Перегляд одного допису
Старий 16.05.2020, 08:54   #340
алексей бц
 
Аватар для алексей бц
 
Реєстрація: 17.11.2009
Звідки Ви: Белая Церковь
Дописи: 155
Сказал(а) спасибо: 617
Поблагодарили 641 раз(а) в 53 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
До речі, я здогадуюсь. чому у вас така негативна реакція на Флагман.
От з чого Ви це взяли?! Я ж трішки нижче писав:

Цитата:
Допис від алексей бц Переглянути допис
Проти флагмана нічого проти не маю. Є в користуванні трохи їх речей.А ось їхнім 7-ми метровим експертом до цих пір регулярно рибалю.
В користуванні у мене від флагмана окрім вище вказаної вудки є фідер, фідерна котушка, ручка підсаки, голова підсаки, поплавці, два спіннінгових вудлища. Два роки на 80% моїх рибалок на повідцях стоять гачки флагман спешл брім. Насадку купую у флагмані. Прикормкою теж користуюсь. Двоє друзів з моєї подачі ловлять спіннінгами та котушками флагман. Це негативна реакція на флагман???
Тепер про те що Ви так і не зрозуміли. У флагмана абсолютно нормальні, адекватні махові вудки. Але. Всі вони як брати сестри двійнятка. Заточені під "спортивний" стиль. Легенькі та делікатні. Такими вудками буде кайфово ловити пліточку, підлящиків, та іншу дрібно-середню рибку у швидкому темпі протягом тривалого часу. А от таку щоб взяв в руки і відразу зрозумів що кілограмовий карась через короткий проміжок часу після підсічки буде сумним поглядом крізь сітку підсаки благати помилувати його не має.
алексей бц зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням