Перегляд одного допису
Старий 02.05.2022, 05:24   #1961
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.084
Сказал(а) спасибо: 21.939
Поблагодарили 16.029 раз(а) в 1.633 сообщениях
Цитата:
Допис від mabilochka Переглянути допис
Tsar- твой сарказм неуместен. Вроде и лично знакомы. Передавал лекарства бойцам ещё в те годы... Меня видимо не так поняли. Когда круглосуточно слышал-канонаду почти 2 месяца и тут удалось вырваться на любимую речку, то очень сложно переключиться мозгами
Олексію,якщо ти ці два місяці воював,та ще й у самих гарячих місцях,то питань нема.Але якщо ти просто чув лише відголоски тих самих канонад...То тоді ти просто не уявляєш наскільки жахлива і "неуместна" твоя фраза про "испорченый отдых".Я провів захоплюючі 2 місяці за 20 км від Макарова і канонад також наслухався.І надивитися також багато чого довелось...Але мені і в голову не прийшло б написати про те,що тренування наших мужніх і відважних зіпсували мені відпочинок..Хоча тепер на кожен незрозумілий звук насторожуюся-звичка така з'явилася.Поки ми тут "отдыхаем" хлопці мають нас боронити.І мають тренуватися вдень і вночі.І не нам,цивільним,можна говорити хоч півслова в їх адресу коли вони це роблять.Навіть якщо це нам заважає.Бо ціна нашого відпочинку тут,на відносно мирній території,просто захмарна.
Пс.Про ліки я не забув.І після того шляхетного вчинку читати таку фразу було більш ніж дивно.

Востаннє редагував Tsar: 02.05.2022 о 17:09.
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
dddnew (11.05.2022), АВасилич (02.05.2022), кот-68 (03.05.2022), Старший механик (02.05.2022), Юра печерский (02.05.2022)