Перегляд одного допису
Старий 08.01.2009, 23:19   #37
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
П.С. «Мамочка 8,250» зламала мені котушку Сімано...
П.П.С. Ще рано Кубок Києва переносити у Бурштин. По перше, в силу певних обставин, Володар Кубка мешкає у Києві, тобто наразі він киянин. А по друге, може це і зухвало прозвучить, але «срібні» кияни випередили 8 команд з Франківська та від лідерів відстали тільки на одне очко – в масштабі змагань це 1 (одна) риба.

1. Щоб не ломались Сімано потрібно рибу бланком виводити, а катушкою лишню волосінь виматувати.
2. Вже знову володар КК в Франику.
3. Дійсно в Пустовіти франківці їздять масово, але це не наша вина, що змагання які раніше були - " Кубок Три Кита " чомусь став Кубком Києва??????????? Кияни незадоволені тим, що у вас менше квот. Всі кубки чи чемпіонати обл. відкриті для бажаючих з інших обласних ФРС. Тому, або проводіть окремо КК, або приймайте в Пустовітах усіх бажаючих!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. У тебе з Миколою зійшло по одній рибі? Це те одне очко без якого вам невдалось обійти мене з Костьою? Думаю не мені тобі Толік розказувати як повинна була спокійно почувати себе команда "Гаразд", якщо б Костя не пустив п"ять карпів.
AXIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням