Перегляд одного допису
Старий 20.05.2008, 23:29   #11
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Дякую всім за поздоровлення
Маленький звіт:
Я був капітаном (Тролік чомусь відхрещується від цієї міссії).
1-й день
Жеребкування - намагався витягнути Троліку максимально комфортний сектор - здається вдалося. Мій А14 - був в затоці (та ще й дерево з правої сторони заважало). Перші 3 години - повна тиша, жодна з двох прикормок не давала результату. Потім на протязі 15 хвилин дві риби - коропчик під кіло та амур 3300. Потім знову обрізало Результат - я 10-й в зоні, а Тролік 5-й, командою - 6-7 місце. Настрій не дуже - бо сусіди таки витянули коропів (4-6 кіл), в мене не вийшло. Для команди - це мінус. Ввечері налаштовуємось дати бій лідерам, а Троліку - ввійти в 3-ку
2-й день
Жеребкування - я витягую сектор Троліка Готую карпову прикормку - пальчики облизати. Старт - зразу йде жорстка покльовка - мабуть короп був, але не засікся. Зразу за ним - карась - нуля вже нема. Потім ще карась. Після цього треба було міняти тактику та чекати ЙОГО - коропа. Але в сусідів тиша, а я все-таки якось карасів інколи витягую. Але нажаль - так він більше і не клюнув. Результат я не знаю, бо судді всіх карасів та краснопірку забрали в кульку. В Троліка ситуація набагато краще - за пів-години до кінця він 1-й в зоні - я за нього тримав кулаки і бажав йому перемоги...
В підсумку - Тролік - 3-й, Я - 8-й (про це я дізнався вже після нагородження - я йшов зразу за тими, хто піймав коропа)
Оголошення результатів
В мене було відчуття, що Тролік в призерах Я йому про це і сказав
Оголошують перші 12 місць в особоистому заліку... 12-11...4.. Троліка не називають... І тут - ЄЄЄ - Тролік 3-й. Я знав, що так і буде
Починають оголошувати командні рез-ти в порядку реєстрації (ми були чи то 10, чи то 11) назвали вже всі команди, залишились призери - нас не назвали - а я дуже хтів взнати нашу сумму (та мій результат в зоні). Я вже відкрив рота, щоб спитати - "А ми???" І тут я глянув на Троліка - а вигляд в нього був задоволено-лисячий. І тут я прозрів - МИ в ПРИЗЕРАХ... Оголошують третє місце - Юна... А ми??? ДРУГІ!!! ЙЕСС!!!!!!!!!!!
Це було щось - з моїм результатом і все-таки ми це зробили (Юна програла нам два бали, за рахунок того, що в 2-й день вони набрали 25 балів, проти 3 в перший)
Дипломи, медалі, конверт та фото на згадку
Настрій якось зразу покращився - ми виграли у дуже сильних 17 команд!!!
Епілог
Дома заліз в інтернет - та переглянув протоколи - до першого місця не вистачило 2 місць- не вистачило саме того коропа, якого я так і не зловив
PS
Треба тренуватись-тренуватись-тренуватись, щоб виступати на рівні Троліка. Велика подяка Троліку за все-все-все. Велика подяка всім хто за нас переживав та допомогав. Чекаю з нетерпінням нових стартів - це важка праця, але щось таки в цьому є
PS2
В перший день вся риба зловлена на фідер Korum. В другий на Balzer 165. Містика якась
Nycolas зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням