ні тичків. Ось така вийшла в мене рибилка. Маса вражень, і перш за все від непередбачуваності. Бо як ідеш на Горинь чи Утку ти вже знаєш місця, де "повинна" стояти риба, а тут... Ось де справді вся цікавість такої рибалки, хитрість риби та річки. НХНЛ, з пов. Віктор. Але на що звернув увагу - багато головлиних місць. Треба їхати туди навесні та влітку на головника.
Viktor_Siruk зараз поза форумом  
28 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей