Перегляд одного допису
Старий 17.03.2017, 00:00   #761
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.932 раз(а) в 610 сообщениях
Почав освоювати процес анодування дюралі Чому почав, тому що реальної якості ринок мені не давав, або я погано шукав. В принципі останній підрядник дав досить гарне покриття, і стійкість до механічних пошкоджень, але так як знаю що з часом мені захочеться покічитись з кольорами, вирішив що час настав. Отже перша спроба на цьому фото

від результату я охренів. Перш за все фарбник ніяк не заходив в структуру дюралі, і сам анодний шар геть трухлявий, тому знову сів за літературу, та консультації з людиною яка вже досить довго цим займається. Особливого прояснення я не отримав, тому пішов шляхом "спроб і помилок". Друга спроба вдалось гарна стійкість, надфіль почав чіплятись десь після 10 шоргання, колір теж гарно ліг. Це я бавився з червоним, потім мазюкнув чорним і побачив гарний насичений, без проплішин чорний колір. Карочє в мене виросли крила, і я вже був готовий розібрати телефон і зняти титанові диски з авто, щоб пофарбувати їх в яскраво оранжевий колір Ну але перед цим вирішив, заанодувати відразу комплект металу на майбутню вудку. І хоч анодний шар був гарним, але колір ніяк не чіплявся.
Тут в мене настрій зіпсувся і я знову сів перечитувати і аналізувати свої нотатки режимів анодування
Чергова спроба, і ось результат
вже краще, але мідний відлив мене абсолютно не влаштовував, мені треба був радикально чорний колір. Мої потуги вже почали нагадувати потуги "отца русской демократии" по фарбуванню своїх вусів в "радикально черный цвет" к/ф "Двенадцать стульев"
Знову аналіз режимів, і ось результат і це вже можна і ставити на вудку
Сьогодні вирішив ще заанодувати комплект деталей. Результат мене теж потішив
Ще звісно рано говорити про системність і стабільність результату, але впевненість у мене знову зявилась

Востаннє редагував tosi: 17.03.2017 о 16:20.
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей