Перегляд одного допису
Старий 18.03.2019, 19:36   #1452
Docklfar
 
Аватар для Docklfar
 
Реєстрація: 17.04.2012
Звідки Ви: Одесса,Хмельницкий Библиотекарь
Дописи: 210
Сказал(а) спасибо: 513
Поблагодарили 2.037 раз(а) в 87 сообщениях
Цитата:
Допис від corzza Переглянути допис
Викторович, а так ли важно иметь дышащий материал? Разве что для длинных переходов по берегу. А стоя в воде? Тот же Буг. Там, в основном, 99.9% времени торчу в воде. Бывает, что нужно порог пройти по берегу. Забраться на горку и спуститься с горки. В таком случае мне легче снять забродник и на себе его пронести недели в нём по скале ползать. Удобнее же? Или я не прав?
Різні в людей рибалки)
Я по перекатам за день нахожу стільки шо ого-го, по треку прикинув свій улюблений маршрут- 7км в одну сторону, це не самий довгий.
За спиною вода, алкоголь, бутерброди. З цим всім доволі не просто гуляти на далекі відстані.
А так як я в вейдери з резини пересів тільки минулого року, та ще не встиг забути ті чудові рибалки- небо і земля!
Тонка термуха, вейдери зверху і до бою.
На початку весни, вода ще дуже холодна, а повітря в день вже круто прогрівається. При такому маршруті вдіватись тепло не дуже хочеться, тому в воді стараюсь довго не стояти, дойшов до точки, виліз на камінець тай ловиш.
Рибалка змінилась, гуляєш цілий день, як в джинсах, немає напрягу, ходиш сухенький- короч ні разу не пожалів, що віддав за вейдери гулю грошей)
Docklfar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Sergii Doc (19.03.2019)