Перегляд одного допису
Старий 24.08.2019, 16:16   #86
Cooken
 
Аватар для Cooken
 
Реєстрація: 25.02.2009
Звідки Ви: г.Житомир. Посудомойка)
Дописи: 1.672
Сказал(а) спасибо: 7.417
Поблагодарили 49.312 раз(а) в 1.344 сообщениях
Риболовля з сином - День Незалежності.

Зі святом тебе моя країно - Україна!
Сьогодні вирішили, з сином прогулятись по озеру зі спінінгом, тим паче такій видатний день для моєї країни. Зранку зібрали речі, принади для риболовлі й сівши на велосипеди вирушили лісовою стежинкою в пошуках окуня на чарівному озері біля дому.

Маючи двох діток, донька залишилась с дружиною на господарстві, а ми як справжні чоловіки відправились на "полювання", ввечері плануємо посмажити м'ясо на вогні, ні не окунів, а свинину)))

Сьогодні занадто було жарко і якось душно, добре що по березі озера є дерева, за якими досить комфортно ловити, а не смажитись на сонці.

Перші закиди показали активність риби, головна мета була окунь та мікро-джиг, літо, жара, особливо на роздачу чи трофеї ми не розраховували взагалі, але окунь зразу себе проявив.



+


Місця у дамби з камінням і глибиною найкращі на водоймі, і це загальне правило для таких водойм, є глибина і камені там є РИБА!

Періодично ловили з Давидом, по декілька закидів, чесно признаюсь малий мій ловив не гірше мене, тільки при клюванні дуже швидко вимотує рибу, вона була в шоку як і я, окунькі вже буди більші й таких ловити на тонкі снасть уже дуже приємно.



+




Знайшли місце с корчами на дні водойми, декілька обривів і діло пішло краще, смугастий брав досить сміливо і з гарним ударом, снасть делікатна, 0.3 жилка, по Японії, 0.12 повідок і матонька застібка, вага грузу 1.5 - 2 грами, й окуні по 200 грамів, відчуття незабутні.



+






Я давно не пам'ятаю таку активність окуня на цій водоймі, він просто розривав все що мі йому давали, досить не погано працював - джавастік, селектовська чіка ( Select Chika-X) и твістера від рейнсу.



+










Загалом окунь стояв біля берега, інколи на середній дистанції, підійшли до піщаного пляжу, там завжди як правило він на відстані клює, так було і цього разу, глуха джига від Jigger 5-ть грамів і уже класика - Keitech Swing Impact 2" приносить сину ще декілька окунів, і знову досить приємних, приємно бачити вогонь в його очах!



+






Звісно вся рибка відпускалась, потрібно з дитинства привчати шанувати природу і водні біо ресурси. День був дуже жаркій, і на годиннику вже було близько дванадцятої години, а окуні продовжували атакувати наші приманки, в деяких риб з рота стирчали шматочки не перевареної білої риби.



+




Окунь також проявляв себе на поверхні, дрібна рибка вилітала з води і зі мною була всього одна пластмасова приманка - Jackall Chubby Vibration 40, вирішив половити на її, і був дуже здивований результатом, перші закиди і результат - окунь за окунем, клас!



+




Я давно так не відривався по крупному окуню, тим паче на мікро джиг, а ще на делікатну снасть, на двох з сином ми піймали близько сорока окунів і майже всі доладні, все відпущено.



+


Риболовля була дуже цікава, динамічна, емоційна і результативна, син задоволений, я також що крокую в правильному напрямку.
Ось такий друзі у нас був початок дня незалежності України.
З повагою Юрій Вознюк!
Cooken зараз поза форумом  
41 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей