Перегляд одного допису
Старий 17.12.2023, 22:48   #1008
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 59 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
Повністю підтримую! Флюр на вобах багато краще за шнур,зразу заводиш приманку на потрібну глибину,гра яскравіша,немає проблем з закидом на поривах вітру,бороди та відстріли не турбують,капризна риба не бачить носія,можна в'язати напряму до приманки.Звістно,що треба підбирати товщину під приманки.
Для мене при виборі флюра спочатку бул лише один аргумент Шнур для навчання дорого. Флюр дешевше. Потім друг показав, як повинен грати воблер, щоб він щось робив. А з урахуванням того, що таку гру на тій снасті яка мені припала в душу і аналогів якої я до наступного часу не бачу (гідра від спортекс 7-28) то вибір був очевидний. В мене було багато різних комплектів під воблери. Починав колись із комплекту на базі скорпіона. І котушка, і вудлище. Але воно якось не зайшло. Хоча знайомий від цього комплекту був в захваті. Потім дійшов до гідри. Під воблери мабуть найкраще. І работа бланку, і довжина, і баланс в кисті. Комплект наче не відчувається у руці. І суто 1901, брав у тому ж тесті зростом 2.10 - не то. А ось 1.90 саме те. Таке відчуття що наче народився з ним. Було діло ставив шнур. Але не той компот. Добре що була інша котушка з флюром.
Не зна. Кому як, а під мій дзен те саме воно.
Та й с головнем бавився смітом в 6 рості до 7 грамів, там був флюр 5 лібров. Обертові блешні, невеличкі кренкі, міношкі. Було зручно. Але потім до рук попав blakiston від d3. То було кохання з першого торкання. Ничого не хочу більше. Продав всі снасті - треба друзям допомогати. А от його лишив. Бо без головня життя немає сенсу. Треба хоч щось для душі лишить. Снасті справа наживна. Потім придбаю нові, якщо живий буду.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Vasylii (18.12.2023), абориген (18.12.2023)