Тема: АРСЕНАЛ
Перегляд одного допису
Старий 19.05.2014, 11:14   #71
asuk
 
Реєстрація: 28.11.2011
Звідки Ви: Chernivtsi
Дописи: 165
Сказал(а) спасибо: 154
Поблагодарили 332 раз(а) в 64 сообщениях
Question Favorite Regza 2000

Якось так в житті складається, що як щось закінчується - так все і одразу. Майже одночасно здохли мої дві ул-ові катушки, виділити достатні кошти для купівлі чогось 'для душі' через об'єктивні причини не можу, то й став я вирішувати важку дилему - місяць другий відкладати ресурс, чи купити бюджетну класику (екузіму) і ловити вже, чи взяти та й підтримати вітчизняного виробника і придбати регзу. Жінка наказала - купуй Українське! Ну що ж, сказано - зроблено. Замовив я регзу, приїхала мені посилка щастя.

Перше враження.
Упаковка.
Сумно, але український бренд не спромігся написати хоч пару слів про катушку по-українські. Я не є русофобом, в житті 30/30/30 користуюся українською, російською та англійськими мовами, але хочеться бачити хоч якусь ідентифікацію українського виробника. Ну і друга річ, яка одразу кинулася в очі - немає чарівного надпису `made in ....`. Я не будую ілюзій, де катушка виготовлена, але і приховувати це якось по-дитячому.

Сам продукт ака катушка.
Взяв у руки. На ролику якась бяка. Придивився. Бяка - це жовтувато-прозора змазка, але багато! В місці, де корпус з'єднується до купи щось тече. Я не знавець, але більше за все ця рідина подібна на звичайне машинне масло.
! Покрутив. ! Я читав, що хід тугий, але не міг собі і близько уявити наскільки! У польових умовах це вплинуло на чутливість снасті - зачеплений на 5 грамову коливалку пучок водоростей просто не відчувається. Його присутність виявляється лишень на кінцевому етапі проводки візуально. Друга штука - катушка стучить. Коли шпуля опускається в найнижче положення відносно корпусу відбувається впевнений стук. Як цей стук впливає в перспективі на роботу я взнавати не хочу, тому катушку буду нести на ТО.
В роботі.
Шнур мотає добре. Фрикціон налаштовується тонко. Петель не кидає. Шнурка на 800 грам дістав з жабовника впевнено. В певних положеннях тугість ходу зникає і починає крутитися лишень трохи важче ніж звичайна бюджетна катушка, в інших починає якось дивно хрипіти.

Висновок.
Якість продукту дуже низька. Неодноразово читав пости, які ширять напевно людини від рибалки - а що ти хочеш від катушки за 450₴?
Просто нормальної роботи! Якщо нова, з упаковки, катушка хрипить, рипить і стукає, а хід настільки тугий, що жінки її можуть використовувати як еспандер - то це не моя проблема. Я знаю, що плачу гроші не за космічні матеріали, не за легкість чи супер м'який хід, а просто за робочу катушку. Але такої низької якості я не очікував, і навіть порадів, що там немає надписів по-українські. Якби я покрутив таке 'добро' в магазині, то гарантовано не придбав би. Я не знаю, які зразки давали добродіям 'на
пробу', але то були явно добре селекційовані продукти.
P.S. Все написане - це враження після двох днів експлуатації девайсу. Сезон користування і ТО на початку та в кінці дадуть кращу картину, і можливо я зміню свою думку (в принципі тільки через це і залишив її собі). Але якщо ви маєте придбати цей продукт - купуйте тільки в магазині, де можна покрутити в руках і добре подумати

UPD 02/17/2015

Забрав катушку з ТО. Майстер додав дві прокладки в ручку (принаймні так сказав). Стартує важковато, далі розкручується і хід стає більш-менш приємним. Рокіт залишився, на роботу не впливає. На рибалці його не чути, тільки вдома коли прислухаєшся. З шнуром пропрацювала сезон "на ура". Руцями робив зворотній конус, але думаю що це не обов"язкова міра. Також шнур краще на 1 мм до бортіка не домотувати, інакше катушка аннігілює все лишнє. Думаю покрутити ще в розмірі 1500.

Востаннє редагував asuk: 17.02.2015 о 13:27.
asuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
20 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей